Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Kuba CR1 Supersport

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkaya çanta taktıran arkadaşlar var mı ? çanta demirini nerden temin edebiliriz yapan arakdaş var ise görsel paylaşır ise nasıl duruyor görmek için. Tekerinize taş değmesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bu motorun 170 cc liği çıkmış alıp kullanan var mı?
    Resimler Gemosan Kuba Motor Plaza Gaziantep Facebook sayfasından alınmıştır

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Çanta takmak için demire gerek yok, boynuzları sökmeye gerek yok. Arka çantanın (topcase) içinden çıkan sıkıştırma plakalarıyla güzelce boynuzlara tutturuyorsunuz. Emniyet için kılçık plastiklerle de ilaveten tutturabilirsiniz. Arada cıvataların gevşemediğinden emin olun sadece...

---

170'lik web sayfasında görünmüyor henüz ...

Neresi yapıyorsa, motor Brezilya falan, şunun bi 250'liğini getirseler ya ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

170'likten bi parti gelmiş; satılmış, bitmiş. Arkası yokmuş...

250 cc kategorisinde Benelli'yi öneriyorlar...

Aradım konuştum...

ercan_48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWA Z250SL - KAWA Z300 - YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    170 likler iyiymiş. arka disk fren, ortadan tek amortisor ve kuyrukla güzel olmuş. benim gördüğüm farklılıklar bunlar başka farkı varmı ki 150likten. yalnız tek sıkıntı (en büyük sıkıntı) bilen yok ki motoru kim görüpte alacak :D

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Frenler halledilebilir sorun olmaz. Ns 200 yerine TNT 25 almayı düşündün mü kullanıcıları memnun görünüyor CR1 bende bir dönem kullandım ama sonra maddiyattan satmak zorunda kaldım şimdi scooter almayı düşünüyorum bakalım. TNT 25i bi araştır istersen bajaj'dan kaliteli olduğu söyleniyor.
    Bajaj en mantıklı seçim gibi duruyor.

170lik olsa web sayfasında görünürdü bence o etiketler yanlıştır yada bayi kendisi basmıştır. Firma 170cc üretse niye saklasın ki :D

Bizzat merkezle görüştüm fotoyu gönderince adamlar bile şaşırdı :D bizim fabrikadan böyle bir ürün çıkmamaktadır dediler gerekli araştırmalar yapılacaktır.

Aslında bayi kendi bünyesinde bi cc yükseltme işlemine girmiş olabilir tabi bayiyi bulup sormak lazım.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Pazar günü badem toplamak için köyün oldukça dışında, sürekli bir akışı olmayan sarp dere yatağından çıkılarak ulaşılan atalardan kalma yamaçtaki araziye gittik.

Yağmur yağışlarının keyfine göre şekillenmiş ve beraberinde getirdikleri futbol topu büyüklüğünde irili ufaklı yüzlerce taşlardan dolayı otomobilin bir süre sonra ilerleyemeyip geride kaldığı dere yolunda,

Kuba CR1 ile muazzam bir off-road deneyimi yaşadım!

Gözü kapalı 5 adım atamayacağınız arazide bile çok güzel çıktım, indim.

Sadece asfaltta değil, arazide de, kullanım kolaylığı olsun, hakimiyet, tekerler vb... sınıfına göre müthiş bir performansı olduğunu görmüş oldum.

Arada arazi takılanlara da tavsiye ederim!

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü badem toplamak için köyün oldukça dışında, sürekli bir akışı olmayan sarp dere yatağından çıkılarak ulaşılan atalardan kalma yamaçtaki araziye gittik.

Yağmur yağışlarının keyfine göre şekillenmiş ve beraberinde getirdikleri futbol topu büyüklüğünde irili ufaklı yüzlerce taşlardan dolayı otomobilin bir süre sonra ilerleyemeyip geride kaldığı dere yolunda,

Kuba CR1 ile muazzam bir off-road deneyimi yaşadım!

Gözü kapalı 5 adım atamayacağınız arazide bile çok güzel çıktım, indim.

Sadece asfaltta değil, arazide de, kullanım kolaylığı olsun, hakimiyet, tekerler vb... sınıfına göre müthiş bir performansı olduğunu görmüş oldum.

Arada arazi takılanlara da tavsiye ederim!
    CR1'i arazide ilk süren kişi olarak seni tebrik ediyorum titreme nasıldır amortisörleri bi kontrol ettir istersen sonuç olarak asfalt motosikleti zarar görmüş olabilir.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bademi çuvalla tankın üstüne koyduk. Artçıyla beraber binildi. Gerçi yeğen sürdü... Taşlı olmayan ama sert bağ bahçe yollarından geçerek geldik...

Demem o ki, taş gibi Amörtisörlerde bir sorun gözükmüyor şimdilik.. Ama şehre inince bir baktırtayım

Motor dediğin, karenajlı falan altı yere yakın türden değilse, biraz böyle dağa bayıra gelebilmeli...

Tabii ki cross yarışçılar gibi 4 m havaya fırlayıp inmekten bahsetmiyorum...

Ama, çıt kırıldım da olmamalı, naked bir motorunuz varsa ...

Korkmayın, CR1 ile hafif off-road rahatlıkla çıkılabilir...

Daha doğrusu, motor çıkar, off-road'a... asfalt olmayan yolda dengeyi tutturmak, size kalmış

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bademi çuvalla tankın üstüne koyduk. Artçıyla beraber binildi. Gerçi yeğen sürdü... Taşlı olmayan ama sert bağ bahçe yollarından geçerek geldik...

Demem o ki, taş gibi Amörtisörlerde bir sorun gözükmüyor şimdilik.. Ama şehre inince bir baktırtayım

Motor dediğin, karenajlı falan altı yere yakın türden değilse, biraz böyle dağa bayıra gelebilmeli...

Tabii ki cross yarışçılar gibi 4 m havaya fırlayıp inmekten bahsetmiyorum...

Ama, çıt kırıldım da olmamalı, naked bir motorunuz varsa ...

Korkmayın, CR1 ile hafif off-road rahatlıkla çıkılabilir...

Daha doğrusu, motor çıkar, off-road'a... asfalt olmayan yolda dengeyi tutturmak, size kalmış
    Bu CR1 nasıl bir modelse artık kubazaki c1 diyen var, tank diyen var Tekerinize taş değmesin. Bütün yorumları okudum kısmetsa dayı oğluna bitane alacaz yedek parça fiyatları endir bunların ?

kuba motorların amortisörlerini beğeniyorum ben bence birçok modeli yarım off-road olarak kullanılabilir. ( tabi ki çitalardan bahsetmiyorum o modellere talep olunca firmalarda üretiyor bi bitseler ah bi bitseler )

Şu CR 170 hakkında bir bilgi edinen arkadaş var mı ? Bayinin uydurması mıdır fotomontaj mıdır ne oldu o işin sonu :D Tekeriniz düz bassın

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu CR 170 hakkında bir bilgi edinen arkadaş var mı ? Bayinin uydurması mıdır fotomontaj mıdır ne oldu o işin sonu :D Tekeriniz düz bassın
    Hangi bayi olduğu bile belli değil bi etiket sadece büyütmemek lazım

Şu fotoğrafın sahibi buralardamıdır kuba motor fan club sayfası özel olarka fotoğrafını paylaşmış https://www.facebook.com/kubamotorfa...e=3&permPage=1
    GezeGeze bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''CR1
    Süpersport tasarım yeniden tanımlandı...''

bu başlığı görünce hep istemsiz bir gülme geliyor, commuter len işte ne süpersport u?
    Quad87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''CR1
    Süpersport tasarım yeniden tanımlandı...''

bu başlığı görünce hep istemsiz bir gülme geliyor, commuter len işte ne süpersport u?
    Bu fiyata bu tasarım iyidir kardeş :D başka sebebide olamaz o sloganın Tekreiniz düz bassın.
    GezeGeze bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu fotoğrafın sahibi buralardamıdır kuba motor fan club sayfası özel olarka fotoğrafını paylaşmış https://www.facebook.com/kubamotorfa...e=3&permPage=1
    Güzel bir kare yakalamış fotoğrafçı. O pozdan hemen sonra tekrar önüne bakıp motoru düzeltmesi lazım çünkü ...

Güzel bir kare yakalamış fotoğrafçı. O pozdan hemen sonra tekrar önüne bakıp motoru düzeltmesi lazım çünkü ...
    Bir kaç fotoğrafı daha paylaşılmış Faruk YAŞAMAZ arkadaşın hepside bayağı güzel profesyonel çekilmiş bu adama üst düzey motor verilmesi lazım :D Tekerinize taş değmesin.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)