Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Kuba CR1 Supersport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Cr1
    Aylar sonra tekrar girebildim. Motorum şuan 1020 kilometrede. Mutlu mutlu geziyoruz. A ehliyet sınavına da girdim onu da hak ettim şükür. Plaka ve ruhsat işlemlerini yaptırmadım. Kasabada yaşıyorum ve trafiğe çıkmıyorum.
    Yaşım 26 oldu ve artık askerliği yapmak zorundayım. Ağustos ayında hayırlısi ile gideceğim motorumu bırakıp. Geldiğimde evrak işlemlerini yaptırıp, ehliyeti de çıkartıp gönül rahatlıği ile gezmelere başlayacağım. Bir ihtimal de Cbr250 alıp yola devam etmem olabilir. Motordan zerre sıkıntım yok bana mısın demiyor lakin ben büyük motor istiyorum o konuda da kararsızım artık askerden sonra bakacağız. Bir kaç resim de attım motordan iyi kötü yorumlarsanız sevinirim. Allah'a emanet

http://i.hizliresim.com/2a920q.jpg

http://i.hizliresim.com/6NXZjv.jpg

http://i.hizliresim.com/mokGn0.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ozgunsbky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aylar sonra tekrar girebildim. Motorum şuan 1020 kilometrede. Mutlu mutlu geziyoruz. A ehliyet sınavına da girdim onu da hak ettim şükür. Plaka ve ruhsat işlemlerini yaptırmadım. Kasabada yaşıyorum ve trafiğe çıkmıyorum.
    Yaşım 26 oldu ve artık askerliği yapmak zorundayım. Ağustos ayında hayırlısi ile gideceğim motorumu bırakıp. Geldiğimde evrak işlemlerini yaptırıp, ehliyeti de çıkartıp gönül rahatlıği ile gezmelere başlayacağım. Bir ihtimal de Cbr250 alıp yola devam etmem olabilir. Motordan zerre sıkıntım yok bana mısın demiyor lakin ben büyük motor istiyorum o konuda da kararsızım artık askerden sonra bakacağız. Bir kaç resim de attım motordan iyi kötü yorumlarsanız sevinirim. Allah'a emanet

Milletin şu an bedelliye 15.000 TL para bulmak için takla attığı bir dönemde 26 yaşında askere gideceğini söylüyorsun. Allah senden razı olsun..

Motosikleti
    Kuba Cr1
    Allah hepimizden razı olsun. Yapalım gelelim hayırlısı ile.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu motorların standart bakım aralığı 2000 km diye biliyorum. Sence de her 1000 km.de bir bakıma sokmak biraz fazla değil mi?
    Para fazlaysa olabilir 2.000 bir bakım yapılması bu motorlar için idealdir ki kullanım kitapçığında da aynısı yazıyor.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Şimdi öyle sorunca, durup düşünmedim değil, harbiden 11 kere mi bakıma gittim diye ...

Nasıldı... ilk bi 500'de gittiydik... Ondan sonra da hep 1000'lerde gittim

Bana öyle dediler Keklendik mi ne?

Bakım iyidir ya ...

Hem, sadece şehir içinde kullanmıyorum; arada il ve ilçeler arası da gidip geliyorum. Bakımı tam diye düşününce içim rahat ediyor, gecenin bir saati, ıssız yollarda...

ozgunsbky: Koruma demirleri dar gibi duruyor fotoğrafta. Bende vardı o tipten; geniş olanlarla değiştirdim. Motoru yan yatır usulca; ayağın sıkışıyorsa, dardır. Bugün motoru yatırdım, durma hızında, 5 km/h falan; (lavuğun biri ara sokakta dardan burnunu çıkardı, neyse), motora bir şey olmadı; motorun yattığı taraftaki ayağıma bacağıma da bir şey olmadı, geniş koruma demiri sayesinde...

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi öyle sorunca, durup düşünmedim değil, harbiden 11 kere mi bakıma gittim diye ...

Bakım iyidir ya ...

Hem, sadece şehir içinde kullanmıyorum; arada il ve ilçeler arası da gidip geliyorum. Bakımı tam diye düşününce içim rahat ediyor, gecenin bir saati, ıssız yollarda...

ozgunsbky: Koruma demirleri dar gibi duruyor fotoğrafta. Bende vardı o tipten; geniş olanlarla değiştirdim. Motoru yan yatır usulca; ayağın sıkışıyorsa, dardır. Bugün motoru yatırdım, durma hızında, 5 km/h falan; (lavuğun biri ara sokakta dardan burnunu çıkardı, neyse), motora bir şey olmadı; motorun yattığı taraftaki ayağıma bacağıma da bir şey olmadı, geniş koruma demiri sayesinde...
    bakım aralıklarını harbiden kısa tutuyorsun ama motorun çalışma ömrü için sağlıklı olur diye düşünüyorum. Çinli motorlarda bakım aralıkları normalde 2.000 km'de birdir ama fazlası göz çıkarmaz. Sen motosikleti ne kadara almıştın?

Bakım iyidir ya ...

Koruma demirinin geniş olması şehir içi kullanımda dezavantajdır ama motosikletin ve sürücünün hasar görmemesi iyi bişeydir. Şehir içi kullanımda sıkıntı yaratmıyorsa geniş olduğu için şükret

Motosikleti
    haojue da135 s - küba dragon 50
    2014 model 10-15bin km olanları alınırmı tavsye edermisiniz

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Hacılar buna niye supersport yazmışlar 😂😂😂

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Şekil olsun diye

Ben olsam kubazaki diye tabela yaptırırdım tüm bayilere ve servislere; kawayla külahları değişme pahasına ...

Geniş koruma demirleri gidon uçlarından daha geniş değil. Hem, insan ona göre kullanıyor, dar yerlere girerken dikkat ediyor elbette...

Ben 1200 EUR'ya almıştım, 2014 Kasımında. imdi Euro 5,9; 6 de; yine aşağı yukarı aynı fiyatlarda sıfırı 7 bin küsür...

Şimdi 11500 Km'de. Ulen, gene bakımı geldi oldu Bu sefer 1000 değil 1500 km sonra 12500'de gideyim bari , sizi dinleyip.

Kullanım olarak tavsiye ederim; kapasitesi dahilinde. 10-15 bin km'de olmasından ziyade fiyatı önemli; kaça alacağınız...

Mutlaka yetkili servise gösterin. Bilgisayardan görüyorlar periyodik bakımlara gelmiş mi, vaktinde yapılmış mı, garanti kapsamında değişeni vs var mı ...

Çamurluğunda çatlağı, aynasında atması falan varsa, yedek parça fiyatlarını yetkili servisten önce sorup sonra fiyat pazarlığını netleştirmenizi tavsiye ederim.

Yakıta gelince, şehir içi 3 litrenin 'nin altında, 3 de.. Bugün yeni benzin aldım; 300 km gelmişim; 9 litrede...

Trip metresi var ayrıca ; göstergede... dijital ekran...

Orta sehpası var, orta sehpası!

Orta sehpa deyip geçmeyin, bu forumda bir konu başlığı vardı; yüksek cc'li, 30-40 bin TL'lik motosiklet, markası neydi unuttum; orta sehpası yokmuş; sadece yan ayaklığı varmış. Taktırması da 1000 lirayı geçiyormuş yan sanayide

Kubanın gözünü seveyim, bizde standart geliyor diye yazdım

Kıymetini bilin ; güzel düşünmüş çinçonlar bu motosikletin donanımlarını belirlerken ...

Fiyatına göre çok iyi ...

Bi de 100'ü geçeydi iyiydi
    tommygun bunu beğendi.

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben iki kişi 120 gidiyordum satmadan önce

Çok rahat bir motor gerçekten geri dönmeyi düşünüyorum yada titanium 220 alıcam

Şekil olsun diye

Ben olsam kubazaki diye tabela yaptırırdım tüm bayilere ve servislere; kawayla külahları değişme pahasına ...

Geniş koruma demirleri gidon uçlarından daha geniş değil. Hem, insan ona göre kullanıyor, dar yerlere girerken dikkat ediyor elbette...

Ben 1200 EUR'ya almıştım, 2014 Kasımında. imdi Euro 5,9; 6 de; yine aşağı yukarı aynı fiyatlarda sıfırı 7 bin küsür...

Şimdi 11500 Km'de. Ulen, gene bakımı geldi oldu Bu sefer 1000 değil 1500 km sonra 12500'de gideyim bari , sizi dinleyip.

Kullanım olarak tavsiye ederim; kapasitesi dahilinde. 10-15 bin km'de olmasından ziyade fiyatı önemli; kaça alacağınız...

Mutlaka yetkili servise gösterin. Bilgisayardan görüyorlar periyodik bakımlara gelmiş mi, vaktinde yapılmış mı, garanti kapsamında değişeni vs var mı ...

Çamurluğunda çatlağı, aynasında atması falan varsa, yedek parça fiyatlarını yetkili servisten önce sorup sonra fiyat pazarlığını netleştirmenizi tavsiye ederim.

Yakıta gelince, şehir içi 3 litrenin 'nin altında, 3 de.. Bugün yeni benzin aldım; 300 km gelmişim; 9 litrede...

Trip metresi var ayrıca ; göstergede... dijital ekran...

Orta sehpası var, orta sehpası!

Orta sehpa deyip geçmeyin, bu forumda bir konu başlığı vardı; yüksek cc'li, 30-40 bin TL'lik motosiklet, markası neydi unuttum; orta sehpası yokmuş; sadece yan ayaklığı varmış. Taktırması da 1000 lirayı geçiyormuş yan sanayide

Kubanın gözünü seveyim, bizde standart geliyor diye yazdım

Kıymetini bilin ; güzel düşünmüş çinçonlar bu motosikletin donanımlarını belirlerken ...

Fiyatına göre çok iyi ...

Bi de 100'ü geçeydi iyiydi
    başarılı ev eğlenceli bir yorum olmuş seninki. videolarda 100'ü çok rahat geçiyor sen çok titiz kullanmışsın motoru rodaj sürecinde tam açamamışsın galiba 12.000 km yaptığına göre motorundan fazlasıyla memnunsundur. Euro artmasa motosikletin fiyatı aynı kalacaktı dediğine göre

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı mc-hot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben iki kişi 120 gidiyordum satmadan önce

Çok rahat bir motor gerçekten geri dönmeyi düşünüyorum yada titanium 220 alıcam
    Titanium 220 biraz daha güçlü tip olarak anımsatıyor ama daha bi yakışıklı ve heybetli geldi gözüme alınabilir.

Fiyatlar artmadan son stoklar alınabilir. Bayramdan sonra ciddi zamlar gelecek gibi görünüyor.

Yedek parça bulunuyor bulunmuyor diyenler var bu model yıllardır satılıyor yedek parça sıkıntı var mı gerçekten?

Motosikleti
    Kuba Cr1
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parça bulunuyor bulunmuyor diyenler var bu model yıllardır satılıyor yedek parça sıkıntı var mı gerçekten?
    Yedek parçasını bulunuyor, yedek parça olarak çoğu parçası cbf ybr ile uyumlu ben şimdiye kadar sorun yaşamadım. Cg nin gelişmiş hali

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bugün itibariyle deposu 75 TL'ye doluyor

Tanıtım videosu hazırlamışlar CR1 için ama bu adamın boyu çok uzun :D

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıtım videosu hazırlamışlar CR1 için ama bu adamın boyu çok uzun :D

https://www.youtube.com/watch?v=yq-Q154dKqA
    Uzun boylu olması genelde motosiklet tanıtım reklam videolarında hep kısa boylu tıknaz adamları koyuyorlar motor heybetli görünsün diye bunlar tam tersini yapmış o adamın boyu tahmini 1.87 civarı vardır. CR1 yıllardır var olan bir model tanıtım videosuna çok gerek yoktu aslında yeni modeller için yapsalar daha iyi olacak.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı ozgunsbky adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlk fotoda motosiklet boynu bükük emrah gibi duruyor. Hayırlı olsun

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)