Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ilgilenen arkadaşlara can-ı gönülden teşekkürlerimi iletip dün anlaşmış bulundum 17.500 TL'ye..eski kask ve montum yetersiz kalacağından şimdi sıra kask ve mont'ta..aklımdan geçen nolan n86 birkaç siteye baktım en düşük fiyat olarak 640 TL bulabildim.Var mı site veya eşdeğer rakamda daha iyi kask tavsiyesi olan ve bir de tabiki mont

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Beyler şu alarm konusuna kafam takıldı,piyasada var 50 60 lira olanlar,yok diyo motoru çalıştırır uzaktan stop eder ,ben bir tane araç görmüştüm böyle kendi kendine otoparkta bir çalışıp bir stop ediyordu ikinci kattan aşığıya atlamaya çalışıyorduHangi alarmlar sağlıklı iş yapar,bazıları kendinden şarjlı,kablo kesilse bile susmuyor,tavsiyeleriniz nedir ,malum PC açınca şuradan motor çalındı buradan motor çalındı,haberleri üzüntüyle karşılıyorum,ve kimse benim başıma da gelmez demesin...

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    Alıntı allaimize adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-yamaha-mt-07-derlin-koruma-takozu-170682150/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Ben de koruma takozu üretimi yapıyorum motorun orjinalliğini bozmadan tek bir vidayla tutturuyorum ve çok sağlam oluyor. Ürünü sattığım bir arkadaş düşmüş kaç kere arayıp teşekkür etti bana. Hatta yenilerini gönderdim arkadaşa.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-yamaha-mt-07-derlin-koruma-takozu-170682150/detay/
    sanırım takozların vidasız direkt monte ediliyor logosoz iyi görünüyor

motorun şehiriçinde ortalama yakıt tüketimi nedir ?

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı kaskafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km ortalamasini 4.5 lt den 6 lt ye kadar gordum ben

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı kaskafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ECO ikazını söndürmeden sürerseniz 5 litreyi geçiremezsiniz.

Motosikleti
    bı yakıt tuketımı de benden gelsın dun 300 km yol yaptım 3 motorduk fazer8 ve xmax400 vardı 11,5 lıtre ıle 300 km yaptım hızım 120 140 ara ara 200 lere fılan da çıktım bu motorun yakıt tuketımı gerçekten cok ıyı haaa tapa gaz gıdersenız 200 km yı bıle goremezsınız

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bı yakıt tuketımı de benden gelsın dun 300 km yol yaptım 3 motorduk fazer8 ve xmax400 vardı 11,5 lıtre ıle 300 km yaptım hızım 120 140 ara ara 200 lere fılan da çıktım bu motorun yakıt tuketımı gerçekten cok ıyı haaa tapa gaz gıdersenız 200 km yı bıle goremezsınız
    bu degerlere yaklasık olarark 1 defa yol yapabildim motora ilk bindigim gündü sürekli eco modda antalyadan geldim 80-100 arası.. 120-140 larla gidip 200lere cıkıp 11.5 ltreyı bırakın 13 ltreyle bile gidemeyebilirsiniz eger yokus assa inmediyseniz 120-140 arası 4,7-5,5 arası yakıyo hesabınızda yanlıslık olabiirmi ?

Motosikleti
    utkan valla benım makına bunu yakıyo ben bılmem hatta ıskenderundan aldığım ılk gun motoru bıne bıne gıeyım adapazarına dedım tam 950 km oğlen saat 13:00 aksam 12:00 de vardım depoyu fulledım ve ılk depoyla ulukısladan çıkınca ıkıncı depomu aldım bu ara km 302 yı gosterıyordu 12,500 lıtre aldım hızım da 120 150 ara ara 160 fılan çıkmıştım durum bu haa sunu soylıyeyım kendım tır soforuyum yakıt arttırma konusunda acayıp tecrubelıyımdır

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

ıskenderundakı taşyurek bayısı otobüse fılan koyallım dedı ben ıstemedım zevkını çıkara çıkara gıdeyım dedım ıyıkıde oyle yapmısısm otobüsten once vardım adapazarına

