Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    vay arkdaş bu ne yaaaaaa

motor ortada geçiyor hala izmoto izmirde ses yok seda yok yaaaa

ne vurdum duzmaz ne alakasız bir insan bunlar yaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gzc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 (Today-Beat-YBR125-CBR250)
    Balikesirdeki kirmizinin kaporasini yatirdim. Hayirlisi olsun insallah burda bilgilendiren arkadaslarada cok tesekkurler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Adrese teslime ne kadar verdiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek fotoğrafım yok ama bende böyle duruyor

http://i.hizliresim.com/P3nv1v.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

Arkadaslar bu arada, balikesir motohanda 1beyaz 1kirmizi ve ayrica 1 beyaz absli bulunmakta. Adresinize kadar getiriyorlar.
    Adrese teslime ne kadar verdiniz acaba

madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı Gzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balikesirdeki kirmizinin kaporasini yatirdim. Hayirlisi olsun insallah burda bilgilendiren arkadaslarada cok tesekkurler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Adrese teslime ne kadar verdiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Adrese teslime ne kadar verdiniz acaba
    Hayirlo olsun. Adrese teslime 250tl verdim.
    Canta demiri, cantasi, kilidi, sirt dayamasina toplam 1000tl ye falan denk geldi

Motosikleti
    Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirlo olsun. Adrese teslime 250tl verdim.
    Canta demiri, cantasi, kilidi, sirt dayamasina toplam 1000tl ye falan denk geldi
    Tesekkur ederim. Galiba ben plakasiz gelicem gibi gorunuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Birde soyle bir sey var. Ben simdi motoru alirsam ocak ayinin bandrolunu odeyecek miyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Birde soyle bir sey var. Ben simdi motoru alirsam ocak ayinin bandrolunu odeyecek miyim

Erkutgor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Bildiğim kadarıyla kargosu dahil 75 Euro'nun üzerindeki yurtdışı siparişleri gümrüğe takılıyordu.
    Bu sıkıntıyı nasıl çözdünüz? Bende aynı yolu izliyim..

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşlar ilk kötü haberi ben vereyim ve hepiniz de önemli bir konuda uyarayım.

motorun üzerinde bridgestone battlax olan arkadaşlar yağmurda çok çok dikkatli olsun. ıslakta berbat bir lastik hemen kilitleniyor. abssiz motorda kaza yapmak işten değil.

Motosikleti
    Bu 18700 liralik fiyata mtv dahil degil dimi? Herkes kendi oduyor yani.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ajemix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbul'da arayan arkadaşlar için,
    Aydın motor şirinevler de bir tane ABSsiz race blue bulunmakta arkadaşlar.

teşekkürler arkadaşım bilgi verdiğin için hiç beklemeden onuda ben aldım. şans işte

merman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max İron max
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu siteden siparis verdim. http://www.rg-racing.com/browseBike/...4_onwards.aspx

Oldukca saglam markadir

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:58 ----------

Servisi nasil bilmiyorum ama yamaha izmir vasat bir esnaf .ayni numaralar bize de yapildi. Zira bunu öngörüp duzce dadas motordan aldim ben de . Memnunum. Oneririm
    Koruma takozunu Her hangi bir yerli firma da bulamaz mıyız? Takoz dedigin motora gore değişen bir şey değildir sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

[/COLOR]Birde soyle bir sey var. Ben simdi motoru alirsam ocak ayinin bandrolunu odeyecek miyim[/QUOTE]
    Evet arkadaşım odeyeceksin ya da 1Temmuz a kadar plaka çıkartmıcaksın

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    gümrük eşyanın kıymetine bakar kargo ücreti gümrüğü ilgilendirmez .eşyanın kıymeti 75 euroyu geçmemelidir. kargo isterse 100 Euro olsun fark etmez.

bu arada uygun ön cam bulan var mı acaba

Motosikleti
    xmax 250
    Ben yurtdisindan almadim aksesuarlari, motoru aldigim bayiden aldim

merman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max İron max
    takoz ve motor koruma demiri aldın mı madsky
    arka çanta güzel ama motorun görüntüsünü kötü yönde etkiliyor biraz lazımsa yapacak bir şey yok

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Alıntı cem_1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşım bilgi verdiğin için hiç beklemeden onuda ben aldım. şans işte
    Hayırlı olur inşallah Beyaz ABS li de benim

Motosikleti
    MT-07
    alternatifyo
    gümrük eşyanın kıymetine bakar kargo ücreti gümrüğü ilgilendirmez .eşyanın kıymeti 75 euroyu geçmemelidir. kargo isterse 100 Euro olsun fark etmez.

Yok, yanlis biliyorsunuz.. Gumruk vergisi CIF fiyat uzerinden odenir , CIF fiyat turkiyeye gelis fiyatidir (navlun dahil, yani kargo dahil)
    Neyse onemli degil, izmirian , yanit yazabilirsen sevinirim.

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Erkutgor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alternatifyo

Yok, yanlis biliyorsunuz.. Gumruk vergisi CIF fiyat uzerinden odenir , CIF fiyat turkiyeye gelis fiyatidir (navlun dahil, yani kargo dahil)
    Neyse onemli degil, izmirian , yanit yazabilirsen sevinirim.
    Hocam rg racin 56£ diyor urune 199 tl kargo dahil 81 £(288) tl. Kargo ucreti haric 75 euro uzerinden bakiyor gumru . Ama biraz sans zira memur koli ya da kutu ustundeki fiyata bakiyor kabaca . Bot almistim daha once koli ustunde urunun fiyatina gore islem yaptilar. Ayni siteden arkadasim ayni botu aldi 70 tl gumruk cikti.

300 tl desen gumrukle 360 tl yapiyor(sadece urune bakarlarsa 0) yine ucuz yine ucuz yamaha 575 tl diyor (yok artik) kendi korumasina

Bu firmanin urunlerini barkin bayoglu da tavsiye etmisti sohbet sirasinda. test edildi hatta bir kac motorda sonuc misss . Ayrica istersen evde sen bile takabilirsin kurulum muthis basit . Ben o yuzden riske girmedim yerli takizlar tirt oluyor cogu zaman. 360 tl bir ayna sinyal manet fiyatinin cok altinda. Hele radyator ouvvv .

Eger gumruge takilirsa adresine en yakin ptt ye ya da urun kapiya geldiginde pesin olarak gorevliye veriyorsun. Benim siparis yolda takinca daha net bilgi verebilirim.

Motosikleti
    MT-07
    izmirian, tesekkurler.. termin ne kadar suruyor ?

Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı merman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takoz ve motor koruma demiri aldın mı madsky
    arka çanta güzel ama motorun görüntüsünü kötü yönde etkiliyor biraz lazımsa yapacak bir şey yok
    Yok hayir takoz ve koruma demiri almadim. Canta, artcinin guvenligi ve konforu icin ideal, arkasina yaslanabiliyor, hanim memnun valla.
    merman bunu beğendi.

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    arkadaslar bu barracudamoto italyan tasarim sportif bir cam. an itibariyle stoklarinda yok ama girer girmez aerosport camini siparis edicem.
    zira 165-170 km hizlarda suratim kaskin vizorune yapisti nerdeyse, olusan ruzgar basinci cok fazla. bi de izmirden cesmeye bir gittim ceketin ust yarisi ile kask sinek olusu dolu rezalet yaa fiyati 119 euro kargosuyla birlikte 150 euro yani 450 lira falan yapar max.

redracingparts.com da da iki cesit far ustu cam var ama ben pek begenmedim acikcasi.

koruma takozu olarak yine barracudanin 49 euroya var. ama RG nin ki daha bi guvenli galiba, yaris motorlarinda da kullanilan guvenilen bir marka.

deponun yani icin italyadan soyle bir sticker cifti siparis ettim. sele ile depo arasindaki bolum icin de bi parcasi var 48 dolar

bir de sehir icinde arabalarin arasindan gecerken yanlislikla manete dokunup dusme tehlikesi ya da yatirinca motoru manet yamulmasin derdine son verecek agresif manet koruyucalari var onlari da hong kong tan siparis ettim. bu parca ayrica motogpde de zorunlu hale getirildi yanilmiyorsam, pilotlar birbirine cok yaklasip dokunduklarinda manetler sikisip fren yapip dusmesinler diye. 30 dolar

yani boyle de aksesuarlarimiz var arkadaslar haberiniz olsun. herkese selamlar
    merman bunu beğendi.

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Merak edenler için arrow ekzoz

merman bunu beğendi.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    http://www.rizoma.com/news/news-14-04-2014-yamaha-mt07/en

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

http://www.motorcycle-talk.net/forum/mt-07-fz-07-modifications/151-adjustable-folding-brake-clutch-levers.html
    Avrupadaki forumlarda arkadaşlar da güzel tecrübeler paylaşıyorlar, mesela yakıt tüketimi konusunda 4lt/100 km genelde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler