Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

aklımda mt07 almak var ama 0 mı ikinci elmi karar veremedim. 2 bin filan oynuyor siz ne tavsiye edersiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hfz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı SERPİCO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklımda mt07 almak var ama 0 mı ikinci elmi karar veremedim. 2 bin filan oynuyor siz ne tavsiye edersiniz ?
    sıfır al kardeşim eğer alabiliyorsan. 2. el de bilemezsin ne olacağını ne çıkacağını.

Bu soru senin ekonomik durumunla alakalı. Bana sorarsan ikinci el al. Ben 0 aldım, alalı bir ay oldu acaba satsam mı diyorum. Şimdi satsam zararım, amortisman, mtv, plaka, 1000 km bakımı falan derken 2-2,5 bin TL'yi bulacak. Ancak ikinci el alsaydım muhtemelen aldığım fiyata belki biraz üstüne veya altına satardım. MT07'yi millet uygun fiyatlı diye alıyor ancak kısa sürede aradıkları motorun o olmadığını görüyorlar. Piyasada bu kadar mt 07'nin olmasının başka bir açıklaması yok. Ha kötü motor mu değil, optimum bir motor, fiyatı, gücü, şekli şemali vs. ama aradığın tarz bu değilse hiç bulaşma. Tabi 0'ın da avantajları var 0 kokusu, kafanın rahat olması vs. Ayrıca satmayı düşünme sebebim hem maddi hem de motorun tecrübemi aşıyor olması, ha başıma bir şey gelmedi ama gelmeyeceğinin de garantisi yok.

Ne Kadara geldi 0 ve diğer masraflar işte ruhsat plâka mtv vs.

Ne Kadara geldi 0 ve diğer masraflar işte ruhsat plâka mtv vs.
    21400 TL abs'li model + 540 TL sigorta, plaka + 295 TLx2 MTV sen hesap et işte.

Çok Sağol üstad. Mis gibi motor ilanda çok olmasına hep şaşımışımdır.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Benimde hedefim abisi 09'du ama 07 kısmet oldu. Şimdilik çok memnunum. İmkan olduğu gibi satışa çıkarıp mt09'a koşacağım. 07'nin asabiyetine, gaza verdiği tepkiye alıştıktan sonra 600cc racing ya da diğer motorların tepkileri çok hantal ve yavaş kalıyor. Hiç zevk almıyorum. 07 tavsiye ederim güzel motor. Bende ninja300 vardı, ninja300'den daha az yakıyor

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Iyi geceler arkadaslar.
    forumu ilk zamanlardan bu yana takipteyim.
    sonunda motorumu satarak mt07 almaya ciddi ciddi yaklaşmis durumdayim fakat
    Şuan bütcem sıfır abs siz mt07 yada ikinci el düşük km abs li mt07 modeli alabilecek duzeyde.her ikisinide kullanmis arkadaslardan tercihimi kolaylastirabilecek yorumlari alabilirmiyim.
    simdiden tesekkurler.

Alıntı zamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi geceler arkadaslar.
    Şuan bütcem sıfır abs siz mt07 yada ikinci el düşük km abs li mt07 modeli alabilecek duzeyde.her ikisinide kullanmis arkadaslardan tercihimi kolaylastirabilecek yorumlari alabilirmiyim.
    simdiden tesekkurler.
    ABS belki hergün lazım olmaz ama lazım olduğunda da canını malını kurtarır, zararını minimize eder o yüzden ne yap et ABS'li al.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Iyi geceler arkadaslar.
    simdiden tesekkurler.
    abs tamamen senın tecruben ıle alakalı.fakat eğer bu zamana kadar yeterli tecrüben var ise ve bu tecrübelerini abs siz motorlarda yaptıysan abs siz alabilirsin. fakat böyle bir tecrüben yok ise abs li almanı tavsiye ederim.

abs nin hem iyi avantajları var hem kötü dezavantajları. fakat dediğim gibi tecrüben nedir ne değildir bilemem o yüzden buradaki karar senindir. mesela ben bu ay sonuna kadar inşallah mt 09 alıcam ve abs siz alıcam diye gözüküyor

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Geçende 2 tane daha 17.000 liraya ilan vardı 1-2 günde satıldı.

Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/qYo54Q.png Geçende 2 tane daha 17.000 liraya ilan vardı 1-2 günde satıldı.
    Baba abs li olsun istiyorum.yağmurda fren mesafesi çok farkediyor.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Baba abs li olsun istiyorum.yağmurda fren mesafesi çok farkediyor.
    o senin ıslak zeminde nasıl motor kullandığın ile alakalı. kuru havada kullandıgın gıbı kullanıyorsan abs li al yoksa normal alabilirsin. tabikide mesafe farkı var acil fren anında ıslak zeminde abs her zaman 10 kat daha avantajlı fakat kuru havada normal fren daha avantajlı

kısaca tecrüben ile alakalı birşey abs. güvenmiyorsan kendine düşünme bile abs yi fakat güveniyorsan ve yeterli tecrüben varsa abs li olmasada olur.

emrahkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL 1000
    Iyi geceler arkadaslar.
    simdiden tesekkurler.
    Bu konuyla ilgili internette milyonlarca video ve yazı var arkadaşım. Yazılanlara bakınca gerçekten şaşıyorum. Artık standart hale gelen ve avrupada neredeyse abs siz model satılmayan bir dünyada, abs gibi bir seçenek varken neden hala bu konu tartışılıyor anlam veremedim. Herkesin tercihlerine saygı duyarım ama başkalarını yönlendirirken veya tavsiye verirken daha dikkatli davranılması gerektiğini düşünüyorum.
    TEKNECI bunu beğendi.

Motosikleti
    mt 07 abs race blu
    arkadaslar selam. Foruma yeni uye oldum. Aranizda 10000 km bakim yaptiran varmi? Neler degisiyor ve masrafi hakkinda bilgi sahibi olan arkadaslar paylasirsa sevinirim.

Selamlar arkadaşlar, MT 07'sine gidon amortisörü taktırmayı düşünüyorum ama Yamaha orjinal yedek parça bulamadım servisleri arayarak sorduğumda. Nereden temin ettiniz bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Arkadaslar iyi aksamlar .
    malum sitede 220575022 numarali ilanda temiz gozuken bir mt 07 var.apartlari ile vs uygun fiyat gozukuyor.arkadasimiza hasar kaydi vs varmi diye msj attim cevap bekliyorum.sizce aparatlari ile birlikte uygun fiyatmi.sifir almaktansa bu motor uygun gozukuyor.bilirkisi birkac arkadasimiz olumlu yorum yaparsa hemen gidip alasim var

Motosikleti
    GSX-R 1000
    Maddi durumunuz yetiyorsa mutlaka ABS li alın derim.

Zaten bu motor hafif arkası normal yolda bile ani frenlemede kitleyip kaydırıyor, yağmuru var, çamuru var, bozuk yolu var..

Hayırlı sürüşler.

civic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 Moto Cage
    Abs her halükarda iyi birşey. Maddi durumun elveriyosa bende absli al derim.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&s...Q9jPq7Rr0pQEMg

ilandaki motor çok güzel gözüküyor. Km hiç yapmamış. Servis kayıtlarını iyi incele ekpertiz yaptır.

Daha önce büyük motor veya abssiz tecruben varsa bence buda alınır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Çantalar bence tipini bozuyor al bi sırt çantası herseyini koyarsın ;)

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Motorum satılıktır bilginize. Arkadaşımın sitesinden ilan verdim. 0536-230-12-30 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sahibinden-aksesuarli-mt-07-sifir-gibi-2015-model-race-blue-220614575/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler