Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arctic Cat Wildcat 1000i LTD

Motovento
    REKLAM ALANI

Kiralama bayi üzerinden değil de gideceğiniz bölgedeki safari için konuşlanmış Rehberlik-tur-kiralama firmaları üzerinden mümkün oluyor.Fakat hem bayilik hemde kiralama işi yapanlarda var.Hangi bölgede tura katılacaksınız bilmiyorum ancak isterseniz bölgeye göre örnek verebilirim.Tavsiyede bulunabilirim.Satın almayı düşünüyorsanızda ArcticCat 550 hem fiyat hemde performans açısından idealdir. Kiralama ücretleri saatlik ve günlük değişiyor.saatlik 150-200 günlük 300-500 olabiliyor.Tabi gruplara özel indirim yapıyorlar.Bu konuda pazarlık yapmayı ihmal etmeyin derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2015 yılında türkiye atv yarışlarında 1.liği kaptırmayan model bu fiyatı hakkında harbiden bilgi olan yada alan biri var mı ?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    iki silindirin arasi cok bos kalmis. Bi turbo sikistiraylardi araya iyiydi...

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki silindirin arasi cok bos kalmis. Bi turbo sikistiraylardi araya iyiydi...
    Yarışlarda kullanan olursa birşeyler yapılabilir. ama her ürettiklerine takmaları saçma olur arazide turbuya ne gerek var :D zaten 1000cc gücü var :D

550 nin Fiyatı 2016 model liste fiyatı olarak 11300 euro olarak yayınlanmış.Ancak bayileri aradığınızda ikramda bulunuyorlar ArcticCat in türkiye sitesinde bayiler listesinden bayilere ulaşılabiliyor.
    Balc10 bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    550 nin Fiyatı 2016 model liste fiyatı olarak 11300 euro olarak yayınlanmış.Ancak bayileri aradığınızda ikramda bulunuyorlar ArcticCat in türkiye sitesinde bayiler listesinden bayilere ulaşılabiliyor.
    11.300 Euro da epeyi bi indirim yapılıyor aynı zamanda t3 belgesi olarak alındığında birçok vergi düşülüyor diye biliyorum.

Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11.300 Euro da yapılan indirim dışında t3 olarka alınırsa vergiler düşürülüyor mu yoksa 10.000 Euro falan mı oluyor çok fazla görünüyor fiyatlar 30.000 euro olan var ne oluyor bmw satıyolarda haberimiz mi yok :D

Satış temsilcisi gibi konuştun kardeş Şaka yapıyorum diğer sayfalardan da bilirim seni. İkramda bulunuyorlar da şu t3 belgeli olarak mı bu fiyattan satılıyor yoksa normal fiyat mı bu ? Bilgin varmı

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satış temsilcisi gibi konuştun kardeş Şaka yapıyorum diğer sayfalardan da bilirim seni. İkramda bulunuyorlar da şu t3 belgeli olarak mı bu fiyattan satılıyor yoksa normal fiyat mı bu ? Bilgin varmı
    Fuarda tekrardan tanıtılacak olan modeller belki yenileri de getirtilir fuarda sıkı bir pazarlığa girecem :D bakayım en son ne kadara düşüyorlar :D

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda tekrardan tanıtılacak olan modeller belki yenileri de getirtilir fuarda sıkı bir pazarlığa girecem :D bakayım en son ne kadara düşüyorlar :D
    Fuarda yeni modeller illaki gelir tanıtımı yapılır da en fazla bir modele gelsin kuba atv modellerine ağırlık verilir bence sonuçta kendi üretimleri

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Yüksek maliyetli koca makina fuarda illaki yeni modeller getirili mesela xt modeli tanıtınabilir.

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuara daha epeyi var yeni model illaki getirilip tanıtılır. Fuardan fotoğraf ve açıklamalar bekliyoruz artık.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Kira fiyatları nedir arkadaşlar daha önce kiralayan oldu mu yani kiralama işine girsek para kırar mıyız

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kira fiyatları nedir arkadaşlar daha önce kiralayan oldu mu yani kiralama işine girsek para kırar mıyız
    Bi ara binmiştim 10 lira vermiştim 2 km falan sürdüm düz yol git gel tabi bizimki şehir içindeydi dışarda geziler için fiyatlar nedir bilmem. Bahsettiğim 3 yıl önceydi

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi ara binmiştim 10 lira vermiştim 2 km falan sürdüm düz yol git gel tabi bizimki şehir içindeydi dışarda geziler için fiyatlar nedir bilmem. Bahsettiğim 3 yıl önceydi
    Yıllar sonra şehirden uzak bi hayat sürmeyi düşünüyorum ( zengin olursam tabi ) O zaman bi tane alıp keyifle kullanacam çekici taşıyıcı herşeyi yapar bu

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllar sonra şehirden uzak bi hayat sürmeyi düşünüyorum ( zengin olursam tabi ) O zaman bi tane alıp keyifle kullanacam çekici taşıyıcı herşeyi yapar bu
    Alırsan eve net çekte buralara da uğra canlısını göremedik bi türlü videolarındakilere millet farklı diyor :S

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Yedek parça fiyatları hakkında bilgisi olan var mı ? Ve parça kalitesi yani bayiye gidip inceleyen hiç mi yok aramızda

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parça fiyatları hakkında bilgisi olan var mı ? Ve parça kalitesi yani bayiye gidip inceleyen hiç mi yok aramızda
    Yedek parçaları bildiğim kadarı ile çin'den getirtiliyor orjinal amerikadan gelen yedek parçalara t3 belgesi uygulanmadığından dolayı yüksek fiyatlı oluyor. tabi ellerinde var ama fiyat yüksek olduğu için talep edilmiyor

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parçaları bildiğim kadarı ile çin'den getirtiliyor orjinal amerikadan gelen yedek parçalara t3 belgesi uygulanmadığından dolayı yüksek fiyatlı oluyor. tabi ellerinde var ama fiyat yüksek olduğu için talep edilmiyor
    Öyle değildir bence o

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Bencede öyle değildir Amerikan markası ama Çin'de üretim yapıyorlar dolayısı ile parçalar zaten Çin'den geliyo yedek parça fiyatlarının uçuk kaçık olduğunu sanmıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)