Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Kuba Motor Black Cat Cross

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mimartayyip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model 2500 e satıyorlar hocam elimizde kalırmı acaba alsammı bilemedim ilk motor
    Cross modelleri genel olarak çok alınmaz ve çok satılmaz sıfırını 5.300 olan bişeyin 5 yıl önceki modelinin 2.500 liradan satılmasıda gayet normaldir. Hatta tok satıcıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR500R
    Merhabalar tüm mt ailesi. Son zamanlarda bu motoru düşünmeye başladım fakat boy konusunda kafam karışık. boy 1.79. bu motor için kısa kalırmıyım sizce?

Alıntı VONALI MURAT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar tüm mt ailesi. Son zamanlarda bu motoru düşünmeye başladım fakat boy konusunda kafam karışık. boy 1.79. bu motor için kısa kalırmıyım sizce?
    1.79 ile nereye kısa kalıyorsun kardeşim motor sana kısa kalmak üzere Şimdiden hayırlı olsun Tekerin düz bassın.
    VONALI MURAT bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR500R
    Teşekkürler güzel cevabınız için Asıl merak ettiğim kırmızı da falan durduğumda ayaklarımın yere ne kadar değeceği. Çünkü ilk motorum olacak ve durduğum yerde düşmek istemiyorum
    motokeyf bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Teşekkürler güzel cevabınız için Asıl merak ettiğim kırmızı da falan durduğumda ayaklarımın yere ne kadar değeceği. Çünkü ilk motorum olacak ve durduğum yerde düşmek istemiyorum
    Motorun üstüne binmeden motoru alma Bi bayiye git motorun sağını solunu incele fotoğraflara bakarak bunu alacam deme ilk motorun zaten ayaklarınm yere değer 1.70 lerde bazen problem oluyor sende olmaz
    VONALI MURAT bunu beğendi.

Ne yaptın dostum aldın mı yoksa hala beklemedemisin ?

Motosikleti
    CBR500R
    Beklemedeyim maalesef.

Beklemedeyim maalesef.
    İlla Cross motor mu almayı düşünüyosun dostum yok mu farklı alternatif modeller veya tourıng cr1-s'te güzel makina

Beklemedeyim maalesef.
    Ne Yaptın dostum var mı bi gelişme yada 2017 modeller ile ilgili fikirler ?

Merhaba
    Blaccat için aslında çok fazla detaya girmeye yada teknik açılarda boğulmaya gerek yok.Fiyat olarak güç olarak ve tasarım olarak rakipsiz biliyorsunuz.Hiç düşünmeyin.Tam bir arazi canavarı.Motor okadar denenmiş ki kusurları giderilmeden satışa çıkarmamışlar. En yakın bayiye gidin kredi kartına 9 taksit yapıyorlar.Varsa nakite biraz daha ikram yaparlar.Bu arada alırsanız mutlaka memnuniyetinizi buraya yazmayı unutmayın.Ben sürekli kullanmadım ama denemelerim olmuştu.Zira memnun kalacağınızdan çok eminim.cevabınızı bekliyorum.

Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Blaccat için aslında çok fazla detaya girmeye yada teknik açılarda boğulmaya gerek yok.Fiyat olarak güç olarak ve tasarım olarak rakipsiz biliyorsunuz.Hiç düşünmeyin.Tam bir arazi canavarı.Motor okadar denenmiş ki kusurları giderilmeden satışa çıkarmamışlar. En yakın bayiye gidin kredi kartına 9 taksit yapıyorlar.Varsa nakite biraz daha ikram yaparlar.Bu arada alırsanız mutlaka memnuniyetinizi buraya yazmayı unutmayın.Ben sürekli kullanmadım ama denemelerim olmuştu.Zira memnun kalacağınızdan çok eminim.cevabınızı bekliyorum.
    Bende kullandım bir dönem benim değildi emanet bi motordu sadece arazi değil şehir içide rahatlıkla kullanılabilir gerçekten çok kaliteli bi motor ilerleyen dönemlerde bozulmadığı takdirde süreklilik olarak satılacak bi motordur.

Cross'a başlangıç için çok ideal. Boyutları ne çok büyük ne çok küçük tam ortası. Fiyatıda tam alınabilecek oranda

Motosikleti
    Black Cat
    3-4 gün önce Vale moto'dan, kapıda ödemeli siparişle satın aldım. İstanbul Çatalca taraflarında bir köyde yaşıyorum, çevrede gezinmek, balık, doğa gezileri, bakkala gitmek vesaire için, bakımlarını ihmal etmeden eşek niyetine kullanmayı planlıyorum

Ben 173cm, eşim 166cm, ikimiz de yükseklik konusunda sıkıntı yaşamadık. Eşim bu motosikletle ehliyet sınavına hazırlanıp, motosiklet konusunda deneyim kazanacak, o yüzden alçak sele önemli ayrıntıydı, hiç sorun yaşamadı. Motor konusunda, zaman geçtikçe deneyimlerimi paylaşırım, şimdilik en aklımda kalan şey egzos sesi. Bence, pek başarılı

Henüz; 985tl tutan zorunlu trafik sigortası, plaka ruhsat işlemleri, motorun bir sürü vidasının sıkılmadan gelmiş olması, avadanlık takımının motora ait olmaması ve kullanım kitapçığının olmaması gibi, "motorun motorcuya bindiği" evreleri atlatmaya çalışıyorum. Özellikle şu kullanım kılavuzu işi çok canımı sıktı. Selenin nasıl açıldığını bile keşfetmek, maymun zeka testine dönüyor. Fabrikayı aradığımda ingilizceden tercüme yapıldığını ama zaman konusunun ucunun açık olduğunu söylediler. İngilizcesini yollayın bari dediğimde de, "yasak" kıvamında cevaplar geldi. "Herhangi bir ürünün kullanma kılavuzu olmadan satılabildiğini bile bilmiyormuşum, bak adamlardan yeni bi'şeyler öğrendim" diyerek geçiştiriyorum. Tabi, lastik basıncı ne olacak, rodaj bilgileri, teknik ayrıntılar hak getire...

Bilemiyorum, belki böyle özensiz firmaların cirit attığı, işin gerekliliklerinin denetlenmediği ortamlarda dayanışma artıyordur, bu da bizi birbirimize yakınlaştırıyordur Tekeriniz düz bassın, neşeniz eksik olmasın dostlar, selamlar!

Merhaba arkadaşlar motor ile ilgili biraz araştırma yaptım ama kafama şöyle birşey takıldı. Bu motoru aldığım taktirde İstanbul'da oturuyorum sanki 1-2 yıl sonra elimden motoru çıkartmada sorun çıkacak gibi. Sahibinden.com dan baktım da İstanbul'da 2. El satan hiç yok.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Merhaba, koltuk kuyruk kısmının alt tarafındaki kare tipli vidadan açılıyor, koltuğun altında ki avadanlıkta anahtarı var ))

bende öyleydi yıldız başlı vida ile değiştirmiştim, aküyü ve kabloları harekt etmeyecek şekilde sıkıştırıp sabitlemenizi öneririm,

Benzin alırken pompacılara dikkat, pompanın ucunu levye gibi kullanıp depoya bastırmasınlar, depo kapak ağzı yırtılabiliyor,

Rodaj için kısaca gaza fazla abanmayım, sürekli aynı devirde gitmeyin, ani gaz açmayın gibi ortak cümleler kurabilirim,

1 lt yağ koyuluyor, 10/40 çoğunlukla, ilk 500 km de yağ değişimi vardı sonrasını hatırlamıyorum,

Zincir genelde çok sık gevşer, atlama ve zıplama yaparsanız

5 litre depo ile pek uzun bir menzilli yok,

Düşüp kalkmalarda gidon çabuk eğilir, başka bir şey olmaz, yani çok sert olmadıkca,

Far aydınlatması pek yeterli gelmeyebilir,

Muhtemelen debriyaj balatasını 10/15 bin km de değiştirirsiniz akabinde zincir ve dişli setini

Egzoz koruma demiri çabuk ısınır bacağınızı yakabilir, amyant sargı veya başka bir çözüm bulabilirsininiz,

Vallahi özledim motorumu, keşke satmasaydım :(

Başlık altında da zaten hemen hemen tüm bilgiler mevcut.

Lastik değiştirmek için acele etmeyin bir de stickerları sökmeyin mümkünse

Hayırlı olsun motorunuz.

Motosikleti
    Black Cat
    @dundanbiri Bilgiler ve uyarılar için çok teşekkür ederim, kafam rahatladı sayenizde. Umarım çok daha güzel bir motosikletle, en keyifli yollara-patikalara akarsınız.

Motosikleti
    Mondial 150 mash--> Kawasaki ninja 300
    Gittim salak gibi 4000 lira verip scooter aldim gecen sene. Bu motoru gordukce icim gidiyo. Harika birsey resmen...

Kimse cevap veremedi ilk soruma ama yine de soru sormaya devam edeyim. Devir göstergesi yok galiba bu motorda peki benzin göstergesi varmıdır.

Alıntı Exnor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse cevap veremedi ilk soruma ama yine de soru sormaya devam edeyim. Devir göstergesi yok galiba bu motorda peki benzin göstergesi varmıdır.
    Motoru alanlar çok beğeniyor ve satmıyor Arkadaşta var oğlum olana kadar götürürüm ben bunu diyor :D devir ve benzin göstergesi yok diye hatırlıyorum İki soruna da cevap oldu umarım

evet..

Black cat ile 1600 km yi geçtim.. Dağ taş hafif offroad tecrübesi yaşamadım , yakın çevremde gitmediğim dağ köyü kalmadı. ilk motor için bu kadar yeter dedim ve sattım.. sanırım Honda crf ye geçeceğim.. net değilim..

Bu zamana kadar beni yolda bırakmayan Karakedime çok teşekkür ediyorum..

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)