Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Sürekli teker yapmaya çalışıyor Türkçe meali

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Alıntı iron12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba sevgili dostlarım .

2017 model mt 07 aracım var 10bin km bakımına gittim bugun hava filtresi ve yag degişti genel kontroller yapıldı 466 tl aldılar.

birde debrıyaj da kacırma var dediler . sanırım ilerde degişmesi gerekecek miş. motorumun garantisi devam ediyor fakat ben yamaha dan parcaları almak istemıyorum önere bileceginiz bir MARKA varmı acaba birde hangi parcaları almak lazım balata seti - yay- tas v.s
    kalkışta debriyajı bırakırken motorda atlama yada aniden kavrama hissediyor musun?

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Selamlar 2 ay önce 07 abs aldım,daha 6bin'de ancak lastikler çok güven vermiyor ,soguklar başlamadan değiştirmeyi düşünüyorum.Forumu araştırdım biraz,genelde Angel gt veya pilot road öneriliyor,benim aklımda'da mt60 rs corsa var,lastikleri tecrübe eden kullanıcıları varsa öneri isteyeceğim

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar 2 ay önce 07 abs aldım,daha 6bin'de ancak lastikler çok güven vermiyor ,soguklar başlamadan değiştirmeyi düşünüyorum.Forumu araştırdım biraz,genelde Angel gt veya pilot road öneriliyor,benim aklımda'da mt60 rs corsa var,lastikleri tecrübe eden kullanıcıları varsa öneri isteyeceğim
    Çok iyi lastik ve kış için iyi bir seçim, bununla birlikte çabuk bitiyorlar; MT-07 gibi torklu bir motosiklette arka lastiğin 6-7.000km'den fazla dayanacağını zannetmem. Ömrü hariç çok memnun kalırsınız...
    Anfibi bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Ben şahsen mt60rs corsa takacaktım ama otobanda lastik patlayınca mecbur buzmotora çektik. Road4 taktım. Gayet güzel gidiyor ve duruyor. Virajda da tutuyor.
    Anfibi bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Demin başıma gelen bir olayı sormak istiyorum. 5.viteste tapagaz giderken motor birden 4.vitese düştü. Başına gelen var mıdır?

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demin başıma gelen bir olayı sormak istiyorum. 5.viteste tapagaz giderken motor birden 4.vitese düştü. Başına gelen var mıdır?
    Nadiren başıma geliyor,2 den boşa düştüğü bile oldu,.

Lastik konusunda rosso 3 tavsiye edebilirim,alalı 20,000 kmyi geçti hala canavar gibi işini yapıyor.

Motosikleti
    MT07
    Arkadaşlar benim sol ayna yalama oldu 120 lerden sonra kapanıp duruyor.Söktüm baktım yamulmuş mamulmuş bişiler olmuş.Fırsat bu fırsat değiştireyim aynaları dedim.Tavsiye edebileceğiniz hem spor görünümlü hemde yeterli miktarda arkayı gösterebilcek ayna var mı ?Yoksa yine orj mi takayım?

OrhanGokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt07
    Alıntı StiF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim sol ayna yalama oldu 120 lerden sonra kapanıp duruyor.Söktüm baktım yamulmuş mamulmuş bişiler olmuş.Fırsat bu fırsat değiştireyim aynaları dedim.Tavsiye edebileceğiniz hem spor görünümlü hemde yeterli miktarda arkayı gösterebilcek ayna var mı ?Yoksa yine orj mi takayım?
    Aynı sorun benimde başıma geldi ben üst vidasına ve göbeğine vida sabitleyici döküp sıktım çözüldü sorun

Motosikleti
    MT-07
    Bugün mt-07’yimi şımartıp radyatör koruma ve ön spor cam taktım. Gidişi bile değişti yada psikolojim o yönde

Motosikleti
    Yamaha mt07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün mt-07’yimi şımartıp radyatör koruma ve ön spor cam taktım. Gidişi bile değişti yada psikolojim o yönde
    E bize de görsel istemek düşer hayırlı olsun

Motosikleti
    MT-07
    Teşekkürler. Dışarı çıkacağım die çekmemiştim. Bugün çıktığımda çekerim camın resmini.

Motosikleti
    MT-07

Ancak yükleyebildim. Kusura bakmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Birde bu motosiklette Metzeller M7rr lastik kullanan var mı? Yorumları nasıldır???
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Cb 250 R
    mt 07 im yok ama merak ettiğim bir konu var.İlerde almayı düşünüyorum fakat oturuş pozisyonu nasıl acaba? Benim r25 in oturuş pozisyonunu çok seviyorum hafif agresif olması güzel.Mt 07 nin ki nasıl acaba ? etrafımda hiç yok deneme fırsatım yok.Eğer r25 gibi ise almayı ciddi ciddi düşünebilirim.

Motosikleti
    MT-07
    R25’ten daha dik oturuş pozisyonuna sahip.

Motosikleti
    Yamaha mt07
    [QUOTE=Angrypower;4510105]https://i.imgyukle.com/2019/10/22/EBo3JY.jpg9

Yakışıklı olmuş gp sonunda 2018 için üretti .....

Motosikleti
    MT-07
    Bunun uzununu sitede satıyorlar ama elinde kısa bundan da varmış. Bir nevi prototip

Takınca onlarda beğendiler. Herhalde satışa çıkarırlar bu modelide. Radyatör koruma da eskileri ile aynıymış. Bir soğutucu hazne koruyucu ve stomp grip lazım.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Güncel 07 ile eski 07 nin süspansiyonları arasında çok fark var mı? Kıyaslayabilecek biri bulunur mu aramızda?

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Bende 1-2 güne katıliyorum aranıza kısmetse 07 ile. @angrypower cam güzelmiş bende düşünebilirim. Mahsuru yoksa kaça mal oldu acaba öğrenebilirmiyim?

https://m.tr.aliexpress.com/item/330...CABEgKd0PD_BwE

Bu linktekinin füme olanını sipariş etmeyi düşnüyordum bende 35.9cm diyor, varmıdır kullanan, bilen acaba?

Motosikleti
    MT-07
    Telefon ile iletişime geçmen gerekiyor cam için. Ben 250’ye aldım ama daha fazla da söyleyebilirler yada daha az da. En iyisi arayıp teyit almak. Yeni kasa mt-07 için olan kısa camdan die açıklarsan sana yardımcılıktırlar. Motor üstünde fotoğraflarınıda çekmişlerdi fakat siteye yüklememişler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Benim motorunda zincir-dişlisinin canına ot tıkamışım. Ne almak? Nasıl yapmak? Ne takmak gerekir? Fikirleriniz şuan benim için gram altın değerindedir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler