Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger en uygunu ve en beğenileni ucuzlar arasında
    arkadaşıma katılıyorum
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Motorlar üretimden tiger lı yada gürültülü olarak çıksa idi, emin olun herkes en sessiz egzoz için yani üzerinde orijinal için para ödeyecekti.
    Benim tıs tıs gidiyor, benim ki fıtı fıtı..

İnsan fıtratı elinde olmayanı ister. Elde edince bu muydu ? diyerek yine bu döngü devam eder.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tiger egzoz kullanmak motoru garanti dışı bırakır diyorlar doğru mu?

Bir de açık egzoz motora herhangi bir zarar verir mi? Subaplara falan?

emrahkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL 1000
    Arkadaşlar cam taktırmayı düşünenler için bir örnekte benden gelsin. Ermax 39 cm uzun diye tabir edilen camdan taktım. Bugün deneme fırsatım oldu. Kafaya rüzgarı kesmedi maalesef. Sadece göğüse gelen rüzgarı ve sinekleri kesti. Boyum 175 cm. Görüntüyü çok bozmuyor. Bunlar da fotolar.

tinerci bunu beğendi.

Vstrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125--YAMAHA MT 07
    Cantları ve radyatör korumayı metalik veya mat gold rengine boyatmayı düşünüyorum. Boyayı seçip boyacıya götürücem. Boya markası kalitesi olarak neyi tercih edicem bilemiyorum. Tecrübesi olan arkadaş bilgilendirirse sevinirim. Rengin tonunu da tutturmam lazım istediğim gibi olması için.
    Deep Purple a mat gold gider diye düşünüyorum şuan.

Alıntı Vstrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cantları ve radyatör korumayı metalik veya mat gold rengine boyatmayı düşünüyorum. Boyayı seçip boyacıya götürücem. Boya markası kalitesi olarak neyi tercih edicem bilemiyorum. Tecrübesi olan arkadaş bilgilendirirse sevinirim. Rengin tonunu da tutturmam lazım istediğim gibi olması için.
    Deep Purple a mat gold gider diye düşünüyorum şuan.
    Deep purple a yakışırmı bilmem ama gold dedinmi aklıma, atletin üstünde altın kolyeyle gezen ayakkabısının arkasına basan arkadaşlar geliyor 😊 bence başka renk seç.

Vstrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125--YAMAHA MT 07
    Benim gördüklerime gayet yakışmıştı Dan Bilzerian gibi gözüküyordu ;)

Motosikleti
    mt07
    Merhaba bu gun mt 07 ile araniza katildim yanliz yedek anahtarlari kaybolmus insallah sorun yasamam

Gençler iyi geceler bir bilgi alıcam, mt 07 alıcam ve bir sürü ilan var. Max bütçem 21'tl üzerine çıkamıyorum çünkü 5'de ekipmana ayırdım ve kısamam ekipman çok önemli benim için. 21'e şu ilanlar arasından hangisi en mantıklı seçim yada tercih olur yardımcı olursanız çok sevinirim:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-mt-07-kusursuz-308912377/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2014-raceblue-mt-07-302796391/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-abs-li-kazasiz-bogazina-kadar-dolu-pazarliksiz-299100393/detay

Kırmızılı olan hoşuma gitti üzerinde ki tasarımı değiştiren parçalardan olsa gerek, aynı şekilde race blue'da o şekilde güzel.

Ama bu 3'ü arasında parayı kıyıp vericeğim mt 07 sizce hangisi olur?

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Vikings96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler iyi geceler bir bilgi alıcam, mt 07 alıcam ve bir sürü ilan var. Max bütçem 21'tl üzerine çıkamıyorum çünkü 5'de ekipmana ayırdım ve kısamam ekipman çok önemli benim için. 21'e şu ilanlar arasından hangisi en mantıklı seçim yada tercih olur yardımcı olursanız çok sevinirim:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-mt-07-kusursuz-308912377/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2014-raceblue-mt-07-302796391/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-abs-li-kazasiz-bogazina-kadar-dolu-pazarliksiz-299100393/detay

Kırmızılı olan hoşuma gitti üzerinde ki tasarımı değiştiren parçalardan olsa gerek, aynı şekilde race blue'da o şekilde güzel.

Ama bu 3'ü arasında parayı kıyıp vericeğim mt 07 sizce hangisi olur?
    ben olsam mor olan abs li mt07 ye pazarlık yapıp alırdım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...99100393/detay
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı harunk9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bu gun mt 07 ile araniza katildim yanliz yedek anahtarlari kaybolmus insallah sorun yasamam
    hoşgeldin yolların deli agresif çocuğu kafana takmazsan hiçbirşey olmaz akışına bırak

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam mor olan abs li mt07 ye pazarlık yapıp alırdım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...99100393/detay
    Aynen bunu 21'e çekebilirim aksesuarları bol, egzosuda var çok iyi hasarsız temiz güzel bişiye benziyor bakalım konuşucam bi adamla. Egzosu iyimi acaba? üzerinde ki dandik gözüküyo :D

Naçizane önerim 2.El motosiklet alırken.Egzozlu, Aksesuarlı Gırtlağına kadar dolu 'lardan uzak durmak akıllıca olur.

Alıntı HeinzBrausewetter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naçizane önerim 2.El motosiklet alırken.Egzozlu, Aksesuarlı Gırtlağına kadar dolu 'lardan uzak durmak akıllıca olur.
    O yüzden bunu buldum: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2015-model-yamaha-mt-07-sari-abs-li-full-aksesuarli-309080629/detay

Ne düşünüyorsunuz? sarı renkli hoşuma gidiyordu zaten, zaferin motoru yani Bathu_r1'in yanında takılan eleman

Full aksesuarlı ve egzosu yok bunu alıp para biriktirip ileride akrapovic taktırıcam titanuium olandan.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    O yüzden bunu buldum: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2015-model-yamaha-mt-07-sari-abs-li-full-aksesuarli-309080629/detay

Ne düşünüyorsunuz? sarı renkli hoşuma gidiyordu zaten, zaferin motoru yani Bathu_r1'in yanında takılan eleman

Full aksesuarlı ve egzosu yok bunu alıp para biriktirip ileride akrapovic taktırıcam titanuium olandan.
    Full aksesuarlı derken ? 3 tane aksesuar var üstünde. Hangi kafayla yazarlar onu hiç anlamam
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 2016
    Merhaba,

bir sorum olacaktı, Traf,k sigortası yaptırırken ucuz olmasından başka bir kritere dikkat etmemiz gerekiyor mu?

Herkese merhaba.
    Şehir içinde sıkışık trafikte motor sıcaklığı 105 106 seviyelerine geliyor. En son garaja girdiğimde 110 gösteriyordu. Bu değerler sizce normal mi? eğer değilse kaç dereceye vardığında kullanmayı durdurmalıyım?

Alıntı yigit61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.
    Şehir içinde sıkışık trafikte motor sıcaklığı 105 106 seviyelerine geliyor. En son garaja girdiğimde 110 gösteriyordu. Bu değerler sizce normal mi? eğer değilse kaç dereceye vardığında kullanmayı durdurmalıyım?
    Radyatör suyu sıcaklığı 105 dereceye geldiğinde mt07'de fan açar. 105 dereceyi geçtiğinde fan açmıyor ve sıcaklık da yükselmeye devam ediyorsa, o zaman hararet yapıyordur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Alıntı Başar Dimez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

bir sorum olacaktı, Traf,k sigortası yaptırırken ucuz olmasından başka bir kritere dikkat etmemiz gerekiyor mu?
    Yol yardım hizmetine dikkat et, arızadamı kazadamı var onu öğren, sadece kazada olur genelde (bende sigorta işleriyle uğraşıyorum turassist gibi firmayız assistline.) arıza'da da yol yardım çekici veya servis hizmeti eklettir poliçene, ücreti fazla değilse.

Not: Kazada sadece varsa ve motor arızalandığında altını sürttüm hararet yaptı su akıttı yağ boşlattı falan derseniz çekiciyi hasardan kaynaklı direk yollarlar, asla arızalı demeyin eğer poliçenizde arızada çekim hakkınız yoksa.

Ağızınızdan bir kere çıkınca ses kayıdına gidiyor sonra beyan değişikliği için polis zabıtı istiyoruz
    gurkanerkan ve Başar Dimez bunu beğendiler.

Radyatör suyu sıcaklığı 105 dereceye geldiğinde mt07'de fan açar. 105 dereceyi geçtiğinde fan açmıyor ve sıcaklık da yükselmeye devam ediyorsa, o zaman hararet yapıyordur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Yol yardım hizmetine dikkat et, arızadamı kazadamı var onu öğren, sadece kazada olur genelde (bende sigorta işleriyle uğraşıyorum turassist gibi firmayız assistline.) arıza'da da yol yardım çekici veya servis hizmeti eklettir poliçene, ücreti fazla değilse.

Not: Kazada sadece varsa ve motor arızalandığında altını sürttüm hararet yaptı su akıttı yağ boşlattı falan derseniz çekiciyi hasardan kaynaklı direk yollarlar, asla arızalı demeyin eğer poliçenizde arızada çekim hakkınız yoksa.

Ağızınızdan bir kere çıkınca ses kayıdına gidiyor sonra beyan değişikliği için polis zabıtı istiyoruz
    Fan açıyor zaten onda sıkıntı yok fakat bu sıcaklıklara alışık olmadığım için kaç dereceye kadar toleransımız var?

Motosikleti
    honda cbr 125 R// cbr 250R // R25 // MT-07
    Alıntı mctsnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Önce motosikletimden kalma kappa yan tekstil çantalarım var ve mt 07 de kullanmak istiyorum. Yan çanta aparatları 350 TL civarlarında çok değilmi bu tutar sizce. Yada daha uygun maliyetli nasıl halledebilirim bu yan çanta işini var mı bilginiz.

merhaba, bende de tekstil çanta var. siz kullanışlı bir yöntem bulabildiniz mi? 350 tl vermek saçma geliyor bana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler