Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar.
    keeway superlight vardı bi ara hatta 2008 yılında almış kısa bi süre kullanmıştım.
    O motor mu bu Kuba'nın ki ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar.
    keeway superlight vardı bi ara hatta 2008 yılında almış kısa bi süre kullanmıştım.
    Evet. Temel olarak aynı motor. 2012'den sonraki modellere titreşim için balansör, 2013'den sonra da ön tarafa bir yağ radyatörü ilave edilmiş şekli. Motor 197 CC, 6.800 RPM'de 13 beygir...
    chopperrider bunu beğendi.

Cruiser İron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    @BlackGhost @Shadowmaster sezonla alakası yok. Malesef çocuk büyüyor artık motosikleti algılamaya başladı bu nedenle aşılanmadan satmak zorundayım. Kısacası artık üzülerek kullanamayacağım. Ülkemizde motosklet kültürü yok o nedenle oğlumun motosiklet kullanmasını istemiyorum. Onun için bu sevdadan vazgeçiyorum :(
    Yotube kanalıma davetlisiniz. https://www.youtube.com/c/suruyorumbenabi

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet. Temel olarak aynı motor. 2012'den sonraki modellere titreşim için balansör, 2013'den sonra da ön tarafa bir yağ radyatörü ilave edilmiş şekli. Motor 197 CC, 6.800 RPM'de 13 beygir...
    balansör koydularsa iyi olmuş. çok az kullanıp bi arkadaşa satmıştım ama hatırladığım kadarıyla 70 km/h civarına çıkınca titreşimden ayaklarımı kaldırıp koruma demirlerine koyuyordum.
    Ama o zaman 1.500 TL'yr almıştım 2006 model falandı, şimdiki kadar da motosiklet ortada olmadığından acayip ilgi çekerdi. şimdi insanlar anlıyor ama o zaman herkes klasik soruyu Harley mi diye sorardı.
    hatta bir gün arka balata bitikti arka frene her bastığımda korkunç ses çıkıyor. Tunali Hilmi'de gidiyorum yanımda bir polis arabası camı açık, memur dedi ki bu motorda bu ses hiç yakışmıyor
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Büyük şehirler dışında halen aynı soru devam ediyor

@cruseriron ; hayırlı olsun.

Motosikleti
    KUBA Superlight 200
    arkadaslar fara taktirdigim yeni led bu kısası buda uzunlari resmen göz ameliyati olmuş gibiyim
    Carew1928 bunu beğendi.

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Hangi ürünü almıştın resim koyabilirmisin güzelmiş aydınlatma

Alıntı Victim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/XdJlGk.jpg arkadaslar fara taktirdigim yeni led bu kısası http://i.hizliresim.com/VE6B1v.jpg buda uzunlari resmen göz ameliyati olmuş gibiyim
    aydınlatması çok iyi ürün modelini ve görselini paylaşabilir misin hatta aldığın adres bile olur

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    @Victim Hayırlı olsun, gerçekten başarılı olmuş. Link, adres, fiyat ve ampülün fotoğraflarını paylaşırsan çok sevineceğiz.
    @burakcvck siz de M2S led ampül almıştınız. Gece uzun ve kısayı gösteren bir fotoğraf paylaşır ve görüşlerinizi yazarsanız aynı şekilde makbule geçecek.

Motosikleti
    Superlight 200 - CBR 250R
    kusura bakmayın hep unutuyorum uzun ampulüm patladı kaç volt alıyoruz motorun sağlığı için yeni ampulü? önerebileceğiniz marka model var mı?

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    12v olacak.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Mavişehir albatrostaki superlight 200 sahibi okuyorsa, bana ulaşabilirmi. araç 6-8 aydır yatıyor ve güvenlik başka yere çekti motoru. sinyal kırık çantalar ezilmiş büzülmüş ve heryeri toz-pas içinde. Motor daha 250 km'de. Kullanılmayacaksa, arkadaşıma alacağız satmayı düşünürse.

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Alıntı HaktanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Victim Hayırlı olsun, gerçekten başarılı olmuş. Link, adres, fiyat ve ampülün fotoğraflarını paylaşırsan çok sevineceğiz.
    @burakcvck siz de M2S led ampül almıştınız. Gece uzun ve kısayı gösteren bir fotoğraf paylaşır ve görüşlerinizi yazarsanız aynı şekilde makbule geçecek.
    En yakın zamanda çekip paylaşayım Haktan

barbaryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Arkadaşlar yağ değişimi için motul'ün hangi tür yağını kullanmam gerekiyor ?

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    10 - 40w 5200
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    KUBA Superlight 200
    Öncelikle Rıfkıyla(SL200) 1250 km gezi yaptım 6 günde İstanbuldan çıkıp Tekirdağ(Uçmakdere)1 gece ordan çanakkale şehtlikleri gezip Bozcaadaya geçtim 2 gece ordan Asoss Küçükkuyuda sahbinind motorcu olduğu Neverland Camping de 2 gece buraya ayrı bi parantez açmak istiyorum yolunuz düşerse kesinlikle uğrayın sahibi ahmet abi çok kafa bi adam ve kendiside motorcu olduğundan gerekli indiimleride yapıyo Konum olarak da güzel yerde denize sıfır ve hem behamkale asoss hemde kazdağlarına yakın sütüven şelalesi ve hasanboğulduya 40 dakka. Neyse bizim rıfkı çok şükür hiçbir sorun çıkarmadı yolculuk boyunca. Tek sorun ki oda nekadar sorun olarak görülebilir bilmiyorum bomboş ve düz yollarda ağırlıktanda dolayı 90 100 ün üzerine çıkamamam ve yokuşları 80 le tırmanmak bi yerde insan diyo yahu gitmiyomuyum acaba diye Aydınlatma konusuna gelince arkadaşlar kutusunu attım ismini bilmiyorum ama şirinevlerde İnter moto var Vale motorun hizasında 150 mt ilersinde ordan aldım zaten benim aldığım yanlış hatırlamıyorsam 60 tl bir üst modeli var çakarlıymış oda 80 tl ben çakarlı olanını almadım 2 çeşit olduğu için bulmanız zor olmaz. İnter moto da montaj için çok yakınındaki biyere yönlendiriyor 25 tl de montaja aldılar yani 80 e falan geliyor. Hatırlatmamda fayda var bu aydınlatma kendiliğinden soğutmalı ve bizim tasa tam oturmuyor oyüzden bikaç yerini törpüleyip tasa oturtup japonla yapıştırıyolar 1250 km boyunca hiç sıkıntı çıkmadı çıkcağınıda sanmam kaldı ki baya bi köy yollarından falan geçtim.

Opie Winston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv250
    Arkadaşlar merhaba,

Kullanmaya fazla fırsatım olmadığından ve paraya ihtiyacım olduğundan motorumu satmak istiyorum. Pazarlık yapabilir, anlaşabiliriz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35461273/detay

Slm süsü bar yok buralarda nereden aldınız

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar.
    Aynen superlıght keeway markası olan ama kubanında kullandığı bir model zaten keeway kuba ortak gibi bişeydir aynı modelleri kullanıyorlar.

Newsted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SP200
    Merhaba arkadaşlar Ankara Keçiören bölgesinde bulunan ve sağlam motor bilgisine sahip bir arkadaştan yardım almak istiyorum.Kuba sp200 almayı düşünüyorum fakat motorlar hakkında yeterli teknik bilgiye sahip değilim.Forumdan yardımcı olabilecek bir arkadaş benimle iletişime geçip gelip motorun durumuna bakabilirse çok sevinirim.Eğer yakın olmayıp da yine de yardımcı olmak isteyen bir arkadaş olursa öğrenci oldugumu da göz önüne alarak para konusunda anlasabiliriz yol masrafidir zamanıdır falan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)