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    utkan valla benım makına bunu yakıyo ben bılmem hatta ıskenderundan aldığım ılk gun motoru bıne bıne gıeyım adapazarına dedım tam 950 km oğlen saat 13:00 aksam 12:00 de vardım depoyu fulledım ve ılk depoyla ulukısladan çıkınca ıkıncı depomu aldım bu ara km 302 yı gosterıyordu 12,500 lıtre aldım hızım da 120 150 ara ara 160 fılan çıkmıştım durum bu haa sunu soylıyeyım kendım tır soforuyum yakıt arttırma konusunda acayıp tecrubelıyımdır

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

ıskenderundakı taşyurek bayısı otobüse fılan koyallım dedı ben ıstemedım zevkını çıkara çıkara gıdeyım dedım ıyıkıde oyle yapmısısm otobüsten once vardım adapazarına
    95 tl 576 km yaptım manavgat izmir arası bidahada bu degeri yakalayamadım elim alıstı sıkmaya başladım heralde ondan cok iyi yakmıssınız

Motosikleti
    arada bende sıkıyorum gazı verıyorum ona kuspeyı bı bakıyorum 200 km de benzın fınısh

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Aynen.
    Ben de artik pek yakit dusunmuyorum.
    Sakin sakin gidersen kesin 5 in altina iniyor. Sakin derkende 100 - 120. Sadece hemen hizlanmadan tatli tatli hizlanirsan, hele anlik tuketimi onune alip huyunu suyunu kavrayip da kullanirsan, 4.5 felan rahat gorursunuz.
    Ama biraz sonra amaaan soyle bi uzayalim demeye basliyosunuz zaten. Ozaman bile 5,5 i gecmiyor.
    Ben bi keresinde Istanbul Silivri biraz basarak gittim, zaman zaman 180 gordum. 6 lt oldu.

Motosikleti
    Alıntı RmMuR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen.
    Ben de artik pek yakit dusunmuyorum.
    Sakin sakin gidersen kesin 5 in altina iniyor. Sakin derkende 100 - 120. Sadece hemen hizlanmadan tatli tatli hizlanirsan, hele anlik tuketimi onune alip huyunu suyunu kavrayip da kullanirsan, 4.5 felan rahat gorursunuz.
    Ama biraz sonra amaaan soyle bi uzayalim demeye basliyosunuz zaten. Ozaman bile 5,5 i gecmiyor.
    Ben bi keresinde Istanbul Silivri biraz basarak gittim, zaman zaman 180 gordum. 6 lt oldu.
    rmmur kardeşim bır ara ıstanbul grubunu toplayalımda bır buluşma yapaalım Anadolu yakasında olmazmı soyle bol fotolu ben sıze sakaryadan katılırım

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Valla Ramazandan sonra yapalim bir organizasyon.
    Istanbul ve katilabilen yakin cevreyle beraber. Cok da guzel olur.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue
    1800km oldu daha 5.5 litrenin altına hiç inemedim. ben bu motoru sakin kullanamam arkadaş

Gzc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 (Today-Beat-YBR125-CBR250)
    rmmur kardeşim bır ara ıstanbul grubunu toplayalımda bır buluşma yapaalım Anadolu yakasında olmazmı soyle bol fotolu ben sıze sakaryadan katılırım
    Siz adapazarinin neresindesiniz? Ben serdivandayim universite okuyorum. Eger merkezdeyseniz 3 mt07li oluyoruz. Birde arkadasim var deep armor var onda da.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selamlar

İstanbul grubuna ben de katılabilirim...

4000 km bakımı yaptıran var mı? Ben bir iki gün içinde gideceğim. Bu bakımda neler değişmeli neler yapılmalı?

Bir de motosikletin türkçe kitapçığı bende çıkmadı onu bir yerden temin edebilir miyim?

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar

İstanbul grubuna ben de katılabilirim...

4000 km bakımı yaptıran var mı? Ben bir iki gün içinde gideceğim. Bu bakımda neler değişmeli neler yapılmalı?

Bir de motosikletin türkçe kitapçığı bende çıkmadı onu bir yerden temin edebilir miyim?

1000 bakımından sonrası 4000 de mi ki?

Ben 5000 diye hatırlıyorum ???

Motosikleti
    MT-07
    Motorun kendi kitapçığında da 10.000 km diyor ikinci bakım için...

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben servisle konuştuğumda 4000 de geleceksin dedi. Hatta randevuda aldım 4000 bakımı yapacaklar yok yere bakım mı yapılacak yoksa?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler