Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    bekleyen arkadaslara bol sabırlar mt pesıne tam dusucekken cbr 650 F benı kurtardı sadece renk sıkıntım kaldı dun satıs fıyatı acıklandı motorlar bugun bayılere gırdı ıstedıgım renk ıcın naz yapıyorum yoksa yarın teslım edıcekler yamaha belkı super bır motor cıkardı ama dıstrıbutorde hayır yoksa bu ıs yalan sızlere bol sabırlar alanlara kazasız belasız surusler....
    xismailaydin ve Volki34 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mr.Kowalski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harbiden 800 tl zam gelmiş..siteye koymuşlar..

valla sıkmaya başladı bu iş..

Motosikleti
    Kawasaki z800
    Arkadaşlar bayilerin eline gelmesine rağmen satmamalarının nedeni ortaya çıktı, fiyatlara zam geldi hayırlısı olsun, yarından itibaren tum elinde mt-07 olan bayiler satışa başlarlar. 20.300tl fiyatla satışta.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Bu yamaha beni kawasaki sahibi yapacak en sonunda

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    üzüldüm mt07 alacaklar adına kötü oldu cidden

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bence bilerek sizi beklettiler kafadan direk zamlı geçirmek istediler kanımca bu ticaret anlayışının !!! gerisini herkes anladı !!!

yazıklar olsun yamaha bu yuzden beklettiler bizi demekki ama bence kaporo verip sözlesme yapanlar zamlanmamıs fiyattan almaları gerekir

Kosovalī - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue
    Ben kapora verdim ama sozlesme filan yapmadim yarin aricam bakalim gelmis mi die

evilded - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Delight
    böyle saçmalık olmaz, kapora verenler üstünü tamamlamasın Kanunen böyle bir hakları yok. Kaporanın verilmesiyle Sözleşme kurulmuştur.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    1000 km. bakımını yaptırmış bulunmaktayım; toplam 150 lira tuttu ve bence fazla istediler ancak garanti dışına çıkmasın diye gittiğimden, diğer işlemler için önünden geçmeyeceğimden ses çıkarmadım. Bunun içinde 3 litre yamalube yağ (75 lira), yağ filtresi (25 lira), zincir bakımı ve işçilik ücreti (50 lira) var. "Neden bu kadar fazla işçilik ücreti var, altı üstü yağ ve filtre değişimi yapıldı" dediğimde, "garanti belgesini onayladık bak o kadar vs." gibisinden saçma sapan cevapla karşılaştım. Başka şehirdeki bir yamaha servisini de aradım sordum, aynı ücrete yakın fiyat aldım ama aynı fiyatı almam, fazla ücret istenmediği anlamına gelmiyor. Muhakkak daha az isteyen yerler de olacaktır, tavan fiyatını, size yazdığım ücret olarak algılayabilirsiniz.

motokovic bunu beğendi.

sahibinden.comda ve yamahanın sitesinde zamnlı fiyatları mevcut suanda

evilded - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Delight
    1000tl zam gelmiş

armağan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    [QUOTE=xdanger;3334887]1000 km. bakımını yaptırmış bulunmaktayım; toplam 150 lira tuttu ve bence fazla istediler ancak garanti dışına çıkmasın diye gittiğimden, diğer işlemler için önünden geçmeyeceğimden ses çıkarmadım. Bunun içinde 3 litre yamalube yağ (75 lira), yağ filtresi (25 lira), zincir bakımı ve işçilik ücreti (50 lira) var. "Neden bu kadar fazla işçilik ücreti var, altı üstü yağ ve filtre değişimi yapıldı" dediğimde, "garanti belgesini onayladık bak o kadar vs." gibisinden saçma sapan cevapla karşılaştım. Başka şehirdeki bir yamaha servisini de aradım sordum, aynı ücrete yakın fiyat aldım ama aynı fiyatı almam, fazla ücret istenmediği anlamına gelmiyor. Muhakkak daha az isteyen yerler de olacaktır, tavan fiyatını, size yazdığım ücret olarak algılayabilirsiniz.

bir sonraki bakım ne zaman yani bakım aralığı kaç km acaba.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Beyler zam muhabbetine çok üzüldüm gerçekten. İnşallah kapora vermiş arkadaşlar eski fiyattan alır.

Bakım muhabbetine gelince, ben zincire servisten iyi bakıyorum zaten. 800 Km'de 2 kez yağladım fırça ile

Ayrıca faturada "işçilik" kalemi olmaması lazım. 1000 bakımında işçilik olmuyor diye biliyoruz. Ben de Cumartesi gideceğim bakıma, bakalım ne olacak.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    [QUOTE=armağan**;3334903]
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 km. bakımını yaptırmış bulunmaktayım; toplam 150 lira tuttu ve bence fazla istediler ancak garanti dışına çıkmasın diye gittiğimden, diğer işlemler için önünden geçmeyeceğimden ses çıkarmadım. Bunun içinde 3 litre yamalube yağ (75 lira), yağ filtresi (25 lira), zincir bakımı ve işçilik ücreti (50 lira) var. "Neden bu kadar fazla işçilik ücreti var, altı üstü yağ ve filtre değişimi yapıldı" dediğimde, "garanti belgesini onayladık bak o kadar vs." gibisinden saçma sapan cevapla karşılaştım. Başka şehirdeki bir yamaha servisini de aradım sordum, aynı ücrete yakın fiyat aldım ama aynı fiyatı almam, fazla ücret istenmediği anlamına gelmiyor. Muhakkak daha az isteyen yerler de olacaktır, tavan fiyatını, size yazdığım ücret olarak algılayabilirsiniz.

bir sonraki bakım ne zaman yani bakım aralığı kaç km acaba.
    bazı servisler daha çok para kazanmak için her 3000 km de bir der. normalde her 5000 km de yağ bakımı olur.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı hkn09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bayilerin eline gelmesine rağmen satmamalarının nedeni ortaya çıktı, fiyatlara zam geldi hayırlısı olsun, yarından itibaren tum elinde mt-07 olan bayiler satışa başlarlar. 20.300tl fiyatla satışta.
    böyle birşey yok. bayinin eline geçen para değişmiyor.. sonucunda bütün parayı yamaha alıyor. resmi sitede geçen fiyat üzerinden işlem yapıp vergilerini ödedikten sonra ister mt-07 satsın ister tenere satsın aşağı yukarı ellerine geçen para motosiklet başına 300-500 lira arası değişen paralar.. bayilerin yapabilecek hiçbirşeyi yok.
    yani siz gidip zam gelmiş ama ben 17900 fiyat varken aldım dediğinizde bayi size 1000tl para verebiliyorsa o fiyata satar. yoksa onlarında yamahaya ödemesi gereken tutar belli.
    belki mesajınızı yanlış anlamış olabilirim. ama bence zam olayında bayilerin kazanacağı pek birşey yok. motosikletlerin satışında neden bukadar ilgisiz davranıldığını falanda ben böyle anlamış oldum. bayi işlemleri gözümün önünde yaptı. vergi ödemeleridir şunlardır bunlardır.. motorun gerçek fiyatı , yamahaha giden para ve sonrasında kendi cebine kalan para falan filan..
    kapora veren arkadaşlar keşke zamdan etkilenmese :( ...
    kafa biraz dolu okudum . hakkatan alakasız bir mesaj yazmış olabilirim kusura bakmayın . amacım kimseyi korumak falan da değil. ama hani elinde şuan 07 olup ta sahiplerine verilmeyen motosiklet yoktur diye düşünüyorum :/.. bilemedim :(

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    [QUOTE=barodi;3334912]
    Alıntı armağan** adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı servisler daha çok para kazanmak için her 3000 km de bir der. normalde her 5000 km de yağ bakımı olur.
    kullanma kılavuzunda; 1000 km de yağ ve filtre değişimi, 10000 km de sadece yağ değişimi, 20000 km de yağ ve filtre değişimi yazıyor, yani her 10000 de yağ, sonraki 10000 de yağ ve filtre değişimi yapılacak yazıyor.

Mr.Kowalski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayır vazgeçsek ne alıcaz?

bu fiyata hala en iyi motor bu..

var mı tavsiyesi olan??

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bakım fiyatını paylaşırsan seviniriz

Ben de Cumartesi bakıma gitmeyi düşünüyorum

An itibarı ile 815 KM'deyim

Bu arada ilk artçılı sürüşümü dün gerçekleştirdim. Artçı seleden rahatsız olmadığını, yorulmadığını sadece 200'e çıkarken bana yapışmak zorunda kaldığını söyledi. Farkında olmasa da yapması gerekeni yapmıştı tabi

Rüzgarlı havada artçılı 200 Km/H gördüm dün akşam. Tabi o hıza çıkar çıkmaz gaz kapatıp 5000 devir altına geri döndüm.
    Rodaj zamanı 200zaten motorun son hızı neki? sen gazı nerdeyse tapa'lamışın...
    The Power of The Dreams.

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Zam olayı beklenen durumdu;bende 1000-1500 arası tahmin ediyordum.yalnız kapora veren arkadaşlara zamsız verseler iyi olurmuş. ama öyle olmayacak görünüyor. Tr'de, sınıfında en iyi fiyat/performans motoru, bunuda kabul etmek lazım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler