Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun kırmızı ve abs'li modeline dün binme imkanım oldu. Gerçekten Çok güzel seri ve agresif bir makina. Frenlerine hayran oldum diyebilirim. Ve özellikle arka frenin performansı beni çok şaşırttı sanki arabada frene basıyormuşum gibi hissettim. 180 km hıza hiç nazlanmadan çabuk bir şekilde çıktım daha basmak nasip olmadı yol bitti Düşünülmeden alınacak çok kaliteli ve aynı zamanda fiyat performans çizgisi çok üst düzey bir makina. Bir eksiklik olarak değil de olsaymış iyi olurmuş dedirten cinsten; Sürüşü biraz daha güvenli hale getirmek için aslında çekiş kontrol veya sürüş modları da eklenseymiş bence çok iyi olurmuş. Bu saf hali ile motora yeni başlayan ve kanı kaynayanlar için sıkıntı çıkartabilir.
    Bir kısım sürücünün MT-07'yi tercih sebeplerinden biridir gücün agresif bir şekilde gelmesi. Agresif ve doğrusal.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha mt 07 (olacak inşallah )
    merhaba arkadaşlar 1.83 boyum var bu motor bana göre küçük kalırmı 2 hafta içerisinde almayı düşünüyorum işlerimden dolayı gidip görme fırsatım olmadı birde uzun yol yapan varmı bu motorla bilgilendirirseniz şimdiden teşekkürler

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı scuba17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 1.83 boyum var bu motor bana göre küçük kalırmı 2 hafta içerisinde almayı düşünüyorum işlerimden dolayı gidip görme fırsatım olmadı birde uzun yol yapan varmı bu motorla bilgilendirirseniz şimdiden teşekkürler
    ben mt 7 ile iki uzun yol yaptım birisi izmir-ankara-izmir diğeri izmir-antalya-izmir küçük 300 400 km lik gezileri saymıyorum
    hiç bir sıkıntı yaşamadım

tek yaşadığım sorun malzemelerimi motora yüklerken kanca vs şeyleri takacağım sıkıştırıcağım yer bulamamak. bu yüzden de az malzeme almak zorunda kalmam :((

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben mt 7 ile iki uzun yol yaptım birisi izmir-ankara-izmir diğeri izmir-antalya-izmir küçük 300 400 km lik gezileri saymıyorum
    hiç bir sıkıntı yaşamadım

tek yaşadığım sorun malzemelerimi motora yüklerken kanca vs şeyleri takacağım sıkıştırıcağım yer bulamamak. bu yüzden de az malzeme almak zorunda kalmam :((
    arka koltuğun iç kısmında 4 taraftan çıkabilen kuşağımsı aradan birşeyler geçirmek için zımbırtı yapmış yamaha oraları kullanmayı denediniz mi?

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka koltuğun iç kısmında 4 taraftan çıkabilen kuşağımsı aradan birşeyler geçirmek için zımbırtı yapmış yamaha oraları kullanmayı denediniz mi?
    Ben denedim, gayet işe yarıyor
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    denedim evet. ama genede yetersiz bi 600 RR a daha fazla malzeme sarabiliyorum arka kuyruğa iki tane bağlama demiri koymuşlar çünkü

günlük kullanımda yeterli ama benim gibi 5 gece çadır da kalmalı bir geziye çıkıyorsanız o yeterli değil maalesef

Motosikleti
    yamaha mt 07 (olacak inşallah )
    Çok teşekkürler boyumada küçük gelmez herhalde değilmi

arkadaşlar mt 09 aldığımdan dolayı mat gri mt 07 mi satıyorum 5000 km.dir ( mt 07 den çok ama çok memnunum... yalnız sakın mt 09 sürmeyin üsküdar dayım..0543 503 55 98
    [IMG][/IMG]

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Aynalara çözüm bulan var mı? Çok kötü bir görüş var. Fazerdan sonra kör gidiyor gibiyim.

Motosikleti
    MT 07
    Arkadaşlar mt 07 im için depo üstü çanta alıcam..kullanan önerisi olan var mı acaba...sanırım mıknatıslılar tutmuyor bizim makinalara..

Aynalara çözüm bulan var mı? Çok kötü bir görüş var. Fazerdan sonra kör gidiyor gibiyim.
    http://www.ebay.com/itm/191283484349?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageNa me=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Bundan aldım. Çok memnunum sonuçtan. Tavsiye ederim.

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    İyi akşamlar arkadaşlar size birkaç soru sormak istiyorum, eski yazılanları okudum ama yinede bu sorulmuş olabilir şimdiden kusuruma bakmayın ..
    Hayırlısıyla honda cbr 250 r mı sattım şehir içi gidişi yakıtı mükemmeldi ama uzun yolda otobanda çok yetersiz gelmeye başladı vs vs.
    Bu motoru almak istiyorum mükemmel dizayn ve performanss..
    Bugün gittim yamaha bayisine oradaki satıcı abs lisini tavsiye etmedi uzun süre kullanıcam +1 güvenlikli olsun diye absli düşünüyorum ama dediği şu:
    sürekli servise kaza yapanlar geliyor yok frenim tutmuyor diye geliyor abs li alma normal al gibi şeyler söyledi.
    Siz mt 07 kullananlar ne diyorsunuz abs konusuna ?
    kafam allak bullak oldu servise gelen 10 kişiden 6 sı abs li memnun olmayanlar freni tutmayanlar dedi siz ne diyorsunuz bu konuda ??

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    2015 itibari ile ss lerin bile standart abs olacağı zamanda ilginç!!!
    abs li model kullanıyorum ve frenler sorunsuz çok başarılı

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsanlar abs olduğu için,anında durabileceklerini zannediyorlar,bütün sorun burada çıkıyor zaten.Bence absli alın.

Mt 07 nin freninin tutmaması gibi bir ihtimal olamaz ya ,o kaza yapan arkadaşlar,imkansızı zorlamış bence

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    Alıntı hrnasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 itibari ile ss lerin bile standart abs olacağı zamanda ilginç!!!
    abs li model kullanıyorum ve frenler sorunsuz çok başarılı
    Hayır enteresan olanda bunu söyleyen yamaha satış elemanı olması o an elinde abs li yoktu o yüzden söylemiş olabilir diye düşünüyorum

Motosikleti
    Alıntı koray gfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır enteresan olanda bunu söyleyen yamaha satış elemanı olması o an elinde abs li yoktu o yüzden söylemiş olabilir diye düşünüyorum
    benimde aklıma geldi ama suçlamak kolay olur diye yazmadım
    şimdi eminim elinde olmamasından kaynaklı mutlaka
    hangi bayi merak ettim

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    Gaziosmanpaşa Kardeşler motor. Bu konuyu uzun uzun tartıştık cbr daki frenlere alışmış isen abs de sıkıntı çekersin gibi gibi cümleler bilmiyorum suçlamıyorum arkadaşı ama yeni bir teknolojinin beğenilmemesi düşündürdü beni.
    @hrnasy Siz abs siz mt 07 kullandınız mı

İbrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mt 07 değil ama buyrun abs
    hrnasy, krd ve deep_far bunu beğendiler.

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Motosiklet üreticileri arge için yılda paralar harcıyor, ülkeler yasal olarak ABS zorunluluğu getiriyor ama Türk ustaları / satış elemanları rahatlıkla "ABS almayın, frenler tutmuyor" diyebiliyor.

Herkesin herşeyi bildiği bir ülke olarak sadece laf üretelim zaten...
    krd ve Mr.Kowalski bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı koray gfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaziosmanpaşa Kardeşler motor. Bu konuyu uzun uzun tartıştık cbr daki frenlere alışmış isen abs de sıkıntı çekersin gibi gibi cümleler bilmiyorum suçlamıyorum arkadaşı ama yeni bir teknolojinin beğenilmemesi düşündürdü beni.
    @hrnasy Siz abs siz mt 07 kullandınız mı
    malesef kullanmadım abs siz modeli ama abs siz 600 rr kullandım 1 sene kadar
    bence abs şart süprizler ile dolu türkiye şartlarında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler