Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba LH 200 ATV

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LH200 sizi macera için dışaraya davet ediyor. LH200 akıllı ve güçlü donanımlarıyla zor işlerin üstesinde kolayca gelmek ve akılcı bir çözüm sunmak için tasarlanıp üretilmiştir.

Güçlü? Onun motor torku inanılmaz bir güç merkezi.
    Akıllı? Onun tasarımı ve özel iletim sistemi gücü akıllı kullanır ve bu önemli fayda sağlar. Dar arazi ve dağ yollarından çiftliklere LH200 sizin en iyi yardımcınız ve yol arkadaşınız.

Ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için tıklayın: http://www.kubamotor.com/new5/product/atv/lh-200.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba...
    LH 200 ile Antalyada safari ye katıldık.Süspansiyonları gayet iyiydi.Araç arazide sorun çıkarmadan gidiyordu.Çokta büyük keyif aldık.Tur rehberi arkadaşlar 3 yılda bir değişim yaptıklarını söylüyorlar.Fakat motorlar çok sık kullanıldığı ve böyle bir arazi aracına ilk kez binenlerin de vereceği sıkıntıyı da düşünecek olursak 3 yıl bana çok müthiş bir zaman olarak geldi.Gerçekten sağlam bir ATV.Başka tecrübeleri olanlar lütfen yazsınlar

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba...
    LH 200 ile Antalyada safari ye katıldık.Süspansiyonları gayet iyiydi.Araç arazide sorun çıkarmadan gidiyordu.Çokta büyük keyif aldık.Tur rehberi arkadaşlar 3 yılda bir değişim yaptıklarını söylüyorlar.Fakat motorlar çok sık kullanıldığı ve böyle bir arazi aracına ilk kez binenlerin de vereceği sıkıntıyı da düşünecek olursak 3 yıl bana çok müthiş bir zaman olarak geldi.Gerçekten sağlam bir ATV.Başka tecrübeleri olanlar lütfen yazsınlar
    Buraya yazmış olmanız ve benim bunu görmüş olmam kaderin bir cilvesi gibi geldi. Normalde ATV ile hiç alakam yoktur. Haftasonu kötü hava şartları ve artçı sebebi ile köye motosiklet yerine araba ile gittik. Fakat İzmir'in deniz kıyısı bir köyünde bile yolların buzlanması sonucu arabayı köye 1 km kala yol kıyısına bırakıp eve yürüdük. Kar yağışı devam etse ve köyde kalmış olsak yakıt ve yiyecek için yan köye gitmemiz gerekecekti ki 2,5 km mesafe. Benimde aklıma babamda kullanır düşüncesi ile ATV almak geldi. Dün gece itibari ile araştırma yaparken Kuba LH 200'ü buldum ama internette bilgiye ulaşamadım. Hadi boş ver ATV'yi motosiklet haberlerine bakayım derken son yazılan yazılarda sizin yazınız göründü. Hem de 3 yıllık konuyu hortlatmışsınız. Böylece önüme çıkması git al demek mi acaba?

ATV hakkında bilgileri olanlar var ve paylaşırlar ise seviniriz.
    tmp bunu beğendi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraya yazmış olmanız ve benim bunu görmüş olmam kaderin bir cilvesi gibi geldi. Normalde ATV ile hiç alakam yoktur. Haftasonu kötü hava şartları ve artçı sebebi ile köye motosiklet yerine araba ile gittik. Fakat İzmir'in deniz kıyısı bir köyünde bile yolların buzlanması sonucu arabayı köye 1 km kala yol kıyısına bırakıp eve yürüdük. Kar yağışı devam etse ve köyde kalmış olsak yakıt ve yiyecek için yan köye gitmemiz gerekecekti ki 2,5 km mesafe. Benimde aklıma babamda kullanır düşüncesi ile ATV almak geldi. Dün gece itibari ile araştırma yaparken Kuba LH 200'ü buldum ama internette bilgiye ulaşamadım. Hadi boş ver ATV'yi motosiklet haberlerine bakayım derken son yazılan yazılarda sizin yazınız göründü. Hem de 3 yıllık konuyu hortlatmışsınız. Böylece önüme çıkması git al demek mi acaba?

ATV hakkında neredeyse hiç kimsenin bilgisi yok ama Kuba'nın rakip firmalarına oranla atv'ye önem verdiği ve bolca çeşit ürettiği bilgisine sahibim alacaksan Kuba ve paran varsa Arctic cat al arctic cat amerikan malı dünya çapında bi marka. Kuba'nın atv'de iyi olmasının ve tutulmasının bi sebebide arctic cat'in distribütörlüğünü yapıyor.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

LH 200 eski bir model tabi 2016sı üretiliyor ben M550'ye geçenlerde bindim gücün yetiyorsa m550'yi bi düşün kardeşim.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    M 550 ile ilgili bi tanıtım videosu var güzel ama biraz tuzlu gibi

Merhaba;
    Aslında sizin koşullarınıza göre ATV almanız düşünülmez bir zorunluluk gibi geldi bana.Bunu sadece hava koşullarının kötü olması ihtimaline karşı değil de gideceğiniz mesafenin evinizden 2,5 km olması hasebi ile otomobilinizi hiiiç garajınızdan yada park edilen yerden kıpırdatmayarak ATV nize atlayarak işinizi görebilirsiniz.Çok daha ekonomik ve çokta pratik olur.Ayrıca AtV nin keyfide ayrı tabi.
    Havanın güzel olduğu bir gün sizin yerinizde olmak ve sabah en yakın köye ATV ile gidip alışverişimi yapıp gelmek isterdim.
    Bunu şu sebeple söylüyorum ki bizler böyle keyifleri alabilmek için 100lerce km yapıp 1-2 saat için binlerce lira ödüyoruz.Siz bence öyle yada böyle bir ATV sahibi olunuz.Tavsiye edecek olursam LH200 yada Jumbo 200 olabilir.

Merhaba @Machair modeli inceleme fırsatı buldun mu yada satın aldın mı bir kaç sorum olacak bilgin varsa ?

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Merhaba @tmp Ne yazık ki bütçe sebebi ile hala bakıyorum Yaz sıcakları geliyor ya, bu gidişle para bulursam her an 4-5 metre tekne olabilir o
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Merhaba @tmp Ne yazık ki bütçe sebebi ile hala bakıyorum Yaz sıcakları geliyor ya, bu gidişle para bulursam her an 4-5 metre tekne olabilir o
    Tekne derken açılıyor muyuz bu aralar Yazın atv iyidir serin serin gidersin

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Bütçe'yi tamamlarsan bi tane alda önerilerinden faydalanalım atv kullanıcıları buraya hiç uğramıyor Arctic cat gibi bi atv markasında bile kullanıcı yorumu çok az

sadece yollarda değil arazilerinizde de çok rahat kullanabileceğiniz güzel bir ATV

Geçen yaz Antalya'da safari için kullandım bu ATV'yi, evet yollarda kullanılabilir ama safari için o zorlu arazide ben performansını çok beğendim, çekiş olarakta iyiydi, süspansiyon olarakta.

Arkadaşlar bu ürün zaten safari ve kros hizmeti veren işletmelerin vazgeçilmez motoru.Bu gün tükriye'nin neresine giderseniz gidin tüm kiralamacılarda LH200 filosu görürsünüz.Muadilsiz ve rakipsiz bir üründür.Bireysel kullanıcılar da birkaç safari turundan sonra almak istiyorlar zaten.

Bireysel olarak kullanımda artı özelliği çok fazla ve bana göre en büyük özelliği plaka çıkıp ÖTV yatırılmıyor olması ayrıca ruhsatta Traktör diye geçiyor yani araba ehliyeti ile sürebiliyorsunuz.

B ehliyeti ile kullanılabiliyor Ötv masrafları yok T3 belgeli satıldığından dolayı bazıları şehir içi kullanımı yasak diyor ama aslında yasak değil moto_Sever'in dediği gibi traktör diye geçiyor bu sebepten dolayı şehir içi kullanıma uygundur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)