Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kargo dahil 280 liraya geliyor yani koruma takozları,benim için biraz pahalı geldi bütceyi çantaya ayırmak niyetindeyim, madsky 1-2 tane çantalı resim koyabilirmisin,önceki resim pek belli olmuyor da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    elmasdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 800
    Bir kaç farklı açıdan çanta resmi çok iyi olur..

madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    Tamam beyler, haftasonu agvaya gidiyorum insallah, o zaman cekerim bol bol. Cantayi normalde takmiyorum.
    elmasdag bunu beğendi.

herkese merhaba.haftaya kismetse insallah yamaha bayiine gidip mt 07 icin siparis verecegim..mat gri abs siz istiyorum istanbul da nereden almami tavsiye edersiniz?bu arada herkesin hayirli olsun kazasiz belasiz keyifli surusler insallah arkadaslar

Motosikleti
    Tiger 800
    valla birader istanbul bayilerinde zor bulursun ve cok beklersin. hatta kapora bile almıyorlar belirsizlikten. ben antalya bayisinde hazır buldum kısmete ellerinde nasıl kalmışsa... hemen verdim parasını haftaiçi yollayacaklar. sen de anadolu bayilerine bak derim.

Kosovalī - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue
    Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam beyler, haftasonu agvaya gidiyorum insallah, o zaman cekerim bol bol. Cantayi normalde takmiyorum.
    Balıkesir den motoeu aldigimda sormustum nasil takiliyor diye demek sizinkinide kesmisler.Birde zahmet olmazsa cantasizda foto ekleyebilirseniz cok sevinirim
    Teşekkürler

varmi ellerinde olan bildigin bir bayii?

Motosikleti
    Tiger 800
    Nebiogullari Satış müdürü ismail beyle görüş İstanbuldan yeni motor alan Murat bey tavsiye etti dersen elinde bir motor daha vardı onu sana ayarlayabilir.
    orada yoksa bodrum bayisinde var. o da beni aramıştı geldi diye haber vermek için ama ben almıştım artık.

Hatay İskenderun yamaha taşyurek motor da Race bulu var istersen

tesekkurler

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Arkadaşlar MT07 'nin kullanım kitabında(sayfa 3-27) elektrik alabilmek için DC soketi mevcut deniyor ve soketin yeri olarakta sol depo altındaki bölgeyi işaret ediyor. Sizlere sorum şu, bu soketi gördünüz mü ve/veya kullananınız var mı?

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı meugur74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu takozu taa ingilterelerdenmi getirttin?
    Valla müthiş bir icatmış imkanı yok yapılamaz komplike bi şeye benziyor!
    elbette sistem basit ama koruma urunlarinde malzemenin yapisi kalitesi onemli. Bu aparatlar gercekten ozel degisik nalzemeler. Muhendisler ve ozel ekipler ile tasarlaniyor. Ben bizim sanayideki tork anahtari bile kullanmayan ustalara guvenmiyorum. Tercih tabi. Cok daha ucuza sanayide de yaptirilabilir ana ben tercih etmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kargo dahil 280 liraya geliyor yani koruma takozları,benim için biraz pahalı geldi bütceyi çantaya ayırmak niyetindeyim, madsky 1-2 tane çantalı resim koyabilirmisin,önceki resim pek belli olmuyor da
    Kesinlikle ucuz degil katiliyorum. Ama radyator, ayna , manet daha pahali. Ben cok canta insani olmadigimdan (sirt cantasi simdilik yetiyo) bunu ilk siraya aldim.

merman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max İron max
    http://www.rg-racing.com/browseBike/...s/RAD0171.aspx

Bu radyatör koruma çok güzel duruyor. Siyah ve Titanyum rengi var. Deep armor un şasi rengi titanyum gri gibi olduğundan grisi daha mı hoş durur acaba? Fotoda koymamışlar.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zincir yağlamak çok sorun oluyor, arka sehpaya kaldırma aparatı nereye takılıyor bilen var mı ?
    internette adam akıllı aksesuar resmi yok,ya kimse bir şey takmadı,yada sadece şu anda bu motoru biz kullanıyoruz

mt 09 kullanıcısına sunulan anahtar setine bak, ulan benim elime tutuşturdular anahtarı birde ezik ezik anahtar cepten çıkmaz muhabbeti yaptılar yine

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ocak ayı vergisini ödeyecek miyim diye merak eden arkadaşlar için.
    tescil ve trafiğe çıkış tarihi 21-04-2014 olan mt-07 için
    http://i.hizliresim.com/7m66pm.jpg
    MTV nin İlk taksitini dün ödedim sanırım bankadan ödeme yaparsanız bankada taksit yapıyormuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:25 ----------

Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir yağlamak çok sorun oluyor, arka sehpaya kaldırma aparatı nereye takılıyor bilen var mı ?
    internette adam akıllı aksesuar resmi yok,ya kimse bir şey takmadı,yada sadece şu anda bu motoru biz kullanıyoruz

mt 09 kullanıcısına sunulan anahtar setine bak, ulan benim elime tutuşturdular anahtarı birde ezik ezik anahtar cepten çıkmaz muhabbeti yaptılar yine

http://i.hizliresim.com/9XmO6Z.jpg

Arka sehpa için bikelift rs aldım ama malesef v adaptör ile gelmiş oldu şimdi universal adaptörü bekliyorum 10 güne gelecekmiş...

merman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max İron max
    Izmire kask ve mont bakmaya gidiyorum. Oneri bir yer var mı

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Ankara'li mt07'ciler nerede dolaniyor? Forumda goruyorum bir suru alan olmus Ankara'dan yolda bi denk gelemedim.

Merak ettik kardesim, gorsem ceviricem bi bakalim nasilmis su motor diye de yok...

Neyse ben gormezsem de siz mavi 600fa gorurseniz cevirin beni madem, korna el kol falan bi sey yapin.

Bu arada herkes gule gule, kazasiz, guzel gunlerde kullansin motorunu arkadaslar...

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    1000 Km bakımını kaç liraya yaptırdınız?

Ankara baydar 225 liraya yapıtı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'li mt07'ciler nerede dolaniyor? Forumda goruyorum bir suru alan olmus Ankara'dan yolda bi denk gelemedim.

Merak ettik kardesim, gorsem ceviricem bi bakalim nasilmis su motor diye de yok...

Neyse ben gormezsem de siz mavi 600fa gorurseniz cevirin beni madem, korna el kol falan bi sey yapin.

Bu arada herkes gule gule, kazasiz, guzel gunlerde kullansin motorunu arkadaslar...
    Eyvallah... mavi 600fa görürsem peşine düşecem :D

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Mat Gri
    ben bugün 1000 bakımını motoru aldığım aydın motor şirinevlerde yaptırdım. 3 litre yağ 35 liraymış tanesi 100 tl saydı 40 lirada işçilik aldı. yağ filtresini değiştiryo musunuz diye sordum, o 1000 bakımında yok dedi. ama kitapçıkta öyle yazyo dedim, kitapçığa göre yağlarda 10000de bir değişyo ona bakarsan 5000 de bir değiştirmen lazım, yağ filtresinide 5000de değiştircez dedi ama ben tam emin olamadım arkadaşlar 1000 bakımında neler yapıldı size?

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    arkadaslar su mt 07 nin aksesuarları konusunda bana ulasırsanız cebinizden daha az para cıkar emin olun..
    elimde kaldırma sehpaları var, bakayım bi uyacak mı. ekstra aparata gerek kalmadan kullanılabilir belki. Bir yerle görüştüm, elinde mt 07 için koruma takozları varmış, uygun fiyata verirse toplu alım yapacağım ondan, kaliteliyse tabii

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler