Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Kuba CR1 Supersport

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Depo grenajları güzel, beyaz renk olması ayrıca güzel, kuyruk spor olduğu için topcase takmak sorun olabilir.
    Jantlar resimde pek iyi durmuyor, motoru inşallah paslanmadan uzun süre gider.
    Vites ayakçığı emanet gibi duruyor.
    Kadranı da bi yakından göreydik iyi olurdu.
    Uzay far ise pek az modelde yakışıklı duruyor, ancak imalatçılar artık hepsine takıyor.
    Aynalar güzel.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Ben motoru aldım 2 gün oldu konu biraz ölü gibi olsada 1-2 hafta içinde detaylı herşeyiyle yazacağım motoru buraya.

plaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Motosikletim şu an 1600 km.'de ve şu ana kadar hiçbir sorun çıkarmadı. Ayrıca bir motosiklet hem yakıt konusunda hem de titreşim konusunda bu kadar başarılı olabilir mi diye şaşırmıyor değilim gerçekten muazzam bir model çıkmış ortaya. Kuba Motor'un facebook sayfasıyla motosiklet.net gibi bir çok motosiklet platformuna da baktım hiç şikayete rastlamadım aksine bir çok kişi benim gibi hastası olmuş.

Kendi duyurularına göre de 2014 yılı içinde şu ana kadar satış lideri kendileriymiş TUIK verilerine göre. Gerçekten öyle veya değil onu bilemem ama bu yıl çıkan 3 touring modelinin 3'ü de feckalade.

Motosikleti
    2014 KUBA CR1,KUBA 125XR PLUS 2013 - Opel Astra
    bende yeni aldım 300 km deyim şuanda @plaka rodajda dikkat ettinizmi, motor soğukken oluyo genelde stop ediyo kalkışlarda, vitesler kemikli biraz ara gazı ile güzel geçiyo ama, biraz sibob sesi geliyo 3 tane cr1 de aynı ses var sibob sesinden sıkıntı olmaz dediler ses gelmiyorsa kork dediler

Motosikleti
    -
    evet sibob sesi olayı var oda küçük bir ayarla hallediliyor

ben daha 50-60 km kullandım ama motor 3000'de 2.el aldım açılmış herşeyi iyi

titreşim kesinlikle yok (100 km bastım en fazla)

motor iyi hızlanıyor.

biraz erken ısınıyor gibi ama hava soğutma tüm motorlar böyle

tek olumsuz yönü benzin göstergesi yanıltıyor dijital olduğundan mesela fulledim ama 1 derece ve yanıp sönüyor bittiğini gösteriyor yani

onun haricinde olumsuz birşeyler için erken benim açımdan

yazmaya devam edeceğim 2 hafta içinde uzun yol yapacağım zaten daha detaylı yazarım

Motosikleti
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sibob sesi olayı var oda küçük bir ayarla hallediliyor

ben daha 50-60 km kullandım ama motor 3000'de 2.el aldım açılmış herşeyi iyi

titreşim kesinlikle yok (100 km bastım en fazla)

motor iyi hızlanıyor.

biraz erken ısınıyor gibi ama hava soğutma tüm motorlar böyle

tek olumsuz yönü benzin göstergesi yanıltıyor dijital olduğundan mesela fulledim ama 1 derece ve yanıp sönüyor bittiğini gösteriyor yani

onun haricinde olumsuz birşeyler için erken benim açımdan

yazmaya devam edeceğim 2 hafta içinde uzun yol yapacağım zaten daha detaylı yazarım
    küçük bir ayarla hallediliyor derken nasıl yapcaz o ayarı, birde motor bazen gazı kestiğimde stop ediyo mesela trafik ışıklarında durduğumuzda genelde soğukken yapıyor sizde de oluyomu rolantiyi 1,6d ye ayarladım ama hala oluyor

Motosikleti
    -
    Alıntı isobln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçük bir ayarla hallediliyor derken nasıl yapcaz o ayarı, birde motor bazen gazı kestiğimde stop ediyo mesela trafik ışıklarında durduğumuzda genelde soğukken yapıyor sizde de oluyomu rolantiyi 1,6d ye ayarladım ama hala oluyor
    300 kmde ise bir servise git derim pek normal değil bu yaptığı sıfır motorda üstelik

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    İlk çalıtırmada Yola çıkmadan önce en az 3 dk cigle ile ısıtın. Daha güzel çalışır motor ömrü uzar stop etme azalır.

Motosikleti
    ciklesiz çalışmadı 2 gündür zaten cikle ile çalıştırıyorum bir iki gaz verip bırakıyorum cikle kapalı rolantide çalışıyorken kendi halinde gayet düzgün birden stop ediyo

Motosikleti
    -
    2014 Türkiye'de en çok satan vitesli motor CR1 ama bu konu neden bukadar ölü acaba.

Motosikleti
    canlandıralım arkadaşlar konuyu hadi bakalım

Selamun Aleyküm arkadaşlar bu motor hakkında kullananlar bilgi verebilirmi 1 hafta sonra motor alıcam mondial 125 mh drift yada kuba cr1 alıcam kararsızım 2sini bana yakıt tüketimi kıvraklık güzellik hızlanma titreşim olarak karşılaştırmısınız hızlanması önemli hangisi seridir arkadaşda mondial 125 mh drift var bende cr1 alsam onu geçermiyim kalkışda felan hızlanmada teşekkür ederim

Motosikleti
    serilikte üzerine yok bu sınıfta maşallahı var

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    driftle arasında yaklaşık 1 hp fark oynuyor benim drift 24 bin kmde allaha şükür daha yürüyen aksamda birşey dedğiştirmedim 150 cc olmasına rağmen 135 cc driftten düşük güç üretiyor

Mrb benim bi sorum var kuba cr1 mi?rks titanic 200 mu? Bildigim kadariyla ikisininde yetkili servisi ayni yani parca ve saglamlik uzun sure kullanimda ve konforda hangisi terciglhiniz olur yardim

Motosikleti
    cr1 kullanıcısı olarak tabiiki 200 lük bilmem anladınmı

Yanlis aksettirmisim hangisini neden tercih edersiniz aciklarmisiniz demek istemistim

Motosikleti
    -
    Her yerde CR1 görmeye başladım ama konuyu bulabilipte yazan yok sanırım pek.

Benim motor 3300 KM oldu bu arada kısa birşey anlatayım.

Motoru gece çalıştırmaya çalıştım en az 30 kere marş bastım (hafif soğuktu) epeyi karanlıktı farlar açık,kapalı vs fark etmiyordu bir türlü marj yediremedim hem elinde ki rolanti hem alta bulunan vidalı rolanti sona getirdim yine yok aldığım güne lanet ettim motoru boşa alıp bayır aşağı salmayı bile düşündüm okadar nefret ettirdi yaz gelir gelmez satmayada karar verdim o an motor çalışmayınca biraktım geçtim eve sonra 2-3 saat sonra jetonu düşürdüm motorun marş kolunu kapalı unutmuşum bu yüzden hem buji gitti hemde boğuldu neyse sabah vurdurarak zorla çalıştırdım doğru servise gidip iyi bir buji taktırıp yağ değişiminide yaptırdım daha önceden tekleme ve gaz yememe sorunu vardı oda giderildi bu sayede motordan kullandığım 500 km'dir ufak tefek sorunlar dışından menmunum fakat bu motorun sıfırı 3200,3300 TL kalmalıydı başta ki fiyatı gibi + olarak ayak marşı kesinlikle takılmalıydı.

Motor hakkında sorusu olan olursa yardımcı olurum

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    Demirkask bu motoru almasaydin ne alirdin bu fiyata?

Motosikleti
    -
    Alıntı bummerangg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demirkask bu motoru almasaydin ne alirdin bu fiyata?
    Bende drift vardı onu satıp bunu aldım eğer bulabilseydim bunun yerine TVS APACHE alacaktım fakat bulamadım.

Ayrıca motorun fiyatı 3500'E çekilecek KUBA tarafından 100/70 ihtimal bayilere gelen bilgiler böyle çoğu bayi fiyat düşürdü.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)