Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim zincirle ilgili sıkıntım yok, sadece fotoğrafta gergin gibi geldi. kaçıncı dişte uygun olduğunda bakıp söyleyebilir misin acaba?
    Merhaba dostum,

Zincir gerginliğine baktım. 2 büyük 2 küçük çizgi var, yani 4. seviyede.

Elle kontrol edilince 2-2.5 cm kadar maşaya doğru yaklaşıyor. 60 Kg için normal ayarlarda.
    ukiran35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum bazı aparatları fazla sıktığım için kırıldı... görüntü kalitesi yeterli seviyede... Bi gopro parasına 10 tane alabilirsin

Donanım Haber

The best action camera under $100
    abi sj4000 den farkı ne peki biliyo musun

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Voodoo Child adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada ismail radyatör koruma çok şekil ancak o yağlayıcı sistem çok büyük ve biraz da çirkin duruyor. o hortumu ve hazneyi daha bi motora yakın konumlandıramadın mı? biraz fazla kuyruğa yakın bence, biraz kaba durmuş. bir de sorması hiç ayıp değil kaç liraya mal oldu?
    Dostum, yağlayıcıdan çıkan hortumun olabildiğince dik olması için öyle konumlandırdık. Ben rahatsız olmadım. Bu kadar işlevsel bir mekanizma için azıcık görsellikten ödün vermek sorun olmadı. Fren hidroliği ile kıyaslayınca büyük görünüyor ancak içindeki yağ sürekli azalacağı için daha küçük kapasiteli bir depo çok da kullanışlı olmayabilir. Büyüklüğü de konumu da hiç aklıma takılmadı açıkçası. Sorun yok bence

Benim rahatsız olduğum kısım da maşadaki plastik cırtlar. İki tane cırt malak gibi duruyor orada. Onun üzerini kapatacak bişe ayarlarsam süper olacak.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sj4000 den farkı ne peki biliyo musun
    malesef onu bilemiyorum

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Voodoo Child adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de sorması hiç ayıp değil kaç liraya mal oldu?
    Fiyatı yazmayı unutmuşum. Ürün Loobman, fiyatı 70-75 TL.
    (Biz arkadaşlarla adetli aldığımız için kişi başı kargo dahil 55 TL ödedik. Tek alınca kargo maliyeti daha yüksek oluyor. )

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    bu arada takozlar 150 tl, sahibinden.com üzerinden mağazamıza ekliycem haberiniz olsunnn

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef onu bilemiyorum
    tamam abi teşekkürler yine de

hfz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bugün autodrom pistinde test sürüşündeydik. 07 harika bir motor. Altınızda boğayla dolaşıyormuşsunuz hissi :D 09 un A modunda gazı açmaya gerek kalmıyo kükrüyo resmen :D bonus olarak super tenere 1200 o ağırlığına rağmen virajlarda çok rahat ve kıvraktı. 07 den şaşmayacaz tabii :D

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar,bu gün arka sehpa için takoz alıcaktım fakat bizim motora göre uygun takoz bulamadım, dükkanda çalışanlardan bir tanesi,bu motorun takoz yeri yok,bunu maşadan kaldırıcakın dedi,sadece arka sehpa ile maşadan kaldırmak sıkıntılı olmazmı ?

zincir yağlıyıcam diye fıtık olucam yav,it dur yağla it dur yağla,ömrümü yedi yani

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,bu gün arka sehpa için takoz alıcaktım fakat bizim motora göre uygun takoz bulamadım, dükkanda çalışanlardan bir tanesi,bu motorun takoz yeri yok,bunu maşadan kaldırıcakın dedi,sadece arka sehpa ile maşadan kaldırmak sıkıntılı olmazmı ?

zincir yağlıyıcam diye fıtık olucam yav,it dur yağla it dur yağla,ömrümü yedi yani
    takoza gerek yok hocam, bendeki sehpalar da direk maşadan tutuyor, sıkıntı çıkmadı bugüne kadar

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada takozlar 150 tl, sahibinden.com üzerinden mağazamıza ekliycem haberiniz olsunnn [COLOR="Silver"]
    Lınk paylasırsın degılmı bızde faydalanalım

Motosikleti
    Yamaha Tracer900GT
    Sevgili MT-07 dostları;
    Dün 3.depo benzinimi aldım. Bu forumu başından beri takip ediyorum ve bu motoru almamda çok büyük bir etkisinin olduğunu söylemeliyim. Tecrübe, bilgi ve birikimini paylaşan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. Buradaki arkadaşların adeta bir aile olduğunu gördüm ve çok sevindim. Motorum ABS li Deep Amoor renk. Bende yaşadığı tecrübeleri çok kısa anlatmak istiyorum.
    Bu motor benim neredeyse ilk motorum sayılır. Neredeyse diyorum çünkü daha önce çok kısa süreli küçük hacimli aletleri kullanmıştım. Bu motorun siparişini verdiğimde yaklaşık 1,5 ay bekledim. Bu sırada motosiklet konusunda tecrübeli bir arkadaşım garajında duran Mondial 250 MCT sini apar topar bana verdi ve ‘senin motosiklet gelene kadar bununla biraz tecrübeni arttır ‘ dedi. Daha sonra benim motosiklet geldiğinde ve ben onu kullanmaya başladığımda o arkadaşımın bana nasıl büyük bir iyilik yaptığını anladım. Şu anda çok rahatım, tabiki o dönemi sorunsuz atlatmamda Sevgili Mondial 250 MCT nin ve olabilecekleri önceden tahmin edip motorunu bana veren veren çok sevgili dostumun katkısı büyük.
    Şimdilik fazla uzatmak istemiyorum, yaşadığım sorun, sıkıntı ve güzel anları sizlerle paylaşmaya ve sizin paylaştıklarınızı da takip etmeye devam edeceğim, herkese selamlar, saygılar.
    oerdogan007 ve HCMT07 bunu beğendiler.

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    radyatör korumanın fiyatı nedir çok iyi durmuş üzerin de 👍

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı ulubatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    radyatör korumanın fiyatı nedir çok iyi durmuş üzerin de ��
    Dostum, forumdan @cihanaskin rumuzlu üyeden aldım.

Alıntı cihanaskin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1tek adet için 80 tl ancak adet farklı olursa bir şeyler yapabilirim.
    Yazmıştı arkadaş fiyat için. Kendisiyle iletişime geçebilirsin

Kosovalī - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue
    Ben gopro black edition 3+ kullanıyorum parasini son kurusuna kadar hakeden bi kamera.
    Yamaha mt 07 Yalova yolu: http://youtu.be/BvgmANiBJzs

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Kosovalī adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gopro black edition 3+ kullanıyorum parasini son kurusuna kadar hakeden bi kamera.
    Yamaha mt 07 Yalova yolu: http://youtu.be/BvgmANiBJzs
    bende hero 3 + black kullanıyorum. türkiyede çok pahalı ama.. ben biraz şans işi oldu 390 dolara amerikadan getirttim. kargo falan filan hiçbirşey olmadı doğal olarak. 25 dolarını da taxfree olarak geri aldılar
    bende gelecek hafta sanırım bikaç aksesuar alıcam. elcik , manet koruma , yan radyatör korumaları ( yamahanın orjinal olanlarından) bi ihtimal zincir koruması. bikaç sticker bastırcam mt logosu çeşitli boy ve renklerde. bu ay biraz güzelleştircem babyblue'yu

Motosikleti
    merman ve kaan898 bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 ABS
    MT-07 X-TARMAC

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Yavru Mt

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hero 3 + black kullanıyorum. türkiyede çok pahalı ama.. ben biraz şans işi oldu 390 dolara amerikadan getirttim. kargo falan filan hiçbirşey olmadı doğal olarak. 25 dolarını da taxfree olarak geri aldılar
    bende gelecek hafta sanırım bikaç aksesuar alıcam. elcik , manet koruma , yan radyatör korumaları ( yamahanın orjinal olanlarından) bi ihtimal zincir koruması. bikaç sticker bastırcam mt logosu çeşitli boy ve renklerde. bu ay biraz güzelleştircem babyblue'yu
    Elcik manet koruma bende almak istiyorum beğendiğin bi model varsa link atarsan sevinirim
    kaan898 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Kosovalī adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcik manet koruma bende almak istiyorum beğendiğin bi model varsa link atarsan sevinirim
    @asomuncu'nun söylediği ürün: 7/8" Brake Clutch Protect Proguard System Pro Levers Guard CNC Universal Blue

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen elcik olarak ta rizomanın mavi olanını alcam galiba. ama biraz da düşünüyorum da acaba azcık daha kastırsam da egzoz mu alsam ki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler