Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arctic Cat 450i ATV

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düşük maliyetli 450i ATV'de istediğiniz tüm güzel şeyler mevcut. Duramatic otomatik şanzıman, elektronik yakıt enjeksiyonu, tam bağımsız süspansiyon, ön/arka çelik raflar ve boyalı jantlar. Kısacası düşük maliyetli büyük bir makine arıyorsanız Arctic Cat 450 en doğru seçim.

Otomatik Duramatic Şanzıman

Arctic Cat Duramatic ™ otomatik şanzıman kurşun geçirmez malzemeden üretilmektedir. Tahrik kayışı debriyaj ile santrifüj kavrama ilk kez bu şanzımanda yapılmıştır. RPM arttıkça ,santrifüj kavrama birincil debriyaj kayışı aşınmasını azaltarak ve kemer ömrünü uzatır.

Çekiş

Engebeli ve zorlu arazi koşullarında çekiş her şeyden önemlidir . Ve Arctic Cat ATV en verimli araçtır. Mafsal zemin ile sürekli temas halinde olduğundan çekişi dört tekerlek birden yapar. Günü büyük kayalar üzerinde karşılayabilirsiniz. Zorlu yollardan çıkmak gerektiğinde bir düğmeyle çekiş sistemini 2WD/4WD değiştirerek kolayca kurtulabilirsiniz.

Teknik Sürüş

Arctic Cat AR-GE labaratuvarlarında sürüş teknolojisi oldukça ciddiye alınır. Araçlarımız sürekli olarak geliştirilmeye devam edilir. Örneğin dünyanın en verimli süspansiyonları bizim labaratuvarlarımızda geliştirilmiştir. Bu konuda sektöre öncü olmaya devam ediyoruz. Birbirinden bağımsız yan süspansiyonlar çıtayı yükselterek sürüşü keyfini bir efsanye dönüşmektedir. Tüm modellerimizde arka sallanma bar standart olarak eklenmektedir.

Teknik özellikleri için tıklayın: http://www.arcticcatturkiye.com/v1/products/450.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Pikapsız normal versiyonunu gördüm videoda görünenin aksine daha bi iri duruyor hayvan gibi bir şey yani pikapsız daha güzel bi görüntüsü vardı.

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pikapsız normal versiyonunu gördüm videoda görünenin aksine daha bi iri duruyor hayvan gibi bir şey yani pikapsız daha güzel bi görüntüsü vardı.
    Zaten ülkemizde o modeli var bu videoda görünen heralde ekstradan yada farklı üretim ile gelen bir modeldir. bizdeki düz normal atv ama kalitedir.

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten ülkemizde o modeli var bu videoda görünen heralde ekstradan yada farklı üretim ile gelen bir modeldir. bizdeki düz normal atv ama kalitedir.
    Ülkemizde en uygun atv bu bir çok üst cc olan modellerdende daha sağlam

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde en uygun atv bu bir çok üst cc olan modellerdende daha sağlam
    Bunu bayide gördüm rengi daha güzeldi video ve resimler de kötü çıkıyorlar

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu bayide gördüm rengi daha güzeldi video ve resimler de kötü çıkıyorlar
    Bir kaçta orjinal foto çekip burda paylaşaydın eyidi

Yakıt tüketimleri çokmudur bunların yani 450cc normal motor kadar yakar mı yoksa daha farklı bir tüketim mi var çok yakıyorsa şehir dışında benzin yetişmez buna

Boyut ve gücünü net görebileceğiniz bir video

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyut ve gücünü net görebileceğiniz bir video
    https://www.youtube.com/watch?v=YWjP9NUufis
    Yerli ATV videosu veya fotoğrafı çekip paylaşan kimse yok facebok kuba motor fan sayfasında yarışmada arada bir bi kaç tane görüyorum ama onlarda arctic cat değil ülkemizde maalesef atv kullanım seviyesi çok aşşağılarda dış ülkelere göre.

fiyatları bize fazla geliyor o yüzden bulunmuyor bunlar yoksa çok güzel motorlardır bunlar. Fakirliğin gözü kör olsun.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    ATV kullanımı geçmiş yıllara oranla fazasıyla büyüyor 5 yıl önce kimse off-road'ın ne olduğunu bilmiyordu bugün millet off-road'dayız diye paylaşımlar yapıyor yakında şehir içi kullanımlarıda başlar.

ATV kullanımı geçmiş yıllara oranla fazasıyla büyüyor 5 yıl önce kimse off-road'ın ne olduğunu bilmiyordu bugün millet off-road'dayız diye paylaşımlar yapıyor yakında şehir içi kullanımlarıda başlar.
    Güzel bi tespit olmuş motorda çok yaygın değildi bir zamanlar bizlerde yavaş yavaş görüyoruz artık

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Atv kullanımı gün geçtikçe artıyor bunla ilgili reklam web sayfaları vs. çoğalmaya başladı önümüzdeki yıllarda dahada artacaktır.

Motosikleti
    honda
    Al bir tane her işini hallet süper.
    EpaddaiC bunu beğendi.

Alıntı Motocutan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al bir tane her işini hallet süper.
    Al diyosunda herkes alamıyor param olsa anında alacam bir dkka düşünmem.

Atv kullanımı gün geçtikçe artıyor bunla ilgili reklam web sayfaları vs. çoğalmaya başladı önümüzdeki yıllarda dahada artacaktır.
    Artışla beraber vergi zammı yemeside kaçınılmazdır bence şehir içi kullanımın pek olacağını sanmıyorum ama kullanımı genel olarak artacaktır ki bazı işletmelerde bile kullanılıyor artık.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artışla beraber vergi zammı yemeside kaçınılmazdır bence şehir içi kullanımın pek olacağını sanmıyorum ama kullanımı genel olarak artacaktır ki bazı işletmelerde bile kullanılıyor artık.
    Yok t3 belgeli olarak getirildiği süre boyunca bi vergi getirilemez ama yarın öbürgün t3'ten çıkartmak için bi yasa çıkartırlarsa vergi kaçınılmazdır.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Bu model web sayfasında görünmüyor arkadaşlar üretimi devam ediyor mu ? Yada satışı ülkemizde var mı bilgisi olan ?

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu model web sayfasında görünmüyor arkadaşlar üretimi devam ediyor mu ? Yada satışı ülkemizde var mı bilgisi olan ?
    Alternatif olarak TRV 550i var bu model artık getirtilmiyor dostum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)