Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı Nyleo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün delta ile konuştum yamaha sevkiyatları durdurmuş. Mart 15 den beri bekliyorum insan evladına bu yapılmaz. Mayıs sonu diyorlar şimdi bende siparişi iptal ettim. Honda dan nc750 x aldım . Kızgınlığım 7.000 tl ye patladı. Pazartesi plaka takılacak. Böylece mt 07 maceram başlamadan bitti. Alanlara hayırlı olsun. Bir daha vitrin de görmeden yamaha nın yanına uğramam.

YAPMA HOCAM YA ://

İKİNCİ PARTİLERİ Mİ İPTAL ETMİŞ ?

GELMEYECEKMİYMİŞ YANİ VAY ARKDAŞ YAA

BENDE VAZ GEÇER KAPORAYI ALIRIM O ZAMAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Volki34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun, 7000'e patladı diye düşünmeyin, daha farklı bir motor almışsınız... MT-07 öyle uçuyordu, böyle kaçıyordu diye düşünmeyin sonradan, aldığınız motorun konfor ve uzun yola gelme gibi avantajları üzerinde durun, onları kullanın...
    Dostum, arkadaşa katılıyorum. Az yakan bir tur motosikleti almış oldunuz. Hayırlı olsun. Bol bol uzun yol yapabilirsiniz.

MT-07 almak isteyenlerden en şanslısı bendim sanırsam. 20 Mart'ta Cbr 250'yi sattım, 1 Nisan'da bayiyi aradım, 15-20 Nisan teslim ederiz dedi ve 19 Nisan'da teslim etti.

Ancak arz konusunda Yamaha bence de çok yetersiz kaldı. Sen bu kadar iyi fiyatla bu kadar güzel bir motosiklet sunuyorsan, talep patlamasını tahmin edebilmen lazımdı. Ki kıçı kırık ABS donanımlı olanları daha az geliyor sanırsam.

Ha, Yamaha tabii ki etkilenmez. Sonuçta Cbr 250 de Türkiye'ye ilk girdiğinde talebi karşılayamamıştı. Şimdi karşılıyor ama bu sefer de fiyat şişti.

Her yeni modelde bu böyle, ya hesabı iyi yapıp beklemek lazım, ya da yeni modeli direkt elemek lazım.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07

gençler herkese kazasız belasız sürüşler.
    redneck arkadaş ben sorun yaşamadım sele rahat, bacaklarımı kesmiyor. üst bacakların ve popon zayıfsa ve kemikli ise yapabilir ama. biraz squat çalış

bu arada kuyuk iptal edip plakayı kuyruk altı yapmak istiyorum arkadaşlar bence müthiş yakışır o sivri kuyruğa. peglere led sinyaller. tam uzay gemisi vallaa. ama işte garanti kapsamı dışına çıkar diolar sinyalleri sen takarsan falan, elektrik tesisatına dokundun deyu. bence kuyruk iptali şart yaa hiç apaçiliğim yoktur ama bu motor adamı apaçiliği sevk ediyor anasını satayım.
    doziz, merman, armağan** ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    beyler motosikletleriniz hayırlı olsun.2. sevkiyatta eğer gerçekten gecikme var ise mayıs sonu diye söyleniyorsa anlaşılan zam yapacaklar diye düşünüyorum hadi hayırlısı...

merman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max İron max
    hocam hayırlı olsun. race blue ben de siparişi verdim. mayıs sonuna kadar bekliyecez değecek inşallah

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Benim arkadaşımda Manisa bayisinden 2. partide motor bekliyor,parasının yarısını yatırdı ve 2 ay geçti hala daha bekliyor.Manisa bayisine sadece 2 adet MT07 geldi ve sahiplerine verildi,şuan garanti şekilde 8 adet siparişleri daha var ve millet beklemede...Diğer taraftan Aydın/Nazilli'de üni. arkadaşım yamaha bayisi açmış,geçen hafta facebook'da fotoğraf koyunca gördüm ve kendisi tam 10 adet(içlerinde 2 adet mor'da var) MT07'yi müşterilerine dağıttı. Bunun yanında 2 MT09,2 Fazer8, 2 Tenere, 1 süper tenere ve birsürü scooter'da getirdi ve sattı. Bizim haberimiz geç oldu ve hala bekliyoruz. Nazilli ilçe bayisi olarak bu kadar motoru çekerken,diğerleri niye alamıyor bence diğer bayilerin yediği bir halt var. Benim arkadaşımda siparişi iptel etmek üzere çünkü Nazilli getirmiş siz niye hala birşey getiremediniz denilince tarih konusunda hiçbir net bilgi veremeyiz diyorlar,artık iş Allah'a emanet oldu. Nazilli'deki arkadaşımı aradık, o da Nisan sonu Yamaha İstanbul'da lansman yapacak,ondan sonra ne olacağı belli olur diyor, o da artık siparişi verirsen şu zaman alırsın demiyor,çünkü onlara da birşey söylenmemiş...Yamaha bir parmak bal çaldı millete o kadar...

armağan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    dadaş motor düzce ile konuştum şimdi 2.partinin ay sonuna kadar geleceğini söyledi. iptal falan olduğu yok yani...
    merman bunu beğendi.

Motosikleti
    X max İron max
    beyler almak isteyen kaparoyu verip bekleyecek. yamaha sadece Türkiye ye satmıyor motoru üretilen motor adeti belli yapacak bir şey yok.
    motorları bekletip zam gelsin satayım zihniyeti yoktur şu süreçte

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    MERMAN OYLE DIYORSUN AMA DELTA MOTORLA KONUSTUM SABIT FIYAT VERMIYOLAR MOTORA ZAM GELEBILIR DIYO 2.PARTIDE 500 TL CİVARI BİLGİNİZE.

Motosikleti
    X max İron max
    screamaykut kaparo verdin mi

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    BUGUN KONUSTUM NORMALDE IS CIKISI GIDIP KAPORA VERCEKTIM AMA FIYATTA TUTARSIZLIK VAR ZAM GELEBILIR DIYINCE CAYDIM ACIKCASI SONUNCTA KREDI CEKIP ALICAM O YUZDEN NET RAKAM DEMEDIGI ICIN BIRAZ TEREDDUTE DUSTUM
    merman bunu beğendi.

Motosikleti
    X max İron max
    göreceğiz hocam o zaman mayıs ola hayrola

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Plakamı bugün çıkarttım, yarın sabah motoru teslim almaya İzmir'e gidiyorum .

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    ALAN ARKADAŞLAR TOPLAM MALIYET KACA GELDI MOTORUN

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abs siz modeli plaka sigorta dahil,18.270 tl mal oldu bana
    merman bunu beğendi.

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Mayıs ola hayır ola döşemezler fiyatta.

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    17900 motora
    256 halk sigorta
    20 dosya parası
    162 trafik tescil ruhsat
    17,5 plaka basma
    Ben bunları verdim daha da vermedim. Teslim alırken izmotodaki arkadaş muhtemelen mayıs ayında zam geleceğinden bahsetti bi 500-1000 arası. Ama 2.parti için değil ondan sonraki partiler için olabilir belki dedi.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    aquarist4 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    bugün 200 km tamamladım 60 tl lik benzin ile sanırım rodaj zamanında oldukça ii bir rakam
    merman bunu beğendi.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı hrnasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 200 km tamamladım 60 tl lik benzin ile sanırım rodaj zamanında oldukça ii bir rakam
    rodajda ki bu makina için çok iyi bi rakkam olduğunu düşünüyorum.

teslim alan arkadaşlara kazasız sürüş dilerim. motorlar çok güzel.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler