Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Kuba CR1 Supersport

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli 2017 modeller eklenmeye başlandı inşallah en kısa zamanda ku'nın yeni modelleride eklenir.
    Güncellemeler geliyor öyleyse hadi hayırlısı bakalım cr'in yenilenecek mi bi tık üstümü üretilecek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cr9 ve cr5 olan yüksek cc modeller gelmez ama cr1-s gelebilir 197cc tam kuba'ya yakışacak bir model çokta satarlar umarım yeşil dışında renk seçenekleri ile gelir. Tekeriniz düz bassın.
    CR5 getirirlerse çok güzel olur yakışırda markaya :D ama getirmezler CR1-S kesin getirilir. Buraya yazıyorum.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CR5 getirirlerse çok güzel olur yakışırda markaya :D ama getirmezler CR1-S kesin getirilir. Buraya yazıyorum.
    O Modlei nice markalar zor getiriyor ülkeye fiyatından dolayı satılır mı korkusu ile cr1-s iyidir :D

O Modlei nice markalar zor getiriyor ülkeye fiyatından dolayı satılır mı korkusu ile cr1-s iyidir :D
    Dolar durmadan yükseliyor gelse de bakalım fiyatı ne olacak Dolar 3.30 lara doğru gidiyor adamların tl fiyatı bile koyacağını garantisi yok. Tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Halen web sayfasına eklenen bir model yok yada duyurulan bir model Benelli'de güncelleme yaptılar umarım Kuba'da da bişeyler olur.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    İyilerini belirtiyorum; olumsuz demeyeyim ama beklemediğim bir deneyimimi de paylaşmış olayım.

Bir arkadaşın Bajaj Discovery 125 cc'lik motoruyla 400 m yarışında geçildim .

Hatta, motosikleti genel olarak benden daha iyi süren yeğen de kullandı; önce o geçildi zaten; sonra ben kullandım, beni de geçti arkadaş.

125 cc'lik motoru rahat geçmesini beklerdim.

Gerçi yanımıza gelen 10 yaşındaki çocuk mavi motora değil yeşil motora bakmak istediğini söyledi babasına . Yani şekil olarak öndeyiz en azından

Not: Yarışma, trafiğe kapalı, Isparta'nın Eğirdir yolu üstündeki 400 m'lik drag pistinde yapılmıştır.

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyilerini belirtiyorum; olumsuz demeyeyim ama beklemediğim bir deneyimimi de paylaşmış olayım.

Bir arkadaşın Bajaj Discovery 125 cc'lik motoruyla 400 m yarışında geçildim .

Hatta, motosikleti genel olarak benden daha iyi süren yeğen de kullandı; önce o geçildi zaten; sonra ben kullandım, beni de geçti arkadaş.

125 cc'lik motoru rahat geçmesini beklerdim.

Gerçi yanımıza gelen 10 yaşındaki çocuk mavi motora değil yeşil motora bakmak istediğini söyledi babasına . Yani şekil olarak öndeyiz en azından

Not: Yarışma, trafiğe kapalı, Isparta'nın Eğirdir yolu üstündeki 400 m'lik drag pistinde yapılmıştır.
    Kesinlikle geçmesi lazım arkadaşın motorunda bir oynanma yapılmamış ise senin motorda bi terslik vardır sürücüleri değiştirseydiniz bide

Benelli ile ilgili model söylentileri olmaya başladı yok mu Kuba'dan bi haber var mı bu yıl cc yükseltmesi lan modeller.

Benelli ile ilgili model söylentileri olmaya başladı yok mu Kuba'dan bi haber var mı bu yıl cc yükseltmesi lan modeller.
    170cc ile ilgili fotoğraf doğrudur arkadşalar artık öyle görünüyor yeni c1 artık 170cc birde ses sistemi atılıyormuş bi bayide katalogta gördüm suya falan dayanıklılığı nasıldır bilemem

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    170cc ile ilgili fotoğraf doğrudur arkadşalar artık öyle görünüyor yeni c1 artık 170cc birde ses sistemi atılıyormuş bi bayide katalogta gördüm suya falan dayanıklılığı nasıldır bilemem
    Ses sistemi ile ilgili bende bir iki yerde denk geldim suya falan dayanıklıdır inş yoksa yağmurda yada yıkamada gider acaba ücreti ne kadardır ve eskilere takabiliyormuyuz
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    CR1-S Gelmiş

Gördüğüm değişiklikler

Arka disk,170 CC,arka çamurluk(bajaj tipi),grenaj gündüz ledleri,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-tr-de-ilk-cr1-s-nur-motor-da-stoktan-teslim-369013628/detay

En azından o dandik göstergenin değişmesini beklerdim yakıt hiç bir zaman doğru göstermedi 5.000 tl fazla bu motora.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CR1-S Gelmiş

Gördüğüm değişiklikler

Arka disk,170 CC,arka çamurluk(bajaj tipi),grenaj gündüz ledleri,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-tr-de-ilk-cr1-s-nur-motor-da-stoktan-teslim-369013628/detay

En azından o dandik göstergenin değişmesini beklerdim yakıt hiç bir zaman doğru göstermedi 5.000 tl fazla bu motora.
    Gösterge illaki düzeltilmiştir adamlar bütün eksikliklerini görüyor ve düzenliyor kullanıcı isteğine göre bence fazlasıyla değer anlız bunların birde ses sitemi var bilginiz var mı?

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gösterge illaki düzeltilmiştir adamlar bütün eksikliklerini görüyor ve düzenliyor kullanıcı isteğine göre bence fazlasıyla değer anlız bunların birde ses sitemi var bilginiz var mı?
    Bayinin 2017 katalogunda gördüm üzerinde ses sistemi gelecek diye ama nedir bilmiyorum tam olarak birdaha uğradığımda unutmazsam sorarım bayiye
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayinin 2017 katalogunda gördüm üzerinde ses sistemi gelecek diye ama nedir bilmiyorum tam olarak birdaha uğradığımda unutmazsam sorarım bayiye
    Var öyle bişey bayi ile konuştum dayanıklı sağlam bi ürün dedi kuba'nın kendi üretimiymiş fiyatları ne olur acaba ve eski modellere takılır mı ?

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kubanın kendi sayfasında olmayan bir motoru böyle tek tük mü getirip satıyorlar, anlamadım...

Şunu güzelce bi 250'lik yapsalar ya...

Şimdi 150'den 170 cc'ye çıkınca performansta ne kadar bir iyileşme olur ki?

CC yükseltmek isteyenlerin sorunu max hızın 110'ları geçmemesi... kamyonun arkasında takılıp kalmak ... rahat bir 130'lara çıkabilmeli oysa, sollarken, hemen...

Yoksa, şekil zaten güzel; geliştirmeler de yerinde olmuş...

Cc yükseltmek isteyenler içinse yeterli olmayabilir 170'lik... Şu an mevcut CR1'i 3'e satıp da 5'e bunu almaya değmez...

Yeni alacak olsam, elbette 150'lik yerine 170'liği tercih ederdim; aradaki 1000 liraya değerdi...

Kubadan şöyle güzel bi 250'lik bekliyoruz...

5 bin ile 10 bin arasındaki pazarı Bajaj'a bırakırlarsa 4-5 bin arası pazarı da zor toplarlar...

Gaziantep'e buradan duyurulur ...

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kubanın kendi sayfasında olmayan bir motoru böyle tek tük mü getirip satıyorlar, anlamadım...

Şunu güzelce bi 250'lik yapsalar ya...

Şimdi 150'den 170 cc'ye çıkınca performansta ne kadar bir iyileşme olur ki?

CC yükseltmek isteyenlerin sorunu max hızın 110'ları geçmemesi... kamyonun arkasında takılıp kalmak ... rahat bir 130'lara çıkabilmeli oysa, sollarken, hemen...

Yoksa, şekil zaten güzel; geliştirmeler de yerinde olmuş...

Cc yükseltmek isteyenler içinse yeterli olmayabilir 170'lik... Şu an mevcut CR1'i 3'e satıp da 5'e bunu almaya değmez...

Yeni alacak olsam, elbette 150'lik yerine 170'liği tercih ederdim; aradaki 1000 liraya değerdi...

Kubadan şöyle güzel bi 250'lik bekliyoruz...

5 bin ile 10 bin arasındaki pazarı Bajaj'a bırakırlarsa 4-5 bin arası pazarı da zor toplarlar...

Gaziantep'e buradan duyurulur ...
    Gaziantep'e duyurman iyi olmuş ama şöyle birşey var Kuba ve RKS aynı firma aynı zamanda benelli distribütörlüğü yapıyorlar 250cc modelleri benelli'de getiriyorlar ve şuanki özellikle rks modellerini benelli tasarlıyor bence Kuba bu segmentte bir süre daha devam edecek ve rks'de 250 cc üstüne bile çıkabilirler.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Şu modelin 200lük veya 250liğini yapsalar orjinalinden düşünmeden alırım.

Alıntı TamGazDevam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu modelin 200lük veya 250liğini yapsalar orjinalinden düşünmeden alırım.
    Yapacaklar ama bazı arkadaşların dediği gibi daha önce 250cc üretti vergilerden vs. dolayı satılmayınca vazgeçti şimdi alternatif olarka adamlar Benelli'yi getirdi 250cc olarak epeyide sattı tabi kendi markalarını yükseltmekiçin ilerde tekrar üretime geçeceklerdir.

RKS ve Benelli sayfalarında fiyatlar açıklandı yarın öbürgün kuba'da da açıklanır diğer 2 markada bi zam gelmemiş adamlar çıkarcılık yapmıyor ama 2017 euro4 olan modele 2.000 tl eklenmiş inş kuba kendi modellerine euro 4 getirmez :D

RKS ve Benelli sayfalarında fiyatlar açıklandı yarın öbürgün kuba'da da açıklanır diğer 2 markada bi zam gelmemiş adamlar çıkarcılık yapmıyor ama 2017 euro4 olan modele 2.000 tl eklenmiş inş kuba kendi modellerine euro 4 getirmez :D
    1 yıl daha böyle devam ederler seneye tüm modellerde euro 4 geçerli olur diye düşünüyorum devlet bi anda yaptırmaz inş. 150-s ile ilgili bir gelişme varmı bilgisi olan

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)