Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Benim hgs ruhsatın içinde geçerken de hiç çıkarma gibi adetim olmadığından kendi okur kendi düşer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Motoru satayım keş parayla gideceğim bayiye. Yer İnşallah

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Buralar eskiden dutluktu...

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buralar eskiden dutluktu...
    eskileri gormek guzel

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Ben Nisan sonunda satın aldım. Liste fiyatı 19.950'ydi. Baya bir kastım. 19.650 olur dediler. Bir kaç yerden daha ustam aracılığıyla fiyat alacağımı fakat 50-100 için başka yere gitmeyeceğimi söyledim. Kapıdan çıkarken son 19.500 olur dediler. Şartım Michelin lastikle satın almaktı. Bu sefer şans yüzüme güldü, ertesi sabah arayıp depodan çıkardıkları paketteki makinada Michelin oduğunu söylediler. Makineyi hazırlamalarını söyledim ve 2 saat sonra servisi biten MT 07'mi satın aldım. Daha fazla da inebileceklerini sanmıyorum.

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Sifir abssiz yada ikincinel temiz abs limi derken bugun 19500 e sifir abs siz race blue rengini teslim aldim sükür.ilk gün 35 km yapma şansim oldu.ilk izlenimlerim nasil derseniz gercekten ozgurlugun benim icin tanimi degisti der gecerim herkese hayirli surusler diliyorum.allah herkesin gonlune gore versin.
    aquarist4 bunu beğendi.

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Evet eskileri görmek güzel...

... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

civic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 Moto Cage
    Resimde hgs bulamadım ki sol kolda mı

Resimde hgs bulamadım ki sol kolda mı
    Doğrudur, sol kolda.

Motosikleti
    MT 07 NF 2018
    Alıntı cemözgür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Osram NightBreaker Unlimited taktım sarı ampullerden vazgecip. Ne çok çakal nede sarı. Tam ortası bence. Ön taraftaki yukarıda ki 2 vidayı açıyorsunuz far öne geliyor, fara güç veren soketi sağ sol sağ sol yaparak çıkarıyorsunuz. Silikon bir koruma var, onu da zorlanmadan cok rahat cıkarıyorsunuz. Sonra farı tutan ince metalden bir kilit var. Çengelli iğne açar gibi bastırıp kenara kaydırınca far yuvasına ulaşmış oluyorsunuz. H4 12v 55/60 değerlerinde istediğiniz farı takabilirsiniz. Memnunum. Uzunlarda daha bir aktif geceleri selektörlerde. Şimdi alttaki o sarı park ampulüde değiştirmek istiyorum fakat fırsat bulamadım ona daha. Herkese iyi forumlar dostlar. İki tanesi 55 tl idi 1 ay önce aldığımda.

teşekkür ederim verdiğinz bilgiler için philips düşünüyorum ... arka plakalık ampülü ve ön park ampulünü kendim değştirdim ancak ön park max 20 dakika yanıp patlıyor 2 markada da denedim acaba voltajla alakalı bi durum mudur? 12 volt ampül taktım bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim!

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Herkese iyi günler arkadaşlar. Motorumu satılığa çıkardım ilgilenen olursa ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2014-kirmizi-mt-07-221303213/detay/

Herkese iyi forumlar dilerim

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler arkadaşlar. Motorumu satılığa çıkardım ilgilenen olursa ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2014-kirmizi-mt-07-221303213/detay/

Herkese iyi forumlar dilerim
    Neden satıyorsunuz acaba? Bu benim cok merak ettigim bir konu!!! özellikle mt07 lerde çok fazla yeni alınmış ama satışa konulmuş motor var...bende mt07 sahibiyim bunu çok merak ediyorum.
    KaanD bunu beğendi.

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden satıyorsunuz acaba? Bu benim cok merak ettigim bir konu!!! özellikle mt07 lerde çok fazla yeni alınmış ama satışa konulmuş motor var...bende mt07 sahibiyim bunu çok merak ediyorum.
    Satmak için tek sebebim MT - 09 alacak olmam, yoksa motorumdan gayet memnunum
    Söylediğinizde haklısınız yeni alıp 1000km de bile satan çok insan var onların sebebini bende merak ediyorum
    mandarake bunu beğendi.

Motosikleti
    mt 07 abs race blu
    Arkadaslar persembe gunu istanbuldan bodruma yola cikicam. Aranizda daha once mt ile uzun yol yapan varmi? Varsa tecrubelerini paylasirsa sevinirim. Mesela sele kisa yolda her nekadar rahat gibi hissedilsede uzun yolda faciaya donusebiliyor 😀 Bir onceki motorum duke 200 idi ve bir gunde 200 km yaptigimda gayet yormustu beni motor. Tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Alıntı koztezel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar persembe gunu istanbuldan bodruma yola cikicam. Aranizda daha once mt ile uzun yol yapan varmi? Varsa tecrubelerini paylasirsa sevinirim. Mesela sele kisa yolda her nekadar rahat gibi hissedilsede uzun yolda faciaya donusebiliyor 😀 Bir onceki motorum duke 200 idi ve bir gunde 200 km yaptigimda gayet yormustu beni motor. Tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.
    Daha önceki diğer motorlarımda naked olduğu icin rüzgar olayını atlıyorum...onun dısında uzun yolda mt bana baya konforlu geldi.daha önceki motorlarımda 1 saat,bilemedin en fazla 2saat sonra kaba Etimin ağrısından duramıyordum
    ..mt de bu konuda hiç sıkıntı çekmedim desem yalan olmaz...birde özellikle sıkıntılı durumlarda gazı açıp uzaklaşıp kendini trafikte güvene almak güzel bir his.ben motorumu kısın almıştım çok fazla kullanmamıştım ilk uzun yoluma gecen ay çıkabildim uzun yolda performansını çok merak ediyordum belki saçma gelecek ama neden bilinmez Cafe racer tadı aldım motordan...asıl tadı motorundan uzun yolda aldım.simdi en ufak fırsatı kolluyorum uzun yol icin
    kısacası pek memnunum...ankara,istanbul etkinlik olsada gitsem...
    Not: eskisehir
    ogaakkaya bunu beğendi.

Yüksek süratlere çıkmazsanız (130-140 sonrası maruz kalınan relatif rüzgar yorar) MT 07 uzun yolda yormaz. Tam tersine düşük devirden itibaren verdiği tork ile ekonomik ve keyifli bir uzun yol tecrübesi yaşatır. Selesi görece rahattır. Uzun sürüşlerde rahatsızlık hissederseniz sele üstündeki yerinizi az değiştirmeyle konforunuzu artırabilirsiniz. Arka kısmı geniş, ön kısmı dar sele yapısıyla buna olanak verir çünkü. Yine de daha rahat bir sele arıyorsanız da hem orjinal aksesuar olarak satılan, ya da facebook grubunda bazı kullanıcıların sanayideki ustalara yaptırdıkları alternatifleri de deneyebilirsiniz.

Motosikleti
    mt 07 abs race blu
    Birde soyle bir windshield taktim arkadaslar bakalim begenecekmisiniz.

Size gelen rüzgarı kesmesine keser de MT 07'de far aşağıda konumlandırıldığı için hangi ek parça takılırsa takılsın görüntüsü güzel durmuyor. Burada hem görüntüsü güzel olsun hem de rüzgarı kessin istekleri bu motorda örtüşmüyor ve bence ikisi bir arada olmayacak bir konu.
    aquarist4 bunu beğendi.

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    son hız deneyen arkadaşlar. en son kaç gördünüz yazarmısınız?

Nereden temin ettiniz camı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler