Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    selamlar,
    peki hic o cage parcasini sonradan alan veya takan varmi?? o ek sasi borularini.
    nette biraz arastirdim , hic birsey bulamadim ( direk yamahada bile yok ayri satis) ,

bilen duyan varsa , bu konuya aciklik getirelim , sehir efsanesiyse mezara gömelim , degilse belki takariz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı I3luee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar böyle bir soru sormak ne kadar etik bilmiyorum ama sormam lazım mt-07 ile ön kaldırıp direksiyonu yamulan varmı benim motorun yamulduda ondan merak ettim.
    yanlış anlama sakın olmamıştır demiyorum ama sürreal bir hikaye gibi. ben motorla sağanak yağmurda sağ tarafıma düşmüştüm ilk aldığımda inan o darbeye rağmen gidon neredeyse hiç yamulmadı. çok çok az bir yamulma oldu düşün değiştirmem bile gerekmedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

Alıntı noushzad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz tecrübei olsam direk MT 07 ile motora başlıcaktım :D görünce hayran oldum bayide. arabada'da var ama motora yeni geciyoruz. gerçi vitesli fazla bilsemde 8 yıl bws sürdüm.

Bu yüzden duke 200 ile başlayasım var. ileride mt 07'ye geçmek nasip olur inşallah. yalnız 1.83 boy 81 kilo komik gitmez umarım
    duke 200 bana çok küçük geliyor. dahası blok kısmı da çok boş duruyor. bir de kısa vadeli binip satacaksan mümkün olan en ucuz motoru al derim. al sat zararın minimum olsun.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı I3luee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar böyle bir soru sormak ne kadar etik bilmiyorum ama sormam lazım mt-07 ile ön kaldırıp direksiyonu yamulan varmı benim motorun yamulduda ondan merak ettim.
    Motoru olduğu yerde bile kaldırsan yamulmaması lazım yahu
    Bi foto yollasana bakalım, ilginç bi durum.
    Dünyaya şahit olmanın yolu, maceranın kendisinden başka bir şey değildir. Çünkü dünyadaki en büyük mutluluk, bu dünyanın şahidi olmaktır.

I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Motoru olduğu yerde bile kaldırsan yamulmaması lazım yahu
    Bi foto yollasana bakalım, ilginç bi durum.
    Arkadaşım baktı yamukluk yok sen öyle sanıyorsun dedi
    yanlış anlama sakın olmamıştır demiyorum ama sürreal bir hikaye gibi. ben motorla sağanak yağmurda sağ tarafıma düşmüştüm ilk aldığımda inan o darbeye rağmen gidon neredeyse hiç yamulmadı. çok çok az bir yamulma oldu düşün değiştirmem bile gerekmedi.
    Bende 2 kere sağ 1 kere sol tarafa yatırdım yamulmadı ama çok şükür yamukluk yokmuş piskolojik olarak öyle zannediyorum sanırım

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlar dün itibariyle 2014 5bin km de bir 07 aldım. 4 silindir defterini kapatmak için tercihim bu yönde oldu.
    izlenimlerim. bu motor çok güzel arkadaşlar. 300 km yol yaptım dünden beri. şu zırıltılar falan rahatsız etti, bide hararet bi ara 108 e çıktı. ss kullandığımda normaldi ama bunda neden oldu anlayamadım.
    tekeriniz düz bassın.
    Orgazma Dudak Büktürür

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün itibariyle 2014 5bin km de bir 07 aldım. 4 silindir defterini kapatmak için tercihim bu yönde oldu.
    izlenimlerim. bu motor çok güzel arkadaşlar. 300 km yol yaptım dünden beri. şu zırıltılar falan rahatsız etti, bide hararet bi ara 108 e çıktı. ss kullandığımda normaldi ama bunda neden oldu anlayamadım.
    tekeriniz düz bassın.
    hayırlı olsun 4 silindirden sonra tabi bu motor hiç birşey yakmıyor diceksniz :D mt07 sahıbı degılım ama bende hala inceleme aşamasındayım açıkcası. hararet 108 anlık olarak çıkabılır trafıkte sıkıştıgınızda falan gibi. bende kendi motorumda bir kaç kere normal çalışma ısısının 1 çizgi üstüne falan çıktım.fakat çıktıgı anda fan devreye gırer zaten eger gırmedıyse ve bu sıcaklık düşmediyse bir sorun vardır emın olun.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekeriniz düz bassın.
    Hayirli olsun. Tekeriniz duz bassin.
    Hararet degeri Normal. Sorun yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Bugun bi Sile bi de Riva yaptik arkadaslarla.
    Super virajlar var.
    Bi pasimizi atip sezonu actik bugun )

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı Vmaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    peki hic o cage parcasini sonradan alan veya takan varmi?? o ek sasi borularini.
    nette biraz arastirdim , hic birsey bulamadim ( direk yamahada bile yok ayri satis) ,

bilen duyan varsa , bu konuya aciklik getirelim , sehir efsanesiyse mezara gömelim , degilse belki takariz..
    Yamaha o parçaları tek satmıyor. komple set olarak satıyor. 3.500,00 TL mi ne demişti. Delirmişler resmen.
    Parça üreten bi eleman verdı sakallı galiba. yapsın alalım.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Vay arkadas ne parcaymis beee )
    Adamlar motoru eksik uretmisler vesselam ))

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    araba/motor ureticilerinin son 10-15 yildir,
    kabaca soyle bir yedek-parca, servis hesaplari vardir;

aracin ilk 3 yilda getirecegi servis, bakim geliri =10% x aracin ilk satin alma maliyeti,
    araci parca parca almanin maliyeti= 5 x araci tek bir kerede toplanmis sekilde almanin maliyeti

bu durum son yillarda azalan(reel anlamda) arac satis fiyatlarini ama ayni zamanda artan servis-bakim maliyetlerini de aciklar.

kisaca verilen mesaj; kullan-at!
    daha dayaniksiz ama daha ucuz araci al, daha kisa sure kullan, ilerleyen yillardaki maliyetleri de goze al…

Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    eksik diye birsey yok .
    daha iyi olamasi icin modifiye yapmislar bence. Normal standart kullanmada ihtiyac olmayan ama olursa biraz emniyet hissi veren bir modifikasyon.
    yakinda cage alan bir arkadas üye olursa ölcümleri alip clon-latabiliriz. Cinliler kadar yokmuyuz..
    Ben yabanci forumlarda arastirmaya basladim , belki bir seyler denk gelir.bilgisi yada ölcü verme imkani olan varsa ,paylasirsa iyi olur... o parcalar icin 300tl bile cok.
    saygilar

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Beyler ikinci el fiyatlari ne durumda alanlar duyanlar bir aydınlatırsa güzel olur. Geçenlerde 16.500e bir ilan düştü birkaç güne satildi. Digerleri yeşillik olsun diye ilan aciyorlar öyle bekliyor ilanda. Fiyat verirken mümkünse kilometre ABS olup olmadigi ve aksesuar bilgisi de verilirse güzel olur. Kafamda 10.000 km yi asmamis egzozlu bir mt07 alma fikri var piyasa arastirmasi yapiyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300-Yamaha MT07(Race Blue)
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Bu başlığı uzun süredir takip ediyorum. Bu sabah MT07 abs Race Blue motorumu aldım ve hemen aranıza katıldım. İstanbul Avrupa da ikamet etmekteyim. Hepinize iyi ve güvenli sürüşler dilerim
    Sj's bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı cemözgür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Bu başlığı uzun süredir takip ediyorum. Bu sabah MT07 abs Race Blue motorumu aldım ve hemen aranıza katıldım. İstanbul Avrupa da ikamet etmekteyim. Hepinize iyi ve güvenli sürüşler dilerim
    Hayirli ugurlu olsun, gule gule kullanin.
    Tekerinize tas degmesin.

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    arkadaslar motor gösterge panelinde ortalama yakıt tüketimi 99,9 L/100 km göstermeye başladı nasıl düzeltiyor acaba kitapcıkta bulamadım.burda aynı sorunu yaşayan vardı sanırım yardımcı olabilirmisiniz?

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    sıfırlaman sorunu çözer

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    nasıl sıfırlanıyor acaba

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    tripmetre sıfırlar gibi

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300-Yamaha MT07(Race Blue)
    Teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler