Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

Kuba CR1 Supersport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Cr1
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk fotoda motosiklet boynu bükük emrah gibi duruyor. Hayırlı olsun
    Hiç fark etmemiştim tespitiniz doğru) Şuan İzmir de askerliğimi yapıyorum. Ve yeni bir motor almak istiyorum burada. R25leri filan görüyorum diyorum bizde ki motor mu ;)) Falcon Freedom 250 var hos bir motor 8 bin tl diyor. Onu mu alsam diye de kararsızım. Geri diyorum ki ya Cr1 güzel aslında filan aşırı bi kararsızlik icerisindeyim anlatamam yani

Bu arada bir kaç resim daha atayım şuraya da konu canlansın

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:13 ----------

Alıntı ozgunsbky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç fark etmemiştim tespitiniz doğru) Şuan İzmir de askerliğimi yapıyorum. Ve yeni bir motor almak istiyorum burada. R25leri filan görüyorum diyorum bizde ki motor mu ;)) Falcon Freedom 250 var hos bir motor 8 bin tl diyor. Onu mu alsam diye de kararsızım. Geri diyorum ki ya Cr1 güzel aslında filan aşırı bi kararsızlik icerisindeyim anlatamam yani

https://i.hizliresim.com/3z41PA.jpg

https://i.hizliresim.com/8zy9Qa.jpg

https://i.hizliresim.com/LDqYEj.jpg
    Tekerin ebatını büyütmekte aklımda aslında. Arka teker 110, ön teker 80 likya. Arkayı 140 önü 110 yapsak ve yanlara da çanta atsak nasıl bir sorun ile karşılaşırız acaba? ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:25 ----------

https://i.hizliresim.com/3z41PA.jpg

https://i.hizliresim.com/8zy9Qa.jpg

https://i.hizliresim.com/LDqYEj.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:13 ----------

Tekerin ebatını büyütmekte aklımda aslında. Arka teker 110, ön teker 80 likya. Arkayı 140 önü 110 yapsak ve yanlara da çanta atsak nasıl bir sorun ile karşılaşırız acaba? ;)
    Dediğim Falcon Freedom 250 de bu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Falcon yerine superlight al daha karizmatik duruyor. yada paran varsa hemen bir BN251 çek altına yağ gibi bir motor

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Harbi motorunuzun kıymetini bilin; özellikle şehir içi daha çok kullanıyorsanız...

Baya da alıştım, 12 bin km'yi devirdim (ikarus sendromu olmamak gerek tabii; oldum dediğin anda yapışmaya yakın sayılmak bakımından, ayrı konu, motor bu sonuçta..kapa parantez)...

Ne diyordum; geçende lastik iniyordu, arka lastik.. iç lastiği değiştirdiler.. orijinal... (Bisiklet gibi içinden iç lastiği çıkınca bi hoş oldum; o da ayrı ) ... iç lastiği, arka teker sökme takma hepsi dahil 45 lira tuttu ...

Kilometre 12 binde (sizi dinledim daha yağ değiştirmeye gitmedim)... 2014 kasımında aldıydım; lastikler hala iyi dediler... yoksa değiştirecektim... satmazsam seneye bahara artık hayırlısıyla bi Anlas takarım diye düşünüyorum...

Değiştirmek dedim de; bi 250cc'ye geçeyim diyorum; ama oturuş pozisyonu olarak bizimkiler kadar rahatını bulmak zor...

SYM Wolf denedim 250 lik... Ayaklıkları arkaya koymuşlar...Dizim iki büklüm... Bizimkinde oturup da ayaklarınızı artçının ayaklıklarına koyar gibi hemen hemen ...

Hafif, 125 kilo muydu neydi bizimkiler...

Baya elimiz alıştı bu makinaya ... Parasıyla da olsa, şöyle rahat edebileceğimiz bir 250 cc'lik bulmak zor olacak bunun üstüne ...

O kadar güzel bir motor Kubazaki CR1'ler ...

İmdilik batı yakasından haberler bu kadar ...

Motosikleti
    Kuba Cr1
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbi motorunuzun kıymetini bilin; özellikle şehir içi daha çok kullanıyorsanız...

Baya da alıştım, 12 bin km'yi devirdim (ikarus sendromu olmamak gerek tabii; oldum dediğin anda yapışmaya yakın sayılmak bakımından, ayrı konu, motor bu sonuçta..kapa parantez)...

Ne diyordum; geçende lastik iniyordu, arka lastik.. iç lastiği değiştirdiler.. orijinal... (Bisiklet gibi içinden iç lastiği çıkınca bi hoş oldum; o da ayrı ) ... iç lastiği, arka teker sökme takma hepsi dahil 45 lira tuttu ...

Kilometre 12 binde (sizi dinledim daha yağ değiştirmeye gitmedim)... 2014 kasımında aldıydım; lastikler hala iyi dediler... yoksa değiştirecektim... satmazsam seneye bahara artık hayırlısıyla bi Anlas takarım diye düşünüyorum...

Değiştirmek dedim de; bi 250cc'ye geçeyim diyorum; ama oturuş pozisyonu olarak bizimkiler kadar rahatını bulmak zor...

SYM Wolf denedim 250 lik... Ayaklıkları arkaya koymuşlar...Dizim iki büklüm... Bizimkinde oturup da ayaklarınızı artçının ayaklıklarına koyar gibi hemen hemen ...

Hafif, 125 kilo muydu neydi bizimkiler...

Baya elimiz alıştı bu makinaya ... Parasıyla da olsa, şöyle rahat edebileceğimiz bir 250 cc'lik bulmak zor olacak bunun üstüne ...

O kadar güzel bir motor Kubazaki CR1'ler ...

İmdilik batı yakasından haberler bu kadar ...
    Yahu evet motorlarımız güzel de bi heybetli şöyle motor geçince yanından bizimki de motor mu bee demek benim zoruma gidiyor =D Bakalım askerden dönünce ya değiştiririm yada kafam eser arkaya iki çanta alırım, bi sakal felan takarım belki bir kaplama felan ((:

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar Allah gönlünüzde yatan motoru size versin, ben de RKS Titanic 150-S'i çok severek 17000 km kullandım, sonra ondan inip Wolf 250'ye binince "ohaa bu ne?" dedim, farklı bir motor, kuvvetli bir motor, başka bir motor. Geçenlerde de Mt-07 sürdüm, sürdükten sonra da Wolf'ü beğenmez oldum. Her klasmanda motorun birbirine göre avantajı ve dezavantajı var, bakım maliyeti, bakım kolaylığı, tork, son hız, şekil şukul, yedek parça fiyatları, trafik ve kasko sigorta fiyatları, çalınma tehlikesi v.s. Bu nedenle imkanı olan farklı tip motorları da denesin, sürsün.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Allah gönlünüzde yatan motoru size versin, ben de RKS Titanic 150-S'i çok severek 17000 km kullandım, sonra ondan inip Wolf 250'ye binince "ohaa bu ne?" dedim, farklı bir motor, kuvvetli bir motor, başka bir motor. Geçenlerde de Mt-07 sürdüm, sürdükten sonra da Wolf'ü beğenmez oldum. Her klasmanda motorun birbirine göre avantajı ve dezavantajı var, bakım maliyeti, bakım kolaylığı, tork, son hız, şekil şukul, yedek parça fiyatları, trafik ve kasko sigorta fiyatları, çalınma tehlikesi v.s. Bu nedenle imkanı olan farklı tip motorları da denesin, sürsün.
    Haklı bir konuya değinden, ben cross motorlardan hep uzak durdum bir gün arkadaşın biri verdi bir dönüp geleyim diye onunda kendine göre ayrı bir zevki vardı ama gönlümde yatan scrambler

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklı bir konuya değinden, ben cross motorlardan hep uzak durdum bir gün arkadaşın biri verdi bir dönüp geleyim diye onunda kendine göre ayrı bir zevki vardı ama gönlümde yatan scrambler
    İnan R1'i denesen Scrambler'ın yüzüne bakmayacaksın, böyleymiş bu işler

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnan R1'i denesen Scrambler'ın yüzüne bakmayacaksın, böyleymiş bu işler
    En iyi harley davidson alıp asi olmak her motor tarzının yansıttığı bir kişilik vardır yada tam tersi bilemiyorum artık. Ben fiyat politikasından dolayı Yamaha'ya karşıyım artık tamam modelleri çok güzel kaliteli ama servise ve yedek parçaya yatırdığın parayla bir motor daha alabilirsin. YBR alacağıma Ruha alırım kafasında yaşayanlardanım

Motosikleti
    Kuba Cr1
    Arkadaşlar selamlar. Cr1'e katlanabilir plakalık takabiliyor muyuz? Arka çamurluk çok çirkin duruyor orayı daha şık hale getirmek istiyorum. Ayrıca alt sakal denilen rüzgarlıktan almayı düşünüyorum. Her rüzgarlık uyar mı ?

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Arkadaşlar 12 bin km'den sonra artık bir 250 cc'ye geçeyim dedim.

Yine Kuba ailesinden bir 250 cc'lik Benelli BN251 aldım, 2. el, 3600 km'de.

CR1 daha duruyor, tutabilirsem, şehir içi kullanım için tutmaya çalışacağım doğrusu.

Şehirlerarası için ise en az bir 250 cc olması gerekiyor motosikletin; rahat kullanım için; bence; aklınızda bulunsun...

250 cc ile ilgili değerlendirmelerimi bu forumdaki Benelli BN 251 sayfasında okuyabilirsiniz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/186161-benelli-bn-251-yeni-13.html.

Ara ara buraya da uğrarım tabii yine ...

Selametle...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

CR1 daha duruyor, tutabilirsem, şehir içi kullanım için tutmaya çalışacağım doğrusu.

Şehirlerarası için ise en az bir 250 cc olması gerekiyor motosikletin; rahat kullanım için; bence; aklınızda bulunsun...

250 cc ile ilgili değerlendirmelerimi bu forumdaki Benelli BN 251 sayfasında okuyabilirsiniz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/186161-benelli-bn-251-yeni-13.html.

Selametle...
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    GezeGeze bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Sağol tommygun... Herkese güvenli sürüşler...

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk motosikletimle ben de aranızdayım. Üye olmadan önce bütün yazılanları okudum. Memnun olmayan kimse yok. Benim de ilk motosikletim olduğu için kıyaslama yapamıyorum ancak şimdilik işimi fazlasıyla görecek gibi görünüyor. Tabi henüz rodaj bitmediği için tam olarak da olayın farkında değilim. Tecrübe kazandıkça daha farklı olacak galiba.

Motosikleti
    Kuba Cr1
    Alıntı Rakaful adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motosikletimle ben de aranızdayım. Üye olmadan önce bütün yazılanları okudum. Memnun olmayan kimse yok. Benim de ilk motosikletim olduğu için kıyaslama yapamıyorum ancak şimdilik işimi fazlasıyla görecek gibi görünüyor. Tabi henüz rodaj bitmediği için tam olarak da olayın farkında değilim. Tecrübe kazandıkça daha farklı olacak galiba.
    Hayirli olsun dostum. Allah kaza bela vermesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Selametle...
    Kazasız belasız sürüşler diliyorum. Hayırlı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Yeni SA212 Motosiklet Su Geçirmez Yarış Yarış Moto Kask Seyahat Çantaları Bavul Saddlebags bir Çift Yağmurluk ve Plastik 22
    http://s.aliexpress.com/zUjIJrqU?fromSns=Copy to Clipboard

Linkteki çantayı aldım bakalım nasıl duracak motorda
    Rakaful ve GezeGeze bunu beğendiler.

Teşekkür ederim ozgunsbky. Çanta fotoğrafta güzel duruyor hayırlı olsun. Kullanınca da yorum atarsan sevinirim. Benim de kaskımı ve ıvır zıvırımı koymak için bi çantaya ihtiyacım var ama istediğim gibi bir şey bulamadım henüz. Topcase çok itici geliyor.

Motosikleti
    Kuba Cr1
    Alıntı Rakaful adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim ozgunsbky. Çanta fotoğrafta güzel duruyor hayırlı olsun. Kullanınca da yorum atarsan sevinirim. Benim de kaskımı ve ıvır zıvırımı koymak için bi çantaya ihtiyacım var ama istediğim gibi bir şey bulamadım henüz. Topcase çok itici geliyor.
    15 güne anca gelir sanırsam Kullanınca yazarım kesinlikle.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Rakaful hayırlı olsun. Yazılanları okuduysan zaten bahsetmiştim, okumşussundur. Tekrardan hatırlatayım...

Mutlaka geniş tipte koruma demiri taktır. Ben kaç kere düşük hızda düşürdüm... koruma demirleri olmasa hem tank yamulmuştu, hem de bacağıma binerdi motosikletin tüm ağırlığı...

Topcase taktırmak isteyen arkadaşlar; bizim bu CR1'lerin arka tutacaklarını çıkarıp yerine çanta demiri takmaya gerek olmadan, mevcut tutacaklara "sıkıştırma" yöntemiyle topcase takmak mümkün. Ben öyle yaptıydım... Boşuna deldirmeyin demiri falan, veya değiştirmeye gerek yok...

250 cc'ye daha tam alışamadım... bizim 150 cc çok daha rahat... dönüşü falan daha dar, yani gidon daha çok dönüyor CR1'de...

Şehir içi için ideal CR1!

15 güne anca gelir sanırsam Kullanınca yazarım kesinlikle.
    Ben de şu ürünü almayı düşünüyorum. Kask da sığıyormuş.

Rakaful hayırlı olsun. Yazılanları okuduysan zaten bahsetmiştim, okumşussundur. Tekrardan hatırlatayım...

Mutlaka geniş tipte koruma demiri taktır. Ben kaç kere düşük hızda düşürdüm... koruma demirleri olmasa hem tank yamulmuştu, hem de bacağıma binerdi motosikletin tüm ağırlığı...

Topcase taktırmak isteyen arkadaşlar; bizim bu CR1'lerin arka tutacaklarını çıkarıp yerine çanta demiri takmaya gerek olmadan, mevcut tutacaklara "sıkıştırma" yöntemiyle topcase takmak mümkün. Ben öyle yaptıydım... Boşuna deldirmeyin demiri falan, veya değiştirmeye gerek yok...

250 cc'ye daha tam alışamadım... bizim 150 cc çok daha rahat... dönüşü falan daha dar, yani gidon daha çok dönüyor CR1'de...

Şehir içi için ideal CR1!
    Maalesef düz (yana doğru bükülmeyen) demir taktırmıştım ki sizin yazınızı ondan sonra okudum. Topcase nedense bana hep itici gelmiştir. Yukarıdaki linkte bulunan ürün gibi kaskımın sığacağı portatif bir çanta almayı düşünüyorum ama ne kadar kullanışlı olur bilemiyorum.

Ben rodajdayım ve Ankara'da çevre yoluna çıkıyorum. CR1 yetersiz kalacak gibi görünüyor. Zaten hız yapmayı seven biri değilim. Seneye ben de 250 cclik bir makineye geçebilirim.

Yeni motosikletiniz de hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşaallah.
    GezeGeze bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Cr1
    Cr1 ile uzun yol deneyimleyen oldu mu ?

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    300 km gittim, en uzun... Önceki sayfalarda yazıyor; bulup okumak isterseniz...

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)