Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Kuba CR1 Supersport

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 yıl daha böyle devam ederler seneye tüm modellerde euro 4 geçerli olur diye düşünüyorum devlet bi anda yaptırmaz inş. 150-s ile ilgili bir gelişme varmı bilgisi olan
    Galiba bugün yarın eklenecek çünkü kuba sayfasındaki tourıng modelleri kaldıırlmış 2 tane tek kalmış demekki ekliyorlar CR1-S yolda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba bugün yarın eklenecek çünkü kuba sayfasındaki tourıng modelleri kaldıırlmış 2 tane tek kalmış demekki ekliyorlar CR1-S yolda
    Bende bekliyorumda hala yenilenemdi 2 model atmışlar şuan için öyle kalmış bakalım ne zaman yükleyecekler :S

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Vites göstergesi bozuldu arkadaşlar. Geçen gece vakti bineyim dedim. Soğukta. Önce vites geçmiyor sandım. Gösterge bir 2 bi 5... Şanzıman falan dağıldı sandım... Çalışmasında sorun yok. Kel kör, yarı debriyaj kalkıp, artık kaçıncı viteste kalktıysam, geldim eve...

Sabah tekrar baktım. O zaman daha iyi fark ettim. Viteslerde sorun yok. Bu iyi. Sadece gösterge panelinde sorun var vites atışlarını göstermiyor. Şimdi artık sürekli 1'i gösteriyor. Aşağı yukarı atarken arada boşa denk geliyorum...

Aslında, yaptırsam mı yaptırmasam diye de değerlendiriyorum. Vites göstergesi arızalandığından beri motorun sesini dinleyerek vites değiştiriyorum. Gösterge paneline de haliyle artık daha az bakıyorum.

250 cc motosikletlerde, Kawasakide, yok mesela vites göstergesi. Alırsam vites göstergesiz nasıl sürerim diye düşünüyordum. Böyle bir süre deneyeceğim, tamir ettirmeden... Bakalım vites göstergesiz kullanmaya alışabilecek miyim...

Satacak olduğumda yaptırtırım, o da çok bir şey tutmayacaktır her halde...

Bu arada, kışın motor binmeyeceğim diyordum da, yine çıkardım, havalar güzel biraz bu aralar... Full koruma ama, mont, pantolon, sırtlık şehir içinde de. Kask eldiven zaten her zaman takıyorum. Hem soğuktan korunmak için, Isparta'nın ayazında; hem de, don mon olursa yollarda, düşük hızda da olsa, yatarız falan, hazırlıklı olalım...

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vites göstergesi bozuldu arkadaşlar. Geçen gece vakti bineyim dedim. Soğukta. Önce vites geçmiyor sandım. Gösterge bir 2 bi 5... Şanzıman falan dağıldı sandım... Çalışmasında sorun yok. Kel kör, yarı debriyaj kalkıp, artık kaçıncı viteste kalktıysam, geldim eve...

Sabah tekrar baktım. O zaman daha iyi fark ettim. Viteslerde sorun yok. Bu iyi. Sadece gösterge panelinde sorun var vites atışlarını göstermiyor. Şimdi artık sürekli 1'i gösteriyor. Aşağı yukarı atarken arada boşa denk geliyorum...

Aslında, yaptırsam mı yaptırmasam diye de değerlendiriyorum. Vites göstergesi arızalandığından beri motorun sesini dinleyerek vites değiştiriyorum. Gösterge paneline de haliyle artık daha az bakıyorum.

250 cc motosikletlerde, Kawasakide, yok mesela vites göstergesi. Alırsam vites göstergesiz nasıl sürerim diye düşünüyordum. Böyle bir süre deneyeceğim, tamir ettirmeden... Bakalım vites göstergesiz kullanmaya alışabilecek miyim...

Satacak olduğumda yaptırtırım, o da çok bir şey tutmayacaktır her halde...

Bu arada, kışın motor binmeyeceğim diyordum da, yine çıkardım, havalar güzel biraz bu aralar... Full koruma ama, mont, pantolon, sırtlık şehir içinde de. Kask eldiven zaten her zaman takıyorum. Hem soğuktan korunmak için, Isparta'nın ayazında; hem de, don mon olursa yollarda, düşük hızda da olsa, yatarız falan, hazırlıklı olalım...
    Çok fazla yanlış vites atmazsan boşa falan düşürmezsen eğer alışarak gitmen daha iyidir vites göstergesi artık her motorda var denecek kadar çok ama motor sesiyle hareket etmek daha iyidir hızını bile göz kararı bilmen senin faydanadır. Tekerin düz bassın kışın kullanacaksan lastiğine dikkat et tekeriz düz bassın.
    GezeGeze bunu beğendi.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

MotorcuKrdeş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    7 aylık bir deneyimden sonra kuba cr1e veda vakti geldi.
    7 aylık süreçde 7000km yol yaptım. Ve 2 sefer konya antalya arası yolculuk yaptım saolsun motorum bir kere yolda bırakmadı beni. Fakat uzun yolda heleki yokuşlarda motor bana yetmedigi için satma kararı aldım. Ve sattım.
    Yeni alacak olan arkadaşlara önerim. Sakın sıfır almayın çok büyük zarara girersiniz bu motoru ikinci el 3000 tlye çok temizleri mevcut.
    Sıfır alma taraftarı iseniz varsa paranız ybr 125 veya cbf 150 ikinci elini alın benden size tavsiyedir.
    Allah nasip ederse bajaj pulsar 200ns düşünüyorum. CR1den memnundum tavsiye ederim. 3000 tlye aldım. Keşke almasaydım dedigim bir an olmadı. Ama tekrar söylüyorum sıfır almamanızı önermem.

Alıntı MotorcuKrdeş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 aylık bir deneyimden sonra kuba cr1e veda vakti geldi.
    7 aylık süreçde 7000km yol yaptım. Ve 2 sefer konya antalya arası yolculuk yaptım saolsun motorum bir kere yolda bırakmadı beni. Fakat uzun yolda heleki yokuşlarda motor bana yetmedigi için satma kararı aldım. Ve sattım.
    Yeni alacak olan arkadaşlara önerim. Sakın sıfır almayın çok büyük zarara girersiniz bu motoru ikinci el 3000 tlye çok temizleri mevcut.
    Sıfır alma taraftarı iseniz varsa paranız ybr 125 veya cbf 150 ikinci elini alın benden size tavsiyedir.
    Allah nasip ederse bajaj pulsar 200ns düşünüyorum. CR1den memnundum tavsiye ederim. 3000 tlye aldım. Keşke almasaydım dedigim bir an olmadı. Ama tekrar söylüyorum sıfır almamanızı önermem.
    Pulsar 200ns yerine 250 cc alırsan senin için daha iyi olur 50cc gibi bi yükseltme için al sata girmen pek doğru değil

Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    Pulsar 200ns yerine 250 cc alırsan senin için daha iyi olur 50cc gibi bi yükseltme için al sata girmen pek doğru değil
    Çok düşündün çok araştırdım. Temiz bir cbr 250 bulmak kolay ama fiyat çok ucuk. benim bütçem 7000di. ve bügün aldım pulsarı. 6000 Kmde 2015 model öneriniz için teşekkürler.
    kazım kazım bunu beğendi.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Çok düşündün çok araştırdım. Temiz bir cbr 250 bulmak kolay ama fiyat çok ucuk. benim bütçem 7000di. ve bügün aldım pulsarı. 6000 Kmde 2015 model öneriniz için teşekkürler.
    http://i.hizliresim.com/zanQv9.jpg
    Hayırlı uğurlu olsun tekerin düz bassın motorcu kardeş keşke ikinci el tnt25 alsaydın en azından 250cc olurdu

Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun tekerin düz bassın motorcu kardeş keşke ikinci el tnt25 alsaydın en azından 250cc olurdu
    Tnt25 o fiyatlara antalyada tnt25 yoktu. Olsa bile almazdım ikinci elde satarken sıkıntı olur bence satmak zor fazla bilinmiyor. Ben pulsarın borcunu bitirince satıp r25 almayı düşünüyorum. O yüzden pulsar elden kolay çıkarılabiliyor.

Tnt25 o fiyatlara antalyada tnt25 yoktu. Olsa bile almazdım ikinci elde satarken sıkıntı olur bence satmak zor fazla bilinmiyor. Ben pulsarın borcunu bitirince satıp r25 almayı düşünüyorum. O yüzden pulsar elden kolay çıkarılabiliyor.
    Sen parça parça yükseltiyorsun bence pulsardan hondaya honda'dan ktm'ye sonrada artık r25 üstü bişeye geç

Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen parça parça yükseltiyorsun bence pulsardan hondaya honda'dan ktm'ye sonrada artık r25 üstü bişeye geç
    $$ herşey para gönül ister pulsar yerine ktm ama bunada şükür.
    Salcona wolf kullanıcısı

Sanırım CR 1 yenilendi S olarak gelecekmiş. Resimlerini paylaşan arkadaşlardan gördüm estetik olarak yakışıklı duruyor

Merhaba
    CR1-S in fuara yetişeceğini söylediler.Bayi bu yılki bayiler toplantısında Kuba nın ürün lansmanını yaptığını söyledi.
    Görselini katalogdan gördüm fakat yakından da merak ediyorum.Arka çamurluk kısmı GS tarzı biraz daha heybetli önceki kasaya göreFakat fiyatı 5000-5800 arası olacakmış.Ayrıca ses sitemi de koymuşlar.Direksiyonun arasında komplike ve dijital bi sistemmiş.Ayrıca hoperlör felan yokmuş.Bluetooth ve hertürlü USB yi destekliyormuş.Bekliyoruz.Tekerinize taş değmesin

Benim bildiğim kadarını söyleyim arkadaşlar CR1 S mart ayında yanı fuar sonrası gibi bayilerinde olacakmış diye söylediler. Ama motor gerçekten çok yakışıklı, ayrıca müzik sisteminden söz ettiler.....

Katalogdan gördüğüme göre, arka tek amortisör olmuş, bir önceki seriye göre daha heybetli duruyor. Sinyallerde led kullanmışlar, çok sağlam duruyor gerçekten. Bayilere gelir gelmez detaylı inceleyeceğim

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    CR1-S in fuara yetişeceğini söylediler.Bayi bu yılki bayiler toplantısında Kuba nın ürün lansmanını yaptığını söyledi.
    Görselini katalogdan gördüm fakat yakından da merak ediyorum.Arka çamurluk kısmı GS tarzı biraz daha heybetli önceki kasaya göreFakat fiyatı 5000-5800 arası olacakmış.Ayrıca ses sitemi de koymuşlar.Direksiyonun arasında komplike ve dijital bi sistemmiş.Ayrıca hoperlör felan yokmuş.Bluetooth ve hertürlü USB yi destekliyormuş.Bekliyoruz.Tekerinize taş değmesin
    benim gidip geldiğim bayide footğraflarını çekmişti yakından ama paylaşmıyorlar çok harika görünüyordu ses sistemini yakından çekmişti sordum su kaçmaz mı diye ulu orta açıktaydı yani su geçirmez yağmur işlemez sağlam bişey dedi. Hadi hayırlısı fuarda kesin tanıtılacak bi model diye söz edildi.

170-S modeli cc yükseltilierek gelmesi veya alternatif olarka yüksek cc bi model daha getirilseydi süper olurdu bence

170-S modeli cc yükseltilierek gelmesi veya alternatif olarka yüksek cc bi model daha getirilseydi süper olurdu bence
    200cc bir model getirdi diyelim şuanki dolar kuru ile getirdiği zaman 2017 model diye getirdiği 200cc olacak sana 10.000 12.000 kimsede alamayacak biraz gerçekçi olalım.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni CR1-S çok güzel gözüküyor. Monoshock amortisör, arka disk fren ve ek çamurluk süper olmuş. Ybr'yi verip bundan alsam mı dedirtiyor insana.

Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni CR1-S çok güzel gözüküyor. Monoshock amortisör, arka disk fren ve ek çamurluk süper olmuş. Ybr'yi verip bundan alsam mı dedirtiyor insana.

http://i.hizliresim.com/Nl0Pja.png
    Herşeyi ile 10 numara olmuş yan kapaklardaki ledleri yanınca gör bi bak ne kadar güzel ama cc hala düşük Yeşilinmi canlı gördüm bam başka bişey olmuştu

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)