Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    teşekkürler cevap için
    motor gözümün önünde yatcak uçan adam sabri gibi uçarım etrafta valla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Orası aynen dediğin gibi. Motor gözünün önünde duracak da sen binmicen
    Yanlız şöyle bi durumda var. Olurda motora el koyarlarda trafiğin otoparkına koyarlarsa (bilmiyorum hiç görnümü bu otoparkları)
    resmen motorları üst üste koyuyolar. ayaklıklarını hiç açmadan yete atıyolar. Allah korusun durdurur polis, üzerinde sana ait olduğunu belirten 1tane kağıt bile yok. Riskli.
    Dediğim gibi ben tavsiye etmiyorum. Kullanıcaksan da, polis dur deyince durmayacaksın. Yapacak başka bişey yok sanırım.
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler cevap için
    motor gözümün önünde yatcak uçan adam sabri gibi uçarım etrafta valla

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    selam arkadaşlar yarın ALLAHIN izniyle siyah pulsarım geliyor bir kaç sorum var aldıgım bayi fatura bayramdan sonra yetişir diyor dogal olarak plakada çıkaramıyoruz fatura olmadan (ben öyle biliyorum) plakasız ve fatura olmadan trafige çıksam acaba bir sorun olurmu ceza falan
    Trafik Cezası Madde 25

Tescilsiz olup karayolunda geçici olarak kullanılacak araçları geçici trafik belgesi ve geçici tescil plakaları almadan trafiğe çıkarmak, bu belge ve plakaları başka bir araçta veya süresi bittiği halde kullanmak bu maddeyi kapsar.
    Ceza Tutarı Ne Kadar?

166 TL

Peşin: 124,50 TL
    Sürücüler İçin Ceza Puanı

10 Ceza Puanı
    Ceza Kime Uygulanır?

Bu maddeye uymayanlara ceza uygulanır.
    Trafikten Men

Bu maddeye uymayan araçlar trafikten men edilir.
    Belgelerin İptali

Geçici belge ve plakalar
    Bu Ceza İçin Kullanılan İfadeler

- Araç tescili cezaları

- Plakasız araç kullanma cezası

- Trafik belgesiz araç kullanma cezası (geçici trafik belgesi var ve araçta değil ise)

- Ruhsatsız araç kullanma cezası (geçici ruhsatı var ve araçta değil ise)

- Trafikten men

- Karayolları trafik kanunu 25. madde

otopark ucreti
    cekme ucreti falan da eklenebilir toplam tutar üzerine
    mesmeyut bunu beğendi.

Motosikleti
    200ns
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik Cezası Madde 25

Tescilsiz olup karayolunda geçici olarak kullanılacak araçları geçici trafik belgesi ve geçici tescil plakaları almadan trafiğe çıkarmak, bu belge ve plakaları başka bir araçta veya süresi bittiği halde kullanmak bu maddeyi kapsar.
    Ceza Tutarı Ne Kadar?

166 TL

Peşin: 124,50 TL
    Sürücüler İçin Ceza Puanı

10 Ceza Puanı
    Ceza Kime Uygulanır?

Bu maddeye uymayanlara ceza uygulanır.
    Trafikten Men

Bu maddeye uymayan araçlar trafikten men edilir.
    Belgelerin İptali

Geçici belge ve plakalar
    Bu Ceza İçin Kullanılan İfadeler

- Araç tescili cezaları

- Plakasız araç kullanma cezası

- Trafik belgesiz araç kullanma cezası (geçici trafik belgesi var ve araçta değil ise)

- Ruhsatsız araç kullanma cezası (geçici ruhsatı var ve araçta değil ise)

- Trafikten men

- Karayolları trafik kanunu 25. madde

otopark ucreti
    cekme ucreti falan da eklenebilir toplam tutar üzerine
    ellerine saglık yüregime su serpttin valla ne yapalım ara sokaklarda bineriz artık yapacak birşey yok

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Ben telefonda yaptığım görüşmeden adım gibi eminim. bugün beni aradığınızda başka bayiyi aramışsındır dediniz ama kusura bakmayın bunamadım o kadar. yanlışlık olmadığını çok iyi biliyorum çünkü istanbul avrupa yakasındaki tüm bayilerin numarasını kaydedip aradım tek tek. olumsuz yanıt aldığım bayinin numarasını da görüşme bittikten hemen sonra sildim. numara karışıklığı olamaz. o gün aradığım numara hala telefonumda kayıtlı. eğer yanlış olmuş olsaydı o numarayı aradığımda sizin bayiniz çıkıyor olmazdı. 7200 fiyatı da uyduracak halim yok. siz yani sinan bey olarak 7200 e pulsar satmıyor olabilirsiniz ama ben aradığımda çıkan kişi bana o fiyatı söyledi.
    2. vazgeçebilirdim evet. 16 haziran için siyah renk bulamadığım için kendi kendime "7200 dediler ama bulamadık napalım 7350 olsun" deyip kabullendim. haklısınız keşke vazgeçseydim
    3. servis konusu doğrudur 19 da paydostur usta yoktur. o konudaki sözlerimi geri alıyorum ve servis konusu için bayiden özür diliyorum.
    Enes hocam aynı muhabbet ilk başta bahsedilen "Peşin alırsanız Bagaj demiri bizden" sözüyle bizde de oldu. Motor alınmaya gittiğinde birde biz uyduruyor gibi "biz öyle birşey demedik" denmesi, arkadaşım ve ben aynı şeyi söyleyince "hediye etsek ilk kapora kağıdında yazardı" denmesi dahada üsteleyince zaten şu miktarda satış yaptık bu satışların 18 tanesinde hediye ettik diyerek bizim saf yerine konulmaya çalışılmamız yabana atılacak şeyler değil. Sonrada bize denen o zaman size 150 tl lik bagaj demiri 100'e olur diyorlar. Ha 100tl lik demire muhtaç adam mıyız? DEĞİLİZ! Ama söz söylendi mi arkasında durulur! Neyse bize ders oldu, umarım başkalarına da ders olur. Bu olaylarla Çok güzel kendi reklamlarını yaptılar.

Pulsar forumunu Şöyle bir kontrol ettim ve Ekrem Bey kesinlikle bu söylediklerimizi üstüne almasın. Kendisinin ilgi ve alakasını arkadaşlara yaptığı yorumlarla ilgisiyle gözlemledim. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Alıntı Karachali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler motor genep olarak nasıl? barkın abinin dediğini gibi viteslerde sikinti yasayan var mi? alipta performansindan memnun kalmayan?
    Hocam sana iki günlük gözlemi mi aktarayım. Motor alt devirlerde kalkışlarda falan gayet seri. 80km/h'e kadar titreşim rahatsız etmedi beni. zati rötajda olduğu için üstünede çıkmadım. Manevrası, gidon turu gayet hoş, oturuş pozisyonu güzel rahat. Vites geçişlerinde hiç sıkıntı yaşamadım ben. Barkının test ettiği motorda sıkıntı olabilir kanaatimce. Vitesin tek sıkıntı yanı boşa almak biraz meşakkatli geldi bana. 1 den boşa alayım diyosun hop ikiye geçiyo 2den de 1'e :D kedi fare oynadım hep ışıklarda resmen. Debriyaj bir Cbr 250 ye göre sert geldi bana. Şuanlık böyle :D

Motosikleti
    Dominar D400
    selam arkadaşlar yarın ALLAHIN izniyle siyah pulsarım geliyor bir kaç sorum var aldıgım bayi fatura bayramdan sonra yetişir diyor dogal olarak plakada çıkaramıyoruz fatura olmadan (ben öyle biliyorum) plakasız ve fatura olmadan trafige çıksam acaba bir sorun olurmu ceza falan
    Faturanın hazırlanması hepi topu en fazla yarım saatlik iş(biliyorum çünkü benimki daha bugün yapıldı, yarım saat bile sürmedi, gözümün önünde yapıldı herşey). Herşeyi internetten hallediyorlar, internet vergi dairesi vs vs.. Bayram sonrası ayın 31'i perşembe günü ve MTV-KDV-muhtasar ve birşeyin daha son günü olarak çakışıyor. yani sistemler çok yoğun olacaktır. Faturanızı ve gerekli diğer evrakları bayramdan önce çıkarmaya bakın ki ruhsat işiniz daha da sonraya aksamasın.

Faturanızı alırken şase no ve şu anda hatırlayamadığım bir seri no'nun da evraklarda doğru yazılmış olmasına çok çok dikkat edin, kontrol edin.

Motosikleti
    200ns
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faturanın hazırlanması hepi topu en fazla yarım saatlik iş(biliyorum çünkü benimki daha bugün yapıldı, yarım saat bile sürmedi, gözümün önünde yapıldı herşey). Herşeyi internetten hallediyorlar, internet vergi dairesi vs vs.. Bayram sonrası ayın 31'i perşembe günü ve MTV-KDV-muhtasar ve birşeyin daha son günü olarak çakışıyor. yani sistemler çok yoğun olacaktır. Faturanızı ve gerekli diğer evrakları bayramdan önce çıkarmaya bakın ki ruhsat işiniz daha da sonraya aksamasın.

Faturanızı alırken şase no ve şu anda hatırlayamadığım bir seri no'nun da evraklarda doğru yazılmış olmasına çok çok dikkat edin, kontrol edin.
    benim anlamadıgın neden faturayı bayramdan sonraya bırakıyorlar önceki motor apacheyi aldıgımda adamlar 10 dakikada faturayı verdiler sanki ciddiyet yok gibi maotoru alırken faturayıda verseler bayramda rahat rahat gezerim dur bakalım yarın biraz üsteliyim

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı che guevara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Motorun gidon milinin civatası gevşek, frenlerde ve kasislerde vuruntu yapıyor.

Mal iyi, iyi de sadece servis değil, montaj aşamasında da özensizlik var, hatta tasarımda da. Ayrıca Ön çamurluğu köylü usulü ek parçayla uzatmışlar. Yeni bir kalıp ve yeni bir ön çamurluk yapmamışlar.

Arka çamurluk teker ve plakalık referans alındığında simetrik değil,
    Çocuk kandırır gibi, orta ayaklık iptali için, dönüşlerde yere çarpıyor muhabbeti yapılmıştı ama önemli bir ihtiyaç giderilmeli.

Aynaların montajı da, simetrik değil.

Tasarım genel hatları ile güzel olsa da, detaylara inince özen ve kalite sorunu kendini belli ediyor.

Her şeye rağmen, bu konseptte başka motor yok. bir üst sınıf alacak duruma ulaşıncaya kadar kullanacağız.

Kalite detaylarda gizlidir, Kolayca marka olunamaz.

Lütfen herkes gördüğü, yaşadığı problemleri, aksaklıkları yazsın ki, hem firmalar istifade etsin, hem de, bizler de bakış açımızı geliştirelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Gaz koluna dokunmadığım halde, gidonu tam sağa kırınca kendi kendine gaz veriyor ve devir 5000'e çıkıyor. Bu durumu, yaşayan var mı?

bu gidon mili gevşek vuruntu yapıyor olayı bendedeki problem sanırım yolda lıkır lıkır vuruntu yapıyor ön fren sıkmada cok hafıf ılerı gerı oynama falan bunun ıcın servıse gıtmeyı dusunuyordum ama sadece maşanın bağlı oldugu buyuk cıvatayı sıkmakla geçicek birşeyse kendımde yapabılırım

Mal dediğin gibi iyi ama şöyle bakmak lazım parasına göre iyi hatta benim şuana kadar verdiğim en helal para bunu görmeseydim yuki cross alıcaktım mesela 5bin kusur rakamlara ama emınım 5000 km sonra tum parcaları oynayacak hatta yoldakı tıtresımdem bazı parcaları kopacaktı daha oncekı motorumda basıma geldı. o paraya oyle bır maldansa 7300 verıp buna şans verilir dedim ve suana kadar gayet memnunum.yani ani kalkışlardaki ivmelenmesi sesi torku hızı yakıtı goruntusu şekli gösterişi göz önüne alırsak parasının üzerinde bir kalite.En basiti kontrol düğmelerinde ışıklar kaç motorda var gören çok şaşırıyor.

Gaz kolundaki problem bende yok ama başka bir arkadasın dediği gibi tel çok gergin olmasından kaynaklanıyordur
    che guevara bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı co2fix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gidon mili gevşek vuruntu yapıyor olayı bendedeki problem sanırım yolda lıkır lıkır vuruntu yapıyor ön fren sıkmada cok hafıf ılerı gerı oynama falan bunun ıcın servıse gıtmeyı dusunuyordum ama sadece maşanın bağlı oldugu buyuk cıvatayı sıkmakla geçicek birşeyse kendımde yapabılırım

Mal dediğin gibi iyi ama şöyle bakmak lazım parasına göre iyi hatta benim şuana kadar verdiğim en helal para bunu görmeseydim yuki cross alıcaktım mesela 5bin kusur rakamlara ama emınım 5000 km sonra tum parcaları oynayacak hatta yoldakı tıtresımdem bazı parcaları kopacaktı daha oncekı motorumda basıma geldı. o paraya oyle bır maldansa 7300 verıp buna şans verilir dedim ve suana kadar gayet memnunum.yani ani kalkışlardaki ivmelenmesi sesi torku hızı yakıtı goruntusu şekli gösterişi göz önüne alırsak parasının üzerinde bir kalite.En basiti kontrol düğmelerinde ışıklar kaç motorda var gören çok şaşırıyor.

Gaz kolundaki problem bende yok ama başka bir arkadasın dediği gibi tel çok gergin olmasından kaynaklanıyordur
    gidon mili sorunu bendede oldu evet büyük cıvatayı sıkman gerek ama sıkerken oyle boyle deyil biraz vahşice yeşildev şrek gibi sıkman gerekiyorki bidaha gevşemesin yoksa o gevşer durur

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS

Gidon milini tutan civata zaten cok sıkıydı cok az döndü sonra bu işaretli olan yerdeki parçayı sıkmayı denedim tornavidayı çentik olan yere dayayıp çekiç ile hafif hafif vurarak gayet gevşekti ve ön maşanın oynama sebebi buymuş.Çok iyi sıkamadım ama şimdilik oynamayı kesti ve seste kesildi yarın servise gidip iyice sıktırıcam.Aynı problemi yaşayan arkadaşlara bilgi olsun resimdeki işaretli yeri kontrol edin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Elim değmişken bunlarda benden

che guevara ve centil40 bunu beğendiler.

katilkoala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - XL 650v TRANSALP
    Konu başlığını devamlı takip ediyorum heyecanlı bekleyiş yerini tecrübe ve yorumlara bırakmaya başlamış. Bu çok güzel herkes motoruna kavuşmaya başlamış. Ben de bir aksilik çıkmazsa ruhsat plaka işlemlerini bugün içinde hallolmasını bekleyip akşam Pulsar'ımı almaya 180 Km mesafe öteye Alanya'ya gideceğim. Hepinize kazasız sürüşler dileim. Bazı arkadaşların serzenişlerini okudum, Antalya merkez bayii de kaporamı geri almamı sağladı. 5 Haziran da kapora vererek 2 sonraki partiye sipariş vermeme rağmen teslim tarihini 3 kere ertelediler. Sizden önce başkası istemişti ona verdik ama beyazı var gelin bugün verelim gibi lakayıt cevaplar verdiler. 5 Haziran 24 Temmuz arası 3 kez ertelenen motorumun gelmeyeceğini anladığımda kaporamı geri aldım ve başka bayiilerle görüştüm. Allah kısmet ederse bugün mesai çıkışı otobüsle gidip motorumla geri döneceğim. Forum paylaşımları her zaman insana yararlı bilgiler katıyor. Bayiiden çıkmadan gidon-maşa bağlantılarını tekrar sıktırarak çıkacağım yola. Emeği geçem tüm arkadaşlara teşekkürler.

Adam da gidonun gevşekliğinden bahsediyor. Bir de şu sele işini ne yapacağız ya?

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşılan o ki GAZ TELİN FAZLA GERGİN,
    gaz kolunun alt kısmında gaz telinin başlangıç kımında gaz ayar cıvatası olmalı,
    oradan gevsetırsen sorunun çözülecektir,
    Sevgili Serkan, aynen söylediğin gibi problem gaz teli kaynaklı, sorunu gidermek için, farı ve ön kafayı söküp gaz telini gidonun baskı yapmayacağı bir yerden geçirecekler. Gidon milinin somununu sıktırdım ama gaz teli için, daha sakin bir zamanların da, gideceğim.

iyi bayramlar

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Hâlâ plakalik iptali yapan çıkmadı galiba. Ben bugün yaptım bir kaç ta resim çektim. Laptop sizlere ömür olduğu için en kısa sürede resimlerini atmaya çalışırım. Selamlar, hayırlı Ramazanlar.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Benim anlamadigim sey bunca yildir piyasada olan bir motorda nasil boyle hatalar cikiyor?
    Problemlere bakildigi zaman hep belli basli seyler. Yani munferit vakalar degil. Gidon gevsekligi, gaz teli sikintisi, gaz kesme (bunu daha önce de duymustum) ayrica galiba devir saatinin biraz gecikmeli calismasi gibi bir olay da vardi..
    Problemin kaynagi neresi? Sifir motoru toplamayi bilmeyen servisler mi? Yoksa yillardir bu motoru ureten bajaj mi?
    Servisler egitimlerde ne ogrendi? Yani egitimi vermek guzel ama katilan kisi bundan ne aldi bunu da sorgulamak lazim.
    che guevara ve dyavol-77 bunu beğendiler.

http://i.hizliresim.com/lB98jb.jpg

Gidon milini tutan civata zaten cok sıkıydı cok az döndü sonra bu işaretli olan yerdeki parçayı sıkmayı denedim tornavidayı çentik olan yere dayayıp çekiç ile hafif hafif vurarak gayet gevşekti ve ön maşanın oynama sebebi buymuş.Çok iyi sıkamadım ama şimdilik oynamayı kesti ve seste kesildi yarın servise gidip iyice sıktırıcam.Aynı problemi yaşayan arkadaşlara bilgi olsun resimdeki işaretli yeri kontrol edin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

http://i.hizliresim.com/Z2JaXV.jpg

http://i.hizliresim.com/AZgvDB.jpg
    Aynen söylediğiniz gibi, ben servisteki çocuğu uyardım, orası da gevşek olabilir mi diye ama o yok abi dedi.

Bu tip, standartları oluşmamış, basit ve özensiz yaklaşım hoşuma gitmese de, Beni çok mutsuz etmeyen, karşılaşılan problemlerin, kolay çözülebilir olması.
    Pulsar "Çirkin ve kaba bir adamın, çok zarif ve çok güzel bir kızı gibi".

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Sevgili Centil40 neredesiniz, ses seda yok. derler ya, "Yediğin, içtiğin senin olsun gördüklerini anlat"
    Bizi bilgilendir lütfen.

Bu arada sizin ve forumdaki tüm arkadaşların bayramı kutlu olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Bu arada plaka işlemlerini nihayet bitirdim, Pulsara sempatimden biraz ek maliyet ödeyerek isim ve soyismimin baş harfleri ile bir plaka çıkarttım.
    co2fix ve centil40 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    ....
    http://i.hizliresim.com/AZgvDB.jpg
    Sizin isim/soyisim nedir bilmiyorum ama motorum ismi belli gibi: " CEZMİ" :D

Benim de motorum 2 gün önce geldi ama ben bayram sonrası alabilecem, ikametgahtan dolayı evrakları memlekete göndermem gerekiyor. Evrakları, vekalet, trafik sigortası tamam, amcaoğlu vekaletle bayram sonrası emniyeti halledip yollayacak ruhsatla plakayı inşallah.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    [QUOTE=Tardigrat;3405926]Enes hocam aynı muhabbet ilk başta bahsedilen "Peşin alırsanız Bagaj demiri bizden" sözüyle bizde de oldu. Motor alınmaya gittiğinde birde biz uyduruyor gibi "biz öyle birşey demedik" denmesi, arkadaşım ve ben aynı şeyi söyleyince "hediye etsek ilk kapora kağıdında yazardı" denmesi dahada üsteleyince zaten şu miktarda satış yaptık bu satışların 18 tanesinde hediye ettik diyerek bizim saf yerine konulmaya çalışılmamız yabana atılacak şeyler değil. Sonrada bize denen o zaman size 150 tl lik bagaj demiri 100'e olur diyorlar. Ha 100tl lik demire muhtaç adam mıyız? DEĞİLİZ! Ama söz söylendi mi arkasında durulur! Neyse bize ders oldu, umarım başkalarına da ders olur. Bu olaylarla Çok güzel kendi reklamlarını yaptılar.

Pulsar forumunu Şöyle bir kontrol ettim ve Ekrem Bey kesinlikle bu söylediklerimizi üstüne almasın. Kendisinin ilgi ve alakasını arkadaşlara yaptığı yorumlarla ilgisiyle gözlemledim. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Kesinlikle Ekrem Bey e tek bir sözümüz yok. Kendisini burda herkes biliyor zaten. Bayinin bu aldatmacaları sorun. Beni arayıp yalan yanlış şeyler yazma demesi de enteresan. Sanki bir tek ben yaşadım böyle şeyler. Burdan kayalar motor yetkililerine söylüyorum. Sanmayınki safız kimseden bişey öğrenmiyoruz. İki tane daha örnek verecem. Zamanla da öğrendikçe çoğaltacağım burda örnekleri. İsim vermeyeceğim bir arkadaşla daha konuştum. Kask almış ordan ve siyah cam istemiş sonradan satın alacak yani. Tamam elimizde var gel verelim demişler. Sonra arkadaş bayiye gidiyor camı soruyor ve elimizde yok şu an getirtiriz diyorlar. Arkadaşta telefonda var dediniz ama diyor ve aynı şeyi yapıyorlar. Hayır biz var demedik yanlış anlamışsın diyorlar. İkincisi olanı olduğu gibi söylememeden kaynaklanan bir şey bunu ben yaşadım yine. 7 temmuza siyah alacaktım ben normalde. 7 temmuz pazartesi günü beni arıyorlar bize 5 tane motor geldi içinde siyah yok deniliyor. Bir arkadaşla konuşuyorum 4 temmuz cuma günü kayalardan siyah renk almış. Yahu kardeşim doğruyu söylesene. Desene bir tane geldi senden önce başkası vardı. İtiraz mı edeceğiz. Bana diyorki 300 liralık montu sana 240a sattık kart çektik bir de. Çok büyük iyilik teşekkürler. Peki sahibinden.com a o montu 255e koyup mağazaya gelen müşteriye 300 demek nedir. Karta çektiniz eyvallah ama tek çekim olduğunu unutmayın

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Kuralkan ING Bank ile anlaşmış. Motoru 36 ay vadeye kadar vadelendirerek alabiliyoruz. Gideceğiniz bayide ING posu olması yeterli. Gitmeden evvel 2205'e Kuralkan xxxxxxxxxxx (vatandaşlık numarası) yazarak mesaj atarsanız krediniz hakkında öncelik bilgisine ulaşabiliyorsunuz. Kredi bilginiz olumsuz gelirse en yakınınızda ki ING bank şubesine giderek eksik bilgi ve evrakları tamamlayarak (sanıyorum bir de kredi kartı verecekler) Pulsar almak için krediyi kullanabiliyorsunuz.

Bilgilerinize.
    ademx bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan ING Bank ile anlaşmış. Motoru 36 ay vadeye kadar vadelendirerek alabiliyoruz. Gideceğiniz bayide ING posu olması yeterli. Gitmeden evvel 2205'e Kuralkan xxxxxxxxxxx (vatandaşlık numarası) yazarak mesaj atarsanız krediniz hakkında öncelik bilgisine ulaşabiliyorsunuz. Kredi bilginiz olumsuz gelirse en yakınınızda ki ING bank şubesine giderek eksik bilgi ve evrakları tamamlayarak (sanıyorum bir de kredi kartı verecekler) Pulsar almak için krediyi kullanabiliyorsunuz.

Bilgilerinize.
    mesaj attım ama olumlu değerlendirememişler malesef
    AttilaXtreme bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)