Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu mt7 ıcın on cam taktırmak ıstıyorum taktıran varmı yada tavsıye edebıleceğınız yer varmı yurt duışından nasıl getırteblırız ozellıkle ANGARALI ısmaıl kerdeşime sesleniyorum bu işi sen cozebılırsın belkı ısmaıl
    bende 275 tl ye feyizoğlu motordan aldığım givi ön cam mevcut gayet hoş durdu
    fotoyu yüklerim birazdan

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

http://i.hizliresim.com/jzpRMW.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

http://i.hizliresim.com/72dZJl.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

ayrıca aynı cam fiyatı yurt dışında 200 küsür civarında değmez kanatiyle uğraşmadım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Alıntı hrnasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 275 tl ye feyizoğlu motordan aldığım givi ön cam mevcut gayet hoş durdu
    fotoyu yüklerim birazdan

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

http://i.hizliresim.com/jzpRMW.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

http://i.hizliresim.com/72dZJl.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

ayrıca aynı cam fiyatı yurt dışında 200 küsür civarında değmez kanatiyle uğraşmadım..
    harun cam güzel durmuş ama sankı bıraz kısa gıbı geldı pekı hıc bı faydasını hıssedebıldınmı yanı camsız kullanırken aldığın rüzgârı taktıktan sonra değişiklik hıssettınmı gostegenın uzerıne ne kadar uzanıyor fıyatı da uygunmuş 75 lıranın hesabı yapılmaz dışardan almaya değmez

Motosikleti
    şöyle söyleyim cam yok iken 190 lı hızlarda üstünden uçacak gibiydim takınca 206 yı gördüm rahatsız olmadan tabi 210 ları camsız görenler var saygım sonsuz
    kısa diil tam gidon hizası gibi düşün bence yakışması bakımından bu ama daha fazla rüzgar kesmesini istersen yakışıklılıktan fedakarlık etmen lazım..

Motosikleti
    şöyle söyleyim cam yok iken 190 lı hızlarda üstünden uçacak gibiydim takınca 206 yı gördüm rahatsız olmadan tabi 210 ları camsız görenler var saygım sonsuz
    kısa diil tam gidon hizası gibi düşün bence yakışması bakımından bu ama daha fazla rüzgar kesmesini istersen yakışıklılıktan fedakarlık etmen lazım..
    harun başka acıdan resımelerın varsa atabılırsen bakmak ısterım

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu mt7 ıcın on cam taktırmak ıstıyorum taktıran varmı yada tavsıye edebıleceğınız yer varmı yurt duışından nasıl getırteblırız ozellıkle ANGARALI ısmaıl kerdeşime sesleniyorum bu işi sen cozebılırsın belkı ısmaıl
    Yurt içindeki seçenekler hoşunuza gitmezse Ebay'dan alabilirsiniz. Bkz: MT-07 Cam Ebay

Ben yurt dışından çok ürün aldım. Bu güne kadar da sorun yaşamadım. Eğer sabırlı biriyseniz sorun yaşamazsınız. Biraz geç geliyor çünkü.

Standart posta seçildiğinde ürün PTT ile geliyor ve vergi çıkarsa, PTT sizden tahsil edebiliyor. Böylece gümrükte takılma vs. olayı olmuyor.

Ben cam taktırmayı düşünmüyorum. Ancak şekil olarak şunu beğendim: Puig Cupolino Fume. Uzun olanlardan da şu güzel görünüyor bana göre: Ermax Nose Screen

Tabi bu cam fiyatları bence çok pahalı. Cam taktırmak istesem bile bu fiyatlardan dolayı cayabilirdim açıkçası.

---

MT-07'nin sadece debriyaj maneti Türkiye'de 100 TL. Ben 55 TL'ye ayarlanabilir manet takımı getirttim. Orjinal manetlerden kaliteli ve estetik olmasına rağmen fiyatı yarısından bile az. Bugün geldi, akşam motosiklete takacağım. Fotoğraf paylaşırım.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Sinan (nisa) selam.
    WhatsUp grubumuzdaki arkadaslarla Bu hafta sonu sana yakin bi yete gelmeyi planliyoruz.
    Kesinlesince bilgi geceriz. Orada tanisiriz.

Motosikleti
    Alıntı RmMuR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan (nisa) selam.
    WhatsUp grubumuzdaki arkadaslarla Bu hafta sonu sana yakin bi yete gelmeyi planliyoruz.
    yakın derken sapanca eşme tarafınamı geleceksınız bıde hangı gun gelmeyı dusunuyorsunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurt içindeki seçenekler hoşunuza gitmezse Ebay'dan alabilirsiniz. Bkz: MT-07 Cam Ebay

Ben yurt dışından çok ürün aldım. Bu güne kadar da sorun yaşamadım. Eğer sabırlı biriyseniz sorun yaşamazsınız. Biraz geç geliyor çünkü.

Standart posta seçildiğinde ürün PTT ile geliyor ve vergi çıkarsa, PTT sizden tahsil edebiliyor. Böylece gümrükte takılma vs. olayı olmuyor.

Ben cam taktırmayı düşünmüyorum. Ancak şekil olarak şunu beğendim: Puig Cupolino Fume. Uzun olanlardan da şu güzel görünüyor bana göre: Ermax Nose Screen

Tabi bu cam fiyatları bence çok pahalı. Cam taktırmak istesem bile bu fiyatlardan dolayı cayabilirdim açıkçası.

---

MT-07'nin sadece debriyaj maneti Türkiye'de 100 TL. Ben 55 TL'ye ayarlanabilir manet takımı getirttim. Orjinal manetlerden kaliteli ve estetik olmasına rağmen fiyatı yarısından bile az. Bugün geldi, akşam motosiklete takacağım. Fotoğraf paylaşırım.
    sağol ısmaıl ermax ın nose screen olan modelıne bende hastayım zaten ermaxın kendı sıtesınden bakmıştım

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben camdan cok urun fotografindaki aynalara tav oldum. Ne marka oldugunu bilen var mi?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    naked motora ön cam hiç yakışmıyor naked motorun özelliği zaten ön cam olmaması. ön cam takınca çok çirkin duruyor şahsi fikrim.
    alın suport touring motosiklet o zaman rüzgar sıkıntı yaratmaz yormaz sizi

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Sinan (nisa) selam.
    birader bende bu hafta sonu sakaryaya gidicem karasu kocaaliye bende geleyimmi ?
    ama benim motor mt07 deyil . siz sadece mt07 grubu olarakmı gidiceksiniz.

Motosikleti
    MT-07 Race Blue
    Merhabalar,

Etkinliklerden haberdar olmak isterim, whatsapp grubuna girmek için kimile iletişime geçmeliyiz? Ayrıca sadece haftasonları değil hafta içinde de işten sonra motorlarla gazlamak isteyen arkadaşlar olursa haberleşebiliriz. Ben Beykoz- Kavacık tarafında oturuyorum, yakın olan arkadaşlarla küçük haftaiçi organizasyonları yapılabilir .

Motosikleti
    Alıntı adnszn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Etkinliklerden haberdar olmak isterim, whatsapp grubuna girmek için kimile iletişime geçmeliyiz? Ayrıca sadece haftasonları değil hafta içinde de işten sonra motorlarla gazlamak isteyen arkadaşlar olursa haberleşebiliriz. Ben Beykoz- Kavacık tarafında oturuyorum, yakın olan arkadaşlarla küçük haftaiçi organizasyonları yapılabilir .
    merhaba
    yakınız bizimde bi grup var irtibata geçebilirsin

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Mat Gri
    arkadaşlar bugün kızıltoprak anes motordan kendime shark speed r kask aldım. tüm shark kasklar %30 indirime girmiş anes motorda. kask almayı düşünen arkadaşların haberi olsun. yarından itibaren kullanmaya başlayacağım umarım. biraz kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım.

Kaskin uretim tarihi hakkinda bir bilginiz var mi ?

Motosikleti
    Şu Sarı köşk toplantısına giden arkadaşları gönülden kutluyorum,siz bunu başardınız biz de mutlaka devamında katılacağız,sanmayın ki ilgi görülmedi diye gelinmedi,ben Turizim de çalışıyorum V.İ.P. araç kullanıyorum,cumartesi sabah 10'30 da Darıca hayvanat bahçesine gideceğimi öğrenince ,ulan dedim yazık oldu kahvaltıya,ama sayılarımız çoğalacağına eminim,fotolar çok güzel elinize sağlık..

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Mat Gri
    Alıntı sametozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskin uretim tarihi hakkinda bir bilginiz var mi ?
    benim aldığım kaskın modeli shark speed r sauer mat siyah. ilk kez 2013 yılında tasarlanıp üretilmiş. satıcıya ısrarla üretim tarihini sordum o da ısrarla bu sezonun üretimi olduğunu söyledi. kaskın üzerinde yazıyor mu diye sorduğumda yazmadığını söyledi. ama içinden çıkan kağıtlardan birinde 2013 kolleksiyonu yazıyordu. burada 2013 yazıyor dediğimde de ilk tasarlandığı yılın 2013 oduğunu orada o yüzden öyle yazdığını ama bu kaskın 2014 üretimi olduğunu iddia etmeye devam etti. bende 2014 olmasa da en kötü 2013 üretimidir deyip aldım.

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Sinan (nisa) arkadasim, spancaya gelecegiz. Cumartesi gunu 4 veya daha fazla arkadasla toplanip gelmeyi planladik gorunuyor. Saati planlamadik sadece. Katilmak isteyen arkadaslar kayilabilirler.

Grubumuza katilmak icin MT07 zorunlulugu bulunmuyor.
    Ozelden bana adinizi ve telefonunuzu bildirmeniz halinde gruba katiyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

Arkadaslar bi sey dikkatimi cekti.
    Biloyosunuz son 2 gundur Istanbulda yogun ruzgar vardi.
    Kopru gecislerimde olsun yolda giderken olsun yandan gelen ruzgarlardan hic etkilenmeden gittigimi fark ettim.
    Sizlerde durum nasildi.
    Onumde giden butun.motorlu arkadaslar ruzgara dogru yatarak gidiyorlardi.
    Ben ise hic zorlanmiyordum.
    Onceki motorumda yelken gibo bir saga bir sola savrulurdum.
    Bu durum cok hosuma gitti.
    Nedem boyle oldugu konusunda ise hic bir fikrim yok

Motosikleti
    iyi geceler
    arkadaşlar mivv egsoz takıcam yarın videoyu paylaşırım
    takıcağım egzoz
    http://i.hizliresim.com/gjR0N0.jpg
    http://i.hizliresim.com/bQR78j.jpg
    zaferkarizma bunu beğendi.

mus_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yama Mt 07 Kıpkırmızı
    Selamlar. Benim motorun göstergesinde bir arızaa oluştu. Şöyle ki. ortalama yakıt 99,9 oldu. sıfırladım. şimdi 0 da kaldı. en son 0,03 tü. bir de anllık yakıt sanırsn MPG ye geçit. hiç gaza asılmazken 40,0 gösteriyo. biraz gaz açınca 30-10-25 litre gösteriyo :D. hiç başına gelen oldu mu? Birinde sadece 99,9 olduğunu okudum ama gerisi sorunsuz. Sanırım bana baydar yolu gözüktü...

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    geçmiş olsun servis yolu gözükmüş gb görünüyor fakat akü kutup başlarını soküp tekrr takıp deneyebilirsiniz.

Motosikleti
    Sinan (nisa) arkadasim, spancaya gelecegiz. Cumartesi gunu 4 veya daha fazla arkadasla toplanip gelmeyi planladik gorunuyor. Saati planlamadik sadece. Katilmak isteyen arkadaslar kayilabilirler.

Grubumuza katilmak icin MT07 zorunlulugu bulunmuyor.
    Ozelden bana adinizi ve telefonunuzu bildirmeniz halinde gruba katiyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

Arkadaslar bi sey dikkatimi cekti.
    Biloyosunuz son 2 gundur Istanbulda yogun ruzgar vardi.
    Kopru gecislerimde olsun yolda giderken olsun yandan gelen ruzgarlardan hic etkilenmeden gittigimi fark ettim.
    Sizlerde durum nasildi.
    Onumde giden butun.motorlu arkadaslar ruzgara dogru yatarak gidiyorlardi.
    Ben ise hic zorlanmiyordum.
    Onceki motorumda yelken gibo bir saga bir sola savrulurdum.
    Bu durum cok hosuma gitti.
    Nedem boyle oldugu konusunda ise hic bir fikrim yok
    ben sana fıkrımı soylıyeyım motor o kadar cıplakkı ruzgar estığı zaman vuracak yer bulamıyor arkada desen kuyruk namına hıcbırsey yok egzost desen oda bır avuç kadar yan grenaj zaten yok en onemlı ozellık ıse arka lastığın 180 lık olması onun ıcın kaplan gıbı tutunuyor asfalta er6n ya bak her tarafı tombış tombiş bızımkı zayıflıktan ölecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

iyi geceler
    arkadaşlar mivv egsoz takıcam yarın videoyu paylaşırım
    takıcağım egzoz
    http://i.hizliresim.com/gjR0N0.jpg
    http://i.hizliresim.com/bQR78j.jpg
    harun nerden buldun o egzozu yoksa mt7 ıcın mı yapılmış resımlerı merak edıyorum bu arada harun cumartesı ramazanlar sapancaya geleceklermiş senın gelme ıhtımalın varmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler