Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor XCG100

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gelişmiş alt motor ve mühendislik teknolojisiyle XCG100/150 performansıyla ruhunuza hitap ederken, tasarımıyla da tüm dikkatleri üzerine çeker. Motor gücü ve yenilenmiş dizaynı ile farkı hissetmenizi sağlar.

XCG100/150 ile sürüş keyfinden haz alın ve yolculuğunuzu gideceğiniz yere kadar heyecanlı hale getirin. Çok amaçlı kullanıma uygun olan XCG150 hayalinizdeki yolculuklara eşlik eder ve konforlu yolculuğun tadına varmanıza imkan sunar.

Kelimelerle anlatılması ve emsalleriyle kıyaslanması zor olan XCG100/150 yeni tasarımıyla yolların tek hakimi olmaya aday.

Güvenlik

XCG100/150 sahip olduğu hidrolik disk frenleme sistemi sayesinde frenlemede sürüşün kalitesini düşürmeden sürücünün güvenliğini üst düzeyde tutmaktadır.

Performans

XCG100/150 99cc ve 149cc motoru ve yüksek teknolojiye sahip aktarım sistemi sayesinde sürüş ihtiyaçlarınıza ve istekerinize daha hızlı yanıt verir. 4 Zamanlı 6.14 ve 11.28 Hp gücüyle sürüş konforunu en üst düzeyde tutuyor

Ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için tıklayın: http://www.kubamotor.com/new5/produc...g-100-150.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu xcg lerin yerine razore geldi razore 100 leri önerirmisiniz bir de kullanan varsa titreşimi nasıl ve son hız kaç

Alıntı Erkan255 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu xcg lerin yerine razore geldi razore 100 leri önerirmisiniz bir de kullanan varsa titreşimi nasıl ve son hız kaç
    Razore - Pars - CR1 bunlar Kuba motorun üst segment modelleridir CR1 bir dönem kullandım hız performans parça kalitesi fiyatını fazlasıyla hak ediyor diyebilirim. Bir japon kalitesi demiyorum ama çinlinin üstü

Motosikleti
    Kuba Razore 100
    Alıntı Erkan255 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Razore 100 kullanıcısıyım motoru düzgün kullanıp apaçilikle işin olmayıp bakımlarıda zamanında yaparsan seni yarı yolda bırakmaz bnm motor şuan motor tam açılmadı ama 115 i rahat gördüm titreşim ise tabiki var 5000 deviri geçince hissediyorsun

Alıntı Furkanu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Razore 100 kullanıcısıyım motoru düzgün kullanıp apaçilikle işin olmayıp bakımlarıda zamanında yaparsan seni yarı yolda bırakmaz bnm motor şuan motor tam açılmadı ama 115 i rahat gördüm titreşim ise tabiki var 5000 deviri geçince hissediyorsun
    Yeni almışsın galiba hayırlı olsun. Fiyatı ne tuttu toplamda ?

Motosikleti
    Kuba Razore 100
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni almışsın galiba hayırlı olsun. Fiyatı ne tuttu toplamda ?
    Bayiden sıfır çıkardım 2700 tl 1080 sigorta 300 plaka ruhsat 20 şöforler odasına verdim

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı Furkanu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiden sıfır çıkardım 2700 tl 1080 sigorta 300 plaka ruhsat 20 şöforler odasına verdim
    sigorta çok fazla yaw devlet eliyle soyuluyoruz resmen motor almayı düşünüyorum ama bu sigortayla imkansız geliyor :S
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Bu model Razore oluyor deil mi burada XCG diye geçiyor ama kuba sayfasında böyle bir model yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)