Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Arctic Cat Wildcat 1000i LTD

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede öyle değildir Amerikan markası ama Çin'de üretim yapıyorlar dolayısı ile parçalar zaten Çin'den geliyo yedek parça fiyatlarının uçuk kaçık olduğunu sanmıyorum.
    Parçalar Çin'den buraya geliyor ise sıkıntı yoktu ucuza geliyordur ayrıca burada üretilen parçalarıda mevcuttur diye biliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parçalar Çin'den buraya geliyor ise sıkıntı yoktu ucuza geliyordur ayrıca burada üretilen parçalarıda mevcuttur diye biliyorum
    İllaki vardır. ama bu modelden kaç tane alan var ki ?

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İllaki vardır. ama bu modelden kaç tane alan var ki ?
    Kocaeli kartepe motor bayisinin dediğine göre kendisi bayağı bi satmış ki adam %90 atv satıyor.

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaeli kartepe motor bayisinin dediğine göre kendisi bayağı bi satmış ki adam %90 atv satıyor.
    Kocaeli'nde atv kullanıcısı epeyi var diye biliyorum o bölgede satılıyor yani ondandır.

motor fiyatları bence uçtu ve atv fiyatlarına yetişti atv'ye zam gelmezse atv alıp gezecem :D

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor fiyatları bence uçtu ve atv fiyatlarına yetişti atv'ye zam gelmezse atv alıp gezecem :D
    En mantıklısı çok satılmadığı için devlette umursamıyor :D Şimdi alsan 2 yıl sonra aynı para eder :D

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En mantıklısı çok satılmadığı için devlette umursamıyor :D Şimdi alsan 2 yıl sonra aynı para eder :D
    Şimdi almaya kalksan para yok ama bi bağ evim olursa ilerde alacam bitane :D

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi almaya kalksan para yok ama bi bağ evim olursa ilerde alacam bitane :D
    Bağ evi olanların %100 ünde bir atv var zaten bu olmadan bağ evi olmuyor :D Önce atv

Sahilde de kuma batmaz bu kalın tekerler yazlık için almak iyi olurdu ama fiyatlar umduğumun üzerinde. Beni zorlar ama atv'lerle sahilde güzel gezilirdi.

Evet arkadaşlar sahilde, bağ evin yada çiftliği olanlar için mükemmel bir makina. Ama nasip olursa bağ evim olduğunda bende alır keyif yaparım=)

Alıntı rebound64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahilde de kuma batmaz bu kalın tekerler yazlık için almak iyi olurdu ama fiyatlar umduğumun üzerinde. Beni zorlar ama atv'lerle sahilde güzel gezilirdi.
    Çin malı olan markalarda motor fiyatınada bulabilirsin ama bunun verdiği zevki vermez. Sahil kenarı için on numara olur

Alıntı ozgur27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar sahilde, bağ evin yada çiftliği olanlar için mükemmel bir makina. Ama nasip olursa bağ evim olduğunda bende alır keyif yaparım=)
    L7 olarak alınıp şehir içindede çok güzel zaman geçirilebilir Dikkat çekici ilgi odağı yapar adamı :D

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rebound64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devrilme batma ihtimalleri çok düşük 4x4 bunlar ile dağa yollarında gidenler var ki suyun içinde çamurun içinde gidenlerde var.Tam arazi arabası

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    L7 olarak alınıp şehir içindede çok güzel zaman geçirilebilir Dikkat çekici ilgi odağı yapar adamı :D
    Şehir içinde traktörlü bir adam :D Bayasğı dikkat çekebilir

L7 olarak satılmıyor artık ama B sınıfı ehliyet ile kullanılabiliyor şehir için bilgi kesin :D

Burada bulunan aksesuarlara bayilerde var mı arkadaşlar ? Çok kalite olacağını düşünüyorum.

http://www.arcticcatturkiye.com/cont...tic-giyim.html

Cevabı bilen kimse yok sanırım Yıllardır ülkede olup satışı yapılan bi markanın böyle bir forumda kullanıcısının olmaması çok vahim bir durum :S

Cevabı bilen kimse yok sanırım Yıllardır ülkede olup satışı yapılan bi markanın böyle bir forumda kullanıcısının olmaması çok vahim bir durum :S
    Çöl arazilerinde cepte İnternet olduğundan dolayı kimse cepten foruma girmiyor Şehir içi kullanımı da çok az olduğundan kaynaklanıyor olabilir.

Burada bulunan aksesuarlara bayilerde var mı arkadaşlar ? Çok kalite olacağını düşünüyorum.

http://www.arcticcatturkiye.com/cont...tic-giyim.html
    Olmasa bile sipariş ile getirtilebilir tourıng veya spor kullanıcılar için kullanışlı olacağını sanmıyorum çünkü bunlarda devrilme olasılığı çok az o yüzden bunlar kışın sıcak tutan ekipmanlar olabilir.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Aslında Kartepe'den birileri bulunursa hepimizin soruları cevaplanır biraz araştırma yaptım Türkiye'de en çok atv yarışları orada bir çok markanın atv bayileri orada Arctic cat dahil deli gibi atv kullanıyorlar Kartepe'de

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)