Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    bence iste üstad öyle işmi olur,hadi kullanma talimatı neysede takım çantası bu,benimde evde bi ton takım alet çantam var ama her motorda bir alet çantası vardır,marka modelde farkermez.valla belki şansıma oldu bilmiyorum ama motoru aldığım satıcım ve servisim çok ilgilendiler benimle bu güne kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    İlkbakım vs ses etmedim ama servis değişeceğim muhtemelen, senin servis nerede bu arada ?
    Sanırım yetkili tüm servisler bakım konusunda destek veriyor tek yere gitmek zorunda değiliz, servis kısmı çok güven vermiyor bana. Belki ustalar iyidir ama bir türlü ciddi olduklarına inanamıyorum, bu da rahatsız ediyor beni.

Motosikleti
    hadi bakalım,haberleşriz yine.

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Bana da motorun yanında alet çantası fln vermediler.Şu dediğiniz buji değiştirme işlemi kolaysa ben de alıp değiştireceğim marşı bi kerede almıyor genelde.Buji anahtarını internetten getirtebilceğimiz bi yer var mı ?

Motosikleti
    gerek yok,normal lokma takımınız varsa işinizi görür,derin ağızlı anahtar lazım o kadar.

Opie Winston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv250
    Arkadaşlar merhaba,
    http://m.sahibinden.com/classifiedDe...&io=0&rnd=1104
    İlandaki sl200 nasıl sizce?

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben şahsen gerekirse biraz daha bekleyip 1500 ekleyip 0'ını alırdım.Adam fotoğrafları eklerken bari yıkayıp çekseydi fotoğrafları

Motosikleti
    evet,satış yapacağı makineyi bu kadar kirli reklam etmeseydi.
    Bana kalırsada 1500 tl için değmez,sıfır alın derim.

barisilgas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson 883R / Kuba SL200
    merhaba arkadaşlar
    sl 200 ile beraberliğimiz 5 ayı buldu.( ilk motorum yagmurundan camuruna kardan kuru zemınıne hemen hemen her kosulda kullandım sayılır. Sizinle bu 5 aylık düşüncelerımı paylasmak ıstedım. 2000 km içerisinde ; 1 depo ıle 300 320 km arası yol yapabılıyorum. ( yerıne gore sakın yerıne gore bayagı bı gazlayarak) Lastıkler Konusunda Michelın cıty grıp kullanıyorum hissedılır deredede ıvmelenme ve yol tutusu sağladığını soyleyebılırım. Max hız olarak 120yi gordum. Biraz titreme vardı acıkcası. Frenleme konusunda arka kampana biraz yetersız. bunların harıcınde selesı ınsanın yatagını aratmıycak cınste yumusak hem surucu ıcın hem artcı ıcın. Sımdılık soyleyebılıceklerım bu kadar. İki tekerınızde düz bassın

İlgılenenler ıcın Guzel bir Bobber'a cevrılmıs SL 200
    nemesis-83 bunu beğendi.

Motosikleti
    -ben çok basmıyorum motorla ve 1 depo benzinle 380 km gidiyorum (90 km ortalama ile)
    -yüksek hız denememde biraz titreşim oldu ama listiklere güvenemiyorum bu hızlarda
    -lastikleri nereden aldığınızı söylerseniz bize ışık tutacakdır zira harıl harıl lastik arıyoruz,özellikle michlen lastikler konusunda sıkıntılıyız,bulamıyoruz.
    -frenlerde arka fren yeterli olmuyor doğrudur bu durum bizim motorların kronik bir sıkıntısı,arka kampana iyi tutmuyor maalesef.
    -selesi gerçekten rahat,konfor konusunda sıkıntı çekmiyorum bende.

Motosikleti
    Agir trafikte aralardan kacarken dusuk vites yuksek rpm yuzunden benm biraz fazla yakiyor.
    lastiklerin hiza etkisi gercekten buyuk. Orjinal lastikleri bana enduro lastigi gibi geliodu :d islak zeminde hafif gazi acinca basliyodu saglanmaya yolu ariyodu. Sakatti yani. Lastikleri istanbul rami toptancilar carsisinin karsinda inonu eml lisesini gectikten sonra marmara motorda taktirdim. Onlarda siparisle motolastan almis. On arka 440tl takmaya ve balansa para almiyorlar. Lastigi sende getirip taktirabiliosun.
    arka freni biraz sertlestirdim ben on ve arkayi ayni anda kullaninca manuel abs misali gayet yeterli oluyor ama tek basina malesef kotu.
    gidon biraz acik oldugundan mi kaynaklidir bilmiyorum uzun yolda 2 saatten snra kuluclarda biraz agri oluyor bende.
    Istanbulda isen bibara bulusalim hem tanisiriz hem lastiklerin performansini bizzarlt denemis olursun.

Motosikleti
    ben istanbuldayım zaten,ümraniyedeyim.Lastikleri alacağım ama michlein olarak takım arıyorum,fiyatta güzelmiş bu arada.motolastikte michlein yok bizim motorun orjinal ebatlarına göre.aslında bir irtibat kursanız o firma ile size takılan lastiklerden bulabilirse bizde alalım,shadow'da arıyordu çünkü burada,çok makbule geçer gerçekten zira ben mayıs 10 gibi hem km bakım hemde yurtdışından getireceğim parçaların montajı için servise girecek motorum dolayısı ile o vekt kadar lastikleri almak istiyorum.

Motosikleti
    Bilindigi uzere on lastik 110-90 / 16 orjinal hali bu. Michelin city gripte one en uygun 110 - 80 / 16 var 210 tl 1 cm yanak dusuk oluyor. Arka lastik icin 130-90/15 orjinal , michelinde 140-70/15 var 230 tl 1 cm daha kalin 2 cm daha dusuk. Sknti yaratmiyor arka maşada. Islak zemin performansida gayet tatmin edici. 10 mayisa dek temin edebilir benim lastikler siparisten 2 gun snra geldi cumadan cumaya duzenli kargolari oluyormus. Bu arada yurt disinda alisverisi ebay uzerindenmi yapiyorsun kardesim.
    nemesis-83 ve ÇaÇapır bunu beğendiler.

Motosikleti
    aliexpress den yapıyorum,15-20 güne geliyor.

lastik ebatlarını biz orjinal hatları ile arattığımız için bulamıyoruz öyleyse,senden rica etsem motorunun resmini paylaşırmısın lastik durumlarına bir bakalım nasıl duruyor.

Motosikleti
    lastiklerin resmini yarin ceker paylasirim elbette. Guzelde duruyor yani acikcasi.
    bu arada sknti cikariyormu kargo konusunda aliexpress.

Motosikleti
    bugüne kadar sıkıntı yaşamadım,kargolar geliyor yani.
    lastik olayını halletmemiz lazım,artık paslaşacağız senle arkadaşım.

Motosikleti
    Paslasiriz tabi elimden geldigince yardimci olurum. lastik onemli cunku. Zaten 4 parmaklik yerle temasimiz var Onunda olabildigince iyi olmasi bizim yararimiza

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Ön arka 440 TL gerçekten de çok iyi fiyat michelin için.
    Biz orjinal ebatlarda arıyoruz. Bridgestone, Pirelli, Metzeler için bu fiyata neredeyse tek lastik veriyorlar.
    Ben de merakla bekliyorum fotoğrafları. Bu arada bugün benim usta sizin lastikler tubeless dedi, sizin lastikler de böylemidir ?
    440 TL, görünüm, performas / mekanik problem olmuyorsa hiç beklemem hemen değişirim. Çünkü iki kere düşünüyorum yola çıkmak için yağmur varsa !
    Bu arada BlackGhost'un tavsiyesi ile ben de Aliexpress'den sipariş verdim bazı parçalar, bir de reflektif yelek. Bir hafta içinde tüm siparişler için yükleme yapıldı mesajı geldi, şimdi bekliyoruz bakalım elimize geçmesini
    Fotoğrafları bekliyoruz.

Motosikleti
    Dogrudur orjinal hali tubeless fakat normal sibobu farkli bir sibobla degistiriyolar ve normal lastik oluyor ki degistirdigimden beri herhangi bir basinc kaybida olmadi. Dedigim gibi yarin resimleri cekip upload edicem.hatta bahsettigim o sibobuda yakindan cekerim. Sagnak yagmurda yenikapi-bakirkoy yaptim sahilden herhangi bir yolu arama falan olmadi ki frenlemede gayet iyi islak zeminde.

Motosikleti
    aliexpress de şayet satıcı yüzdesi %98 ve üstü ise ortalama 15-20 günde elinize ulaşıyor.zaten ben çok pahalı şeyler almıyorum pek,şuana dek $50 lık ürünler aldım maksimum ve hepside ortalama 15-20 günde elime geldi.
    birde alacağımız lastikler takım olmalı yani desen muhabetide bizim için önemli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)