Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    X-Max 250
    Merhaba, Bajaj Pulsar 200NS almayı düşünüyorum, başlangıç motorum olacak ve motor kullanmayı onunla öğreneceğim, 0 almak için maddi gücüm yeterli, ama elimde ister istemez hırpalanacak motor, sizce 0 mı almalıyım yoksa 2. el mi ? 2. el fiyatları da 0 dan çok aşağıda değil çünkü...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Bir de, şuan bayilerdeki liste fiyatı 8870TL, bunu nakit alımda en düşük kaça çekebilirim, ne kadara alınabilir bu motorun sıfırı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8300 en düşük
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı Alienberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Bajaj Pulsar 200NS almayı düşünüyorum, başlangıç motorum olacak ve motor kullanmayı onunla öğreneceğim, 0 almak için maddi gücüm yeterli, ama elimde ister istemez hırpalanacak motor, sizce 0 mı almalıyım yoksa 2. el mi ? 2. el fiyatları da 0 dan çok aşağıda değil çünkü...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Bir de, şuan bayilerdeki liste fiyatı 8870TL, bunu nakit alımda en düşük kaça çekebilirim, ne kadara alınabilir bu motorun sıfırı?
    fıyat araştırması yapmışsın belliki öncelıkle lastıkleri degiştirmen gerekecek yeni kullanıcı isen orjınallerle çok düşer kalkarsın sıfır ve ikinci el için sana liste yapalım
    sıfır km:8870
    ruhsat: 350 tl
    lastik: son zamlarla ortalama 500 tl (bende metzeller var 800 tl cıvarı)
    aksesuar eklemiyorum kabaca sana maaliyeti:9720 tl
    rodaj dönemi var birde nekadar anlıyorsun nasıl yapacağını biliyormusun? buda bır sorun senin için

gelelim ikinci ele
    ben satıyorum şuan 2016 model 3900 km de rodajı itina ile yapıldı aksesuarları var
    fıyat 8200 tl bunun içinde
    lastık :800 tl
    tur camı:150 tl
    usb giriş çakmaklık ve tel tutucu :100 tl
    satış:120 tl
    toplam 9370 tl sana gelişi :8320 tl

aradakı fark ve artılarıyla beraber hem sıfır ayarında bir motosıklete sahip olacaksın hemde paran cebinde kalıcak: 1400 tl

benım motorumu al demıyorum sana yardımcı olmaya çalışıyorum neticede karar senin birsürü motor var hangisini istersen onu alacaksın neticede
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fıyat araştırması yapmışsın belliki öncelıkle lastıkleri degiştirmen gerekecek yeni kullanıcı isen orjınallerle çok düşer kalkarsın sıfır ve ikinci el için sana liste yapalım
    sıfır km:8870
    ruhsat: 350 tl
    lastik: son zamlarla ortalama 500 tl (bende metzeller var 800 tl cıvarı)
    aksesuar eklemiyorum kabaca sana maaliyeti:9720 tl
    rodaj dönemi var birde nekadar anlıyorsun nasıl yapacağını biliyormusun? buda bır sorun senin için

gelelim ikinci ele
    ben satıyorum şuan 2016 model 3900 km de rodajı itina ile yapıldı aksesuarları var
    fıyat 8200 tl bunun içinde
    lastık :800 tl
    tur camı:150 tl
    usb giriş çakmaklık ve tel tutucu :100 tl
    satış:120 tl
    toplam 9370 tl sana gelişi :8320 tl

aradakı fark ve artılarıyla beraber hem sıfır ayarında bir motosıklete sahip olacaksın hemde paran cebinde kalıcak: 1400 tl

benım motorumu al demıyorum sana yardımcı olmaya çalışıyorum neticede karar senin birsürü motor var hangisini istersen onu alacaksın neticede
    Açıklamanız için çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alt sakal bende taktırmayı çok istiyorum fakat bulamadım yapanlar var ya el yapımı ya da CG lere takılanlardan takıyorlar oda güzel olmuyo
    sissybar motora hiç yakışmaz diye düşünüyorum
    Ön cam kesin taktır uzun yol gitmeyi planlıyorsan bir de gidon yükseltme aparatı
    ben çanakkale istanbul gidiyorum sele rahatsız etmiyor beni ama artçı olacaksa kaplama ister sayfaları karıştırırsan biraz bulabilirsin
    Çok teşekkürler yorumunuz için. Seleyi kaplattıracağım büyük ihtimalle. Uzun yola çıkmadığım için rahatsızlık durumu olmadı ama yine de önelemimi alayım.
    Sisybar sadece bi düşünceydi. Görsel olarak yakışırsa taktırırdım
    Tur camı öneriniz varsa marka model araştırabilirim.
    Mengü tecrübesiyle yorumlarını dikkate aldığım birisin. Alt sakalı ızgara gibi havalandırmalı yapsam yine de sıkıntı olur mu ?
    Bu arada mc50 m racer lastikleri yapılan iyi yorumlarına dayanarak bugün sipariş verdim. Kullandığımda tecrübelerimi aktarırım inşallah

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    merhabalar arkadaşlar. Aramızda arka teker için 140 taban lastik takan var mı? varsa tecrübelerini paylaşırsa çok faydası olur. Biliyorum fabrika lastik ölçüler ölçümler sonucunda ortaya çıkmış en iyi lastik ama ynede kullanan varsa bilgi edinmek isterim. şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Bu 2 uzun 3 kısa bir kod sanırsam bu kodların listesi veya tanımlarına nereden ulaşabilirim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arıza ışığı 2 uzun 3 kısa yanıyorsa km saati hız sensörü arızalı yada kirlenmiş olabilir.

Bu 2 uzun 3 kısa bir kod sanırsam bu kodların listesi veya tanımlarına nereden ulaşabilirim ?

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    merhaba arkadaşlar 2016 model pulsar ns 200 motosikletimi satıyorum 3900 km de istanbul tuzladayım metzeller lazertek lastık,ön cam,usb şarj girişi, tel tutucu ekstralarıdır. düşünen arkadaşlar bana ulaşabilirler. 0541 852 97 26

http://i.hizliresim.com/9gDPno.jpg
    arkadaşlar motor satılmıştır. herkese teşekkürler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Sütliman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Maalesef ulaşamazsınız, belki servislerden alabilirsiniz ama belki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

arkadaşlar motor satılmıştır. herkese teşekkürler.
    Hayırlı olsun, gelsin ralli diyorsun yani.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Maalesef ulaşamazsınız, belki servislerden alabilirsiniz ama belki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Hayırlı olsun, gelsin ralli diyorsun yani.
    aynen kemal bey bu arada motorsuz kaldık biran önce gelse bari diyecegım ama mart ayı kesin gibi görünüyür perşembe günü honda güngör de crf yi denedim baya yuksek geldi bana ayak uçlarıyla zor durdum ayaklıgı kapatamadım alçaltma yapıcaz anlaşılan

Motosikleti
    aynen kemal bey bu arada motorsuz kaldık biran önce gelse bari diyecegım ama mart ayı kesin gibi görünüyür perşembe günü honda güngör de crf yi denedim baya yuksek geldi bana ayak uçlarıyla zor durdum ayaklıgı kapatamadım alçaltma yapıcaz anlaşılan
    Alçaltma kiti için bana özelden yaz seni arkadaşa yönlendirme yaparım, hem yükseltme hem alçaltma özelliği var 4 5 kişi crf sinde kullanıyor bir sıkıntı da yaşamadılar bilgin olsun, ne kaldı ki şurda gelip geçer geç olsun ama güç olmasın.

merhaba,

2016 model 8800km de bajaj pulsar 200ns motorum bugun büyük ihtimalle motor kitleyip beni yolda bıraktı. hala garantisi var. ben yağ değişimi için 10bin km bakımını beklerken başıma gelene çok şaşırdım açıkçası. Allahtan debriyajı sıktım da arka teker kitleyip beni yola atmadı. hızım70 5. viteste 6bin devirde izlerken başıma gelen olay baya can sıkıcı. Garantiden karşılanır mı hatası?

bu arada göstergesi de soğuklar başladı başlayalı yola çıktıktan 3 5 dakika sonra çalışmaya başlıyordu ve radyatördeki su 3 4 günde bir max seviyeye kadar doldurmama rağmen minimumum altına iniyordu. 10 bin bakımını bekledim hepsi için ama motor elimde kaldı. yzf r125 le 15bin km yapan biri olarak aldığıma pişmanım...[COLOR="Silver"]

dün yağ lambası bir kez yandı söndü. sabahta 90km sabit hızda bir kez gaz tepkisi azaldı. oktay motoru aradım pazar kapalıyız yarın getir dedi. okleştik. bugun motor kitlendi. ayna tutacağını aleminyum yapmışlar dişleri hemen rüzgardan bozulmuştu yaptırdım serviste. hayır binip Allah ne verdiyse kullanan biri olsam ok. bakımı yaparım dikkat ederim zorlamam. ben de yapmasın bari. daha ne kadar narin kullanıcaz bu makinaları.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

yarın ya da ertesi gün oktay motora çekicem pulsarı. durumdan haberdar ederim. ilk moral bozukluğu mu bilmiyorum ama gözü kapalı alınacak makine değil artık gözümde

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Aslında arıza geliyorum demiş sana ama sen illede 10000 bakımını beklemişsin.
    Yağ lambasının yanması gaz tepkisinin düşmesi ve de su seviyesinin sürekli düşmesi durumu özetliyor.
    Devir daimden motora su kaçağı muhtemel.
    Ben motoru alır almaz söktürdüm bütün contalarını değiştirdim 25000 km ve ne bir sorun ne su eksiltme ne hararet ne motor terlemesi. Kısacası sıfır sorun.
    Sabahları benim gösterge de hemen gelmiyor bir kaç dakika sonra yolda giderken teşrif ediyor oda her zaman değil çok soğuk olduğu zaman.
    Yağ değişimini 2000 de bir yapıyorum 40 lira için böyle sorunlarla karşılaşmaya değmez.
    Kısacası motorun kusuru olduğunu düşünmüyorum. Her makina sorun çıkarır önemli olan senin öngörün. Zamanında müdahale etmen gerekirdi. Keşke servisin 5000'de bir yağ değişimi hikayesine kanmasaydın.
    Geçmiş olsun dostum..
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    TRACER 700
    Arkadaşlar bu aralar mt de devamlı pullar 200 ns sayfası devamlı üst sıralarda aktiv oldugu için bir bakayım dedim merakıma yenilerekten ve ne görsem iyidir
    Bukadar sorunlu motor olurmu
    Siz bukadar sorunu görüyosunuz ve hala almayı düşünen arkadaşlar var aranızda kimisi Yen'i modeli gelsin bakacam fiyatı şu olursa alıcam daha ne başka problem çıkarabilirki bu tür bilmem nekadar problem
    Biri der gösterge diğeri der motor kilitlendi öbürü der havalar soğuk çalışmıyor bir diğeri derki akü zayıf !!!!!!
    Allah aşkına bu pulsar babanızın malımıdırki bukadar sorunu görerekten alıyor ve almayı düşünüyorsunuz,
    Siz bu motora nasıl güvenip yola çıkıyorsunuz !!!!
    Can bukadar ucuzmu? Arkadaşlar
    Birzamanlar doğan şahin muhabbeti!!!
    Ev sanayi iş
    İş sanayi ev gibi
    Gerçekten yaşadıgınız problemleri görünce çok ama çok üzüldüm ama bizler bu tarz problemli ürünleri aldığımız sürece bu tarz üretim yapan firmalar bu piyasaya problemli olanları devamlı getirir
    Hepinize tekrar geçmiş olsun
    Bu yaşadıklarınız son olur İNŞAALLAH
    abeciMotoru ve quattromeb bunu beğendiler.

katılmıyorum. servis kitapçığında bunlar belirtilmediyse eksik var demektir. ben yeni motorcuyum bu kadar ayrıntı bilmem mumkun değil ve yaşı dolmamış motorun bunları yapması normal değil. 5000 de bir gel diyor. radyatör için aradım hava soğuk önemli değil dendi. bi ara gelirsin hallederiz dert etme dendi bana. bu motorlara daha çok yeni motorcular biniyor. bunlar öngörülebilir şeyler değil. malzeme ve işçilik kalitesi 1 yaşında motorun 8800 km de kitlenmesini engellemiyorsa orda markanın suçu vardır. bu kadar kaderci olmamak lazım. canıma zarar verebilirdi onların maliyet analizi. ben hakkımı sonuna kadar arıcam. alacak arkadaşları da uyarmak için yazıyorum. alırım gözüm kapalı 2 sene binerim diyen varsa 2 3 kez düşünsün. daha yaşı olmadı. yarın ne masraf çıkacak belli değil. ktm den esinlendik filan baya hikaye olmuş. gerçekten bi yamaha bi honda değilmiş. Allahtan uzun yola güvenip çıkmadım.

Motosikleti
    En kısa zamanda tekrar alacağım,2014 kasım ayında almıştım 2016 ekim ayında 31000 küsür km de satmak zorunda kalmıştım şuan mt kullanıyorum ve motora bir sis farı bile monte edemiyorum buda benim canımı sıkıyor, pulsarda sök tak şunu yap bunu yap canım sıkıldıkça oynayabiliyordum ama mt bunu kısıtlıyor bende motorla uğraşmayı seviyorum, pulsarın gözünü seveyim en azından bastım da 4 litre yaktım diyorsunuz ama birde mt ye bakın kaç yakıyor. hadi yakıtı geçtim motora hiç mi bir çivi çakılmaz arkadaş düz bir motor yapmışlar.
    mavellen bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı kefaret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,

2016 model 8800km de bajaj pulsar 200ns motorum bugun büyük ihtimalle motor kitleyip beni yolda bıraktı. hala garantisi var. ben yağ değişimi için 10bin km bakımını beklerken başıma gelene çok şaşırdım açıkçası. Allahtan debriyajı sıktım da arka teker kitleyip beni yola atmadı. hızım70 5. viteste 6bin devirde izlerken başıma gelen olay baya can sıkıcı. Garantiden karşılanır mı hatası?

bu arada göstergesi de soğuklar başladı başlayalı yola çıktıktan 3 5 dakika sonra çalışmaya başlıyordu ve radyatördeki su 3 4 günde bir max seviyeye kadar doldurmama rağmen minimumum altına iniyordu. 10 bin bakımını bekledim hepsi için ama motor elimde kaldı. yzf r125 le 15bin km yapan biri olarak aldığıma pişmanım...[COLOR="Silver"]

dün yağ lambası bir kez yandı söndü. sabahta 90km sabit hızda bir kez gaz tepkisi azaldı. oktay motoru aradım pazar kapalıyız yarın getir dedi. okleştik. bugun motor kitlendi. ayna tutacağını aleminyum yapmışlar dişleri hemen rüzgardan bozulmuştu yaptırdım serviste. hayır binip Allah ne verdiyse kullanan biri olsam ok. bakımı yaparım dikkat ederim zorlamam. ben de yapmasın bari. daha ne kadar narin kullanıcaz bu makinaları.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

yarın ya da ertesi gün oktay motora çekicem pulsarı. durumdan haberdar ederim. ilk moral bozukluğu mu bilmiyorum ama gözü kapalı alınacak makine değil artık gözümde
    valla kardeşim, pulsar sayfasını hiç okumadan mı aldın motoru, pulsarın kalitesi şuanki Türkiye'nin hali neyse o, sen hesap et işte.
    dyavol-77 ve quattromeb bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    TRACER 700
    En kısa zamanda tekrar alacağım,2014 kasım ayında almıştım 2016 ekim ayında 31000 küsür km de satmak zorunda kalmıştım şuan mt kullanıyorum ve motora bir sis farı bile monte edemiyorum buda benim canımı sıkıyor, pulsarda sök tak şunu yap bunu yap canım sıkıldıkça oynayabiliyordum ama mt bunu kısıtlıyor bende motorla uğraşmayı seviyorum, pulsarın gözünü seveyim en azından bastım da 4 litre yaktım diyorsunuz ama birde mt ye bakın kaç yakıyor. hadi yakıtı geçtim motora hiç mi bir çivi çakılmaz arkadaş düz bir motor yapmışlar.

Bence siz alabilirsiniz pulsar ı
    Mt den sıkılmışınızdır problemsizlikten
    Geçmiş mesajlarınıza baktım pulsarın problemlerini çöze çöze motoru iyi tanımışınız!!!!!!
    Birde arkaya büyük bir çanta yaptırır bütün yedek parçalarını doldurur arızalandıkça çeker sağa tezgahı kurarsınız
    Pulsarcılarlada konum paylaşır onlarda uğrar gardaş gardaş geçinirsiniz !!!!
    Bence siz macera arıyorsunuz
    Tabiki benim fikirlerim
    Saygılar. Sport-turing
    dyavol-77 ve quattromeb bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı kefaret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılmıyorum. servis kitapçığında bunlar belirtilmediyse eksik var demektir. ben yeni motorcuyum bu kadar ayrıntı bilmem mumkun değil ve yaşı dolmamış motorun bunları yapması normal değil. 5000 de bir gel diyor. radyatör için aradım hava soğuk önemli değil dendi. bi ara gelirsin hallederiz dert etme dendi bana. bu motorlara daha çok yeni motorcular biniyor. bunlar öngörülebilir şeyler değil. malzeme ve işçilik kalitesi 1 yaşında motorun 8800 km de kitlenmesini engellemiyorsa orda markanın suçu vardır. bu kadar kaderci olmamak lazım. canıma zarar verebilirdi onların maliyet analizi. ben hakkımı sonuna kadar arıcam. alacak arkadaşları da uyarmak için yazıyorum. alırım gözüm kapalı 2 sene binerim diyen varsa 2 3 kez düşünsün. daha yaşı olmadı. yarın ne masraf çıkacak belli değil. ktm den esinlendik filan baya hikaye olmuş. gerçekten bi yamaha bi honda değilmiş. Allahtan uzun yola güvenip çıkmadım.
    benim motorda şanzuman dişlisi değişmişti daha öncedeleri sonra uzun yol yaparken difarensiyel sesine benzer bi ses geliyordu ilk başlarda belirli hızın üstünde geldiğini sanıyordum şanzumandan sadece 6 vites dişlisi değişmisti motor 6 vites 114 km ye geldiğinden bir anda kesiciye vırlıyor fakat hızlanmıyordu dişli değişince düzelmişti bu sorun bir sure sonra soğutma suyunda 1 cm kadar yağlanma olduğunu farkettim yağda ise su belli olmayacak kadar azdı serviste farkettik onuda neyse motor acılacak dendı bıraktık balansor vs krank falan değişti krankta kılcal çatlama olmuş garantiden balansör,devirdaim pompası contası,krank,piston,şanzumandan 5 vites için dişli ve hilaller değişti sanırım uzun yolda üzmedi açıkcası ama bu arızalar can sıkıyor geşmiş olsun
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Alıntı sport-turing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu aralar mt de devamlı pullar 200 ns sayfası devamlı üst sıralarda aktiv oldugu için bir bakayım dedim merakıma yenilerekten ve ne görsem iyidir
    Bukadar sorunlu motor olurmu
    Siz bukadar sorunu görüyosunuz ve hala almayı düşünen arkadaşlar var aranızda kimisi Yen'i modeli gelsin bakacam fiyatı şu olursa alıcam daha ne başka problem çıkarabilirki bu tür bilmem nekadar problem
    Biri der gösterge diğeri der motor kilitlendi öbürü der havalar soğuk çalışmıyor bir diğeri derki akü zayıf !!!!!!
    Allah aşkına bu pulsar babanızın malımıdırki bukadar sorunu görerekten alıyor ve almayı düşünüyorsunuz,
    Siz bu motora nasıl güvenip yola çıkıyorsunuz !!!!
    Can bukadar ucuzmu? Arkadaşlar
    Birzamanlar doğan şahin muhabbeti!!!
    Ev sanayi iş
    İş sanayi ev gibi
    Gerçekten yaşadıgınız problemleri görünce çok ama çok üzüldüm ama bizler bu tarz problemli ürünleri aldığımız sürece bu tarz üretim yapan firmalar bu piyasaya problemli olanları devamlı getirir
    Hepinize tekrar geçmiş olsun
    Bu yaşadıklarınız son olur İNŞAALLAH
    Sorunu olsa da fiyat performans ürünü şahsen bir Japon alacak param olsa Pulsar almazdım ikinci el almayı düşündüm fakat garanti olmaması sorun
    Benim Pulsarda bahsedilen sorunlardan sadece devir dalgalanması var onunda çözümü yeni yazılım yarın gidicem oktay motora onuda halledicekler 10 dk da

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)