Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    @KutayEcevit Michelin City Grip ' i tavsiye ediyor herkes bu motor için benimde tercihim o olucak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ama uygun ölçü yokki ? Hatta orjinal ölçülerine yakın ölçü bile yok

Motosikleti
    @shadowmaster abimizin yazdığı Kuba SL200 klavuzunda bulabilirsin resimli bir şekilde. Zaten bakmışsın önceki mesajlarda gördüm.
    Ön : 120/80-16
    Arka : 140/70-15 yazıyor. Orj lastiklerden daha büyük veya küçük olabilir bilmiyorum.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Ben artık lastik mevzusunda yazmayı bıraktım. En son SuperlightTürkiye facebook sayfasından 4 teşekkür mesajı aldım halen bu konuda devam ediyorsak bundan gayrı benden yorum olmayacak. Evet, michelin citygrip orjinal ebatta değil, scooter lastiği diyenler vardır, paranız bolda bridgestone, daha az ise metzeler alın ama asfalt soğuk olmasın, kapalı garajda kullanacaksanız başka lastikler de olur. Ben 2015 nisan'da taktığım, kuzey, güney, batı, doğu anadolu Türkiye'de 4 mevsim gezdiğim ve 29.000km yaptığım lastiklerimi seviyorum. Gerisi size kalmış
    (Kimseye laf ettiğim yok bu arada, ihtiyar ve huysuz biri olarak canım söylenmek istedi)
    burakcvck, OgulcanMC ve haydabre bunu beğendiler.

Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben artık lastik mevzusunda yazmayı bıraktım. En son SuperlightTürkiye facebook sayfasından 4 teşekkür mesajı aldım halen bu konuda devam ediyorsak bundan gayrı benden yorum olmayacak. Evet, michelin citygrip orjinal ebatta değil, scooter lastiği diyenler vardır, paranız bolda bridgestone, daha az ise metzeler alın ama asfalt soğuk olmasın, kapalı garajda kullanacaksanız başka lastikler de olur. Ben 2015 nisan'da taktığım, kuzey, güney, batı, doğu anadolu Türkiye'de 4 mevsim gezdiğim ve 29.000km yaptığım lastiklerimi seviyorum. Gerisi size kalmış
    (Kimseye laf ettiğim yok bu arada, ihtiyar ve huysuz biri olarak canım söylenmek istedi)
    29.000 Km Maşallah iyi gezmişsin @shadowmaster Eskiden epeyi foto atardın ama bu aralar pek göremedim

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29.000 Km Maşallah iyi gezmişsin @shadowmaster Eskiden epeyi foto atardın ama bu aralar pek göremedim
    En son bayram gezimi paylaştım ama bu başlığı temiz tutmak için farklı bir yerde
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-3-880-km.html

Motosikleti
    Kuba Superlight
    En son bayram gezimi paylaştım ama bu başlığı temiz tutmak için farklı bir yerde
    Görseller çok güzel uzun bir yol olmuş Yaza kadar başka gezi yok galiba Tekerin düz bassın.

Abi vallahi süper bir gezi olmuş
    Bu arada abi aydınlatma nasıl çözdün ? Ve şu flaşlı led farlardan almak istiyorum tavsiylerin varmı

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Harika bir gezi olmuş shadow yaparsa tam yapar :D tekerin düz bassın. Yeni gezilerden fotolar bekleriz.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    Havanın 2 gündür çok güzel olmasıyla motorumla tadını çıkartıyorum 1 ay bulamayacağız bu havaları. Fakat motorun aynalarından çoğu kişinin şikayetçi olduğu gibi bende şikayetçiyim. Okurken ve videoları izlerken hep omuzları görme probleminden bahsediyordu herkes, hakikaten öyle. Hazır Aliexpress'in 11.11 indirimi yaklaşırken bir ayna sipariş edeyim dedim fakat bizim motorlara hangisi olur bilemiyorum tabii. Çok önceden de şöyle bir şey almak vardı içimde;
    https://tr.aliexpress.com/item/New-h...e-f37183283ba5
    bunu alsam güzel bir görüş elde edebilir miyim? Ek olarak uzatma aparatı da almam gerekir mi? Görüşlerinizi bekliyorum!

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    söylemiş olduğunuz aynalar çok yetersiz ve kalitesiz.Ayna yükseltici aparat takıp orjinal aynalarıda kullanabilirsiniz esasında.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    Kuba SL 200
    200-500 km arası uzaklıklar benim için ısınma turu gibi kaldığı için zırt pırt fotoğraf çekmiyorum şöyle bir 2.500 + yapayım da çekerim yine

@oğulcan ; ayna uzatma aparatı al. facebook'a yazınca çıkar, bizim tavsiye ettiğimizi söyle bu sezon 40-50 çift sattılar. Aydın tarafında biri yapıyor gayet düzgün işçilik vs...

Karşıyaka'Lı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O değilde;
    Kubanın ana sayfasında daha önceden SL200 için 8046TL diye kocaman yazarken 2016 yılı sonuna geldiğimiz bu günlerde fiyat bilgisini de kaldırmışlar. 2017 fiyatını dolar artışını da düşününce 9500 gibi belirleyecekler gibime geliyor.

KUBA SUPERLIGHT 200

Off ki offf.. İkinci el 2016'lar şimdi 8500 olur kesin..

Motosikleti
    @Blackghost @shadowmaster çok teşekkürler abiler Buldum en kısa zamanda sipariş edeceğim aparatı.
    @Karşıyakalı usta ben kavuştum SL 200'üme sen hala almadın mı ? ))
    O değil ailemde motoru aldığımı öğrendiler ve konuşup anlaştık şartlarıyla birlikte. Kabullendiler. Gizli saklı binmek zorunda kalmayacağım artık o yüzden mutluyum.

Alıntı Karşıyaka'Lı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde;
    Kubanın ana sayfasında daha önceden SL200 için 8046TL diye kocaman yazarken 2016 yılı sonuna geldiğimiz bu günlerde fiyat bilgisini de kaldırmışlar. 2017 fiyatını dolar artışını da düşününce 9500 gibi belirleyecekler gibime geliyor.

KUBA SUPERLIGHT 200

Off ki offf.. İkinci el 2016'lar şimdi 8500 olur kesin..
    Adamların elinde olan bişey değil ki gözünü sevdiğimin ülkesi ecevit zamanına döndü geceden sabaha sabahtan akşama dolara zam ofki ne offf

Malum Ankara'da ikinci el hiç yok. Yılbaşında 2017 fiyatlarına göre belki 2017 yada elde kalan sıfır 2016 alırım diyodum ama bu gidişle o da yalan oldu...
    Yani gel gelelim boşuna bekliyorum.. hey gidi hey..
    Kuba Superlight 200 Adayı

Ventomotors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA
    siz superlight almak isterseniz biz her zaman size yardımcı olmaktan gurur duyarız. kur fırsatçılığı bayimizde uygulanmamaktadır. bilgilerinize sunarız.

Alıntı Ventomotors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz superlight almak isterseniz biz her zaman size yardımcı olmaktan gurur duyarız. kur fırsatçılığı bayimizde uygulanmamaktadır. bilgilerinize sunarız.
    Kur fırsatçılığı derken sabitlemişmisiniz yoksa motoru bayiye aldığınız günkü kurdan mı satış yapıyorsunuz diğer markalar'dada gerçeli mi ?

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kur fırsatçılığı derken sabitlemişmisiniz yoksa motoru bayiye aldığınız günkü kurdan mı satış yapıyorsunuz diğer markalar'dada gerçeli mi ?
    Şimdi 2016larda kurdan dolayı fiyat artmasa ble 2017ler gelince zaten yeni kurdan gelmiş olacak, sizin ekstra koymanıza gerek kalmayacak maaleef...
    Ayrıca Istanbuldakı fiyatlarla Ankarada'ki fiyatlar arasında yüzden10 fark olması maalesef Ankara'dakı motor piyasasının tekelliğinden kaynaklanmakta..

@ventomotos bu durum için fikrinizi alabilir miyim? Yüzde 3ten daha gazla indirim maalesef alamıyorken, Istanbulda 2016 (2015 değil) modeller su an yuzde 12-13 indirimle satılmakta.

Alıntı Karşıyaka'Lı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi 2016larda kurdan dolayı fiyat artmasa ble 2017ler gelince zaten yeni kurdan gelmiş olacak, sizin ekstra koymanıza gerek kalmayacak maaleef...
    Ayrıca Istanbuldakı fiyatlarla Ankarada'ki fiyatlar arasında yüzden10 fark olması maalesef Ankara'dakı motor piyasasının tekelliğinden kaynaklanmakta..

@ventomotos bu durum için fikrinizi alabilir miyim? Yüzde 3ten daha gazla indirim maalesef alamıyorken, Istanbulda 2016 (2015 değil) modeller su an yuzde 12-13 indirimle satılmakta.
    Piyasa hareketliliğinden kaynaklanan bir durum tabi bayi insayatifi ve dediğin gibi tekel durumu istanbul'da çokça bayi var en büyük sebep işte bu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)