Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    İstanbul trafiğinde 20 lt benzinle 615 km yol katettim.Rodajda trafik ışıklarındada bekleme sürelerini düşünürsek gayet iyi sayılır.
    Ben tahmin ediyorumki 80-90 km sınırında sürekli kullanımda 2.5-.2.7 lt arasında gezinir bu rakam.Birde ben 100 kg birisiyim artçılıda kullandım çoğu zaman.60-70 kg birisi için bu rakam dahada aşağılarda olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    2.7 yaktirmak icin sabir tasi olmak lazim. Ayrica benim fikrim şudur. Bu motoru alip 2.7 yaktiracak sekilde kullanacaksam gider cbf apache vs alirim.. Pulsarlarin hakkini verin beylerr.
    Pashapache ve mesmeyut bunu beğendiler.

Aka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.7 yaktirmak icin sabir tasi olmak lazim. Ayrica benim fikrim şudur. Bu motoru alip 2.7 yaktiracak sekilde kullanacaksam gider cbf apache vs alirim.. Pulsarlarin hakkini verin beylerr.
    Herkesin zevki ayrı tabii.Ama ben 7000 d/dk dan sonraki vites isteme sesinden hoşlanmıyorum mesela...
    kaldıki uzun yolda 90 km hızla 70 kg bir insanın 2,5 litre yakması hiçde zor değil.100 kg adamla ş.içi agresif kullanımla 3 litre yakabiliyorsa 70 kg la çok daha az yakması normaldir..
    Kaldıki 23 bg bir motorun 90 km hıza ulaşması 13 bg lik cbf ile kıyaslanabilirmi? ben 90 km hıza tıkır tıkır ulaşıyorum.Üstelikde gaz teli benden halen cevap bekliyorken.Pulsarın farkıda zaten burada.Az yakıt çok iş...
    Zevkler ve renkler tartışılmaz aslında herkesin bir tarzı var
    Ne gül olmak kolay ne de bülbül!Bülbül olmayı istersen bir ömür boyu yanacaksın!Gül olmayı seçtiysen bir ömür boyu solacaksın

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Furkan Ekmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bende yeni bir Pulsar kullanıcısıyım. Türkiye'deki tüm Pulsar kullanıcılarını bir araya toplamak için pulsarturkiye.com'u kurdum ve aktif hale getirdim. Amacım motorumuza dair tüm bilgileri kategorilendirilmiş bir şekilde tek bir site üstünden erişilebilir hale getirmek. Bunu başarmak içinde sizinde yardımınıza ihtiyacım var. Sitemize kayıt olarak her türlü bilginizi ve sıkıntınızı paylaşırsanız seviniriz. Bu hem sitemizin gelişmesine, hemde diğer Pulsar kullanıcıların takıldığı noktalarda bir rehber niteliğinde olacaktır.

Forumumuz geliştikçe motorlarımızın üstüne atlayıp etkinlikler, geziler, kamplar ve buluşmalar düzenlemeyi düşünüyorum. Bir nevi sanal ortamdaki dostluklarımızıda gerçek hayata taşıttıracağım. Bize destek olursanız memnuniyet duyarız.

Pulsarturkiye.com
    Arkadaşım çok güzel birşey yapmışın tebrik ederim. Siteni, burda değişik inceleme yazılarını kopyalayarak, tabi kaynak belirterek ve değişik konular açarak geliştirebilirsin. bence faydalı olur.
    birGarip..

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS

Kuyruktaki plaka ve sinyalleri tutan demiri çıkartıp düz sivri ve daha sportif bir kuyruk sağlasak ve bunun yerine plaka ve sinyalleri arka çamurluga taksak nasıl olur?? MV Agusta Rivale yapmış motorun arka çamurluguna plaka ve sinyal takmış fenada durmamış. Tabi bunun için daha uygun sinyallere ihtiyac var ayrı bir konu ama fikir vermesi açısından düşünülebilir bence.
    hector15 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    rebel-punto ile birlikte mi geldiniz ? Yahu insan bi haber eder. Eşlik eder biraz sohbet ederdik [/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

yok rebel-punto ile dııldım, ama en kısa zamanda rebel punto ve ekonomı ıle bı tur dusunuyoruz daha dogrusu ızınlı gunlerımızın denk dusmesını beklıyoruz..

bu arada ıskenderunlu sayılırım ve hatay a yenı geldım ,
    ve hataylı arkadaslarla bı tur yapsak guzel olur hatta rebel-punto , ekonomı ve dıger yakın arkadalar da katılırlasa daha da guzel olur kanısındayım..
    rebel_punto ve Pashapache bunu beğendiler.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Aka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin zevki ayrı tabii.Ama ben 7000 d/dk dan sonraki vites isteme sesinden hoşlanmıyorum mesela...
    kaldıki uzun yolda 90 km hızla 70 kg bir insanın 2,5 litre yakması hiçde zor değil.100 kg adamla ş.içi agresif kullanımla 3 litre yakabiliyorsa 70 kg la çok daha az yakması normaldir..
    Kaldıki 23 bg bir motorun 90 km hıza ulaşması 13 bg lik cbf ile kıyaslanabilirmi? ben 90 km hıza tıkır tıkır ulaşıyorum.Üstelikde gaz teli benden halen cevap bekliyorken.Pulsarın farkıda zaten burada.Az yakıt çok iş...
    Zevkler ve renkler tartışılmaz aslında herkesin bir tarzı var
    100kilo bir insan agresif kullanimda cok rahat 4 litre yaktirabilir. Buradaki problem sizin 7000 deviri gecmeden kullanip agresif kullaniyorum diye nitelendirmenizdir. Egerki motorunuza kiyabiliyorsaniz bundan sonraki deponuzu surekli surekli 9000 1000de kullanin pulsarin neler yapabilecegini gorun. Bu arada 70kiloyum.

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Merhaba arkadaşlar bende siyah bir pulsar sahibi olarak aranıza katılmış bulunmaktayım öncelikle forumda ve bu konuda sıkıntım ile ilgili arama yaptım belki vardır ama göremedim.Konu aynalar ile ilgili arka tarafımı çoğu zaman göremiyorum bunun ile ilgili sorunu olupta çözüme kavuşturan arkadaşların desteğini rica ediyorum teşekkürler.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı J3ASKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende siyah bir pulsar sahibi olarak aranıza katılmış bulunmaktayım öncelikle forumda ve bu konuda sıkıntım ile ilgili arama yaptım belki vardır ama göremedim.Konu aynalar ile ilgili arka tarafımı çoğu zaman göremiyorum bunun ile ilgili sorunu olupta çözüme kavuşturan arkadaşların desteğini rica ediyorum teşekkürler.
    Kazasız belasız güle güle kullan. Hayırlı olsun. Dişlerinin biri ters olduğu için forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine TVS/rtr aynası taktım. E-5 okmeydanından boğazköprüsü gişelere kadar yolu görüyorum. On numara kısacası.

J3ASKAN, centil40, Pashapache ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız güle güle kullan. Hayırlı olsun. Dişlerinin biri ters olduğu için forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine TVS/rtr aynası taktım. E-5 okmeydanından boğazköprüsü gişelere kadar yolu görüyorum. On numara kısacası.

http://i.hizliresim.com/4YAv0L.jpg
    haydaaa ya bnde bu aynadan alacaktım Antakya uslu motora gıttım ,ayna oluyor mu dıye gozumun onunde baktılar ettıler bu olmuyo dedıler fıyatıda 50tl dıyınce (sankı motor bloğu) vazgectım çıktım,
    bu aynadan orjınal bı cıft alınca oluyo demı ??bıde sız kaça aldınız aynayı soleyınde uslu motorda okusun...

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı vico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydaaa ya bnde bu aynadan alacaktım Antakya uslu motora gıttım ,ayna oluyor mu dıye gozumun onunde baktılar ettıler bu olmuyo dedıler fıyatıda 50tl dıyınce (sankı motor bloğu) vazgectım çıktım,
    bu aynadan orjınal bı cıft alınca oluyo demı ??bıde sız kaça aldınız aynayı soleyınde uslu motorda okusun...
    Bana İstanbul şirinevlerde 55TL'ye yasladılar. Bir diş ters olduğu için çinli aynaları olmuyor. TVS'de hint malı olduğu için RTR'nin aynaları cuk diye oturdu. İstanbulda ki TVS satıcıları alışmışlar zaten. Pulsara ayna dedin mi hemen bu aynayı çıkartıp veriyorlar
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı vico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rebel-punto ile birlikte mi geldiniz ? Yahu insan bi haber eder. Eşlik eder biraz sohbet ederdik [/SIZE][/COLOR]
    yok rebel-punto ile dııldım, ama en kısa zamanda rebel punto ve ekonomı ıle bı tur dusunuyoruz daha dogrusu ızınlı gunlerımızın denk dusmesını beklıyoruz..

ve hataylı arkadaslarla bı tur yapsak guzel olur hatta rebel-punto , ekonomı ve dıger yakın arkadalar da katılırlasa daha da guzel olur kanısındayım..[/QUOTE]

buzgibi yayla turu
    Pashapache bunu beğendi.

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ve hataylı arkadaslarla bı tur yapsak guzel olur hatta rebel-punto , ekonomı ve dıger yakın arkadalar da katılırlasa daha da guzel olur kanısındayım..
    buzgibi yayla turu [/QUOTE]

Hatay'a gelicek olan arkadaşlar (Hassa ilçesinde) kalıcak yer de ayarlarız memur arkadaşlar ile lojmanda kalıyoruz. Buyurun gelin misafirimiz olun

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Aynalar orjinalinde dibine kadar plastik güzel duruyorda resimlerde tvsninki biraz garip gibi duruyor

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

beyler yağ atan yer resimde görülen kenarı dışarı çıkmış conta imiş.
    içeri soktuktan sonra gezintiye çıktım , yağ falan yok tertemiz gidip geldim

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/4YANBJ.jpg

yağınıda kontrol edin, motora zarar verebilirsiniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Bayiyle konuştum bu ay sonu parayı yatırıyorum 27 eylülde altımda olurmuş

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı meskendor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa. vico ve pashapache siz hataylımısınız . Hatay da pulsar kullanıcıları ile görüşmek isterdim. inşallh 2 aya kadar bende alıcam kısmetse. hassa ilçesinde oturuyorum bura yakın görüşebileceğimiz bi pulssarcı ile konuşsam iyi olurdu. ve hangi servisi tavsiye edersiniz
    antakya uslu motoru ONERMIYORUM
    zincir yaglamaktan acizler
    soylendigi halde kendi yağı var demisler
    uzun yola yağsız motorla çıkmış vatandaş da

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/4YANBJ.jpg

resimdeki fazla yağ tahliye hortumu mu?
    eğer o ise yeri tuhaf
    normalde bir hortumla motorun altina veriyorlar

hatta akunun bile çıkış hortumu var sulu akü modellerinde (cg motorlarda)

motoru zorlamaktan olur

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağınıda kontrol edin, motora zarar verebilirsiniz.
    Yag normal hocam onu kontrol ettik

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Alıntı meskendor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa. vico ve pashapache siz hataylımısınız . Hatay da pulsar kullanıcıları ile görüşmek isterdim. inşallh 2 aya kadar bende alıcam kısmetse. hassa ilçesinde oturuyorum bura yakın görüşebileceğimiz bi pulssarcı ile konuşsam iyi olurdu. ve hangi servisi tavsiye edersiniz
    As dostum servis tavsiyem yok malesef en kisa zamanda pulsarla yollarda gormek isteriz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

buzgibi yayla turu [/QUOTE]
    Yayla turu bizim isimiz
    Pashapache bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)