Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

MT-07 windscreen çalışması yaptık.Fenada olmadı....

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı kilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana biraz Marge Simpson'ın saçını anımsattı
    HCMT07, easy81 ve Sj's bunu beğendiler.

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana biraz Marge Simpson'ın saçını anımsattı
    http://web.pdx.edu/~ngorman/nafiegor...img/marge0.png
    Haha benzetme efsane olmuş camı bendr pek begenmedım :/

Motosikleti
    mt 07 deep armor

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    MT-07 envayi çeşit cam olmaz bence gerçi zevk meselesi,bende beklemedeyim alırsam kısmet olursa orijinal aksesuar alabiliyorsam alırım,bu arada ne ballı arkadaşlar var,adam 4 mayısta yazıldım 7 mayısta motoru başka bir bayiden buldum diyor, hayretler içerisindeyim,delta motor diyorlar,arıyorum adam 3 ay diyor,bu gün daytona ya gittim 2 adet mt-07 var satıldı diyor,1 ay oldu bende yazıldım diyorum,yok mu vidasını beğenmeyen rengi olmamış diyen diyorum adam diyor ki en az 50 kişi vazgeçiyor,anlayın kaç kişi sıra bekliyor,buradan şu ballı arkadaşlara sesleniyorum şu formülü bize de söyleyin,sizi seviyorum ulan....
    oerdogan007 bunu beğendi.

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    cam olmamış tekerlerde ki yazılar güzel olmuş kesinlikle bu motora cam takma taraftarı değilim zaten makinenin özelliği çıplak olması neden üzerine o kadar aksesuar takılır ki yine de tercih meselesi saygı duyarım ama kesinlikle motoruma ne cam ne top case taktırırım kazasız belasız şürüşler
    hidiman bunu beğendi.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamahanın orijinal camını beğendim fiyatı ucuz olursan sanırım onu alacağım.

http://www.yamaha-motor.eu/tr/produc...WS-F83J0-00-00

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:05 ----------

edit:arkadaşlar az önce bir adet dyno testi izledim,adam 5.vitesde 232 ye kadar çıkıyor olduğu yerde,inatla 6. vitese atmadı motoru,bu motor o kadar yaparmı ya ?

Benhur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R -2012 ~ CBR954RR 2003
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamahanın orijinal camını beğendim fiyatı ucuz olursan sanırım onu alacağım.

http://www.yamaha-motor.eu/tr/produc...WS-F83J0-00-00

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:05 ----------

edit:arkadaşlar az önce bir adet dyno testi izledim,adam 5.vitesde 232 ye kadar çıkıyor olduğu yerde,inatla 6. vitese atmadı motoru,bu motor o kadar yaparmı ya ?

Ruzgar ve yol sartlari etkisi var dostum

mugurludag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-07
    merhaba arkadaslar..yaklasık ıkı hafta once bende beyaz olan modelını aldım..cok memnunum daha 400 km yaptım..herkese keyıflı surusler

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

Alıntı Y.S.F adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Motoru aldığında, yolcu selesi altında alet çantası çıkan var mı? İki alyan bir tornavida mıdır kullanıcıya sunulan?
    Bir de kitapçığa göre kask tutucu (helmet holder) olması lazım yolcu selesi altında ama çıkmadı bende. Sizlerde durum nedir?
    ben motoru yenı aldım ve yolcu koltugunun altında alyan anahtarı var.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Alana hayirli olsun.
    Bakana nasip olsun
    MT07 kasko yaptiran oldu mu?
    Fiyat vs bilgisi olan var mi?

echtsasori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 / Keeway Superlight 150
    Ben dün şair sigortadan teklif aldım. 1.520.-TL full kasko. Yaptırıcam pazartesi günü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

MT-07 eşek için son aldığım eklemeler.

Malesef orjinal Stompgrip lerin takıldığı yerler dizle kavramaya pek uygun değil. Zira yukarıda kalıyor. Alttaki plastik bölüme Stompgir takviyesi için yeniden universal/kesebileceğim şekilde yenisini aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

Dostum e-bay da var. Bakabilirsin. 170.-$
    Motor_Derili ve oerdogan007 bunu beğendiler.

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    tecrübeli arkadaşlar beni aydınlatırsanız sevinirim, yaklaşık 3 yıl scooter kullandım, aklımda mt 07 olduğu için, bu böyle olmayacak vitesliye geçmem lazım dedim, millet tutturdu 150 lik ile başla diye, hadi dedik 150 lik alalım, aldım 1 ay oldu, hemen sıkıldım, öğrenilecek bir şey yokmuş, şimdi bunu boşuna aldım diyorum. Haftasonu bir tane bayide tam aradığım gibi abs li mt 07 buldum, nasipse bu haftaiçi alımı yapıcam, yalnız bir iki şüphe var aklımda, öncelikle şu an bindiğim motor ile max. 120 ye çıktım, rüzgar manyağı oldum, sizdeki durum nedir, revit yazlık ceket, full face kask, dizlikler vs. ile 500 km yol yaptım, çok yıpratıcı,yorucu oldu, şimdi diyorum mt 07 alsam, 150 km. üstü hızlarda gidicem, hissiyat nasıldır hiç fikrim yok. Öndeki ufacık cam bir işe yarar mı?

Mr.Kowalski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecrübeli arkadaşlar beni aydınlatırsanız sevinirim, yaklaşık 3 yıl scooter kullandım, aklımda mt 07 olduğu için, bu böyle olmayacak vitesliye geçmem lazım dedim, millet tutturdu 150 lik ile başla diye, hadi dedik 150 lik alalım, aldım 1 ay oldu, hemen sıkıldım, öğrenilecek bir şey yokmuş, şimdi bunu boşuna aldım diyorum. Haftasonu bir tane bayide tam aradığım gibi abs li mt 07 buldum, nasipse bu haftaiçi alımı yapıcam, yalnız bir iki şüphe var aklımda, öncelikle şu an bindiğim motor ile max. 120 ye çıktım, rüzgar manyağı oldum, sizdeki durum nedir, revit yazlık ceket, full face kask, dizlikler vs. ile 500 km yol yaptım, çok yıpratıcı,yorucu oldu, şimdi diyorum mt 07 alsam, 150 km. üstü hızlarda gidicem, hissiyat nasıldır hiç fikrim yok. Öndeki ufacık cam bir işe yarar mı?
    önde ufak değil, hiç cam yok
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

ondokuzüçikibindört

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    Alıntı Mr.Kowalski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önde ufak değil, hiç cam yok
    güzel kardeşim olayın fazlayın farkındayım, merak etme, motoru alma aşamasına gelmişsem, gidip bayide inceleyip, pazarlığını bitirmişsem, motorun standardında cam olup olmadığını da anlamışımdır heralde? benim söylediğim sonradan alınacak cam ne kadar işe yarar?

Mr.Kowalski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim olayın fazlayın farkındayım, merak etme, motoru alma aşamasına gelmişsem, gidip bayide inceleyip, pazarlığını bitirmişsem, motorun standardında cam olup olmadığını da anlamışımdır heralde? benim söylediğim sonradan alınacak cam ne kadar işe yarar?
    alınganlığa gerek yok farketmemiş olabilirsiniz, aklınızda yanlış kalmış da olabilir..

bunda bir ayıp yok..

ayrıca bakın yukarda arkadaş taktırmış yelken gibi ön cam maşallah..

sizin önceliğiniz buysa, böyle seçenekler var..

şimdiden hayırlı olsun size..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

bu arada haziran ayı içinde kadıköy delta'dan motorunu teslim alabilen oldu mu?

ben ilk haftasında kaporomu geri almıştım..

ondokuzüçikibindört

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ruzgar sızın ıcın problem olusturucaksa baska motosıkletlere yonelın cıplak motorda ne yaparsanız yapın ruzgar yersınız ben cam aldım sanırım gerı sokucem tıpsız daha cok sevıyordum sankı ısınamadım cama :/
    karakan68 ve MotoBursa bunu beğendiler.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim öyle rüzgardan şikayetim yok ama insan sığınacak bir liman arıyor bazen

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    mt 09 için sıraya girdim kapora verdim mayısın 8 inden beri bekliyorum :(

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim öyle rüzgardan şikayetim yok ama insan sığınacak bir liman arıyor bazen
    hakkaten rüzgarla çok ilgili olmayan sevmeyen arkadaşlar düşündün. ama şöyle de bir şey var normal bir havada sürekli 160 ile seyahatte bana çok rahat ettim. rüzgarlı bir hava olursa ozaman da ancak 120 falan ideal oluyor. ki bunlar bana göre ülkemiz şartlarında çok çok yeterli süratler. bunların altında zaten rüzgarla pek ilgi alaka olmuyor şehir içinde ne cama gerek var ne başka bir şeye
    birkaç günden bütün aksesuarlar tamamlanıyor
    felix_bjk1903 arkadaşımızdan aldığım koruma takozlarıve elcik zaten duruyor. manet koruma, manet, stomp grip, pegler bu hafta içinde elimde olmuş olacak hepsini birden uygulayıp fotoğraf atıcam bakalım nasıl olacak
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler