Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Kuba CR1 Supersport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı A.Yaman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kisa sure de olsa deneyimim vardi sifirdan basliycak biri icin dogru dediklerinjz ama tek silindir oldugu icin çok ucan kacan bisey olmaz diye tahmin ediyorum digerleri de.
    CR1 gücüne fiyatına göre bence iyi kaçıyor ama motoru rodaj sürecinde iyi açmak lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Motoru kısa bi süreligine ilana koymam gerekti. Dunyanin en sacma adamlari beni buldu. Arayip fatura soran taksit olur mu diyen bunlar kirik diyip parça fiyatlarini bana atan fiyattan dus alalim diyen binbir cesit adamla karsilastim. Sanirim iyi niyetimden kimseye hakkim gecmesin diye motorun herseyi soyledim bundan oldu bunlar. Bi daha ayni durum olursa bu kadar iyi niyetli olmamak gerekiyomus bunu anladim. Eylul ayinda yeni lastiklerle devam o zaman

Alıntı A.Yaman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru kısa bi süreligine ilana koymam gerekti. Dunyanin en sacma adamlari beni buldu. Arayip fatura soran taksit olur mu diyen bunlar kirik diyip parça fiyatlarini bana atan fiyattan dus alalim diyen binbir cesit adamla karsilastim. Sanirim iyi niyetimden kimseye hakkim gecmesin diye motorun herseyi soyledim bundan oldu bunlar. Bi daha ayni durum olursa bu kadar iyi niyetli olmamak gerekiyomus bunu anladim. Eylul ayinda yeni lastiklerle devam o zaman
    Ölücüler her zaman vardır almak için değil can sıkıntısını gidermek için ararlar

Herkese merhaba arkadaşlar CR1'i incelemiştim hatta sürdüm de şimdi bir arkadaşa CR1-S almayı düşünüyoruz S modelinin kullanan var mı ?

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba arkadaşlar CR1'i incelemiştim hatta sürdüm de şimdi bir arkadaşa CR1-S almayı düşünüyoruz S modelinin kullanan var mı ?
    S modeli daha bir sport tasarıma sahip tek amortisör kullanılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Arka çamurluk değiştirilmiş ve depo yan kapaklarına led eklenmiş tasarım olarak bambaşka bir görüntüye sahip olmuş anlayacağın.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu aralar motor fiyatları yüksek sigorta ruhsat gibi indirimler yapıldı yarın öbürgün markalarda indirim yapacaktır. CR1 veya s modelinde indirim olur diye düşünüyorum.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aralar motor fiyatları yüksek sigorta ruhsat gibi indirimler yapıldı yarın öbürgün markalarda indirim yapacaktır. CR1 veya s modelinde indirim olur diye düşünüyorum.
    İndirim olursa çok harika olur ama RUHA 125 lansman fiyatıyla geldi diye söylemler var yani onun indirimi bitmeden başka bir indirim yapacaklarını sanmıyorum.

CR1 modelinde ötv indirimi var arkadaşlar bilginiz olsun.

yapılan ötv indirimi S modeli için geçerli mi yoksa sadece CR1 için mi geçerli?

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapılan ötv indirimi S modeli için geçerli mi yoksa sadece CR1 için mi geçerli?
    Sadece CR1 modeli için geçerlidir S modelini görüntüsünden dolayı biraz pahalı kaçıyor ama hiçte 150cc gibi görünmüyor harbiden motor yapmış adamlar.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Kısa bir süre sonra devlet gümrük vergilerine %20 gibi bir zam yapacak motosiklet almak gittikçe zorlaşıyor CR1 ve titanic 150-s modellerindeki geçici indirim galiba görüp görebileceğim son uygun fiyatlı motosikletler.

Dediğin oldu ve indirim yaptılar Kuba kampanya üstüne kampanya yapıyor bu ara yeni modellerde bol bol artıyor Çita 180-R ve gold efsane olacak gibi görünüyor. CG serisinde balansörlü tek model diye biliyorum.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Devletin bazı ülkelerden ithalat yapan motorsiklet ithalatçılarına koyduğu %20 ilave gümrük vergisini fiyatlara yansıtmadan bir formül bulur inşallah Kuba. Ben RKS kullanıyorum, kim çan çin çon deyip aşağılarsa onu tokatlarım. Çin malı motorlar olmasaydı pekçok kişi ekonomik nedenlerden ötürü motora başlayamayacaktı.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devletin bazı ülkelerden ithalat yapan motorsiklet ithalatçılarına koyduğu %20 ilave gümrük vergisini fiyatlara yansıtmadan bir formül bulur inşallah Kuba. Ben RKS kullanıyorum, kim çan çin çon deyip aşağılarsa onu tokatlarım. Çin malı motorlar olmasaydı pekçok kişi ekonomik nedenlerden ötürü motora başlayamayacaktı.
    Çok haklı bir noktaya değindin Çan Çin Çon demedikleri her marka Çin'de üretim yapıyor. Kuba Rks Mondial üretimini burada yapıyor diye gösteriyor bir çok modelde bakalım %20 ek gümrük vergisi gelince o hondacılar nereye kaçacak.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CR1-S'in arka çamuru bu modele takılabilir mi? Çok güzel duruyor da

CR1-S'in arka çamuru bu modele takılabilir mi? Çok güzel duruyor da
    Bağlantı yerleri birbirinden farklı olduğu için takamazsın. Çok güzel bir görüntüsü var Kuba'nın benelli'den sonra tasarımları değişti biraz.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantı yerleri birbirinden farklı olduğu için takamazsın. Çok güzel bir görüntüsü var Kuba'nın benelli'den sonra tasarımları değişti biraz.
    Aynen dostum Kuba'dan ziyade rks'nin tasarımları çok güzel oldu italyan çizgileri çok açık bir şekilde belli oldu.

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dostum Kuba'dan ziyade rks'nin tasarımları çok güzel oldu italyan çizgileri çok açık bir şekilde belli oldu.
    S modelinin önümüzdeki yıllarda yüksek cc olarak gelmesi gerekiyor artık distribütör olan firmalara %20 ek gümrük vergisinden sonra kuba rks mondial gibi markalar yüksek cc makine getirmeye başlayacaklar.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin oldu ve indirim yaptılar Kuba kampanya üstüne kampanya yapıyor bu ara yeni modellerde bol bol artıyor Çita 180-R ve gold efsane olacak gibi görünüyor. CG serisinde balansörlü tek model diye biliyorum.
    Baktım sahiden 180-R Gold modelinde balansör varmış. Bir de 6 vitesliymiş, olacak şey değil. Bunları apaçi motoru olarak görürüm normalde ama özelliklerini duyunca benim bile ilgimi çekti. Bu arada motor 189 cc. Beygir gücü çok değil 13 BG fakat 189 cc olduğundan torku güzeldir. Benimkini satıp bunu alsam mı diye düşünmeye başladım.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktım sahiden 180-R Gold modelinde balansör varmış. Bir de 6 vitesliymiş, olacak şey değil. Bunları apaçi motoru olarak görürüm normalde ama özelliklerini duyunca benim bile ilgimi çekti. Bu arada motor 189 cc. Beygir gücü çok değil 13 BG fakat 189 cc olduğundan torku güzeldir. Benimkini satıp bunu alsam mı diye düşünmeye başladım.
    Makina 100 kg falan o yüzden beygir gücü yeterli fazlası zarar zaten torkunun yüksek olması çok muhtemel

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)