Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EFEKAN09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e, Yamaha MT 7
    Selamlar arkadaşlar. Sahibinden 399113804 nolu ilandaki mt07 motorsikletim satılıktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-07 2016
    Merhaba, elimde bir adet Givi telefon tutucu var, Galaxy Note 5 telefonum için almıştım büyük olan boydan. Küçük bağlantı aparatı var, aynanın ayağına bağlanabiliyor ancak sadece 1 kere kullandım pek işime yaramıyor. İlgilenen olursa uygun fiyattan verebilirim.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Başar Dimez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, elimde bir adet Givi telefon tutucu var, Galaxy Note 5 telefonum için almıştım büyük olan boydan. Küçük bağlantı aparatı var, aynanın ayağına bağlanabiliyor ancak sadece 1 kere kullandım pek işime yaramıyor. İlgilenen olursa uygun fiyattan verebilirim.
    Ücret ne kadar ?

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar. Cruiser alma niyetiyle başladığım motosiklet serüvenim ehliyet kursunda kullandığım Mt-07 ye aşık olmamla bambaşka bir noktada ilerliyor. Ay başında sıfır olarak aldığım 2016 night fluo ile aranıza katılmış bulunuyorum. Henüz hava muhalefeti yüzünden pek fazla gezemesek de şehir içi kullanım kolaylığı, hafifliğiyle bana "iyi ki cruiser almadım" dedirtiyor. Boş vakit buldukça başlıktaki paylaşımları okuyorum. Herkese keyifli sürüşler.
    something123 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 2016
    Alıntı Alper.A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ücret ne kadar ?
    İnternette 275 tl filan sanırım fiyatı 180 tl den verebilrim.

Sıfır motor fiyatları kur'dan dolayı devamlı yükseliyor anladım'da 2.el'e ne oluyor be arkadaş? 2014 model motora 21-22bin çeken var yahu hani bilmesek uygun sanacağız. Üşenmedim 2014 mt7 lansman fiyatlarına baktım 16-17 2015 ise 20. Millet uyanık olmuş valla.

Herkeze merhaba, 5000 km Pulsar 200NS tecrübesinin ardından uzun bi sıçrayış yaparak, dün MT-07 sahibi oldum. Rodajını tamamladıktan sonra akrapovic titanium egzoz almayı düşünüyorum. Ancak; iki seçenekle karşılaştım iki titanium egzoz ama birisinin başlığı karbon. Bu iki egzoz arasında görüntü dışında ses, performans vb. bir fark varmıdır ???????

http://st2.myideasoft.com/shop/bu/59...ion=1399994895

https://www.mad4exhausts.com/270243-...maha-mt-07.jpg
    Maliyeti ne kadar ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

Alıntı Bgrgrpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhaba, 5000 km Pulsar 200NS tecrübesinin ardından uzun bi sıçrayış yaparak, dün MT-07 sahibi oldum. Rodajını tamamladıktan sonra akrapovic titanium egzoz almayı düşünüyorum. Ancak; iki seçenekle karşılaştım iki titanium egzoz ama birisinin başlığı karbon. Bu iki egzoz arasında görüntü dışında ses, performans vb. bir fark varmıdır ???????

Maliyeti ne kadar ?
    Alıntı omergurbetci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Maliyet nekadar ?

Motosikleti
    MT-07 ABS
    5.000 civari. Ancak suan n11 de 4650 tl ye bir adet var etkin yamaha antalya sanirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

Arkadaslar, onceki motorum hgs almistim ancak karti cikartip herdefasinda okutmaya firsatim olmuyodu haliyle baş ağrıtan bi durumda. Şimdi ise og aldım cihaz olmasa bile plakayı okuyup hesaptan düşüyomuş diye araştırdım. Konuyla alakalı bilgiye vakıf arkadaş varsa aydınlatabilirmi lütfen..

OGS ya da HGS hiç farketmez etiketin olmasa bile Gönül rahatlığıyla geçebilirsin çünkü plakadan okuyarak düşüm gerçekleşir bakiyen bile olmasa geçebilirsin 15 gün içinde hesabına para yüklediğin de otomatik düşer aksi taktirde ceza ya düşer

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı omergurbetci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.000 civari. Ancak suan n11 de 4650 tl ye bir adet var etkin yamaha antalya sanirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

Arkadaslar, onceki motorum hgs almistim ancak karti cikartip herdefasinda okutmaya firsatim olmuyodu haliyle baş ağrıtan bi durumda. Şimdi ise og aldım cihaz olmasa bile plakayı okuyup hesaptan düşüyomuş diye araştırdım. Konuyla alakalı bilgiye vakıf arkadaş varsa aydınlatabilirmi lütfen..
    plakadan tespit yapılırsa 15 gün için hgs yada ogs nin bakiyesinden düşer.Tespit yapılmazsa sıkıntı yok beleşe geçmiş olursun

Arkadaşlar spy 5000 alarm kullanan varmı memnun musunuz birde fuarda 210 tl civarında idi şu aralar 260 tl ti gördü yönlendirebileceğinizuygun bir yer varmı

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Arkadaşlar orjinal arka çanta demirini satan var mı ?

