Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Kuba Motor Black Cat Cross

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Muhendis3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler teşekkürler ikinci el aldım 2500 km de sıfır gibi bakmış eski sahibi. tavsiye ederim çok zevkli bir motor
    Hayırlı uğurlu olsun. Ne kadara mal oldu toplamda. en kısa zamanda görselleri bekliyoruz Tekerine taş değmesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

3600 e aldım 660 sigorta tuttu. izmir yaş 30 en ucuz bu malesef. motor temiz artı olarak önde led aydınlatma var gece sürüşleri için projektör gibi mubarek birde otomobil kornası var adamı hoplatıyor facebook sayfamıza da bekleriz black cat sahiplerini

https://www.facebook.com/groups/1703...89249/?fref=ts

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:21 ----------

Buda süper izmir manzarası

Manzarada motosiklette güzel sigorta çok çıkmamış diğerlerine göre kazasız bir şekilde kullanman dileğiyle.

buda benden gelsin.. 27-06-2016 Buca Kırıklar civarları..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

resim nasıl ekleniyor...

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200

Bol tozlusundan

İkinci sigortası karakedinin 380 TL çıktı diye moralim bozuk

Alıntı Masetro35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/photo.php?f...67044215476301

buda benden gelsin.. 27-06-2016 Buca Kırıklar civarları..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

resim nasıl ekleniyor...
    https://hizliresim.com/ sayfasına resimleri ekle o link burada resim ekle butonu ile paylaş.

2016 modelin arka lastik marka ve modelini öğrenebilir miyim? Hiçbir yerde yazmıyor. Jant ölçüsü de 17" sanırım

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı Formation adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 modelin arka lastik marka ve modelini öğrenebilir miyim? Hiçbir yerde yazmıyor. Jant ölçüsü de 17" sanırım
    Jant ölçüsü 17 lastik markası da aynı fark yok aralarında zaten bu modelde kullanılan lastik kötü değildi şikayet etmedi hiç kimse motor genel olarak iyi ve güzel.

arkadaşlar bu motoru supermoto yapan varmı asfalt için tasarlayan ?

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı cebra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motoru supermoto yapan varmı asfalt için tasarlayan ?
    Altınızda TNT 25 var bunu napacaksınız kardeşim vardı bi arkadaş paylaşmıştı hatta sayfaları geriye doğru incele bulursun. Black cat bizzat sürdüm güzel bi motor.

Motosikleti
    Mondial 150 mash--> Kawasaki ninja 300
    arkadaslar merhaba bu motoru bu sene icerisinde almak istiyorum kullanimi zor mudur vede bi arkadas 3.750 tlye koymus 2015 model 7bin kmde. sizce cok sorun cikarirmi. butcem kisitli cunku biraz kenara para koyup elimdeki motoru satip bunu almak istiyorum ama tecrubesizim bu konularda.

Galiba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Alıntı Emremash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba bu motoru bu sene icerisinde almak istiyorum kullanimi zor mudur vede bi arkadas 3.750 tlye koymus 2015 model 7bin kmde. sizce cok sorun cikarirmi. butcem kisitli cunku biraz kenara para koyup elimdeki motoru satip bunu almak istiyorum ama tecrubesizim bu konularda.
    Merhaba,

İlk defa motora başlayan birisi olarak bununla başladım.. Kullanımı bence çok kolay.. Gayet hafif olduğu için dönüşlerde vs kolay kontrol ediliyor.. Arazi kullanımında ise başlangıç için gayet keyifli.. Tavsiye ederim..

Beyler bu motora modifiye yapmış olan var mı? Dikiş tutuyor mu?

Motosikleti
    Mondial 150 mash--> Kawasaki ninja 300
    Alıntı Galiba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Ýlk defa motora baþlayan birisi olarak bununla baþladým.. Kullanýmý bence çok kolay.. Gayet hafif olduðu için dönüþlerde vs kolay kontrol ediliyor.. Arazi kullanýmýnda ise baþlangýç için gayet keyifli.. Tavsiye ederim..
    cok sagolun. nedense bu motor kendine cok fena cekiyor beni..

Galiba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Bende bir video çekeyim dedim..

Bugün Denizli'deki off-road pistinde biraz gezindik.. Kendimizce eğlendik

https://www.youtube.com/watch?v=ohAesrIW_-I
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Galiba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir video çekeyim dedim..

Bugün Denizli'deki off-road pistinde biraz gezindik.. Kendimizce eğlendik

https://www.youtube.com/watch?v=ohAesrIW_-I
    Modiye yapılan modelleri gördüm facebook'ta kubamotor fan sayfası var orada örneklerine bakabilirsin.

Son bir yıldır çevre il ve ilçelerden sordum tükenmişti, sanırım son günlerde sevk edilmiş. Aranızda kullanıp motor la alakalı bilgi verecek arkadaş var mı?

Merhaba
    Bu motorun Cross başlangıcı olarak en ideal ve uygun motor olduğunu söylüyorlar.Adını vermek istemem Motocrosta adapazarlı milli bir sporcu Blackcat i öğrencilerine tavsiye ediyormuş.İstanbulda bayi 2017 modelin 10 gün içinde geleceğini söyledi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Merhaba Motor daha önceki de yazdığım gibi kullanımı rahat hatta bu sporda devam etmek isteyenler için de hem yarışlara girebileceği hemde başlayabileceği çok sorunsuz bir makina.2017 modeller Ocak 15 gibi geliyormuş.İstanbuldaki bayiler şimdiden yazmaya başlamış.Bu kültürün meraklıları için tavsiye etmekten kaçınmayacağım bir motordur.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Bu motorun Cross başlangıcı olarak en ideal ve uygun motor olduğunu söylüyorlar.Adını vermek istemem Motocrosta adapazarlı milli bir sporcu Blackcat i öğrencilerine tavsiye ediyormuş.İstanbulda bayi 2017 modelin 10 gün içinde geleceğini söyledi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Merhaba Motor daha önceki de yazdığım gibi kullanımı rahat hatta bu sporda devam etmek isteyenler için de hem yarışlara girebileceği hemde başlayabileceği çok sorunsuz bir makina.2017 modeller Ocak 15 gibi geliyormuş.İstanbuldaki bayiler şimdiden yazmaya başlamış.Bu kültürün meraklıları için tavsiye etmekten kaçınmayacağım bir motordur.
    Fiyat ve fiyatına göre engel tanımadığındna dolayı tavsiye ediliyor aynı üretim olan rks 200r modeli kaldırıldı hemen hemen aynı sayılırdı ama ciddi bi fiyat farkı vardı black cat kendi sınıfında fiyat ortalaması ile 1-0 önde bu yüzden kulanılan ve tavsiye edilen bi model.

2012 model 2500 e satıyorlar hocam elimizde kalırmı acaba alsammı bilemedim ilk motor

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)