Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam da abi biliyorum malıyet yuzunden boyle yapıyolar dıyelımde bızlerın hayatıyla bukadarmıkolay oynanır abi yerle temas eden parcada tasaruffmu yapılır naylon teker ıslakta kayar abı kaucukkullansınlar ucuzunu kullansınlar en kral naylondan ıyıdır...pulsarda naylonmu kaucukmu ?
    vallahi geçen akşam incelemiştik ama yalan olmasın biz kaliteli bir lastik olduğu kanısına varmıştık, ama naylon kauçuk dikkat etmedik, zaten önceki yorumlar da gayet başarılı performansı olduğunu yazmışlardı...

diğer söylediklerine de katılıyorum maalesef durum öyle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam da abi biliyorum malıyet yuzunden boyle yapıyolar dıyelımde bızlerın hayatıyla bukadarmıkolay oynanır abi yerle temas eden parcada tasaruffmu yapılır naylon teker ıslakta kayar abı kaucukkullansınlar ucuzunu kullansınlar en kral naylondan ıyıdır...pulsarda naylonmu kaucukmu ?
    Haklısın ama yapacakları kâr daha önemli,bu arada Pulsarında nylon.Yağış yoktu bugün ama asfalt ve toprakta bi sıkıntı yaşatmadı.

Hayırlı geceler değerli arkadaşlar;

Bazı sorulara cevap vermeye çalışayım. Meraklı sorular haklı olarak gelmeye başladı;

1. Şase özel çerçeveli çelik şasedir. Çok güçlü olarak tasarlanmıştır. Performanslı kullanımlarda daha iyi hissedeceksiniz,
    2. Devir kesici hız ile alakalı değil, 10.500 devir/dk. seviyesinde devreye girmektedir,
    3. Lastik özel olarak üretilmiştir. Pulsar için özel üretilmiş, yol tutuş özelliği çok yüksek eurogrip markadır. Fuarda Hindistan Steel Silencerz ekibinin yapmış olduğu gösteriyi izleyenler mutlaka vardır. üzerindeki orjinal lastikler ile bu gösteri yapıldı. Lütfen sürüş yapmadan değişim kararı vermeyin.
    4. Arka ikinci çamurluk standarttır,

Tabi Turkish39 arkadaşımız her zamanki gibi fiyatına eleştiri getirmiş.
    Biz dost firmaların ismini zikredemeyiz ama üzerindeki teknolojik donanım ile kıyaslamayı zaten kardeşimiz çok iyi biliyor.

Esas yorumların önümüzdeki hafta gelmesini bekliyorum.

Bu yorumlar sizlerin kalemleri ile çok değerli.

Hayırlı bir hafta diliyorum.

Selam ve saygılarımla...
    agrasiwe, nottired, halilom ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    arkadaşlar 135 km yi tamamladım bugün plakasız şekilde şehir içinde vallahi aslında tek şikayetim ve en büyük problem sele çok rahatsız bugün nişanlımla baya bir gezdik ve bana dediği ilk şey iğrenç bir koltuk ya buna bir çare bul yada sat bu motoru dedi işin kötü yanı sürücü koltuğuda aynı şekilde çok kötü yani şöyle söliim scooter gibi sürmek isterim derseniz depoya doğru ileriye gidersiniz o kısım çok rahat ama agrasif sürecem biraz race tarzı sürim derseniz popoyu geriye verdiğiniz an taşa oturmuş gibi oluyosunuz benim boyum uzun ve dip arka oturma yerine çok ihtiyacım oluyor yani anlayacağınız bu sele problemini çözmem lazım bana önerebileceğiniz fikirleriniz var ise paylaşmanızı isterim arkadaşlar motor bunun dışında çok güzel yakıt konusunda ise gerçekden şuan için tam bir rakam veremicem ama kokluyor demek üzereyim diyebilirim 2 güne kadar titreşim ise artçlı minimuma iniyor tek kişi çok hafif belli belirsiz hissediliyor belirli devirlerde ama motor sıfır olduğu için olma durumu çok yüksek bence otobana çıktım ve redline yapmadan 136 yı gördüm 9200 devir falandı sele için fikirler lütfenn
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    yalnız fuarda kalabalıktan deneyememiştim ama yerden felaket yüksekte motor, cbr ile iki ayağımda hemen hemen yere basarken pulsarda ayak uclarım yere değiyor

istanbuldan 2 pulsar herkeze hayırlı olsun mavi olan 150 km hız düzde cıktı beyaza ben kıyamadım 80 top speed

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı geceler değerli arkadaşlar;

Bazı sorulara cevap vermeye çalışayım. Meraklı sorular haklı olarak gelmeye başladı;

1. Şase özel çerçeveli çelik şasedir. Çok güçlü olarak tasarlanmıştır. Performanslı kullanımlarda daha iyi hissedeceksiniz,
    2. Devir kesici hız ile alakalı değil, 10.500 devir/dk. seviyesinde devreye girmektedir,
    3. Lastik özel olarak üretilmiştir. Pulsar için özel üretilmiş, yol tutuş özelliği çok yüksek eurogrip markadır. Fuarda Hindistan Steel Silencerz ekibinin yapmış olduğu gösteriyi izleyenler mutlaka vardır. üzerindeki orjinal lastikler ile bu gösteri yapıldı. Lütfen sürüş yapmadan değişim kararı vermeyin.
    4. Arka ikinci çamurluk standarttır,

Tabi Turkish39 arkadaşımız her zamanki gibi fiyatına eleştiri getirmiş.
    Biz dost firmaların ismini zikredemeyiz ama üzerindeki teknolojik donanım ile kıyaslamayı zaten kardeşimiz çok iyi biliyor.

Esas yorumların önümüzdeki hafta gelmesini bekliyorum.

Bu yorumlar sizlerin kalemleri ile çok değerli.

Hayırlı bir hafta diliyorum.

Selam ve saygılarımla...
    Hakkımı yemeyin Ekrem abi,herşeyini yazdım.Bol bolda resimledim.Hatta satacak olan bayinizden önce testettik ;) Adamın elinde Pulsar yokBazıları gibi kullanmadan atıp tutmadım yani Bu arada devir kesici gerçekten çok erken girdi gibi geldi bana ama yine deniycem.Bu arada fiyata eleştirim haksız değil Ama madem bunca yazım arasından onu gördünüz Gelin bi anlaşma yapalım.Siz daha satışa sunmadan önceki fiyat arttırımını kaldırın bende bu ayıbı her fırsatta dile getirmeyim O aradaki farkta alacak olanlara plaka masrafı hediyesi olsun.Bu arada bi soruyu daha gözden kaçırmışsınız.Peşin fiyatına taksit olayı,onunla ilgilide net bi cevap alabilirsek iyi olur.
    hkn34 bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yanlış anlama, bu lastiğe takıntı yapanları anlamıyorum şu bi gerçekki piyasa da litrelik motorlara bile sağlam lastik koyan marka çok az, 13 bin lira verip aldığımız cbr250 nin bile lastiği dandik, aldığın motorun lastiğini değiştirmek zaten standart olmuş bence bu lastik olayına çok takmayın baştan lastikleri kötü olarak kabul edin.
    Yanlışın var;Honda hornet 600 2011(sıfır almıştım) Bridgestone ile gelmişti,Yamaha MT-07 ler Michelin pilot road 3 ,Yamaha X-max 250 Michelin city grip vs.vs...Bana bir tane dandik lastikli 1000'lik söylermisin...evet senin kull.Racing dandi united lastikle geliyor O ayrı...
    agrasiwe bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    turkısh arkadasımızın fiyat üzerine olan itirazına katılıyorum cunku tespıtlerı gayet yerınde cunku aracın hındıstan fıyatı uzerınden hareket edıyor ve soyledıgı 5500 hakıkaten dogru hadı 6000 olsun ... rakıp fırmanın kalıtesı ve fıyatı buysa bız bunu bu fıyatttan satarız demek cok yanlıs cunku rakıp fırma yanlıs yapmıs bellı bızde o yanlısa devam ederız demekoluyor bence ama bızler nedense bu ulkede her seyı dunyadakı her ınsandan daha pahalı kullanmaya mallesef mahkum olmusuz bıkere ...
    gelebek, ademx ve bobmarley_f bunu beğendiler.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    hondanın hyosungun 250lik makinaya 13.000 çektiği bu memlekette alınabilecek tek motor bu kaldı 1 ay içinde kullananlardan bir şikayet gelmezse ve fiyat artmazsa bende alıyorum
    dyavol-77, halilom ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlışın var;Honda hornet 600 2011(sıfır almıştım) Bridgestone ile gelmişti,Yamaha MT-07 ler Michelin pilot road 3 ,Yamaha X-max 250 Michelin city grip vs.vs...Bana bir tane dandik lastikli 1000'lik söylermisin...evet senin kull.Racing dandi united lastikle geliyor O ayrı...
    hangi motorun hangi lastiklerle geldiğini ezberlemedim tabi, ama kullandığım ve araştırdığım modellerin çoğunda dandik lastikler olduğunu değişmesi gerektğini gerek barkının incelemelerinden gerekse okuduğum yorumlardan sık sık duymuştum. (litrelik demem yanlış oldu belki) ama o örneği bu durumun fazlası ile abartıldığını belirtmek için söylemiştim ama illaki vardır litrelik olup dandik lastiği olan..

Değerli Turkish39;

Emeklerin için teşekkür ederim. Resimler ve görüntüler her şey çok güzel. Bir soruyu atladığımı belirtmişsiniz; belirtilen fiyat peşin fiyatıdır. Yapılan bazı banka ve finans kurum anlaşmaları ile % 3-5 arası vade farkı 9 aya taksitli satış imkanı mevcuttur.

Küçük motorcuya da selamlar...
    Adem Balkan bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı pulsarns200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 135 km yi tamamladım bugün plakasız şekilde şehir içinde vallahi aslında tek şikayetim ve en büyük problem sele çok rahatsız bugün nişanlımla baya bir gezdik ve bana dediği ilk şey iğrenç bir koltuk ya buna bir çare bul yada sat bu motoru dedi işin kötü yanı sürücü koltuğuda aynı şekilde çok kötü yani şöyle söliim scooter gibi sürmek isterim derseniz depoya doğru ileriye gidersiniz o kısım çok rahat ama agrasif sürecem biraz race tarzı sürim derseniz popoyu geriye verdiğiniz an taşa oturmuş gibi oluyosunuz benim boyum uzun ve dip arka oturma yerine çok ihtiyacım oluyor yani anlayacağınız bu sele problemini çözmem lazım bana önerebileceğiniz fikirleriniz var ise paylaşmanızı isterim arkadaşlar motor bunun dışında çok güzel yakıt konusunda ise gerçekden şuan için tam bir rakam veremicem ama kokluyor demek üzereyim diyebilirim 2 güne kadar titreşim ise artçlı minimuma iniyor tek kişi çok hafif belli belirsiz hissediliyor belirli devirlerde ama motor sıfır olduğu için olma durumu çok yüksek bence otobana çıktım ve redline yapmadan 136 yı gördüm 9200 devir falandı sele için fikirler lütfenn
    rebelpunto adli üye cbr250 selesine dosemecide deri altina ince sunger atmaktan bahsetmişti

bu motoru alacak olan kişinin garaji falan olmalı
    ortalikta bırakmayın alarm takın
    altinelbiseli adam bile motor caldirmis
    agrasiwe, Speed37 ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarımın güzel temennisi ve yorumları için çok teşekkür ediyorum.

Gücümün ve yetkimin yettiği ölçüde sizlerin yanında olacağıma emin olabilirsiniz. Öncelikle her hadiseye sizin yerinize kendimi koyup bakmaya çalışıyorum. Hatalar olacaktır. Ama geri dönüşlerin hakkaniyetli bir şekilde yapılması çok önemli. Sizlerle mümkün olduğunca iç içe olmaya gayret edeceğim. İnşallah yakın bir gelecekte Pulsar, Discover ve Boxer sahipleri ile ayrı ayrı toplantılar yapacağız. Tüm çabalarımız sizlerin memnuniyeti üzerine kurulu olması gerekiyor. Bunun geri planına da çalışıyoruz. Bayi-servis-yedek parça...Hepsi de çok önemli detaylar.

Ama bizi çok rahatlatan bir ayrıntı var. Bunu unutmamak gerekir. Ürünler ve geri planda BAJAJ çok güçlü.
    BAJAJ ile ilk imza atıldığı tarihteki inancındayım. Sektör kesinlikle ayrı bir heyecan kazanacak. Ürün ve esas üretici eğer yeterli değilse bir yerde tıkanıyorsunuz...

Niyet hayır, akıbet hayır olsun.

Saygılarımla...
    Ekrem bey
    Herşeyden önce bir pazarlama müdürünü aramızda görmek gerçekten çok güzel. Sizi tebrik ederim. Keşke diğer firma yetkilileride bu şekilde kullanıcı ile kaynaşsa ve dertlerini dinlese ve cevap verse burada.
    Şu an için Honda Cbf150 kullanıcısıyım. Motoru her ne kadar (Temmuz 2013)yeni almış olsamda Pulsar 200 ns i ciddi ciddi düşünüyorum. Benim sorunuma gelince.. ben motorsiklete top case olmadan binemiyorum. Pulsar için arkaya top case aparatı varmı, yoksa kendimiz mi bir çaresine bakacağız. İnternette 'Pulsar with top case' diye arattım ama hiç bir sitede top case takılı pulsar göremedim. Bu konuda cevap verebilirseniz +1 pulsar daha (bana) satacaksınız.
    Fiyat politikanıza gelince eleştiri yapan arkadaşlar haklı olabilir ama Türkiye pazarına bakınca diğer marka modellerin fiyatları gerçekten aldı başını gitti. Sıfır 4.900 Tl ye aldığım Honda cbf150 bile şu an 5.670 Tl ye dayandı. Eğer fiyatınızda istikrar sağlarsanız, satışlarınızın iyi olacağını tahmin ediyorum.
    Kanımca 150 cc'ye binen benim gibi sürücüler -ya da sadece ben- artık 130-140 km/s süratlere aynı yakıt f/p çerçevesinde çıkmak istiyoruz.
    Top case meselesine Bajaj olarak orjinal aparatınız var ise ve fiyat temmuz-ağustos aylarında da aynı kalırsa Pulsar almaya niyetliyim.
    Teşekkürler.
    Adem Balkan ve Speed37 bunu beğendiler.
    Bmw F650, Bmw R1150GS, Hyanax100, MCX150 Roadracer, Honda CBF 150

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rebelpunto adli üye cbr250 selesine dosemecide deri altina ince sunger atmaktan bahsetmişti

bu motoru alacak olan kişinin garaji falan olmalı
    ortalikta bırakmayın alarm takın
    altinelbiseli adam bile motor caldirmis
    İstanbul-Şirinevlerde-Motosay vardır...bu işi yapar(sele,sele kılıfı,depo kılıfı v.s.)-motosiklette deri üstüne Uzman bir firma...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    ekrem bey merhabalar, uzun süredir bajaj'ı takip ediyorum, tüm ürünleriniz hakkında genel bi memnuniyet hakim, kalite açısından tatminkar ürünler sunulduğuna şüphe yok fakat fiyatlar konusunda bizi üzdünüz o kesin, özellikle pulsar için bunu söylemeliyiz;

ama buradan kalkıp sizinle pazarlık yapacak değiliz elbette, yalnızca size bir öneri getirmek istedim, genelde birçok kullanıcının ilgiyle takip ettiği ve görüşlerine saygı duyulan barkın abimizden (altın elbiseli adam)bir deneme sürüşü bekliyoruz, bunu size bir pazarlama taktiği olarak tavsiye ediyorum, kendisiyle ne gibi koşullarda anlaşırsınız bilemem fakat davet ederseniz reddedilme ihtimaliniz az olur diye düşünüyorum (bu arada kendisini şahsen tanımam ama takip ederim), eğer gerçekten ürünlerinize çok güveniyorsanız kendisine emanet etmekten çekinmeyeceğinize eminim, saygılarımla.
    hkn34, Garip, mekan67 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    bu motorun jantlar gorsellikten uzak
    cbr250 janti (mondial 100 cup janti)
    gibi 5 kollu jant olsa daha güzel olurdu
    pulsar jantinin avantaji aerodinamik tasarim falan olabilir
    rüzgar surtunme kaybi daha az olur diye tahmin ediyorum

TAMAMEN KIRMIZI renk seçeneğinin olmaması da bir eksiklik
    tamamen beyaz renk secenegi de olmalı da kırmızı varken tutulacagini sanmam

alacak olanlara simdiden hayırlı olmasini dilerim
    kazasız belasiz surusler

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    tozlu arkadasımıza katılıyorum barkının testlerı ve yorumları bız kullanıcılar ıcın son derece verımlı olur uretıcıler ıcın acımasızdır herseyı kut dıye soyler ama durustce marka yalakalıgı yapmadan butun fıkrını bız tuketıcılere aktarır.en kısa zamanda bu gerceklesırse herkezın aklına takılan sorular cabukca cevabını bulur dıye dusunuyorum...
    zafer26 ve halilom bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)