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar orjinal arka çanta demirini satan var mı ?
    yakın zamanda bulamamıştım ikinci el arka çanta demiri.Yan çanta demiri aldım ve sele üstü çanta uzun yola çıkacağım zaman 3 lü olarak kullanmayı düşünüyorum sehir için de de tipinide bozmuyor en azından tavsiye ederim

Arkadaşlar 2014-15-16-17 modeller arasında ne gibi değişiklik var bileniniz var'mi? Dışarıdan hepsi birebir aynı görünüyor ama mutlaka ufak tefek'de olsa bir kaç yenilik vardır herhalde?

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PehliOne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2014-15-16-17 modeller arasında ne gibi değişiklik var bileniniz var'mi? Dışarıdan hepsi birebir aynı görünüyor ama mutlaka ufak tefek'de olsa bir kaç yenilik vardır herhalde?
    Ufak tefek renkleri değişik sadece
    Gerisi hep aynı.

Arkadaşlar merhaba tekrar, rodajımı bitirdim ve titanyum akrepi takmış bulunuyorum,, çok pahalı evet ama ses de bi o kadar harika.. aldığım puig koruma takozlarını da taktırdım diğer markalara göre biraz büyük geldi gözüme fakat oldukça şık oldu. Soran arkadaşlar vardı tavsiye ediyorum.. Sezona başlıyoruz sanırım��

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Edolay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba tekrar, rodajımı bitirdim ve titanyum akrepi takmış bulunuyorum,, çok pahalı evet ama ses de bi o kadar harika.. aldığım puig koruma takozlarını da taktırdım diğer markalara göre biraz büyük geldi gözüme fakat oldukça şık oldu. Soran arkadaşlar vardı tavsiye ediyorum.. Sezona başlıyoruz sanırım��
    5000 tl egzoza poff ben vermem sanirim bir yana yaticak motor kesin bi yeri cizilcek o egzosun benimde moralim 0 0 0 olacak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

Alıntı Bgrgrpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar spy 5000 alarm kullanan varmı memnun musunuz birde fuarda 210 tl civarında idi şu aralar 260 tl ti gördü yönlendirebileceğinizuygun bir yer varmı
    Kadikoydr kaan elektronikte var diye biliyorum, fiyat hic hatirlamiyorumm.. ben kullaniyorum bence kullanisli isyerimin onunde duruyor motor zincirle bagli spy da var, birisi yaninda durunca dokununca kumandaya uyari veriyor.. yada malin birisi ustune oturursa caliyor alarm.. ama bir alisveris merkezinde cekmiyor kumandaya bilgi gelmiyor kendisi tabiiki caliyor ama kumandaya gelmiyor..
    Caydirici bir durumu mevcut ek guvenlik olarak guzel.. takip sistemleri kullananlar var oda mantikli gibi.. ben kilit + alarm kullanmaktayim..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Motosikleti
    Yamaha MT-07 2016
    Alıntı PehliOne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır motor fiyatları kur'dan dolayı devamlı yükseliyor anladım'da 2.el'e ne oluyor be arkadaş? 2014 model motora 21-22bin çeken var yahu hani bilmesek uygun sanacağız. Üşenmedim 2014 mt7 lansman fiyatlarına baktım 16-17 2015 ise 20. Millet uyanık olmuş valla.
    Konu başlığını ağlama duvarı yapalım, oturup kim kaç para vermek istiyorsa motorları satıp dağılalım madem. Ne çakallığımız kalıyor ne fırsatçılığmız.

Arkadaşlar spy 5000 alarmda olduğu gibi kumandadan da görsel veya sesli ikaz veren Ve aynı zamanda GPRS ten yer tespiti yapabilen bildiğiniz bir alarm varmı

Arkadaşlar 2014 model 7600km'deki temiz makina için 20 kağıt fiyat çekildim. Sizce nasıl?

2015'de 18.500'e abs'li 15 model alan arkadaşıları göz önüne getirince biraz kazıklaniyor gibi hissediyorum ama muhteşem ekonomimiz yüzünden piyasanin durumu böyle oldu biraz geç kaldım gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler