Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar bazilariniz motoru kotulemekle ugrasmis bazilari savunmakla.. buna gerek yok. Bajaj sizin babanizin mali degil yada bajaj sizin sahip oldugunuz firmanin rakibi degil. Ben sadece suna bakarim: karsimda ne kadar kurumsal bir firma var. 4 kez teslimat ertelenirse ilk gelen motorda orta sehpa varken sonrakilerde kaldirilirsa(ki bugun en dandik cinlide bile var) ilk bakima 90 lira gibi bi para verilirse, ikinci elin ne olacagi belli olmazsa,yedek parca gelecek mi gelmeyecek mi kaygisi olursa ben calisan hak eden baska birinden motor alirim. Para benim tercih benim. Yok soyle oldu yok anlasma oldu ondan gecikti bundan gecikti beni ilgilendirmez. Ben verilen soze bakarim. ve son olarak bayilere gonderdiginiz yaziyi gordum hangi parcalar servisi disi diye yazmissiniz valla unuttugunuz parca yok sanirim garanti hikaye olmus. Isin asli motor sahane ama sizde is yok. Bu motora koy honda armasi bak satisa ve servise.
    Not: karsiyaka motoshoptan vazgectigim bajaj pulsar kaporami aldim. Hic sikinti cikarmadilar. Adamlarda magdur. Siparis verenler hesap sorup durmuslar. Serhan beye ayrica tsk ederim.

Iyi ramazanlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Altın Elbiseli Adam Bajaj Pulsar test videosu tamamlanmış yakında yayınlanır heralde, büyük ihtimal fiyat performans malzeme şekil ilişkisi düşünüldüğünde olumlu sonuçlar çıkacaktır.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı centil40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazý yorumlarý görünce gerçekten rakip firmalarýn bunlar kötüleme çabasý olabilirmi diye düþünüyorum.

Ekrem bey çok doðru bir yol izliyor. Sorunu olan bildirsin hemen çözelim diyor. Birinci aðýzdan böyle bir destek bu forumda olduðu için sanýrým bilinçli karalayýcýlar bir noktadan öte gidemiyorlar.

Bajajýn Avrupa macerasý baþlamak üzere arkadaþlar.
    Dün öðleden sonra eþimle beraber Samsun dan yola çýktýk. Boludaðý Polisevinde konakladýk. Az sonra Ýstanbul istikametine doðru yola çýkacaðýz.
    Yarýn sabah kýsmetse Bulgaristan a gireceðiz.
    Bulgaristan, Romanya, Kosova, Makedonya, Arnavutluk, Yunanistan, Ege þeklinde büyük bir tur planlýyorum. Motor ve sert seledeki popom sorun çýkarmadan ne kadar gezebileceðim bakalým.

Ýnternet baðlantýsý ve fýrsat buldukça buradan resim de paylaþýrým inþallah.
    Pulsar ýn balonmu yoksa tam bir fiyat performans ürünümü olduðu yakýnda belli olur. Benim düþüncem zaten belli. Pulsar a güvenmesem, bayi ve servis aðýnýn olmadýðý bu coðrafyalara çýkmayý düþünmezdim. Ýnþallah Pulsar beni ve sizi yanýltmaz.

Hayırlı yolculuklar. Siz dayanabildiginiz ve limitleri zorlamadıginiz sürece güzel bir gezi geçireceğiniz kanaatindeyim.

Allah(cc) a emanet olun.
    centil40 bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi yolculuklar centil40, her şey gönlünüzce olsun.
    centil40 bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı erhunnnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bazilariniz motoru kotulemekle ugrasmis bazilari savunmakla.. buna gerek yok. Bajaj sizin babanizin mali degil yada bajaj sizin sahip oldugunuz firmanin rakibi degil. Ben sadece suna bakarim: karsimda ne kadar kurumsal bir firma var. 4 kez teslimat ertelenirse ilk gelen motorda orta sehpa varken sonrakilerde kaldirilirsa(ki bugun en dandik cinlide bile var) ilk bakima 90 lira gibi bi para verilirse, ikinci elin ne olacagi belli olmazsa,yedek parca gelecek mi gelmeyecek mi kaygisi olursa ben calisan hak eden baska birinden motor alirim. Para benim tercih benim. Yok soyle oldu yok anlasma oldu ondan gecikti bundan gecikti beni ilgilendirmez. Ben verilen soze bakarim. ve son olarak bayilere gonderdiginiz yaziyi gordum hangi parcalar servisi disi diye yazmissiniz valla unuttugunuz parca yok sanirim garanti hikaye olmus. Isin asli motor sahane ama sizde is yok. Bu motora koy honda armasi bak satisa ve servise.
    Not: karsiyaka motoshoptan vazgectigim bajaj pulsar kaporami aldim. Hic sikinti cikarmadilar. Adamlarda magdur. Siparis verenler hesap sorup durmuslar. Serhan beye ayrica tsk ederim.

Iyi ramazanlar
    Yaz sonu gibi motor almayı planlıyorum. Mesela hangi birinden alırsınız örnek verebilir misiniz? Benim için de fikir olmuş olur.

Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz sonu gibi motor almayı planlıyorum. Mesela hangi birinden alırsınız örnek verebilir misiniz? Benim için de fikir olmuş olur.
    Valla hocam ben uzun seyahatler icin regal raptor DD 250E 10 almayi planliyorum. Ayrica isimi gorsun esek gibi kullanayim diye mondial aldim. 1836 liraya 100luk cup aldim. Kucuk yerde en iyi mondial. Parca bedava dencek kadar az. Yakit az. Heryerde servisi var. Mondial icin motorun tofasi derler. Biraz limitleri arttirirsan cbr125r biraz daha arttirirsan cbr250r yada sym wolf iyi olur. Sekil onemli degil diyosan da cbf150 harika bir motor. Zaten harika olmasa kuryeler kullanmaz. Valla bajajin siparisi verdigimde alarm sordum abi biz teknolojisini bilmiyoruz gelsin bi bakalim ona gore hallederiz dediler. Yani bajaj icin erken. Tabi bu benim kanim. Burdan bos tartismalar yapmak istemem.

Motosikleti
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz sonu gibi motor almayý planlýyorum. Mesela hangi birinden alýrsýnýz örnek verebilir misiniz? Benim için de fikir olmuþ olur.
    Sezon bitmeden yamaha mt125 i getirebilir. Fiyat olarakta 10 bin civarı olacak.

Yzf125 ile aynı Şase ve motor bloğuna sahip. 15 hp gücü var.

Seneye de mt25 olarak Yzf 250 nin çıplak versiyonunu getirirler. Fiyat olarak mt07 ile orantılılasalar da 250 ligi 10 bin civarına getirseler ne pulsar kalır nede diğer 250 likler. Ama mt07 yi 18 e satarken 125 ligine 10 bin isterlerse 250 ligine en az 15 bin isterler.

Velhasıl kelam 7.300 e rakibi yok pulsar ın. Bajaj veya kuralkan babamın oğlu değil. Daha once kanuni st kanuni vs kuralkan a ait hiç bir motosikletim dolayısıyla geçmişim olmadı. Ama yiğidi öldür hakkını ver derler.

8. Motosikletim olarak pulsar diğer kullandığım motorlar içerisinde ki, 4 japon dan 3 ünün çeşitli irili ufaklı motorlarına sahip olmuşumdur, motorlarımi aratmiyor. Kalite, yakıt, performans konusunda hiç bir sıkıntım yok. Servis konusunda siz malinizin üzerine düşün. Bakıma götürmeden önce servisi arayın filtresi var mı istediğiniz yağ elinde mevcut mu?

Daha pulsar a sahip olmadan veya detaylı test etme imkanı bulmadan veya daha komiği canlı canlı görmeden pulsar hakkında yorum yapan arkadaşlara artık sözüm yok. Insaf diyorum.

Benim ne kadar nesnel yorumlar yaptığımı takip eden arkadaşlar anlamıştır.

Motosikleti teslim almadan önce bayi tarafından 2 hafta atlatildim, hakkım olmasına rağmen 2 mayıs da değilde 15 mayısta pulsarı aldığımı yazdım.
    Teslim sırasında serviste başıma gelenleri yazdım ( tam sıkılmamis yağ tahliye vidasi vs )
    Selenin sert olduğunu ve 25 tl Ye hallettigimi
    Aynaların görüş açısının yetersiz olduğunu
    Aradığım yağı ve elinde yağ filtresi olan servisi 180 km uzakta bulduğumu ve memnun kaldığımi vs

Hepsini bir kullanıcı gözü ile sizinle paylaştım.

