Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07

Bu gripler sanki mt-07 için yapılmış gibi yakışıyor... simetriyi iyi tutturmuşsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Mt-07 Race Blue
    Merhaba arkadaşlar,

12 haziran 2014 ten beri İstanbul anadolu yakasında race blue mt-07 kullanıcısıyım. Formunuzu dikkatle takip ediyorum. Eee tabi bugüne kadar neden üye olmadın derseniz "sinsiliğimden" sanırım.

Bu arada oldukça başarılı aksesuar çalışmaşarınızıda takip ediyorum. Yaratıcılığınız takdire değer.

Benim bir sorum var. Kullanıcı kılavuzu sayfa 6-28 deki çatal kontrolunu yaparken tok bir tıklama sesi duydunuz mu? Daha önceki motosikletlerimde veya başka marka ce modellerde ben böyle bir şey görmedim. Amörtisör sıkışmasında herhangi bir zorlama yok normal lakin bir ses çıkıyor. Ben bu konuyu servise danıştım. Nprmal abi takma kafana dediler ama biraz ezbere konuştular. Bugüne kadar karşılaşanınız var mı? Yada deneyip bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Arkadaşlar yarın kısmet ise motorum otobüs ile yola çıkıyor,ama kafamda acaba çizilmeden gelir mi sorusu beni düşündürüyor,bu şekilde motorlarını teslim alan varsa beni bilgilendirirlerse memnun olurum,satıcı bayi en az 100 adet motor gönderdik diyorlar..

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    madem öyle manetlerim gelmişken bir foto atayım Kafamda birşeyler daha var plastidip boya aldım belki zincir korumaya uygulayabilirim.
    birazcık cesaret istiyor ya olmazsa diyorum ama... Yakın zamanda fotoğraflarla geri dönücezz
    gayet temiz geldiler. Singapurdan gelmesi baya uzun sürdü . 17-18 gün kadar olmuş. aslında normal ama işte bekleyene uzun

uygulanmış hali

TAKOZLAR VE PEG

motokovic ve Jashuaa bunu beğendiler.

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    İstanbul için hangi bayii yi önerirsiniz?
    Şu an hiçbir bayiide yok ama,tavsiyenize göre sıraya gireceğim.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı Jashuaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce radyatör koruma aldım sahibinden ne zaman vericeksin kargoya

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

dostum zincir koruman çok güzelmiş. sıkıntı değilse nerden aldığını söyleyebilir misin?

hocam gündüz verilen siparişlerin tümü kargoya verildi, elemanlar bilgilendirme mesajı atmamış mı

I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Arkadaşlar bende aranıza katıldım öncelikle selamlar
    iki sorum 1. lastiklere ön arka kaç hava basıyorsunuz.
    2. motorundan avadanlık çıkmayan varmı benim eksikte ona göre bayiden talep edeceğim.

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar.
    Motorumu satıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-mt-07-2000-km-170081411/detay

Motosikleti
    Yamaha Mt-07 Race Blue
    Kardeş kullanım kitapçığı verileri 33 ön 36 arka lastik verilerini vermekte. Serviste o şekilde belirtti. Avadanlık konusu ise artçı selei altında iki alyan bir tornavida başlığı ve bagaj bölümünde yani bir elin sığa bildiği o yerde ingilizce kullanım kılavuzu ve siyah bir su geçirmez kılıf ve bir kaç anahtar olması lazsım yoksa aldığınız yerden talep etmeniz lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Alıntı I3luee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. motorundan avadanlık çıkmayan varmı benim eksikte ona göre bayiden talep edeceğim.
    Kardeş kullanım kitapçığı verileri 33 ön 36 arka lastik verilerini vermekte. Serviste o şekilde belirtti. Avadanlık konusu ise artçı selei altında iki alyan bir tornavida başlığı ve bagaj bölümünde yani bir elin sığa bildiği o yerde ingilizce kullanım kılavuzu ve siyah bir su geçirmez kılıf ve bir kaç anahtar olması lazsım yoksa aldığınız yerden talep etmeniz lazım. Kolay gelsin.

Motosikleti
    Yamaha Tracer900GT
    Alıntı I3luee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim servis adana, orada arka42 ön36 olarak ayarladılar

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Arkadaşlar motor bekleyenlere sesleniyorum,İskenderun yamaha bayisinde 3 adet mt07 varmış duyurulur....

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı karakan68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim servis adana, orada arka42 ön36 olarak ayarladılar
    Kıtapcıga gıre ayarlat basına ıs alma o havalar dogru degıl

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

Alıntı Whitenoise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

12 haziran 2014 ten beri İstanbul anadolu yakasında race blue mt-07 kullanıcısıyım. Formunuzu dikkatle takip ediyorum. Eee tabi bugüne kadar neden üye olmadın derseniz "sinsiliğimden" sanırım.

Bu arada oldukça başarılı aksesuar çalışmaşarınızıda takip ediyorum. Yaratıcılığınız takdire değer.

