Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @mikail ; bizde daha yüksek ve uzun kollu ayna takımını İstanbul, Sirkeciden çiftini 35-40 TL'ye alıp takan arkadaşlar oldu, belki Ankara'dan da bulunabilir. Uzatma aparatı konusunda gerekli linkleri daha önce uygulama fotoğraflarıyla beraber bu başlığa koymuştum, SL200 facebook sayfamızda da var...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    @shadownaster teşekkür ederim peki internetten yeni ayna bulabileceğim bir site var mı acaba Ankara'da bulabileceğimi sanmıyorum

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @mikail ; bir sürü aksesuvar sitesi var ama bu ülkede teknik özelliklerini düzgün yazan bir alışveriş platformu yok ki :( ayna kolu uzunluğu, diş kalınlığı vs hep custom titizliği ile yapılacak şeyler. En doğrusu motorla birlikte gidip bakman olur Ankara'da varsa. Bizden ayna takan arkadaşımıza yazıyorum şimdi, kendi ayna ölçülerini paylaşırsa referans olabilir sana. @mesut81 cevap verecektir.

mesut81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    @mikail bizim aynaların takıldığı yerde diş yok. ben motosiklet tamircisinde 10mm diş açtırdım ve 25 tl ye yuvarlak nikelaj kaplamalı uzun kollu bir ayna takımı aldım. gayet memnunum. sana tavsiyem yedek parça satan bi yer bulup hoşuna giden 10mm dişli aynayı görerek almandır. sonrasında tamircide 10 mm diş açtırıp montajını yaptırırsın. internette çok ilan var ama eline ulaştığında süprizle karşılaşabilrsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Alıntı drakyuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka fren balatası değişmeliymiş.. yedek parça alışverişini nerden yapıyorsunuz
    @drakyuz istanbulda yaşıyorsan dudullu aktaş motorda balataları bulabilirsin. ön disk balataları kancalı tip olandan almalısın arkalar normal kampana. fiyatlar gayet ucuz.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Çok teşekkür ediyorum bilgiler için artık @mesut81'in dedğigi gibi yapacağım en azından istediğim aynayı takabilirim. Motosiklet konusunda Ankara da olmanın azizliğini yaşıyorum şuanda adam akıllı servis bile kendi servisi bile adam kazıklamanın derdinde bi bakıma sokalım aleti dedim bir ay önce 60₺ aldı ve sadece yağı değiştirdi bu kadarm ı dedim bu kadar dedi çok şaşırdım �� gerçekten motosiklet külturu olmayan bir şehir bir başkent ��

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Motorun kısa farları yanmıyor. Park lambası yanıyor. Uzunları açınca uzunlarda yanıyor fakat kısalar yanmıyor. Bende farklı ampul ile denedim yine aynı sonuç. Acaba sorun kumandadamıdır. Kendi başıma çözebilirmiyim.

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    @shadow Sol taraftan çıktı, sinyal rölesi galiba. Akünün voltunu düzenli ölçerim artık

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Alıntı birol08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun kısa farları yanmıyor. Park lambası yanıyor. Uzunları açınca uzunlarda yanıyor fakat kısalar yanmıyor. Bende farklı ampul ile denedim yine aynı sonuç. Acaba sorun kumandadamıdır. Kendi başıma çözebilirmiyim.
    anahtar kısaları yakarken çok geri gittiği için yapıyor genelde bu sorunu. anahtarı kısa far konumuna getirip küçük hareketlerle boşluğunu alınca yanıyormu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Alıntı burakcvck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @shadow Sol taraftan çıktı, sinyal rölesi galiba. Akünün voltunu düzenli ölçerim artık
    sinyal flasheri çok değerli. yedek parça olarak şu anda temin edilemiyor. 4 aydır bekleyen arkadaşlarımız var. eğer sinyal flasherınız çalışıyorsa kablolarını onarıp kullanmanızda fayda var.

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Şuan dışarısı çok yağışlı ve soğuk yarın okuldan gelince dediğinizi deneyip buraya yazacağım.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    4 aydır temin edilemeyen flasher. 2 aydır temin edilemeyen arka dişli. yedek parça temin edememiz ile ilgili keeway' in kendi sitesi üzerinden iletişime geçip aşağıdaki metni gönderdim. bir arkadaşıma daha aynısnı gönderdi. keeway' in türkiyedeki yedek parça sağlayıcısını denetlemesi için sizde aynı metni aynı siteye gönderip destek olursanız sevinirim.
    link: http://www.keeway.com/contact

metin:

Hello;
    We are using your motocycle. We have a superlight 200. we need a spare parts for motocyle. We are living in Turkey but. we won't unable to supply spare parts from dealers in Turkey. for example we are searching a rear gear,signal flasher but we never find this parts.We got a problem with spare parts service provider in Turkey. We are waiting your help on this topic. Best regards.
    MALFURION bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    metin düzeltme

Hello,

We have been using your company's motorcycle whose model is keeway superlight 200 in Turkey. We need some spare parts such as rear gear and signal flasher but we have got significant problems with your service provider on the supply of simple spare parts, unfortunately. We need your help on this issue urgently. We will be grateful if you solve this problem immediately.

Best regards.
    shadowmaster ve MALFURION bunu beğendiler.

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    @mesut81 yedek parça sıkıntısını bilmiyordum. Evet çalışıyor boş bir zamanımda sıyrılan kabloları onarayim ben en iyisi 👍

Motosikleti
    KUBA Superlight 200
    Öncelikle konunun çoğunu okuyorum, buraya emek harcayan arkadaşlar muazzam bir iş yapmışlar, gönülden tebrik ediyorum. Tabii ki tebrik etmekle kalmayacağım ben de bundan sonra deneyimlerimi (hali hazırda çok az da olsa buradan paylaşacağım. Hepimiz böyle yaparsak sanırım çok daha verimli olur motorumuz açısından.
    Bir de bu Flasher sıkıntısından ben de muzdaribim. yok mudur bunun bir çaresi?

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @jetgil ; hoşgeldin. Orjinal flaşör yerine standart bir röle kullanmak için kablolamada değişiklik gerekiyor. Yaklaşık röle dahil 50-80 TL gibi bir maliyet söz konusu ancak bu modifikasyon garantisi devam eden motorlarda, elektrik aksamı ve buna bağlı tüm sistemlerin garantisini kaldırır. Garantiden parça değişmek konusunda zaten pinti olan servisler için tam bahane olur. Marş motoru bobin yaksa ilgisi olmasa da kabahati burada bulacaklardır. Onun yerine bu ve benzer durumlarda hep birlikte Gaziantep, ana temsilciliği, mesaj, telefon, şikayet yağmuruna tutmak daha doğru...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metin düzeltme

Hello,

We have been using your company's motorcycle whose model is keeway superlight 200 in Turkey. We need some spare parts such as rear gear and signal flasher but we have got significant problems with your service provider on the supply of simple spare parts, unfortunately. We need your help on this issue urgently. We will be grateful if you solve this problem immediately.

Best regards.
    Hocam bu yazdığınız düzeltme değil, ekleme olmuş arada fark var. Aynı şeyleri biraz daha süslemişsiniz. mesala ; ''We are using your motocycle.'' : biz sizin motosikletinizi kullanıyoruz. Sizin dediğiniz ; We have been using your company's motorcycle whose model is keeway superlight 200 in Turkey : Biz sizin Keeway Superlight 200 model motosikletinizi kullanmaktayız. ( have been using : Geçmişte başlanmış etkisi devam eden). Aynı şeyi süslü yollarla yazmışsınız. Elinize sağlık güzel olmuş. Ancak biz gerek sinir anı gerekse çinlililer Çingilizcesinden ve sert usluplarından dolayı öyle yazma ihtiyacı hissettik. Teşekkürler sağolun.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    flasher için aliexpres' de bir satıcı ile irtibata geçtim. elinde olduğunu söyledi. satışa sunacak. 5-6 dolar gibi bir fiyattan bahsetti. arka dişli için görüşüyorum. elinde varsa onuda satışa koymasını isteyeceğim. satışa çıktıktan sonra linkleri buradan sizinle paylaşıcam.
    @polo34
    düzeltme-eklemeleriniz için teşekkür ederiz. @yubaka' nın dediği gibi hızlıca çok fazla gramer kontrolü yapmadan yolladık. ne demek istediğimizi anladıklarını umuyorum.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Flaşör Röle hakkındaki haberlerini bekliyoruz @mesut81

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Aslında "as rear gear, signal flasher etc. but" olsa daha iyi olurdu
    MALFURION bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Ulen ne "elit" bir başlık burası yahu ... Millet, Türkçe'yi doğru yazamazken biz yabancı dil gramer konuşuyoruz
    MALFURION ve omrustun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Yedek parçası bol diye övülürken alet, 4 aydır parça bekleyen müşteriye yazık hakkaten..

bir sorum var izninle blackghosta; ön grenajı o şekilde yaptırmak ne kadar maliyete patladı? HD IRON serisine benzemiş. Güzelde olmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)