Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana fıkrımı soylıyeyım motor o kadar cıplakkı ruzgar estığı zaman vuracak yer bulamıyor arkada desen kuyruk namına hıcbırsey yok egzost desen oda bır avuç kadar yan grenaj zaten yok en onemlı ozellık ıse arka lastığın 180 lık olması onun ıcın kaplan gıbı tutunuyor asfalta er6n ya bak her tarafı tombış tombiş bızımkı zayıflıktan ölecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

harun nerden buldun o egzozu yoksa mt7 ıcın mı yapılmış resımlerı merak edıyorum bu arada harun cumartesı ramazanlar sapancaya geleceklermiş senın gelme ıhtımalın varmı
    gelme ihtimalim yok malesef pazar izinliyim.
    egsoz mivv gp modeli başka makinelerde uygulamaları youtube mivv egzozun sitesinde var belkide tr de ilk mivv double gun uygulaması bu olucak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Alıntı hrnasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelme ihtimalim yok malesef pazar izinliyim.
    egsoz mivv gp modeli başka makinelerde uygulamaları youtube mivv egzozun sitesinde var belkide tr de ilk mivv double gun uygulaması bu olucak
    harun mıvv logosu nıye alt tarafa basılmış ustte olması gerekmıyormu egzozu taktığın zmana alt tarafta gözükmeyecek galıba yada banamı oyle geldı

Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue
    Alıntı RmMuR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan (nisa) arkadasim, spancaya gelecegiz. Cumartesi gunu 4 veya daha fazla arkadasla toplanip gelmeyi planladik gorunuyor. Saati planlamadik sadece. Katilmak isteyen arkadaslar kayilabilirler.

Grubumuza katilmak icin MT07 zorunlulugu bulunmuyor.
    Ozelden bana adinizi ve telefonunuzu bildirmeniz halinde gruba katiyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

Arkadaslar bi sey dikkatimi cekti.
    Biloyosunuz son 2 gundur Istanbulda yogun ruzgar vardi.
    Kopru gecislerimde olsun yolda giderken olsun yandan gelen ruzgarlardan hic etkilenmeden gittigimi fark ettim.
    Sizlerde durum nasildi.
    Onumde giden butun.motorlu arkadaslar ruzgara dogru yatarak gidiyorlardi.
    Ben ise hic zorlanmiyordum.
    Onceki motorumda yelken gibo bir saga bir sola savrulurdum.
    Bu durum cok hosuma gitti.
    Nedem boyle oldugu konusunda ise hic bir fikrim yok
    rüzgar konusu sana öyle gelmiş olabilir zira ben rüzgarlı bir gün dümdüz bir yolda ki baya da uzun bir yol
    kilometrelerce sola yatık bi şekilde gittim. belki kilonla alakalı olabilir ben 85 kiloyum rüzgar yatırıyor beni.

Motosikleti
    Alıntı Jashuaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgar konusu sana öyle gelmiş olabilir zira ben rüzgarlı bir gün dümdüz bir yolda ki baya da uzun bir yol
    kilometrelerce sola yatık bi şekilde gittim. belki kilonla alakalı olabilir ben 85 kiloyum rüzgar yatırıyor beni.
    jashuaa sızın eskışehırın yolları hep acık olur ruzgar bır estımı poyranın ordan taaa sana kadar gelır bende senden 10 kg fazlayım bu arada eskışehehıre festtıvale gelınce mutlaka görüşelim eskişehır güzel bı memlket 7 ay çalıştım oraya totalın gaz ıstasyonlarına gaz dağıtıyordum tırla şehır merkezıne cok gırıp çıktım tırla ben kendım bulgarıstan gocmenıyım sızın oraya gelınce dıyorumkı ahada memlekete geldım dıyorum kendıme bu arada GERENLİ dıye bır koy ısmıı duydunmu orda

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Jashuaa kiloyla ilgiki diyorsun yani.
    Bende maalesef diyerek, sinanin kilosundayim. 95 kg.

Tum istanbuldaki arkadaslarimiz, bu cumartesi gunu sapancaya yolculuk yapacagiz.
    Sapancada bir arkadasimizin yeni acilmis mekaninda yemek yiyecegiz.
    Kahvalti olayini henuz konusmadik.
    Buradan tum arkadaslarima bilgi veriyorum.
    Sapanca seyahatimize katilmak isteye tum arkadaslarimiz davetlidir.
    Duyduk duymadik demeyin

Motosikleti
    harun mıvv logosu nıye alt tarafa basılmış ustte olması gerekmıyormu egzozu taktığın zmana alt tarafta gözükmeyecek galıba yada banamı oyle geldı
    tam gördüğün gibi takılacak geçen resim istemiştin cam için sabah çektim
    http://i.hizliresim.com/0bAQEZ.jpg
    buda takılcak şekli
    http://i.hizliresim.com/RERqn7.jpg

Motosikleti
    tam gördüğün gibi takılacak geçen resim istemiştin cam için sabah çektim
    http://i.hizliresim.com/0bAQEZ.jpg
    buda takılcak şekli
    http://i.hizliresim.com/RERqn7.jpg
    ohoooo harun cok fena duracak benden demesı yalnız hedırs ısını nasıl yapacaksın ınsallah orjınalını kesmessın

Motosikleti
    fazer8
    selamlar herkese..bende mt07 sahibi olarak aranıza yeni katıldım..antalyadan olan arkadaşlar varmı aranızda???

mus_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yama Mt 07 Kıpkırmızı
    Alıntı mus_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Benim motorun göstergesinde bir arızaa oluştu. Şöyle ki. ortalama yakıt 99,9 oldu. sıfırladım. şimdi 0 da kaldı. en son 0,03 tü. bir de anllık yakıt sanırsn MPG ye geçit. hiç gaza asılmazken 40,0 gösteriyo. biraz gaz açınca 30-10-25 litre gösteriyo :D. hiç başına gelen oldu mu? Birinde sadece 99,9 olduğunu okudum ama gerisi sorunsuz. Sanırım bana baydar yolu gözüktü...

Yok ya düzeldi. sabah biraz daha kurcaladım. benim motorda iki tane averaj şekli varmış. Biri 100 km de kaç litre yaktığı, bir tanesi de 1 km yi kaç litrede gittiğini? (sanırım) gösteriyomuş. Ben km de kaç litre yakıyora bir şekilde geçmişim. Bir şekilde 100km/L ye geçiş yapınca herşey düzeldi.

Motosikleti
    ohoooo harun cok fena duracak benden demesı yalnız hedırs ısını nasıl yapacaksın ınsallah orjınalını kesmessın
    beyne giden kablonun önünden kaynak kırılıp yeniden kaynaklanıcak sıkıntı yok
    çıkan egsoz 15 kilo takılan bir benim göbeğin açığını kapıycak

Selamlar. Yaklaşık 1,5 ay önce ben de mt07 sahibi oldum. Aldıktan 3 hafta sonra 1K tamamlayıp bakımını yaptırdım. Servisten sonra motorda titreşim ve performans olarak olumlu yönde artış oldu. 2 gün sonra 600 km bir seyahat yaptım. Uzun yol sonrasında motorda normalden fazla ses ve titreşim hissettim. Öncelikle bu tarz bir durum başına gelen var mı onu merak ediyorum. 2. konu ise ön ve arka disklerden gelen metal sürtme sesi. Motoru yıkama/yağlama için sehpalara aldığımda lastikleri elimle döndürürken farkettim bunu. Aynı şekilde motoru bir yerden bir yere iterken de duyuyoruö bu sesi.

Motosikleti
    Alıntı ko23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Yaklaşık 1,5 ay önce ben de mt07 sahibi oldum. Aldıktan 3 hafta sonra 1K tamamlayıp bakımını yaptırdım. Servisten sonra motorda titreşim ve performans olarak olumlu yönde artış oldu. 2 gün sonra 600 km bir seyahat yaptım. Uzun yol sonrasında motorda normalden fazla ses ve titreşim hissettim. Öncelikle bu tarz bir durum başına gelen var mı onu merak ediyorum. 2. konu ise ön ve arka disklerden gelen metal sürtme sesi. Motoru yıkama/yağlama için sehpalara aldığımda lastikleri elimle döndürürken farkettim bunu. Aynı şekilde motoru bir yerden bir yere iterken de duyuyoruö bu sesi.
    aksıne motorun sesı ve tıtreşimı olmaması gerekiyor ben ılk yağını 1600 km sonra değıştırmıştım ve kullandığım yağın markasıda castrol gtx magnatec 10/40 tı sesı hemen hemen gıtmıştı ama tıtreşim ıle alakalı ben hıc bır sey hısstemedım dısk ve balata az da olsa her zaman bır bırıne sürterler bu arabalardada boyledır yanı o konuda sıkıntı yapma o ses bende var cunku

Motosikleti
    MT 07
    iyi geceler
    arkadaşlar mivv egsoz takıcam yarın videoyu paylaşırım
    takıcağım egzoz
    http://i.hizliresim.com/gjR0N0.jpg
    http://i.hizliresim.com/bQR78j.jpg

Takmadan öncesi ve sonrası 'olacak şekilde video yapma imkanın olursa farkı az çok anlayabiliriz. Hayırlı olsun gülek güle kullan

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    aksıne motorun sesı ve tıtreşimı olmaması gerekiyor ben ılk yağını 1600 km sonra değıştırmıştım ve kullandığım yağın markasıda castrol gtx magnatec 10/40 tı sesı hemen hemen gıtmıştı ama tıtreşim ıle alakalı ben hıc bır sey hısstemedım dısk ve balata az da olsa her zaman bır bırıne sürterler bu arabalardada boyledır yanı o konuda sıkıntı yapma o ses bende var cunku
    Motosiklete, hele ki MT-07 gibi bir motora o yağ konur mu hiç ? Yazık motora... Hemen değiştirip motosiklet yağı koyun.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı atakandemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takmadan öncesi ve sonrası 'olacak şekilde video yapma imkanın olursa farkı az çok anlayabiliriz. Hayırlı olsun gülek güle kullan

teşekkür ederim..

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Seko selam. Su an Bursadayim. 2 saat kadar once senin evin oradan gectim. Kulaklarini cinlattim haberin olsun.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı mus_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ya düzeldi. sabah biraz daha kurcaladım. benim motorda iki tane averaj şekli varmış. Biri 100 km de kaç litre yaktığı, bir tanesi de 1 km yi kaç litrede gittiğini? (sanırım) gösteriyomuş. Ben km de kaç litre yakıyora bir şekilde geçmişim. Bir şekilde 100km/L ye geçiş yapınca herşey düzeldi.
    benim km 4600 a geldi bende onu teni fark ettim bi boş anda geçiş napılıyor onu öğrenmek lazım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı RmMuR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seko selam. Su an Bursadayim. 2 saat kadar once senin evin oradan gectim. Kulaklarini cinlattim haberin olsun.
    Tüh ya, işte olmasam görüşürdük.

Motosikleti
    kle 650-versys
    Alıntı cocukozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim aldığım kaskın modeli shark speed r sauer mat siyah. ilk kez 2013 yılında tasarlanıp üretilmiş. satıcıya ısrarla üretim tarihini sordum o da ısrarla bu sezonun üretimi olduğunu söyledi. kaskın üzerinde yazıyor mu diye sorduğumda yazmadığını söyledi. ama içinden çıkan kağıtlardan birinde 2013 kolleksiyonu yazıyordu. burada 2013 yazıyor dediğimde de ilk tasarlandığı yılın 2013 oduğunu orada o yüzden öyle yazdığını ama bu kaskın 2014 üretimi olduğunu iddia etmeye devam etti. bende 2014 olmasa da en kötü 2013 üretimidir deyip aldım.
    üretim trh.içinde bi yerlerde yazıyordur. iç korumaların altında olabilir.

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Arkadaslar 100km/ lt yada tam tersı lt/100 ayarının nasıl yapıldıgı kıtapta yazıyor ben denemıstım ama.su an hatırlayamadım tuş kombinasyonunu 5 snıye fln basılı tutunca oluyrdu sanırım
    deep_far bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler