Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Black Cat Cross

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Masetro35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet..

Black cat ile 1600 km yi geçtim.. Dağ taş hafif offroad tecrübesi yaşamadım , yakın çevremde gitmediğim dağ köyü kalmadı. ilk motor için bu kadar yeter dedim ve sattım.. sanırım Honda crf ye geçeceğim.. net değilim..

Bu zamana kadar beni yolda bırakmayan Karakedime çok teşekkür ediyorum..
    Türkçe adı hiç dikkat çekmiyor niye o kadar erken satmaya karar verdin ? Yetersiz mi geliyordu yoksa bir sıkıntıdan dolayı mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kerem can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon 100-Sentor 150-Xtreme 150-MCX 150
    Arkadaşlar bu deponun üstündeki kablo ne işe yarıyor ve onu nereden temin edebiliriz ? Ve gidon kilidini kırılmamıs sokulmus ise tekrardan takabilir miyiz ?

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Motosiklette sadece hız göstergesi var, birde trip, bir defa ölçüm yapıp ona göre gitmekte fayda var,

Ben her 100km de depoyu fullerdim, böyle söyleyince deposunun küçük olmasını hiç secmediğimi hatırladım

Depodaki hortum hava/gaz tahliye hortumu diye söylemişti usta ben de tamam demiştim, emin olmamakla birlikte öyledir heralde diyorum

Ucuz yollu bulamadım ama bulursam alacağım tekrar, kenarda köşede dursun.

Vitesler 1 N 2 3 4 5 mi N 1 2 3 4 5 mi ve tam depoyla ortalama ne kadar gider 80 90 sabit uzun yol?

Motosikleti
    Black Cat
    Vites sistemi 1 N 2 3 4 5. Rodajdayım, yakıt konusunda herhangi bir ölçüm yapamadım.

kerem can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon 100-Sentor 150-Xtreme 150-MCX 150
    Arkadaslar bu depo üzerindeki kabloyu,elcik korumaları nereden temin edebilirim acilen?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Bu makine bendede var arkadaşlar. İkinci motor olarak aldım. Arazide kullanıyorum komple. Düşürüp kaldırıyorum parçası da ucuz diye. Sorusu olan varsa cevaplarım.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu makine bendede var arkadaşlar. İkinci motor olarak aldım. Arazide kullanıyorum komple. Düşürüp kaldırıyorum parçası da ucuz diye. Sorusu olan varsa cevaplarım.
    Galiba herkesin merak ettiği tek soru yakıt tüketimi nedir ve vites sıralaması veya geçişleri nasıl ?
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba herkesin merak ettiği tek soru yakıt tüketimi nedir ve vites sıralaması veya geçişleri nasıl ?
    1N2345 diye vitesler geçiyor.
    1 aşağı gerisi yukarı.

Vitesler iyi geçiyor fakat ısınınca boşa alamıyorum. Yağ değiştirip bu konuyla ilgili bilgi veririm tekrar.
    İnanın benzin hesabı hiç yapmadım ama az yakıyor

1N2345 diye vitesler geçiyor.
    1 aşağı gerisi yukarı.

Vitesler iyi geçiyor fakat ısınınca boşa alamıyorum. Yağ değiştirip bu konuyla ilgili bilgi veririm tekrar.
    İnanın benzin hesabı hiç yapmadım ama az yakıyor
    Bu motoru kullanan herkes aynı şeyi söylüyor yakıt hesabı yapmadım ama az yakıyor kime göre az kaç kuruş yakıyor çözemedim gitti :D Tekeriniz düz bassınn

Motosikleti
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru kullanan herkes aynı şeyi söylüyor yakıt hesabı yapmadım ama az yakıyor kime göre az kaç kuruş yakıyor çözemedim gitti :D Tekeriniz düz bassınn
    Yav haci hesap edemiyom ki. Hobi olarak aldim. Araziye fulleyip cikiyorum. Motor dusunce falan benzin akiyo. Arazide 1-2 viteste hep kullaniliyo. Bu yuzden ortalama da alamiyoruz benzin dokuluyo dusunce de :D
    cenkito bunu beğendi.

Yav haci hesap edemiyom ki. Hobi olarak aldim. Araziye fulleyip cikiyorum. Motor dusunce falan benzin akiyo. Arazide 1-2 viteste hep kullaniliyo. Bu yuzden ortalama da alamiyoruz benzin dokuluyo dusunce de :D
    Benzin nasıl dökülüyor dostum depoda sızıntı falan mı var yoksa zaten kafasına göre dökülüyor mu ? :D

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin nasıl dökülüyor dostum depoda sızıntı falan mı var yoksa zaten kafasına göre dökülüyor mu ? :D
    Karburatorde tahliye var
    Depo da da havalandırma
    Buralardan akar
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motoru alalı 9 gün oldu. Daha önce hiç motor kullanmamış olmama rağmen karakediye çabuk alıştım.Ev Toroslara yakın
    şehir içi trafiğe bulaşmadan dağlara doğru sürüyorum.Yaş icabı cross yapma imkanı yok ancak dağ yolları ve patikalarda gezinti şeklinde dolaşıyorum. Bu arada Motoru aldığım KUBA Ereğli bayi Mustafa Karakurt beye yakın ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı banazlızeki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru alalı 9 gün oldu. Daha önce hiç motor kullanmamış olmama rağmen karakediye çabuk alıştım.Ev Toroslara yakın
    şehir içi trafiğe bulaşmadan dağlara doğru sürüyorum.Yaş icabı cross yapma imkanı yok ancak dağ yolları ve patikalarda gezinti şeklinde dolaşıyorum. Bu arada Motoru aldığım KUBA Ereğli bayi Mustafa Karakurt beye yakın ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum.
    Hayırlı uğurlu olsun sigorta işlemleri ne kadar tuttu bilgi verebilir misin ?

sigorta 410 lira

Alıntı banazlızeki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigorta 410 lira
    Bence bu fiyat bile sigortalara yüksek yani ölüm olmayana kadar zaten bir şey karşılamıyor sigorta.
    banazlızeki bunu beğendi.

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    Arkadaşlar merhaba,
    Uzun araştırmalar sonucu ben de ikinci el bir black cat sahibi oldum. Oldum olmasına'da yakıt konusunda biraz sıkıntım var araziye çıkmadan fulledim ve 25 km yol 35 km Arazi'de toplam 14 tl yakıt tüketti. (23 kuruşa tekabül ediyor) Bana bu yakıt anormal geldi sizde'de durum böyle mi? Eğer değilse bu motora ne gibi bir ayar yapmak gerekiyor. ( Buji, hava filtresi ve karburatöre araziye çıkılmadan bakılmıştı)

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı blackberry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Uzun araştırmalar sonucu ben de ikinci el bir black cat sahibi oldum. Oldum olmasına'da yakıt konusunda biraz sıkıntım var araziye çıkmadan fulledim ve 25 km yol 35 km Arazi'de toplam 14 tl yakıt tüketti. (23 kuruşa tekabül ediyor) Bana bu yakıt anormal geldi sizde'de durum böyle mi? Eğer değilse bu motora ne gibi bir ayar yapmak gerekiyor. ( Buji, hava filtresi ve karburatöre araziye çıkılmadan bakılmıştı)
    Cok yakmis sat sen onu

Şaka bir yana normal takma.
    blackberry bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok yakmis sat sen onu

Şaka bir yana normal takma.
    Arazide motosiklet kullanıyorsun 20 kuruş üstü yakacak tabi ki dostum bu arada hayırlı uğurlu olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)