Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI

Kuba Motor Superlight 200

CFMOTO 250 SR
    REKLAM ALANI
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı Dystopian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Motosiklete geçenlerde subap ayarı yaptırdım, onunla alakalı mıdır bilemiyorum ancak bazen 1. vitese attığımda debriyaj tamamen sıkılı olsa da stop ediyor. Neden olabilir sizce? Soğuktan olma ihtimali yoktur diye düşünüyorum çünkü ısınmış halde, uzun süre sürdükten sonra da aynı durum oluyor ve stop edecek devirde olmamasına rağmen sadece 1. viteste yaşanıyor.

karbüratör-hava ayarlarınızda sorun oluşmuş,baktırmanız lazım.

Debriyaj ayarlarınızada kontrol ettirmenizde fayda var.
    Chaos Turkey MC Facebook Sayfamız - www.facebook.com/ChaosTurkeyMC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız - www.facebook.com/slturkiye

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Motomax

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı Scrape adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kornada benimde sıkıntı var evet, dediğiniz gibi korna için önce kabloları kontrol edeceğim, teşekkürler.

Ama sinyalde flaşör arızalı diyorlar. Çünkü açma çalışıyorsa tuş ve kablo çalışıyor, birde şu var ki motor bir süre çalıştıktan sonra sinyalde düzgün çalışmaya başlıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Teşekkürler, oksitlenme ihtimali için bakacağım önce. Olmazsa rolesini alacağız mecbur.
    merhaba. Bu sissy barı taktırdınız mı acaba ? deneyimlerinizi öğrenmek isterim. Bir sorum da sissy barın arka kısmına çanta bağlama şansımız var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:35 ----------

merhaba. Bu sissy barı taktırdınız mı acaba ? deneyimlerinizi öğrenmek isterim. Bir sorum da sissy barın arka kısmına çanta bağlama şansımız var mı ?

ANES MOTOR

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)