Sonuç olarak aldigima kesinlikle pişman değilim ki zaten pulsar ım a serviste 2 ay beklemek istemeyen bir pulsar bekleyen arkadaş için 8 bin tl teklif ettiler. Pulsardan pişman olsam kullandığım ve üstüne bir dünya nakit kâr ile hemen satardim.

Ama düşünmedim bile.

Kim ne derse desin pulsar son kuruşuna kadar hak ediyor.

Hangi motosiklet 70 km/h ort ile 100 km de 2 lt yakar
    Veya 110 km ort ile 3 lt.

6 ileri vites 23 hp ve ben 152 yi ibremde gördüm. Bana yeter. Cbr 250 bile 160 km/h ı anca gormusumdur.

Yakıt olarak 125 lik performans olarak 250 lik fiyat 7.300 tl.

Evet bu özelliklerde başka motosiklet önerecek olan var mı
    reverse, volkansacar, hak_anm ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...67095920/detay
    kaçırmayın fırsatı beyler pulsar almayı düşünenler için çok ucuz

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Ve Altın Elbiseli Adam Bajaj incelemesini yayınlar...

apisto, okan218, pandominyum ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hak_anm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı volkansacar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Parça sıkıntısı oldugu kanısına nerden vardınız bilmiyom iyi yağ filtresi geç gelmiş ordan yola çıkarak parça sıkıntısı var yok parça yok herkes müneccim olmuş haberimiz yok vallaha bana tam olarak motorun çalışması ve yurumesi için önemli olan 4 adet parça geldi özellikle de birisi beyin hemde aynı gün kargo ile.. yag filtre öenmli yoksa beyin gibi elektronik parçalarmı. Ben motoru aldım 30 dakka sonra arızalndı ama bizim burasının küçük yer olması kaynaklı montaj hatasından dolayı bir arıza gercekleşti hemen ekrem beye mesaj attım 2 saat sonra direkt kendisi geri döndü ve bizzat kendisi ilgilenmeye basladı. nasipse bugun alıcam motorumu servisten. lütfen almadan kullanmadan hayali şikayetlerde bulunmayın. herkese hayırlı günler...
    Böyle yorumları yedek parça konusunda olumsuz yazan arkadaşların da okumasını dilerim.

Muhtemelen pazara ilk girişte hiçbir olumsuzluk yaşamamak, rakip eleştirilere meydan vermemek adına tüm kritik ve sıradan parçalardan oluşan bir stokları var. Stratejik bir yaklaşım.
    enescanatar bunu beğendi.

Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve Altın Elbiseli Adam Bajaj incelemesini yayınlar...

http://www.youtube.com/watch?v=ErCnYnCEX8s
    asdafaaf herkes lastik iyi diyor adam özellikle lastik kötü diyor :S

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    ee noldu " güveniyorsanız AEA ya verin motoru" diyenleri de pistlerde görmek isteriz.
    okan218 ve hyanax100 bunu beğendiler.
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

Motosikleti
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve Altýn Elbiseli Adam Bajaj incelemesini yayýnlar...

http://www.youtube.com/watch?v=ErCnYnCEX8s

Sert sele tamam hallettik
    Aynanin görüş açısı kötü demiştim
    Vitesle alakalı en ufak bir sıkıntı yaşamadım. Yumuşacık tıkır tıkır geçiyor ve olmaması gereken yerde boş a düşme vs yok. Kimseden de duymadım
    Lastikler yere güzel tutunuyor. Tabi değişim zamanı daha kaliteli bir markaya bakılabilir.
    0-60 ı iyi sonra nazlı demiş birde tepe gaz 143 km/h gördüm demiş ama 130 a kadar kesintisiz hızlanıyor ve son hız 152 gördüm.
    Frenler brembo nun alt ürünü bybre Ktm 390 da da aynı marka.

Kimine göre AEA pulsar ı iyi göstermiş olabilir ama bana yetersiz geldi.
    kdiner, Pashapache, meki 60 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    AEA ın incelemesini pek bir isteksiz, artı bajaja karşı birazda temkinli buldum. cbf 150 nin, apache nin 5500 lirayı geçtiği şu günlerde pulsarın iyi bir seçim olduğunu benim gibi bir çok kullanıcı çok iyi biliyor.

şunuda eklemek isterim. pulsar 7300 liralık etiketiyle 2 katı fiyatla satılan duke 200 le kıyaslanıp "biraz fark var" deniyorsa bu bajajın başarısıdır.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Zaten adamda soyluyor ktm de bybre kullaniyor ama AYNI kaliperler degil diyor. Ya videoyu izlemediniz yada 16x ile hizli sardirip izlediniz. Gayet guzel yorumlamis bence,markaya tapınmadan konuşmuş. Zaten bajajin yurt disindaki yorumlarindan az cok haberdariz,turkiyede de az cok yorumlari okuduk,simdi cogunlugun sevdigi birinden de olumlu yorumlar geldi. Bence 200-250 cc motosiklet dusunenlerin mutlaka dusunmesi,uzerinde durmasi gereken bir model bajaj pulsar..

ktm duke 200 u 12.500 u vade farksiz 9 a bolerek satmaya calisiyor suan.. pulsar heryerden bukadar artı not aldiktan sonra 10.000tl yi 9 a bolse de isi zor gibi..
    gursus, hyanax100 ve gelebek bunu beğendiler.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aea ın yorumlarına bayılıyorum

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Ktm duke 390 'test etmiş idi aea yere göğe sığdıramamıstı cok begenmıstı ,karakter olarak ve kullanılan malzeme olarak bu kadar benzer bır urunu anlatırken bıraz kacak dovusmus gibi geldi bana herkezin bildiği az sayıdakı sorunlardan bahsetmıs ıyı yanlarınıda soylemıs ama yarım agız ...bence aea ktm ci ve onun cok begendıgı ktm yi bajaj la kıyaslanması onun canını sıkmıs galıba : )
    hyanax100 ve kaan898 bunu beğendiler.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten adamda soyluyor ktm de bybre kullaniyor ama AYNI kaliperler degil diyor. Ya videoyu izlemediniz yada 16x ile hizli sardirip izlediniz. Gayet guzel yorumlamis bence,markaya tapınmadan konuşmuş. Zaten bajajin yurt disindaki yorumlarindan az cok haberdariz,turkiyede de az cok yorumlari okuduk,simdi cogunlugun sevdigi birinden de olumlu yorumlar geldi. Bence 200-250 cc motosiklet dusunenlerin mutlaka dusunmesi,uzerinde durmasi gereken bir model bajaj pulsar..

ktm duke 200 u 12.500 u vade farksiz 9 a bolerek satmaya calisiyor suan.. pulsar heryerden bukadar artı not aldiktan sonra 10.000tl yi 9 a bolse de isi zor gibi..
    bu sizin fikriniz, oda benim fikrim. ben yetersiz ve isteksiz buldum incelemeyi. bide şu alaycı, aşşağılayıcı tavırlara tilt oluyorum. 16 x hızla falan izlemedim tabiyki. ben özgürce fikrimi yazdım sizdende onay beklediğimi hatırlamıyorum! herkesin fikri kendini bağlar arkadaşım. tekrar söylüyorum, ben incelemeyi yetersiz ve isteksiz buldum. senin ne düşündüğün beni bağlamaz.

Motosikleti
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM DUKE 390'I TEST ETMÝÞ ÝDÝ AEA YERE GÖÐE SIÐDIRAMAMISTI COK BEGENMISTI KARAKTER OLARAK VE KULLANILAN MALZEME OLARAK BU KADAR BENZER BIR URUNU ANLATIRKEN BIRAZ KACAK DOVUSMUS GIBI GELDI BANA HERKEZÝN BÝLDÝÐÝ AZ SAYIDAKI SORUNLARDAN BAHSETMIS... BENCE AEA KTM CÝ VE ONUN COK BEGENDIGI KTM YI BAJAJ LA KIYASLANMASI ONUN CANINI SIKMIS GALIBA
    Yine de Barkın Bey in hakkını yememek gerek. Alınır fiyat performans açısından iyi demiş ki bizim de söylediğimiz bu yönde.

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı pandominyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asdafaaf herkes lastik iyi diyor adam özellikle lastik kötü diyor :S
    valla pulsar aldığını sonradan öğrendiğim bi arkadaşımla dün konuştum oda lastikleri kötü dedi bana

dipnot ekleme: şunu kimse anlamıyor renkler ve zevkler asla ama asla tartışılmaz... motosiklette de böyle bu pulsar'ı adını sanını duymadığımız çinli motor gibi görende olabilir bmw gs 1200 gibi gören de olabilir neden böyle kötüleme iyileme çabaları yaşanıyor ki

AEA beğenmez ama ben çok beğenirim ... kimse karışamaz buna
    jemalizm bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)