Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi byrmlar iyi gezmişsiniz

Rüzgar camı ile ilgili daha fazla resim varmı sele ile rüzgar camını tam olarak görebileceğimiz yandan vede önden birer resim olsa fena olsaz naked demek rüzgar demek kısada olsa bi rüzgar camı uydurmak lazım
    119. sayfadaki mesajımda ön cam daha net görünüyor. Standart, her parçacıda bulabileceğiniz bir cam. Motoruma yakışmadığını düşünüyorum ama uzun yolculukta çok işime yaradı gerçekten. Motora yakışacak koyu renkli ve daha küçük bir cam yan sanayi üretildiğinde onu alırım. Şimdilik idare ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Tüm motosiklet camiasının bayramı mübarek olsun
    Aka ve centil40 bunu beğendiler.

farm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Antalya'dan selamlar,
    Motorumu Alanya bayisi Mega Motordan aldım, şansıma ellerinde bir adet beyaz hazırda varmış, o yüzden sıra vs beklemedim
    herkese iyi bayramlar ve iyi sürüşler dilerim.
    [IMG][/IMG]
    ilk işim biri iki sticker sökmek oldu, bir de sahibinden.com dan çanta demiri aldım ama henüz motajını yapmadım. Alanya'dan Antalya'ya gelirken aynalar beni baya zorladı. Muhtemelen bir değişiklik yapmam gerekecek bu konuda...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

endonezyada pulsar için baya bir aksesuar çalışması yapılmış, umarım bu alt karenajlar türkiyeye de gelir...

Aka bunu beğendi.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    [QUOTE=paauull;3407505]http://i.hizliresim.com/AZ6lWp.jpg[COLOR="Silver"]

Teşekkür ederim :^)

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu basligi surekli takip ediyorum, ocaktan sonra turkiyeye temelli donus yapma planlarim var. eger gerceklesirse alacagim motor pulsar olacak.

bu baslikta inanilmaz bir aura var. herkez cok saygili. motor bilgisi olan arkadaslar tum ictenlikle sorunlarin cozumlerinden bahsederken, motor bilgisi olmayan arkadaslar kara cahil gibi ona buna laf atmiyor. bu motor herkeze yaramis gordugum kadari ile

hepinize kazasiz belasiz sorunsuz surusler arkadaslar.

bayraminiz mubarek olsun.
    Aka, centil40, tekoklava ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bir Çok Marka
    Tekrardan hepinize hayırlı bayramlar..

Pulsarı 10 dakıka sakin kullanmama rağmen fan devreye giriyor Bu normalmi? sizdede boylemi
    Daha once su sogutmalı motor kullanmadıgım için sorma ıhtıyacı duydum
    Radyatör su seviyeside eksik değil..

Ayrıca kucuk kasıslara girinde ön taraftan tuk tuk diye ses geliyordu yaptıgım kontrollerde gidonun altinda olan çeltıklı buyuk somun gevşekti
    Sıkmak için Gidonun ürtünde olan somunu 23 numara açık anahtarla gevseterek Gidonun altında olan çeltıklı buyuk somunu düz tornavida ve çekıç yardımıyla sıktım Çok gevşemişti el ile donecek kadar gevşekti daha sonra gidonun ustunde 23 numaralı açık anahtarla gevşettiğim somunu tekrar sıktım...Sizde kontrol edın bu somunu,Anlamayan olursa resim çeker yuklerim.
    güya serviste test surusude yaptılar farketmedıler.
    centil40 bunu beğendi.

EKREM ATA beye selamlar hayırlı bayramlar ona söylemek istediğim bişey var ben pulsarı ilk alanlardanım o zaman sürekli firen laması yanıp sönüyordu fren kolunun altında bulunan swiçten galiba yada fren kolunun sallantısından dolayı bunu servise götürdüm sağolsun bir arkadaş swiç bozuk deyip yenisini spariş etti bir kaç gün sonra gittiyimde aynı bayide başka bir eleman yeni gelen swiçi takmak yerine fren kolunu söktü freni sıktığımızda baskı yaptığı yere misket kadar bir bilye koydu o zaman fren lambası normal olmuştu ama fren sertleşmişti bende fren lambası oldu frende tutuyor deyip heralde oldu dedim sonra tabi havalar normaldi gezdim su an 1400 km de ama yolda giderken bir ara motor gitmemeye başladı bende anlamadım heralde frenler cok ısındı dedim o zaman evin önüne koydum sonra tekrar bindim götürüp yakındaki tanıdığa frenleri gösterecektimki motorla giderken yine motor gitmemeye başladı ben ön frene alimi sürmeden ön disk kilitlenip beni üzerinden fırlattı motocu yakındaydı hemen geldi beni kaldırdı ama motor disk kilitlendiği için gitmiyordu kolum çatladı su an raporluyum servisi aradım bana böyle yapan elemanla konuştum benlik bişey yok dedi bende çıldırdım biraz tartıştık sonra ne gerekirse getir yapalım dedi bende yanıma gelen motorcuya anlattım bilye olayını bana hem yağın fazlalığından ama hemde o bilyeden olduğunu söyledi ama yağ yeterli seviyede gibi esası o bilye frene baskı uygulayarak balataların diske olan mesafesini cok azaltmış diskte ısınınca genleşmeden dolayı balatalara sürtüp ben frene dokunmadan kendi kendine freni kilitlemiş hiç bir suçum yokken kol çatladı motor koruma deirinin üstüne düştüğü için koruma demiri eğildi birazda gidonun ucu sürtüldü başka hiç bişey olmadı hatalarından dolayı mahkemeye verecektim ama motorun ve frenlerin fotosunu o can havliyle çekmeyi unuttum heralde bayramdan sonra ekrem beyi bir arıyacam şimdiden yazmak istedim

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı baran79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EKREM ATA beye selamlar hayırlı bayramlar ona söylemek istediğim bişey var ben pulsarı ilk alanlardanım o zaman sürekli firen laması yanıp sönüyordu fren kolunun altında bulunan swiçten galiba yada fren kolunun sallantısından dolayı bunu servise götürdüm sağolsun bir arkadaş swiç bozuk deyip yenisini spariş etti bir kaç gün sonra gittiyimde aynı bayide başka bir eleman yeni gelen swiçi takmak yerine fren kolunu söktü freni sıktığımızda baskı yaptığı yere misket kadar bir bilye koydu o zaman fren lambası normal olmuştu ama fren sertleşmişti bende fren lambası oldu frende tutuyor deyip heralde oldu dedim sonra tabi havalar normaldi gezdim su an 1400 km de ama yolda giderken bir ara motor gitmemeye başladı bende anlamadım heralde frenler cok ısındı dedim o zaman evin önüne koydum sonra tekrar bindim götürüp yakındaki tanıdığa frenleri gösterecektimki motorla giderken yine motor gitmemeye başladı ben ön frene alimi sürmeden ön disk kilitlenip beni üzerinden fırlattı motocu yakındaydı hemen geldi beni kaldırdı ama motor disk kilitlendiği için gitmiyordu kolum çatladı su an raporluyum servisi aradım bana böyle yapan elemanla konuştum benlik bişey yok dedi bende çıldırdım biraz tartıştık sonra ne gerekirse getir yapalım dedi bende yanıma gelen motorcuya anlattım bilye olayını bana hem yağın fazlalığından ama hemde o bilyeden olduğunu söyledi ama yağ yeterli seviyede gibi esası o bilye frene baskı uygulayarak balataların diske olan mesafesini cok azaltmış diskte ısınınca genleşmeden dolayı balatalara sürtüp ben frene dokunmadan kendi kendine freni kilitlemiş hiç bir suçum yokken kol çatladı motor koruma deirinin üstüne düştüğü için koruma demiri eğildi birazda gidonun ucu sürtüldü başka hiç bişey olmadı hatalarından dolayı mahkemeye verecektim ama motorun ve frenlerin fotosunu o can havliyle çekmeyi unuttum heralde bayramdan sonra ekrem beyi bir arıyacam şimdiden yazmak istedim
    Kardes gecmiş olsun. Biraz noktalama işareti kullanırsan daha rahat okuruz.
    Sonuna kadar okudum ve bence bu bir servis rezaletidir. Ekrem bey tüm iyi niyetinizle gercekten görmeye alışık olmadıgımız şekilde insanlara yardımcı oluyorsunuz ama servislerinizin çoğu berbat durumda. Ben de bu yüzden pulsardan vazgeçmek uzereyim. Servislerde belirli bir standart yakalayabilirseniz emin olun şuankinden çok daha popüler olacak bajaj pulsar.
    reverse bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800
    fan çalışması kötü birşey değil, tam tersine iyi olduğunu düşünüyorum. bende de aynısı oluyor yavaş gidince nedense fan devreye giriyor. bu havaların sıcak olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. sonuçta motor taze ferah hava alamıyor ve fan devreye giriyor. sadece hararet lambasına dikkat et.

Motosikleti
    NS 200
    Alıntı farm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya'dan selamlar,
    Motorumu Alanya bayisi Mega Motordan aldım, şansıma ellerinde bir adet beyaz hazırda varmış, o yüzden sıra vs beklemedim
    herkese iyi bayramlar ve iyi sürüşler dilerim.
    http://<a href="http://hizliresim.co...v3.jpg</a></a>
    ilk işim biri iki sticker sökmek oldu, bir de sahibinden.com dan çanta demiri aldım ama henüz motajını yapmadım. Alanya'dan Antalya'ya gelirken aynalar beni baya zorladı. Muhtemelen bir değişiklik yapmam gerekecek bu konuda...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

endonezyada pulsar için baya bir aksesuar çalışması yapılmış, umarım bu alt karenajlar türkiyeye de gelir...
    http://cdn.kaskus.com/images/2013/12...1207093919.jpg
    http://motorcyclefunblog.files.wordp...73732860_n.jpg
    https://m.ak.fbcdn.net/photos-d.ak/h...43604216_n.jpg
    http://hiu23.files.wordpress.com/201...01762126_o.png
    şu kawasaki bajaj yazısı hoş olmuş bizdemi yazdırsak acaba

Tüm motorsever arkadaşlarımın Ramazan Bayramlarını tebrik ediyorum. Tüm İslam Aleminin ağlayan yüzünü güldürmede inşallah bir vesile olsun.

baran79 rumuzlu arkadaşıma hassaten geçmiş olsun diyorum. Gerçekten çok üzüldüm. Bana iletişim bilgilerini verirseniz hemen görüşmek isterim. ekrem_ata@kuralkan.com.tr

Değerli linkinpark20 rumuzlu arkadaşım; haklı endişeleriniz olabilir. Ama çok güzel örnekleri de şahsen görmenizi isterim. Bugün oldukça yüksek miktarda pulsar piyasada bu servis güvencesi ile yürüyor. Sektörü bilen bir abiniz olarak söylüyorum % 100 memnuniyet sağlayacak bir yapı kolay kurulmaz. Ama değişimleri, gelişmeleri ve yaşanan memnuniyetleri yakinen görmenizi isterim. eğer alım kararınız olursa da sizleri daha fazla aydınlatmaktan onur duyarım.

Selam ve saygılarımı sunuyorum...
    linkinpark20, ertoros, centil40 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm motorsever arkadaşlarımın Ramazan Bayramlarını tebrik ediyorum. Tüm İslam Aleminin ağlayan yüzünü güldürmede inşallah bir vesile olsun.

baran79 rumuzlu arkadaşıma hassaten geçmiş olsun diyorum. Gerçekten çok üzüldüm. Bana iletişim bilgilerini verirseniz hemen görüşmek isterim. ekrem_ata@kuralkan.com.tr

Değerli linkinpark20 rumuzlu arkadaşım; haklı endişeleriniz olabilir. Ama çok güzel örnekleri de şahsen görmenizi isterim. Bugün oldukça yüksek miktarda pulsar piyasada bu servis güvencesi ile yürüyor. Sektörü bilen bir abiniz olarak söylüyorum % 100 memnuniyet sağlayacak bir yapı kolay kurulmaz. Ama değişimleri, gelişmeleri ve yaşanan memnuniyetleri yakinen görmenizi isterim. eğer alım kararınız olursa da sizleri daha fazla aydınlatmaktan onur duyarım.

Hocam böyle ilgi alaka vallahi diyecek birşey bulamıyorum
    Ellerinizden öperim Hayırlı Bayramlar

Aka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Hayırlı bayramlar..
    Motordan memnunum iyiydi gayet.Ama bu akşam bende katıldım arızalılar kervanına
    Boğazda durdum bir sigara içtim sonra bindim motora aa marş basmıyor tık tık diye ses var sadece.
    Neyse Allah'tan 2 .vitese takıp iteleyip çalıştırdım motoru. Yokuş aşağı olan bir yere kadar sürdüm.
    Söktüm koltukları akü kutup başları gevşektir dedim ama kesinlikle gevşek değiller.Mecburen kapattım tekrar.
    Vurdurarak çalıştırdım yine eve geldim.Gödterge panelinde akü lambası yanıyor.Vurdurup çalıştırdıktan sonra 2 dk civarı sönüp sonra tekrar yanıyor.
    Marş basarken ekranda bir defaya mahsus H5 yazısı çıktı bir dahada hiç çıkmadı.
    Giderilmeyecek bir sorun gibi gözükmüyor ama bayram tatilinde olması can sıkıcı..

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Aka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı bayramlar..
    Motordan memnunum iyiydi gayet.Ama bu akşam bende katıldım arızalılar kervanına
    Boğazda durdum bir sigara içtim sonra bindim motora aa marş basmıyor tık tık diye ses var sadece.
    Neyse Allah'tan 2 .vitese takıp iteleyip çalıştırdım motoru. Yokuş aşağı olan bir yere kadar sürdüm.
    Söktüm koltukları akü kutup başları gevşektir dedim ama kesinlikle gevşek değiller.Mecburen kapattım tekrar.
    Vurdurarak çalıştırdım yine eve geldim.Gödterge panelinde akü lambası yanıyor.Vurdurup çalıştırdıktan sonra 2 dk civarı sönüp sonra tekrar yanıyor.
    Marş basarken ekranda bir defaya mahsus H5 yazısı çıktı bir dahada hiç çıkmadı.
    Giderilmeyecek bir sorun gibi gözükmüyor ama bayram tatilinde olması can sıkıcı..
    Arkadaşım bayramın 2. günü oktay motor, 3. günü avrupa motor hizmet veriyor. Orayla irtibata geçebilirsin
    Aka bunu beğendi.

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hayirli bayramlar
    Motor bayram gezisi dolayisi ile 600 km devirdi bayram sonrasi bakima gidicem artik.Gectigimiz cmts servise gitttim gidon mili icin saolsunlar siktilar bakim icinde 1000 de gel iyice capak atsin dediler fakat sormayi unuttum ilk bakim icin ne kadar ucret isteniyor.Gidenler ortalama ne kadar odediler ?
    Birde gercekten ana yol disi yerlerde cok sarsici hic o yollarin motoru degil dedirtti kendine daha oncede naked kullandim ama bu daha cok super sport a kaciyo tamamen asfalt icin tasarlanmis

Motosikleti
    NS 200
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster

--Sevgili Ekrem Ata Bey;
    Ben Ankara'da eski motorculardan şahsım 20 yıl sonra Pulsar alarak tekrar dönüş yapmış biri olarak eskiden beri Ankar'da ankaralı motorcuları servis sıkıntısı yaşayan biri olarak görmekteydim, Ankara'yı ,hala'da degişen bir şey yok gördügüm kadarıyle geçenlerde eski bir tamirci arkadaşla görüştüm aldıgı sevislikleri bırakmak zorunda kalmış nedeni ise ilgili servis parça saglayıcıdan parça istedigimde çok uzun süre 2 ay 3 ay gibi beklettikleri oluyor dedi,
    sonuç olarak ellerinden iş gelen tamirciler müşteriyle kötü olmamak için servslik almıyorlar ellerinden iş gelmeyen bayiler ise hemde sevisimiz var desinler diye sattıkları ürünün servisligini alıyor ama laf osun servisligi bu da motor sahipleri için yeterli olmuyor sıkıntıyı büyütüyor.
    Bu durumda insanı motorculuktan sogutuyor kesinlikle motorda bir arıza olursa ne yaparım korkusu, insanların güvenecek servis olmadıgından dolayı aşırı derecede rahatsız ediyorr..bilginize.bazı şeyler ne yazıkki sadece lafla olmuyor..

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı co2fix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli bayramlar
    Motor bayram gezisi dolayisi ile 600 km devirdi bayram sonrasi bakima gidicem artik.Gectigimiz cmts servise gitttim gidon mili icin saolsunlar siktilar bakim icinde 1000 de gel iyice capak atsin dediler fakat sormayi unuttum ilk bakim icin ne kadar ucret isteniyor.Gidenler ortalama ne kadar odediler ?
    Birde gercekten ana yol disi yerlerde cok sarsici hic o yollarin motoru degil dedirtti kendine daha oncede naked kullandim ama bu daha cok super sport a kaciyo tamamen asfalt icin tasarlanmis
    İlk bakımda 90 TL alıyor servisler.(istisnalar hariç)
    Pulsar ilk 1000 km beni de çok sarsıyordu, şimdi ya ben motora alıştım, ya da motor yurdum yollarına alıştı. Eskisi kadar sarsmıyor.Şu an 2500km de.

İyi bayramlar.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    selam dostlar, bayramınız mübarek olsun,

bir süredir takip ettiğim ve kafama takılan bir problemi ve çözümünü sizinle paylaşmak istedim. gördüğüm ve incelediğim bir çok pulsarda egzoz paslanması ve oksitlenmesi mevcuttu. bunun sebebi sanırım egzozun çok çamur alması ve direkt olarak suya nüfuz edecek konumda olması diyebiliriz. aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.

bu problemi çözmek için önce ince sactan koruma yapıp egzoza kelepçelemeyi düşündüm fakat daha sonra egzozun yeterli havayı alamayıp,aşırı ısınıp daha da kötü bir hale geleceği aklıma geldi. bu yüzden daha pratik bir yöntem olan aluminyum bant kullanmayı tercih ettim. aşağıda bir kaç fotoğrafı var. uygulama hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. motoru aldığım ilk günden beri her akşam egzozunu sildim ve en çok kirlenen yerlerini tesbit ettim ve uygulamayı ona göre yaptım.

Aka bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    benim ilk motorum ve cok memnununm boyle bır aracın yani fiyat performans acısından bu kadar ustun bır aracın turkıyeye gelmesı bence bızler ıcın buyuk sans cunku nerdeyse cbf 150 alacaktım yada 13 bın verıp cbr 250 . cbf 150 den bu keyfı alamıyacaktım, cbr danda hıcbır farkı yok, bosu bosuna fazla para verıcektım ... tesekurler kuralkan tesekkurler bajaj... gelelım bazı eksıklere , ufak bır tur camı takılabılır ama ne tur alternatıfler var piyasada bilemiyorum, sele sert zaten herkez bundan muzdarıp sunger kaplatmaktansa yurt dısında varsa daha konforlu sele aksesuar olarak gelırse emınım herkes alır. aynalar çok iyi değil ama idare ediyorum işte iyi ayarlamak istiyor ...lastikler kuru yolda gayet iyi hıcbır sıkıntım yok anlık ıslak zemınlerde de dıkkat edıyorum ve su ana kadar bır denge kaybı veya kayma yasamadım ama dedıgım gıbı ıslak zemını gorunce onceden kendımı hazırlayıp oyle gırıyorum ıslak zemıne ama yınede bu lastıkler bıtınce daha kalıtelı bır cıft takıcam . kısa far benım aracta hakkaten cok kısa yanı hemen 3 metre falan onumu aydınlatıyor belkı ayarlanıyordur servıse gıdınce sorucam ... yurt dısında bırcok aksesuar var kişiselleştirme adına bu parçalar ülkemize gelirse güzel olur ... evet arkadaslar arac hakıkaten cok guzel devırlenmesı ataklıgı gercekten ust duzey sehır ıcı gayet yeterlı hatta uzun yol yapan arkasalar var demmekı uzun yolda yapılıyor 7300 tl ye daha ne ısterım kı, cok uzattım kusura bakmayın herkese hayırlı bayramlar dilerim...

Ayrıca Ekrem Ata agabeyede tesekkurlerımı sunarım ALLAH ondan razı olsun ilgi alakası bizlere cok yogun bıkmadan usanmadan herkezın sorunları ıle ılgılenıyor buda bana baya bı guven verıyor sağ olasın ekrem ağabey ramazan bayramınız mübarek olsun ..
    centil40 ve gelebek bunu beğendiler.

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostlar, bayramınız mübarek olsun,

bir süredir takip ettiğim ve kafama takılan bir problemi ve çözümünü sizinle paylaşmak istedim. gördüğüm ve incelediğim bir çok pulsarda egzoz paslanması ve oksitlenmesi mevcuttu. bunun sebebi sanırım egzozun çok çamur alması ve direkt olarak suya nüfuz edecek konumda olması diyebiliriz. aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.

http://i62.tinypic.com/if0ewj.jpg

http://i62.tinypic.com/9kaxhx.jpg

http://i57.tinypic.com/fy0ktg.jpg

bu problemi çözmek için önce ince sactan koruma yapıp egzoza kelepçelemeyi düşündüm fakat daha sonra egzozun yeterli havayı alamayıp,aşırı ısınıp daha da kötü bir hale geleceği aklıma geldi. bu yüzden daha pratik bir yöntem olan aluminyum bant kullanmayı tercih ettim. aşağıda bir kaç fotoğrafı var. uygulama hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. motoru aldığım ilk günden beri her akşam egzozunu sildim ve en çok kirlenen yerlerini tesbit ettim ve uygulamayı ona göre yaptım.

http://i57.tinypic.com/2s1835t.jpg

http://i57.tinypic.com/11llgxy.jpg

http://i61.tinypic.com/35jm0ki.jpg

http://i60.tinypic.com/14wuav7.jpg

http://i58.tinypic.com/2mx3b5c.jpg
    güzel çalışma ellerine saglık aklımızda bulunsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ilk motorum ve cok memnununm boyle bır aracın yani fiyat performans acısından bu kadar ustun bır aracın turkıyeye gelmesı bence bızler ıcın buyuk sans cunku nerdeyse cbf 150 alacaktım yada 13 bın verıp cbr 250 . cbf 150 den bu keyfı alamıyacaktım, cbr danda hıcbır farkı yok, bosu bosuna fazla para verıcektım ... tesekurler kuralkan tesekkurler bajaj... gelelım bazı eksıklere , ufak bır tur camı takılabılır ama ne tur alternatıfler var piyasada bilemiyorum, sele sert zaten herkez bundan muzdarıp sunger kaplatmaktansa yurt dısında varsa daha konforlu sele aksesuar olarak gelırse emınım herkes alır. aynalar çok iyi değil ama idare ediyorum işte iyi ayarlamak istiyor ...lastikler kuru yolda gayet iyi hıcbır sıkıntım yok anlık ıslak zemınlerde de dıkkat edıyorum ve su ana kadar bır denge kaybı veya kayma yasamadım ama dedıgım gıbı ıslak zemını gorunce onceden kendımı hazırlayıp oyle gırıyorum ıslak zemıne ama yınede bu lastıkler bıtınce daha kalıtelı bır cıft takıcam . kısa far benım aracta hakkaten cok kısa yanı hemen 3 metre falan onumu aydınlatıyor belkı ayarlanıyordur servıse gıdınce sorucam ... yurt dısında bırcok aksesuar var kişiselleştirme adına bu parçalar ülkemize gelirse güzel olur ... evet arkadaslar arac hakıkaten cok guzel devırlenmesı ataklıgı gercekten ust duzey sehır ıcı gayet yeterlı hatta uzun yol yapan arkasalar var demmekı uzun yolda yapılıyor 7300 tl ye daha ne ısterım kı, cok uzattım kusura bakmayın herkese hayırlı bayramlar dilerim...
    ampül konusunda haklısın ben philips H4 X-TREME VİSİON takmayı düşünüyorum ön kafayı sökmek zormu acaba uygulama yapan varmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)