Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ugr_Cnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200
    Herkese merhabalar. Kısmetse sıfır veya bulursam temiz 2. el ile aranıza katılmayı planlıyorum. Birkaç aydır karbüratörlü bir gv250 bakarken kendimi sl200 pazarlığı yaparken buldum. Hemen hemen her sayfayı okudum atladıysam kusura bakmayın aramızda 185cm ve üzeri boyu olan var mıdır? sl200 kullanırken boy yüzünden yaşadığı sıkıntılar var ise paylaşabilirse sevinirim. Gidon yükseltme dışında ayak pedlerini ileri aldırabiliyor muyuz ?

Bir de tayland'lı bir elemanın yaptığı bobber paylaşılmıştı. Benzer bir çalışma yapmak istiyorum ben de. Sanırım bir arkadaş benzer bir uygulama ile uğraşıyordu. Yarım arka çamurluğu nerde bulabiliriz yaptırabiliriz bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?

Çok sordum kusura bakmayın son olarak olur da sl200'ünü satmak isteyen olursa link paylaşabilirse sevinirim.
    Herkese güvenli keyifli sürüşler ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    o tarz custom işleri için berlin costum chopper ile görüşün.O atölyede bu tarz bobber işlemleri yapılıyor.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Alıntı Ugr_Cnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Kısmetse sıfır veya bulursam temiz 2. el ile aranıza katılmayı planlıyorum. Birkaç aydır karbüratörlü bir gv250 bakarken kendimi sl200 pazarlığı yaparken buldum. Hemen hemen her sayfayı okudum atladıysam kusura bakmayın aramızda 185cm ve üzeri boyu olan var mıdır? sl200 kullanırken boy yüzünden yaşadığı sıkıntılar var ise paylaşabilirse sevinirim. Gidon yükseltme dışında ayak pedlerini ileri aldırabiliyor muyuz ?

Bir de tayland'lı bir elemanın yaptığı bobber paylaşılmıştı. Benzer bir çalışma yapmak istiyorum ben de. Sanırım bir arkadaş benzer bir uygulama ile uğraşıyordu. Yarım arka çamurluğu nerde bulabiliriz yaptırabiliriz bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?

Çok sordum kusura bakmayın son olarak olur da sl200'ünü satmak isteyen olursa link paylaşabilirse sevinirim.
    Herkese güvenli keyifli sürüşler ...
    185 boyunda ve 90 kg yim şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. 2014 model 2016 nisan çıkışlı 3600 km deki motorumu satmayı düşünüyorum eger ilgilenirsen Eskişehirdeyim.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı mobidik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    185 boyunda ve 90 kg yim şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. 2014 model 2016 nisan çıkışlı 3600 km deki motorumu satmayı düşünüyorum eger ilgilenirsen Eskişehirdeyim.
    Km çok az fiyat olarak ne istiyorsun dostum ? sende zam yapmamış sındır inşallah Tekeriz düz bassın.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km çok az fiyat olarak ne istiyorsun dostum ? sende zam yapmamış sındır inşallah Tekeriz düz bassın.
    Teşekkür ederim öncelikle 6500 lira gibi bir fiyata satmayı düşünüyorum malum daha 1 yıllık bir motor bile değil

Teşekkür ederim öncelikle 6500 lira gibi bir fiyata satmayı düşünüyorum malum daha 1 yıllık bir motor bile değil
    Fiyattan abartılı değil ama bana çok uzaksın Hayırlı satışlar. Neden bu kadar kısa sürede satmaya karar verdin ?

Ugr_Cnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200
    Merhabalar. Dün itibariyle demir atımı alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Günübirlik bursa'dan istanbul'a bayiye gidip alıp geldim.

İlk izlenimlerim olumlu bu arada. Böyle rahat olduğunu tahmin etmezdim, sele rahat geldi. Aynalar biraz yetersiz, lastikler ıslak zeminde kullanma beni diyor. Onun dışında gözle görülür bir sorunla karşılaşmadım ilk gün için. Ayaklarda az da olsa titreşim hissettim ama rodaj sonrası tekrar bakmak lazım.

Bu konu başlığında çok güzel bakım detayları, tavsiyeler mevcut ilgiyle okudum. Herkesin ellerine sağlık, umarım Bursa'da denk geliriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Teşekkür ederim arkadaşım umarım Eskişehir'e ziyarete geliriz artık. İnşallah istediğin rakama, hayırlı bir alıcı bulursun.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyattan abartılı değil ama bana çok uzaksın Hayırlı satışlar. Neden bu kadar kısa sürede satmaya karar verdin ?
    Teşekkür ederim, cc yükseltmeye karar verdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

Alıntı Ugr_Cnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Dün itibariyle demir atımı alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Günübirlik bursa'dan istanbul'a bayiye gidip alıp geldim.

İlk izlenimlerim olumlu bu arada. Böyle rahat olduğunu tahmin etmezdim, sele rahat geldi. Aynalar biraz yetersiz, lastikler ıslak zeminde kullanma beni diyor. Onun dışında gözle görülür bir sorunla karşılaşmadım ilk gün için. Ayaklarda az da olsa titreşim hissettim ama rodaj sonrası tekrar bakmak lazım.

Bu konu başlığında çok güzel bakım detayları, tavsiyeler mevcut ilgiyle okudum. Herkesin ellerine sağlık, umarım Bursa'da denk geliriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Teşekkür ederim arkadaşım umarım Eskişehir'e ziyarete geliriz artık. İnşallah istediğin rakama, hayırlı bir alıcı bulursun.
    Hayırlı olsun, beklerim.

mustafasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SL 200
    Arkadaslarim guvenebilecegim superlighttan gercekten anlayan istanbul avrupa yakasinda bilsiginiz iyi bi usta varmi. ?

Merhaba arkadaşlar uzunca bir süredir motosiklet almak istesem de (5yıl) hem maddiyat hem de aile baskısından dolayı hala deneyim diyebileceğim seviyede motosiklet sürmüşlüğüm yok. Bu kısa bilgilendirmeden sonra soruma geçebilirim istanbul içi işe asıl amaç işe gidip gelmek (günlük 40km) bir araç bakıyorum bütçem de yaklaşık 6bin tl (ekipman hariç) ne alaka diyebilirsiniz ama kafamdaki iki seçenek yamaha delight ve sl200. Delight çok tatlı vızır vızır sağa sola gidiyor fakat motosiklet sürüş hissiyatı yok. sl200 de kökeni dolayısıyla insan ister istemez önyargıyla yaklaşıyor. Durumumu göz önüne alırsanız tavsiye verebilecek olan var mıdır ? sl200 alsak 2. el (5-10bin km) başımı ağrıtır mı gördüğüm kadarıyla n-2 vites problemi görülüyor başka kronik sorunu var mıdır? yoksa bu paraya al delightı kafan rahat olsun mu dersiniz?

not: herkesin malı kıymetlidir kimse kötü olsun istemez Allah hepimize de en güzel şeyleri nasip etsin fakat biraz objektif bir bakış açısıyla yorum yazarsanız çok sevinirim.

Ofius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...10593305/detay

İlandaki motosikletimi satıyorum ilgilenenler mesajla ulaşabilir. Herhangi bir problemi yoktur.

Motosikleti
    Mondial Rx3
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...94053132/detay

ilgilenen arkadaşlara bir satılık motor ilanı da benden.

Motosikleti
    SL 200
    Kardesim ben kullaniyorum bakimlarini hic aksatmadim hatta erkenden yaptim. Kir tutturmadim ustunde yagladim temizligiji aksatmadim cok sukur hic sorun yasamadim yolda da kalmadim. Kilometre cok onemli degil bu makinalarda cunku gezdikce gezesin geliyor keyfi bambaska. Motosikletin arizasi tamamen kullacidan oluyor bence. O fiyatlara temiz sl200 bulursun arastirman gerekiyor biraz detayli. Insallah yardimci olmustur. Bu arada bende satip supersporta gecmeyi dusunuyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Alıntı Turkben adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uzunca bir süredir motosiklet almak istesem de (5yıl) hem maddiyat hem de aile baskısından dolayı hala deneyim diyebileceğim seviyede motosiklet sürmüşlüğüm yok. Bu kısa bilgilendirmeden sonra soruma geçebilirim istanbul içi işe asıl amaç işe gidip gelmek (günlük 40km) bir araç bakıyorum bütçem de yaklaşık 6bin tl (ekipman hariç) ne alaka diyebilirsiniz ama kafamdaki iki seçenek yamaha delight ve sl200. Delight çok tatlı vızır vızır sağa sola gidiyor fakat motosiklet sürüş hissiyatı yok. sl200 de kökeni dolayısıyla insan ister istemez önyargıyla yaklaşıyor. Durumumu göz önüne alırsanız tavsiye verebilecek olan var mıdır ? sl200 alsak 2. el (5-10bin km) başımı ağrıtır mı gördüğüm kadarıyla n-2 vites problemi görülüyor başka kronik sorunu var mıdır? yoksa bu paraya al delightı kafan rahat olsun mu dersiniz?

not: herkesin malı kıymetlidir kimse kötü olsun istemez Allah hepimize de en güzel şeyleri nasip etsin fakat biraz objektif bir bakış açısıyla yorum yazarsanız çok sevinirim.
    Kardesim ben kullaniyorum bakimlarini hic aksatmadim hatta erkenden yaptim. Kir tutturmadim ustunde yagladim temizligiji aksatmadim cok sukur hic sorun yasamadim yolda da kalmadim. Kilometre cok onemli degil bu makinalarda cunku gezdikce gezesin geliyor keyfi bambaska. Motosikletin arizasi tamamen kullacidan oluyor bence. O fiyatlara temiz sl200 bulursun arastirman gerekiyor biraz detayli. Insallah yardimci olmustur. Bu arada bende satip supersporta gecmeyi dusunuyorum.

Motosikleti
    Superlight 200
    Arkadaşlar merhaba. İnternetten stop lambası için çakar led aldım. Fakat çakar ledi taktığımda park konumundayken bile çakar ledler yanıp sönüyor. Daha sonra normal lambayi taktim ondada durum ayni frene bassamda basmasamda lambanin yanma siddeti hep ayni. Arka frenede on frenede bastim degismiyor. Musur arizasi aklima geliyor. Baska sebebi olabilirmi henuz bakamadim haftadonu bakacagim.

Motosikleti
    SL 200
    fren lambası sürekli yanıyor ise müşür arızalıdır. çok can sıkar bilirim

kerem can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon 100-Sentor 150-Xtreme 150-MCX 150
    Size suplerightın yeşil rengini almak mantıklımıdır ? yani çizikler vs vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

Arkadaşlar birde superlightın bi pdf dosyası vardı ful detaylı bilgiler yazıyordu sl hakkında elinde olan bi link atabilirmi bulamadım

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @kerem, bana özelden e-postanı yaz göndereyim.

@themax, arka fren pedalına bağlı müşir ayarın bozuk. Çok ince bir ayar gerekir orada ve titreşimden sürekli olarak kayar...

Alıntı kerem can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size suplerightın yeşil rengini almak mantıklımıdır ? yani çizikler vs vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

Arkadaşlar birde superlightın bi pdf dosyası vardı ful detaylı bilgiler yazıyordu sl hakkında elinde olan bi link atabilirmi bulamadım
    Superlıght'ın yeşil rengide mi var dostum ?

Motosikleti
    SL 200

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

https://imageshack.com/i/poB8jxFuj

kerem can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon 100-Sentor 150-Xtreme 150-MCX 150
    Forumda superlighta fairing takanlar gordum.Bu fairingi nerreden alabilirim link atabilirmisiniz ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)