Benim bir sorum var. Kullanıcı kılavuzu sayfa 6-28 deki çatal kontrolunu yaparken tok bir tıklama sesi duydunuz mu? Daha önceki motosikletlerimde veya başka marka ce modellerde ben böyle bir şey görmedim. Amörtisör sıkışmasında herhangi bir zorlama yok normal lakin bir ses çıkıyor. Ben bu konuyu servise danıştım. Nprmal abi takma kafana dediler ama biraz ezbere konuştular. Bugüne kadar karşılaşanınız var mı? Yada deneyip bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
    Merak ettım sabah kontrol edıp yazarım

echtsasori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 / Keeway Superlight 150
    Hangi firmadan aldınız bilemiyorum ancak benim motorum da otobosla geldi Muğla Cenkayadan aldım otobüse yukleyip gönderdiler. Çiziği bırakın toz bile yoktu Motorumda.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gündüz verilen siparişlerin tümü kargoya verildi, elemanlar bilgilendirme mesajı atmamış mı
    kargoya verildi bilgisi geldi dostum çok hızlısınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Alıntı echtsasori adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi firmadan aldınız bilemiyorum ancak benim motorum da otobosla geldi Muğla Cenkayadan aldım otobüse yukleyip gönderdiler. Çiziği bırakın toz bile yoktu Motorumda.
    Cenkaya işini bilir aga

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

Arkadaşlar bir haftalık agv k3 kaskımı satıyorum.
    Kesinlikle düşürme çarpma yok, faturası, kitapcığı, ektra agv stickerları duruyor.
    kask bu : http://www.motosikletciyiz.com/AGV-K-3-TOP-MUGELLO-2001,PR-2897.html
    480tl ye bırakıyorum. ilgilenen olursa yazabilir.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Kesinlikle düşürme çarpma yok, faturası, kitapcığı, ektra agv stickerları duruyor.
    AEA'nın kask ve prezervatif benzetmesi aklıma geliyor sürekli

Düşünsene, prezervatif takıldı ama aksiyona girilmedi, satıyoruz
    peace74 ve ulubatlı bunu beğendiler.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Sakıncası yoksa sorabilir miyim, sebep ?

Bedeni, rengi vs, nedir...?
    #sürenadam

Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AEA'nın kask ve prezervatif benzetmesi aklıma geliyor sürekli

Düşünsene, prezervatif takıldı ama aksiyona girilmedi, satıyoruz
    Bahsettiğin olay uzun süreli kullanılmış kasklar için doğru olabilir, ama bir iki sayfa gidersen kaskı daha geçen hafta
    aldığımı görebilirsin, yani öyle hemen gömmeye gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakıncası yoksa sorabilir miyim, sebep ?

Bedeni, rengi vs, nedir...?
    Sebebi yurt dışından kuzenim motor hediyesi olarak kask getiriyor,
    rengi mavi tonlarında, bedeni medium.
    http://www.motosikletciyiz.com/AGV-K...1,PR-2897.html

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Bahsettiğin olay uzun süreli kullanılmış kasklar için doğru olabilir, ama bir iki sayfa gidersen kaskı daha geçen hafta
    aldığımı görebilirsin, yani öyle hemen gömmeye gerek yok.
    Yav gömmek için söylemedim. Adam öyle bir benzetme yaptı ki, aklıma geliyor. Ben de söyledim.

Ayrıca mesela ben kask takarken kesinlikle balaklava kullanırım. Son aldığım 2 kaska saçım bile değmedi. Kaskın kılıfını da sürekli yanmda taşıdığım için vizör ve dış yüzey de hiç çizilmiyor. Düşme/darbe olmadığı sürece ve kullanım ömrü içinde satılabilir kask.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Motosikleti
    Yamaha mt07
    felix_bjk1903 kardeşimden dün radyatör koruma ve takozları alıp taktırdım elemanlarının eline sağlık taktılar. Gayet şık ve güvenli malzemeler. Gerçi kendisi mt07 ailesini terk etti ama neyse artık. Almayı düşünen arkadaşlar hiç tereddüt etmeden sipariş verebilirler bu fiyatlara zor bulursunuz bu kadar kaliteli malzemeleri.
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

omertsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cross, XJ6 DİVERSİON F
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem öyle manetlerim gelmişken bir foto atayım Kafamda birşeyler daha var plastidip boya aldım belki zincir korumaya uygulayabilirim.
    birazcık cesaret istiyor ya olmazsa diyorum ama... Yakın zamanda fotoğraflarla geri dönücezz
    gayet temiz geldiler. Singapurdan gelmesi baya uzun sürdü . 17-18 gün kadar olmuş. aslında normal ama işte bekleyene uzun
    http://i.hizliresim.com/38mVv5.jpg
    uygulanmış hali
    http://i.hizliresim.com/RyWv1Z.jpg
    http://i.hizliresim.com/p4dDXJ.jpg

TAKOZLAR VE PEG
    http://i.hizliresim.com/krqDGy.jpg

http://i.hizliresim.com/NVzolQ.jpg
    Hacı süper olmuş bu manetler cuk oturmuş parçayı bütün hale getirmiş resmen. O değilde bunlar hangi ara geldide sen taktın resim çektin :D işi gücü bırakıp motorlasın anlaşılan. Şu size söylediğim stopm larda iyi tutmuş anlaşılan tüm mt07 ler aynı olmuş fabrika çıkışı gibi :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler