Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI

İlk servis 500 bakımı 50 sonra ki ler katlanarak artıyor denildi siz servise gittiğinizde kaç para veriyosunuz 500 bakımı 50 tl - 1500 bakımı 120 tl - 3000 130 tl istanbul avrupa yakası iyi bi servis de önerir seniz iyi olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV250 EFI
    Alıntı lK0zm4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk servis 500 bakımı 50 sonra ki ler katlanarak artıyor denildi siz servise gittiğinizde kaç para veriyosunuz 500 bakımı 50 tl - 1500 bakımı 120 tl - 3000 130 tl istanbul avrupa yakası iyi bi servis de önerir seniz iyi olur
    poyraz motormu o fiyatlar?

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Motor 9.700 km oldu, bu güne kadar yağ parası ve zincir temizleme de dahil en fazla verdiğim para 65TL, ne yapıyorlar sizin motorlara yaw ?

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bu akşam saat 20:00 civarı Beşiktaş ışıklardaki starbucks ın orda kaldırıma içeriye parketmiş sl200 kiminse maşallahı var. Motor ışıl ışıl tertemiz. Çok hoşumuza gitti hatunla geçerken baktık biraz. Her gördüğümüzde biraz daha ısınıyorum bu motora

Eğitim+ehliyet için de bu gün kaydımı yaptırdım gis akademiye. Motoru almaya yakın da eğitimleri devam ettireceğim.

Yakalayacağım sizi az kaldı )

Motora alarm taktirdim sabahları calistirirken çok zorlanıyorum hiç bir ateşleme tepkisi olmuyor okula gittiğimde aksam çıkarken yine aynı yolda da giderken kendi kendine duruyor yine calistiriyorum alarmı cikartmalimiyim yada neyden yapıyor olabilir

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı alper92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora alarm taktirdim sabahları calistirirken çok zorlanıyorum hiç bir ateşleme tepkisi olmuyor okula gittiğimde aksam çıkarken yine aynı yolda da giderken kendi kendine duruyor yine calistiriyorum alarmı cikartmalimiyim yada neyden yapıyor olabilir
    alarm aküden yediği için akü boşalıyor ve muhtemelende akü sarjda olmuyor,bir elektirik ustasına götürmenizi tavsiye ederim.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Istanbul avrupa yakası güzel adam akıllı bi servis varmı beyler elimde kalacak bu poyraz motor Şişli de ki kimseye de tavsiye etmiyorum herşey pahalı bi dediği bi dediğini de tutmuyor

Motosikleti
    Hyosung GV250 EFI
    Istanbul avrupa yakası güzel adam akıllı bi servis varmı beyler elimde kalacak bu poyraz motor Şişli de ki kimseye de tavsiye etmiyorum herşey pahalı bi dediği bi dediğini de tutmuyor
    acr motor gayrettepe ali ihsan usta iyidir. harley dükkanıdır ama fiyatları makul bakımlarını ona yaptırabilirsin. birde ali usta var regal reptor ustası fulyada kubayı ben ona yaptırıyordum. bakımlarda zaten servise gerek yok parça lazımsada kendin temin edip ustana götürebiliyorsun sorun olmuyor. poyraza gitmeyin kendileri hem kazıkçıdır hemde pek kötü bir dükkan başında duramıyorsun falan gerek yok böyle şeylere işini düzgün yapan yerler varken

Arkadaşlar bende sl200 hakkında baya araştırma yaptım almaya karar verdim. Ama önümde 3 seçenek var. 2015 sıfır alabilirim, 2015 ikinci el az kilometreli ve 2016 modelini bekliyebilirim. Kullanıcı faktörünün motorda büyük etken olması beni ikinci ellerden soğuttu internetten alıcağım için kim nasıl kullanıyor bilmediğim için risk olur. 2016 modelide bekliyebilirim. Önümüzde ki kışın sonuna doğru çıkacaksa alabilirim. Değişiklik olacak mı bilginiz var mı? Sizce beklemeli miyim?

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    bütün modeller kuba motorda aynıdır,görünüm yada motor değişiklikleri olmaz sadece ruhsattaki yapım yılları değişir.yani 2016 modelle 2013 model arasında tasarım ayda motor kalitesi anlamında bir fark yoktur.

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Selamlar;

Bu motosiklet için kesin kararınızı verdiyseniz, başlığı baştan sona okumanızı öneririm. Okurken farkedeceksiniz başlıkta çok temiz bakılan ve kış sonu/yaz başı gibi satacak kullanıcılar var. İkinci el almayı düşünürseniz, bunlardan bütçenize ve zevkinize uygun olanları tartıp değerlendirebilirsiniz. Sıfır düşünüyor olursanız da 2015/16 bakılabilir. Neticede sene değişsede teknoloji ve motorda değişen birşey olmayacak. Sadece 2016 da hakî yeşil renk opsiyonu olacak.

Saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Ek olarak 2016/2015 sıfır arasındaki tek fark malzemenin bayide 1 yıl tozlanmış olarak bekliyor olacağıdır.

Peki bir soruda benden. Motosikletlerde raf ömrü varmıdır? Var ise bayide ne kadar süredir beklemiş sıfır bir motor tercih edersiniz? Malzeme ömründen bir kayıp olur mu ?

Saygılar

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı mkarahasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acr motor gayrettepe ali ihsan usta iyidir. harley dükkanıdır ama fiyatları makul bakımlarını ona yaptırabilirsin. birde ali usta var regal reptor ustası fulyada kubayı ben ona yaptırıyordum. bakımlarda zaten servise gerek yok parça lazımsada kendin temin edip ustana götürebiliyorsun sorun olmuyor. poyraza gitmeyin kendileri hem kazıkçıdır hemde pek kötü bir dükkan başında duramıyorsun falan gerek yok böyle şeylere işini düzgün yapan yerler varken
    Gerçekten o Harley dolu yer kalburüstü kazıkçı değil mi yani? Oraya çok yakınım, onlara gitmek aklımın ucundan geçemezdi sen yazana kadar, orası Harley Galerisi gibi görünüyor, garaj hizmeti de mi veriyorlar?
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Cruiser İron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Avrupa yakasında Berk Motor var Avcılar Firuzköy yolu üzerinde Olimpik spor tesisinin yanında benzin istasyonunun arkasında. Ben Motor bkımlarını orada yaptırıyorum gayette memnunum. 500 bakımı Castrol Sentetik yağ artı işçilik 60tl 2000 bakım Castrol sentetik yağ, buji, servis ücreti toplam 75 tl.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

Merhaba @joviden iznin olursa 3 sorum olacak.

1- aliexpresten aldığın ürünler adrese mi geliyor yoksa ikitelli ptt lojistik biriminden mi alıyorsun?
    2- Ne kadar sürede eline ulaştı.
    3- Maximum vergisiz olarak alabileceğimiz ürün kaç dolardır.

Cevep verirsen sevinirim.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Daha önce farklı bir şekilde ifade ettim, akılda kalması için tekrar hatırlatayım. İkinci el alırken 10.000km'de motor size hiç problem yaratmazken 3.000km'de motor başınıza bir sürü iş açabilir. Bunun iki nedeni var ;
    1-kullanıcı faktörü,
    2-sahtekarlık...

Bir pense ile kilometre satacını telini gevşetip saydırmamak 10sn'lik bir iştir. Mesele herşeyiyle dürüst ve bilinçli satıcıyı ya da bu konuda iyi bir danışmanı bulabilmektir...

O zaman 2016 modeli beklememe gerek yok ikici el almak biraz risk ama rodaj gerektirmeyecek.
    İlk aldığında 1000km boyunca 60'ı pek geçmemek gerekiyormuş. Bu konu hakkında sl200'ler nasıl? Ben sıfır alsam 1000km boyunca 5.vitese çıkamayacak mıyım?

Alarmı devre dışı bırakmadan motor çalıştırdım motoru calistiramiyorum daha sigortasimi attı

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @WhiteRose ; başlığı okursan tüm cevapları bulacaksın.

@alper92; sigorta kutusunun içinde yedeği var. Ancak sigortayı attıracak kadar ciddi bir bağlantı hayası olmalı, kontrol ettirmende fayda var.

Eve goturemiyorum bu saatte kaldım dışarda sigorta kutusu nerede tam olarak

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Marş çalışmıyorsa ayak marşından çalıştır. Olmadı vurdur

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Artık geç oldu ama motorun solundaki siyah üçgen kapağın altında ana sigorta.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)