Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Bugün Yamaha İstanbul'a uğradım. Fiyat bilgisi almak için. Liste fiyatı neyse odur dediler. Nakit alacağım dedim. Bizi ilgilendirmez dediler.

MT-07'nin 2017-2018 farkı nedir dedim? Kozmetik. Gerisi aynı dediler.

Ya ön çatal? İyileştirilmedi mi? Yok halen aynı. İyi akşamlar deyip çıktım.

Benden başka kim motor alacaksa bu zamanda artık...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    https://www.revzilla.com/common-trea...orcycle-review

"...Suspension components have been upgraded, with the 41 mm KYB telescopic fork getting a six percent increase in spring rate as well as a six percent increase in rebound damping to offer more control of the front wheel. Likewise, the KYB rear shock receives a boost in spring rate by 11 percent, complemented by an added amount of high-speed compression and rebound damping for more support. Unique to the rear shock is also a new spring preload adjuster, which is now much more easily accessible in comparison to its predecessor..."

Yukarıya göre ön ve arka amortisörde ciddi değişiklik olmalı?

Yamaha gitti Honda'nın senelerce NC serisi için yaptığını mı yaptı yani? (Türkiye'ye LED farsız geliyordu başka yerlerde LED varken, ancak bu sene düzeldi NC'lerdeki bu durum...)
    nightshift bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Abi düzelse ne olur? Adamlar satış yapmasakta olur modunda. Sittin sene sıfır liste fiyatından almam bir zıkkımı. Kâr marjları çok az sanki. Dallamalar. Cidden kızıyorum ya. İşi sadece motor bu! Parayı öde ve bye bye diyeyim modunda olmak sanki.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi düzelse ne olur? Adamlar satış yapmasakta olur modunda. Sittin sene sıfır liste fiyatından almam bir zıkkımı. Kâr marjları çok az sanki. Dallamalar. Cidden kızıyorum ya. İşi sadece motor bu! Parayı öde ve bye bye diyeyim modunda olmak sanki.
    Biz zaten batmışız ne koparırsak kar modundalar demek ki. Fazla yaşamazlar bence. Başka illere bak ben Antalya dan indirim alamayınca gittim eskişehirden aldım 😁

Motosikleti
    MT-07
    Ya hava güzel olsa, birde kazadan dolayı canım az acısa gidip alacağımda. Kaşınıyorlar resmen. Hava soğudu. Bakalım nasıl olacak?

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Bugün Yamaha İstanbul'a uğradım. Fiyat bilgisi almak için. Liste fiyatı neyse odur dediler. Nakit alacağım dedim. Bizi ilgilendirmez dediler.

MT-07'nin 2017-2018 farkı nedir dedim? Kozmetik. Gerisi aynı dediler.

Ya ön çatal? İyileştirilmedi mi? Yok halen aynı. İyi akşamlar deyip çıktım.

Benden başka kim motor alacaksa bu zamanda artık...
    selamlar. kesinlikle yanlış bilgi vermişler. ön çatal değişti. gerisi kozmetik

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

beşiktaşda daytona motor var. ara orayı konuş. ben ordan aldım telefonda indirim yaptırmıştım. istersen bir konuş. ama önce 2 arkadaş almayı düşünüyoruz de. fiyat soruyoruz de. sonra fiyatı al. sonra arkadaş vazgeçti dersin alırsın
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    MT-07
    Daytona’ya uğrayacağım zaten. Bizim bir abi var hem oranın müşterisi hem de xmax 300 bakıyor. Bir ara soracağım. Bakalım ne olacak? Çok para gözümde lakin f/p ürünlerinden gına geldi. Sürekli birşeylerden ödün vermek sıkıyor.

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    varmı Tekirdağ çevresinde oturup MT 07 ve ya 09 u olan. Bir toplanıp tanışsak iyi olurdu.
    ogatlar59 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    11 Kasımda Aliexpresste güzel indirimler var arkadaşlar, parça falan almak isteyen varsa haberi olsun..

Motosikleti
    CBR650R 2020
    Arkadaşlar selam. 7 Kasımda 2018 mt 07 alarak aranıza katıldım. Konu çok sakin. Ya fazla kullanıcısı yok ya da kimsede sorun ve sorular yok. Herkese iyi forumlar dilerim. Ben geçmiş sayfalarda dolanayım biraz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Umut_1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. 7 Kasımda 2018 mt 07 alarak aranıza katıldım. Konu çok sakin. Ya fazla kullanıcısı yok ya da kimsede sorun ve sorular yok. Herkese iyi forumlar dilerim. Ben geçmiş sayfalarda dolanayım biraz
    ahh ahh kısmetse bende pusudayım sıra banada gelicek 2018 olarak inşallah.hayırlı olsun biraz anlat 2018 model hakkında çok fazla bilgi yok.daha yeni yeni çoğalıyor.mt07 sorun sıkıntı zaten yok o yüzden pek konuşulcak konu bulunmuyor.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben 2018 modelin özellikle amortisörlerini merak ediyorum; pratikte öncekilere göre ciddi hissedilir bir düzelmesi var mı acep? (2018 öncesi en çok şikâyet edilen özelliği amortisörlerinin fazla yumuşak olmasıydı; o güçte ve kıvraklıkta bir motosiklette insan biraz rahatsız olsa da serte yakın / iyi geri dönüş veren amortisör istiyor...)

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:23 ----------

Bir de gidon çok esniyor diyorlardı. Onda bir düzelme var mı?

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Herkese merhaba, son 1 aydır sıfır Mt07 alan arkadaşlar ne kadardan aldılar ? Yada pazarlık sonucu fiyatı ne kadara düşürebildiler paylaşır mısınız ?

Motosikleti
    CBR650R 2020
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh ahh kısmetse bende pusudayım sıra banada gelicek 2018 olarak inşallah.hayırlı olsun biraz anlat 2018 model hakkında çok fazla bilgi yok.daha yeni yeni çoğalıyor.mt07 sorun sıkıntı zaten yok o yüzden pek konuşulcak konu bulunmuyor.
    En kısa sürede kavuşursun inşallah. Vallahi kullandığım scooter motorlardan sonra çokta bişey anlatmama gerek yok. Bence her şeyiyle harika bir motor. Sadece gaz tepkimesi biraz hırçın ona alışmaya çalışıyorum. Selesi ve oturuş pozisyonu rahat. Çok yakışıklı. Eski modellerdeki sorunları bilmediğim için yorum yapamayacağım. Bir arkadaş sormuş 39 liraya aldım.
    burak burk bunu beğendi.

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Merhabalar...
    Gösterge saatini kontak anahtarının önüne taşımak için proje bilen veya önerebilecek arkadaş var mı ?

Kargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 MT-07 ABS Race Blu
    Ben yaptım bir şeyler.

Ama gerek yok. Aşağıdaki gibi 2 adet düz gönyeyi z şeklinde bükmen yeterli. Bulamadım şimdi ama fz07.org'da görmüştüm galiba. "mt-07 dash relocation" diye aratırsan farklı fikirler çıkıyor.

bluebird64 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Oha çok tatlı olmuş ama Arkadaşlar hiç Steering Damper kullanan var mı? Aliexpressten bu gidon amortisörlerinden birinden aldım ama herhalde bir de montaj aparatı var. Kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi?

Motosikleti
    MT07
    Arkadaşlar akünün eksi kutbuna bağlanan ince dandikten bir kablo var motorda.Onu takmadan motor marş almıyor.Bu kablo sizde de var mı? Varsa ne işe yarar? Daha önceden konuşulmuşsa kusura bakmayın saygılar.

Motosikleti
    CBR650R 2020
    Arkadaşlar 20 günlük motor zincirden ses geliyor şıkır şıkır. Neden olabilir? Bugün kasksız kısa mesafe kullandım öyle duydum sesi. Belki de aldığımdan beri vardı. Ne yapabilirim sesi kesmek için?

Motosikleti
    MT-07
    Zincirin bollaşmış olabilir doğal olarak. Hiç gerdin mi? Yağladın mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler