Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli Hyanax100; tahminim 3 gün içinde Pulsar modelin arka çantalı resmini ve nereden temin edeceğiniz ile ilgili bilgiyi sizlere sunmuş olacağım.

Kararınız hakkınızda hayırlı olsun inşallah.

Hayırlı geceler, hayırlı haftalar diliyorum...
    hyanax100 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Konyada herhangi bi bayide bulunuyor mu bi aydınlatın, fiyatlar tekrar dalgalanmadan biran önce wolf ile bunun arasında karar verip almam lazım.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rebelpunto adli üye cbr250 selesine dosemecide deri altina ince sunger atmaktan bahsetmişti

bu motoru alacak olan kişinin garaji falan olmalı
    ortalikta bırakmayın alarm takın
    altinelbiseli adam bile motor caldirmis

Herhangi bir işini iyi yapan döşemeciye gidin. Araya inceden sünger attırmayı unutmayın. Hem öne hem arkaya attırmıştım.

Bu arada sattığıma pişman olduğum tek motosikletim, ne güzelmiş
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Adamlar kaliteli işçilik yapmış ya, acaba japonar nu testten geçebilir miydi merak ettim.

http://youtu.be/QLkLkorXV4g

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    fiyat konusuna bi yorum yapmak istiyorum. kuralkan ı savunmak için değil, ticaret yapan biri olarak düşünmeye çalışıyorum.

fiyatı piyasa , ürün ve talep belirler. ürün güzel. talep var. piyasada belli . bu ürün satar arkadaş. piyasa bu diye çok para istiyorlar diyorsunuz ancak bu onların suçu değil. gelişi kaç paraysa üstüne %20 kar koyup fiyat belirlenince muadil ürünün yarı parasına geliyorsa ve bunu bu şekilde satmaya kalkıyorsanız düşman edinmek istemiyorsanız salaklık olur.

fiyatlara tepki göstermek güzel bir düşünce. ancak bu tepkiyi nispeten daha uygun fiyatlı olan ürüne mi yoksa astronomik fiyatlara ürün satan diğer markalara mı göstermek lazım? tepki göstericeksek hepimiz pulsar alalım , diğerleri kendilerine çeki düzen versin. haa cbr-wolf ü 8000 e çektiler mi, gidip hepimiz cbr yada wolf alalım. o zamanda ekrem bey düşünsün

demem o ki , esas tepkiyi diğerleri hak ediyor. önce büyükler kendilerine çeki düzen versinler diğerleri mecburen pozisyonlarını yeniden ayarlamak zorunda kalırlar.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat konusuna bi yorum yapmak istiyorum. kuralkan ı savunmak için değil, ticaret yapan biri olarak düşünmeye çalışıyorum.

fiyatı piyasa , ürün ve talep belirler. ürün güzel. talep var. piyasada belli . bu ürün satar arkadaş. piyasa bu diye çok para istiyorlar diyorsunuz ancak bu onların suçu değil. gelişi kaç paraysa üstüne %20 kar koyup fiyat belirlenince muadil ürünün yarı parasına geliyorsa ve bunu bu şekilde satmaya kalkıyorsanız düşman edinmek istemiyorsanız salaklık olur.

fiyatlara tepki göstermek güzel bir düşünce. ancak bu tepkiyi nispeten daha uygun fiyatlı olan ürüne mi yoksa astronomik fiyatlara ürün satan diğer markalara mı göstermek lazım? tepki göstericeksek hepimiz pulsar alalım , diğerleri kendilerine çeki düzen versin. haa cbr-wolf ü 8000 e çektiler mi, gidip hepimiz cbr yada wolf alalım. o zamanda ekrem bey düşünsün

demem o ki , esas tepkiyi diğerleri hak ediyor. önce büyükler kendilerine çeki düzen versinler diğerleri mecburen pozisyonlarını yeniden ayarlamak zorunda kalırlar.
    Marka önemli değil zaten,ben bu motoru 2007 den beri takip ettiğim için buna tepkiliyim.Zamanında honda içinde tepki amaçlı konu açtım,kullanıcıları topa tuttu beni.Sanki hondaya ortaklar o derece.Benim için farketmez,bugün pulsara hayran olurum ilerleyen zamanlarda yamahaya.Marka fanatikliğine lüzum yok.Benim kızdığım küçük cc motorlara büyük fiyatlar çekilmesi.Devlete topu atıp firma hemen sıyrılıyor aradan.Ama dikkat ederseniz özellikle honda senede en az 3 kere zam yapar en az.Döviz,faiz,vergi vs. yerinde saysın,düşsün hiç önemli değil.Hani herşeyi biliyoruz,bilinçli toplumuz ya bende ona inanarak belki toplu bir tepki gösterebiliriz diye düşünmüştüm.Dediğim gibi sadece pulsara değil,her markaya.Ama yok öyle bi dünya...Özellikle 125 400 cc arası kullanmadığım motor yok gibi.Birde tutulan motorun hemen fiyat arttırımına gitme saçmalığı da var bizde,Allah (C.C.) yardımcımız olsun.
    Carbondioxid ve halilom bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

smh61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 2010 model
    arkadaşlar facebook grubu kurulmuştur.oradanda takip edebilirsiniz.
    ( Bajaj Pulsar 200Ns Türkiye )
    MOTOSİKLET BENİM İÇİN YAŞAM TARZINDAN DA ÖTE...

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lastikler naylon bazlımı yoksa normal kaucukmu eger naylon bazlı ıse buyuk sıkıntı cunku alacak olursam dırek degısıklıge gıderım buda artı masraf demek yanı fıyatı bıle cok bulan arkadaslar var ve aslında haklılar bıde lastık masrafı cıkınca hepmakul dedıgımız fıyat yukarılara cıkıp makul olmaktan cıkıyor ...
    Lastikleri cok beğendim. Nylon ama yumusak ve yanak mesafesi iyi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Alıntı pulsar200ns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater istanbuldan 2 pulsar herkeze hayırlı olsun mavi olan 150 km hız düzde cıktı beyaza ben kıyamadım 80 top speed
    Yok artik cok iyi ya.ben 125 gordum daha basmadim hiç.

Merhabalar
    Öncelikle Pulsar sahibi arkdaşlara hayırlı olması ve kazsız belasız kullanmalarını diliyorum.
    Bayağıddır pulsar'ı takip etmekteyim Test etme şansım olmadığından sizlerin yorumlarını ilgiyle okumaktayım . henuz pusuya yatmış durumda beklemedeyim önümüzdeki bir kaç ay sanırım pulsarın büyüme aşaması olacak o zaman karar verip almayı düşünmekteyim. tabi yerli yabancı forumlarda da google ın cevirisine dayanarak bilgi edinmeye çalışıyorum.
    Değerli Hyanax100 arkadaşımıza http://www.virtualmotos.com/buscar-partes-para-moto-1-77-392 linkinden pulsar a ait bazı bağlantı araçlarının olduğunu söylemek isterim. tabi bize ne zaman gelir bilemem ama hayırlısı bakalım. herkese sorunsuz sürüşler dilerim...
    Pashapache bunu beğendi.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı geceler değerli arkadaşlar;

Bazı sorulara cevap vermeye çalışayım. Meraklı sorular haklı olarak gelmeye başladı;

1. Şase özel çerçeveli çelik şasedir. Çok güçlü olarak tasarlanmıştır. Performanslı kullanımlarda daha iyi hissedeceksiniz,
    2. Devir kesici hız ile alakalı değil, 10.500 devir/dk. seviyesinde devreye girmektedir,
    3. Lastik özel olarak üretilmiştir. Pulsar için özel üretilmiş, yol tutuş özelliği çok yüksek eurogrip markadır. Fuarda Hindistan Steel Silencerz ekibinin yapmış olduğu gösteriyi izleyenler mutlaka vardır. üzerindeki orjinal lastikler ile bu gösteri yapıldı. Lütfen sürüş yapmadan değişim kararı vermeyin.
    4. Arka ikinci çamurluk standarttır,

Tabi Turkish39 arkadaşımız her zamanki gibi fiyatına eleştiri getirmiş.
    Biz dost firmaların ismini zikredemeyiz ama üzerindeki teknolojik donanım ile kıyaslamayı zaten kardeşimiz çok iyi biliyor.

Esas yorumların önümüzdeki hafta gelmesini bekliyorum.

Bu yorumlar sizlerin kalemleri ile çok değerli.

Hayırlı bir hafta diliyorum.

Selam ve saygılarımla...
    ekrem bey boxer ile ilgili bir testiniz olacaktı, şu an durum nedir acaba?

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/KlY7Jb.jpg

Herhangi bir işini iyi yapan döşemeciye gidin. Araya inceden sünger attırmayı unutmayın. Hem öne hem arkaya attırmıştım.

Bu arada sattığıma pişman olduğum tek motosikletim, ne güzelmiş
    motor şekil hacı
    o km deki tertemiz motor satilir mi
    sonra alan da başkasına satti
    onu alan da baskasina satmış
    elde oyuncak oldu
    alan binemiyor ama bu motoru
    şehiriçi 4 litre
    sehirdisi 3 litre millete fazla geliyor anlaşılan
    pulsar sehirici 2 litre yakarsa cbr250 yi salla gitsin
    gerci drift fotolarina bakınca da satılacak motor degil diyesi geliyor insanın

cbr 250 ye binip de
    mondial 100 mg prince ye binen rahat motosiklet diyor
    cok para vermekle cok iyi olmuyor demek ki

cbr de kırdı zincirlerini prangalarindan kurtuldu
    pek cok yerinden zincirliydi disk kilidi alarmi vb sahibi iyi kilitlerdi
    demek ki özgür ruhluymus
    esaretten kurtuldu
    o şimdi özgür
    kuşlar gibi
    rebel_punto ve fedos bunu beğendiler.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki,şu an en merak ettiğim konu yakıt konusu benimde,bidahaki haftaya bi mani olmazsa daha detaylı değerlendireceğiz,ilk bakımını da yerinde incelemek istiyorum.
    karbüratörlü versiyonla hintli arkadaşlar 40-45 km değerlerini yakalamışlar hint forumlarında okuduğum kadar üstelik öyle sakin kullanımla da değil.ben enjeksiyonlu pulsarın istanbul trafiğinde bile 45 km yi devireceğinden eminim...
    turkish39 bunu beğendi.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    herkese slm arkadaşlar bugün çok net bir ölçüm yaptım depoyu fulledim yani ağzına kadar değil tabikide 10 cm kalacak şekiklde neyse bastım 2 gün boyunca 100 km sürdüm tam tabi hiç durmadan değil 2 günlük kullanım bu şehir içi artçılı tek karışık %35 agresif %65 sakin kullandım ve yakıtı söylüyorum arkadaşlar 2,80 litre arkadaşlar motorum 162 km de şuan rodaş dönemi şuan daha nekadar düşer yakıt bunu bize zaman gösterecekk hayırlısı 2,4 olsun bizim olsun inşallahh

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

[IMG][/IMG][COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------
    dyavol-77, Garip ve Adem Balkan bunu beğendiler.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı pulsarns200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm arkadaşlar bugün çok net bir ölçüm yaptım depoyu fulledim yani ağzına kadar değil tabikide 10 cm kalacak şekiklde neyse bastım 2 gün boyunca 100 km sürdüm tam tabi hiç durmadan değil 2 günlük kullanım bu şehir içi artçılı tek karışık %35 agresif %65 sakin kullandım ve yakıtı söylüyorum arkadaşlar 2,80 litre arkadaşlar motorum 162 km de şuan rodaş dönemi şuan daha nekadar düşer yakıt bunu bize zaman gösterecekk hayırlısı 2,4 olsun bizim olsun inşallahh

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

http://<a href="http://www.directupl...zr.jpg</a></a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

http://<a href="http://www.directupl...cq.jpg</a></a>[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------
    Rodajdasınız bence 2 kişi kullanmayın 6000 deviri geçmeyi derim arkadaşım c.tesi günü aldı.50 km 'yi geçmiyor mahvetti bizi yollar da
    agrasiwe ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

[/COLOR]çok fazla binmedim kız arkadaşım ile bindim ve 5000 deviri geçmedim bir konuya daha açıklık getirmem gerekirse arkadaşlar rdaj olayını ben yabancı bir siteden okumuştum ingilizce olarak motoru bölüm bölüm açacaksın diyor yani şöyle ilk 300 km 50 km hız 600 km 80 ila 90 km hız ve 1 veya 2 kez dip gaz sonraki 1000 km ye kadar ise 90 ila 110 km arası şeklinde siteyi bulamıyorum yoksa linki gönderirdim[COLOR="Silver"]

Değerli arkadaşlar;

1. Yakıt konusunda şu kadar söyleyebilirim. Devamlı agresif kullanımda 1 lt ile 35 km. kadar gidebiliyorsunuz. Karışık kullanımda (bu ürünün kişiliğine uygun şekilde) 1 lt. ile 40-45 km kadar yol kat edebiliyorsunuz. Çok sabırlı iseniz 1 lt ile 50 km yi görebilirsiniz. 3 buji ile 2 buji arasında yanma hızı bakımından % 26 lık bir fark var. Bu hem tasarruf, hem daha fazla güç ve serilik demek...

2. Konya'da malesef henüz bayiliğimiz yok. Ancak çok önemli bir noktamız. Allah'ın izni ile mutlaka uygun bir bayilik vereceğiz. Ancak servisimiz eğitimden geçmiştir ve gerekirse servis üzerinden satış yapabiliriz. Konya'daki motorcu arkadaşlarım servise başvurabilirler.

3. Değerli Twona; Boxer modelin test sonucunu sormuşsunuz. Evet dün gece tamamlandı. İki arkadaşımızdan her bir 2300 km kadar yol kat etti. 4 gün 5 gece. Çok güzel görüntüler de var. Zannedersem çarşamba günü paylaşabiliriz,

4. Altın Elbiseli Adam konusu ile ilgili söyleyebileceklerim; gerçekten Barkın Bey'e ne kadar itimat ettiğinizi biliyorum. Biz de yorumlarını çok değerli buluyoruz.Mutlaka sıra gelecektir. Ancak ilk değerlendirmelerin sizler tarafından yapılmasını arzu ediyoruz. Şunu da itiraf etmeliyim,içimizden öyle yorum yapan arkadaşlar var ki bazen şaşırıyorum. Merak etmeyin ürün yollarda, yakın zamanda şeceresini dökersiniz.

Selam ve saygılarımla...
    hamzarat, centil40, dyavol-77 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Ekrem bey merhaba rodaj konusu hakkinda bizi aydinlatirmisiniz acaba fuarda ve bayide soyledikleri sey piston etrafinda olan bir maddenin olmasi ve 1000km den sonra kendini atmasi şeklinde ne kadar doğrudur kullanma kılavuzunda yazan degerlere gore hic yüksek devirlere cikmamak gerekiyor

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

Hayırlı-uğurlu olsun yeni motorun, bu arada dikkatimi çekti; depo grenajındaki kırmızı sticker'ları sen mi söktün,tazyikli yıkamada mı çıktı,yoksa bu şekilde mi teslim aldın???

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Ayriyetten kuruk'ta da 200NS stickerları yok..
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Kapora dönemi bitse de satın alsak diye beklemedeyiz.

Kullanan arkadaşlar kaç devirlerde titreşim var söyleyebilir mi acaba?

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    İlgimi çeken bir model olduğu için forumda her pulsar konusunu takip ettim. Yalnız şu fiyat muhabbeti bıktırdı açıkçası.
    Bir kere motorun hindistan fiyatı ile karşılaştırılması çok komik. Yok böyle bir dünya arkadaşlar.
    Üstelik burada konuşulan model ile hindistanda satılan modeller arasında fark var. Burada satılan modeller enjeksiyonlu. Ayrıca bu konularda net bilgim yok ama bir de euro 3 emisyonu mudur ne zıkkım, bir de o fark var. Ha, bu maliyete etki eden bir şey mi bilmiyorum.

Dersiniz ki, motor 6900küsür tl denildi, 7300tl'den geldi onu tartışabiliriz. Ama kim nerede gördü 6900küsür tl fiyat etiketini?
    Bilmiyorum, mesela resmi bajaj TR sitesinde motosikletin fiyatı olarak 6990 denildi mi? Bilmediğimden soruyorum. Yoksa ortada dolaşan spekülasyonlarla mı bunu ortaya sürüyorsunuz?

Artık fiyatı eleştirmeyi bırakalım da motoru konuşalım. Fiyatı yüksek bulan almaz, pazardaki fiyatını hakettiğini düşündüğü bir marka-modeli alır. Olur, biter.

Bu arada pulsar sahibi arkadaşlar bir video çekebilir misiniz? İlk çalıştırma görüntüsü gibi mesela. Motor soğukken. Göstergeler vs. Daha sonra egzos sesi, ufak gaz verince vs. Ecnebilerin walkaround dediği türden.
    biyeybaraküs bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)