Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    Alıntı astbiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 Aralık ayında faturalanan motor 2015 de tescil edilince 2014 den kalan mtv çıkmadı, bilginize...
    evet..ben de tam bunu bekliyordum!!!
    1-2 gune kaydettiricem.
    bilgi icin cok tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Arkadaşlar MT-07'ye özel krom-siyah radyatör koruma ve koruma takozlarının fotoğraflarına ve ilgili linklere aşağıdan ulaşabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2488485/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...4908004/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...94556533/detay

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Bilgi paylasimi tecrübe fotoğraf video yerine ha bire ticarethane gibi şeyler dönüyor bu sayfada tadi kaçtıii buranin da!!!
    cihanaskin ve Sj's bunu beğendiler.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Aynen öyle, birazda mevsimsel durumda söz konusu tabi.
    deep_far bunu beğendi.

şeref meselesi diye bir dizide bu akşam kırmızı mt07 kızın çantasını kapıp kaçtı.

Ayıptır kırmızı mt07 ciler. Cemaatin adına leke düşürmeyin. Gidin teker falan yapıp yaf.

Verin kızın çantasını da geri

Motosikleti
    yamaha mt 07
    Meraba aranıza raceblue ile katıldım. Mart ayında almayı düşünüyordum fakat makinenin agresif yapısı gözümü korkutmuştu.Bunda yanılmadığımı bugünkü ilk sürüşümde anladım. İlk motorum inazumaydı ona 1.90 boyum ve spor yaptığım için 100 kglık ağırlığımla sadece 400 km dayanabildim. Motor rahat ama hantaldı. Onu satıp cb500f aldım. Çoğu yerde okuyup , çoğu insanın dediği o makine o para etmez gibi laflar yazılıyordu ve söyleniyordu. Bizim memlekette cc ye göre fiyatlandırma ve alma gibi bir düşünce var. Benm fikrim tabii bu çok saçma .alınacak motor önce kendi büccenize kaliteye kendi tecrübenize göre olmalı. Çok iyi bir sürücü isem tabii ki mt alırım yoluma bakarım naked motorda. Ama benim gibi acemi biri için 500f biçilmiş bir motordu. Agresif olmayan kullanımı rahat ,kolay az yakan bir motor gidişide yeterli idi.( bu kiloyla183 km görmüştüm) Hondanın güvenli sürüş 1 , 2 hazırlık , 2 , 3 hazırlık ve 3 ün eğitimlerine katıldım . . Burda honda eğitimindeki Aydın hocanın ve Selim hocanın eğitim derslerini şiddetle tavsiye ederim . Bir diğer yandan yol ve viraj eğitimlerinide alarak gelişimi mi arttırmaya çalıştım. Benim için yaptığın kmden çok edindiğin doğru bilgi, eğitim ve bunların pratiği herşeyden daha önemli. Şimdi mt kullanıcısı oldum . Motordan çok memnun kaldım.tek hoşuma gitmeyen tarafı tuş takımları biraz basit alışması zor olmuş. Birde gösterge panelini görmek için yoldan gözünüzü almak gerekiyor. Onun harici hafif olması gücü dengesi yol tutuşu müthiş. Bunları anlatmamdaki sebep hem başımdan geçen tecrübelerim , hemde asıl demek istediğim bu motorun 2. Motor için bile kuvvetli olduğu. Eğitim almadan gerekli bilgiye sahip olmadan kullanılmaması gereken bir motor. Herkese iyi ve keyifli güvenli sürüşler dilerim.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı deadline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şeref meselesi diye bir dizide bu akşam kırmızı mt07 kızın çantasını kapıp kaçtı.

Ayıptır kırmızı mt07 ciler. Cemaatin adına leke düşürmeyin. Gidin teker falan yapıp yaf.

Verin kızın çantasını da geri
    Dizideki oyuncu ayni zamanda motorun sahibi Maksat Sallatov, bizim MT-07 grubundan arkadasimiz Onu daha cok kacak dizisinde dublor olarak dayak yerken gorebilirsiniz :p
    karakan68 bunu beğendi.

Biliyorum. feyz grubunda da gördüm mesajını ama amacım biraz da reklam kokan mesajlardan sonra geyik çevirmekti
    Sj's bunu beğendi.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Merhaba arkadaslar...ben motoru Kasım'ın son günleri aldım.vergi yüzünden tescili bu gün yaptım.
    88 tl tirafik sigortası,178 tl tirafik tescil,30 tl ek1 form parası ödedim.zamanim olduğu icin işlemleri kendim yaptım.ilgilenen arkadaslara duyurulur.
    Motoru aldığımdan beri toplasan dört defa kacak sekilde kullandım.bu gün ruhsatımı plakamı aldım rahatladım,ama bu seferde yaşadığım yer kar,kıs,kıyamet.sanirim bir iki ay bu kar kalkmaz:( yapacak bisey yok! motoru haftada bir olduğu yerde rolantide çalıştırmaya devam.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar...ben motoru Kasım'ın son günleri aldım.vergi yüzünden tescili bu gün yaptım.
    88 tl tirafik sigortası,178 tl tirafik tescil,30 tl ek1 form parası ödedim.zamanim olduğu icin işlemleri kendim yaptım.ilgilenen arkadaslara duyurulur.
    Motoru aldığımdan beri toplasan dört defa kacak sekilde kullandım.bu gün ruhsatımı plakamı aldım rahatladım,ama bu seferde yaşadığım yer kar,kıs,kıyamet.sanirim bir iki ay bu kar kalkmaz:( yapacak bisey yok! motoru haftada bir olduğu yerde rolantide çalıştırmaya devam.
    Rodaj döneminde motosikleti rölantide çalıştırmak doğru değil. Kullanım kılavuzunda belirtiyor zaten. Sürüş esnasında sürekli aynı devirde gitmek bile iyi değil. Dikkat etmenizi tavsiye ederim.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj döneminde motosikleti rölantide çalıştırmak doğru değil. Kullanım kılavuzunda belirtiyor zaten. Sürüş esnasında sürekli aynı devirde gitmek bile iyi değil. Dikkat etmenizi tavsiye ederim.
    Uyarınız icin teşekkür ederim.klavuzu tam anlamıyla okumamıştım,aldığım bayi+servis sorduğumda haftada bir 10 dakika rolantide calistiranilecegimi soylemisti.
    Aldıktan 1 ay kadar plakam olmadıgı icin sadece haftada bir (10km) motoru ise gidip-gelirken kullandım.daha sonra saglık sorunlarımdan dolayı ( ameliyat) motora binemedigim icin 3 haftadır sadece haftada bir rolantide çalıştırdım.
    An itibariyle plakam+ruhsatım olsada,hala raporlu olsamda,nispeten motora binebilecek duruma gelsemde bizim buralar kardan ve buzdan dolayı bırakın motor kullanmayı,garajdan sokağa çıkarılacak gibi değil.
    Bu rolantide kullanmama olayı keyfimi baya kaçırdı şimdi...ama motoru uzun süre atıl bırakma riskine girmektense sanırım bi süre daha haftada bir rolantide calistirmaktan başka çarem yok.yinede uyrari ve bilgi icin çok teşekkürler...
    TEKNECI bunu beğendi.

Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta sonu izmirde Yamaha mt07 kullanan 4 arkadaş bir araya gelip güzel bir etkimlik ve tanışma sürüşü yaptık arkadaşlar

ilk sürüş olmasından dolayı biraz aksaklıklar çıktı ama çok keyifliydi

özellikle akssuarlı gri MT07 ( Burak abinin ) baya ilgimizi çekti

kuyruk iptali ve katlanır plakalı yapan kırmız MT07 ( göktuğun makina ) oda acayip şekildi

ama her türlü en güzeli olan RaceBlue 'lar ( benimki ve Eymen nin ki )inanılmaz yakışiklıydılar

İyi SEYİRLERR

https://www.youtube.com/watch?v=qUkB3tDVshA
    Beyler bende de z750 var Karşıyaka'dayım toplanalım bir gün.

Motosikleti
    Yamaha Tracer900GT
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizideki oyuncu ayni zamanda motorun sahibi Maksat Sallatov, bizim MT-07 grubundan arkadasimiz Onu daha cok kacak dizisinde dublor olarak dayak yerken gorebilirsiniz :p
    Oh be şimdi rahatladım.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı serkangungor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bende de z750 var Karşıyaka'dayım toplanalım bir gün.
    olur neden olmasın

biz haberleşip toplanıyoruz genelde.

ben izmit mt toplantılarının yapıldığı karga cafe deoluyorum cumaları sende gelebilrsin oraya tanışmak için

olur neden olmasın

biz haberleşip toplanıyoruz genelde.

ben izmit mt toplantılarının yapıldığı karga cafe deoluyorum cumaları sende gelebilrsin oraya tanışmak için
    vatsap grubunuz falan varsa beni ekleyebilir misin ? 0532 401 26 96 daha kolay haberleşiriz.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı serkangungor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vatsap grubunuz falan varsa beni ekleyebilir misin ? 0532 401 26 96 daha kolay haberleşiriz.
    facebooktan yaz hocam bana direk istersen. Ufk tay die aratınca çıkıyorum.

diğer arkadaşlara sorayım bi sıkıntı yapmazlarsa eklerim senide

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

izmirden selamlar bu arada = )

güzel havaları değerlendiriyoruz ...

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Ufuk, havalar güzel, gezin tabi ;)

Biz soğuktan motosiklet sürmeyi unuttuk valla :-|

Neyse, yarın gündüz bir yere gideceğim, o iyi gelir
    deep_far bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufuk, havalar güzel, gezin tabi ;)

Biz soğuktan motosiklet sürmeyi unuttuk valla :-|

Neyse, yarın gündüz bir yere gideceğim, o iyi gelir
    10 gündür bizde yariyorduk dostum

Gez tabi sana sürmek yakışıyor

Izmire bi gezi yap bide burada gezelim derim ;)

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    10 gündür bizde yariyorduk dostum

Gez tabi sana sürmek yakışıyor

Izmire bi gezi yap bide burada gezelim derim ;)
    Bu yaz gelebilirim. Yurt dışı görevleri artarsa yaz için bayağı kaynak olacak
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler