Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam istediğim türde birşeymiş çok beğendim ama kargo dahil 220 tl gibi bir rakam tutuyor,sanırım biz bu motora aksesuar falan alamiıcaz
    Dostum ben onu Türkiye'de yaptırmayı düşünüyorum. Çok ucuza mâl edebiliriz sanırsam. Yapınca sana da haber veririm. Tabi bizimkinde MT sembolü olmayabilir ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:50 ----------

Alıntı OFG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada güle güle kullan maşallah çok güzel fotoğraflarıda ayrı beğendim,fotoğraflada uğraşıyorsun zannedersem güzel çekimler.
    Sen bi de videoyu gör

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:29 ----------

Yamaha MT-07 Angaraj.com'da
    motokovic bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben onu Türkiye'de yaptırmayı düşünüyorum. Çok ucuza mâl edebiliriz sanırsam. Yapınca sana da haber veririm. Tabi bizimkinde MT sembolü olmayabilir ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:50 ----------

Sen bi de videoyu gör

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:29 ----------

Videolardan anlaşıldıgı kadarıyla güzel bir eksozla sesi fena olamuyacak

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sen bi de videoyu gör

beni de unutmazsanız demi bende radyatör koruma için yardımınızı isteyebilirim belki sayı arttıkça fiyat az da olsa düşebilir

hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Allah alanlara, almak üzere olanlara ya da almış ama daha eline ulaşmamışlara kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.. Bana da aldırtacaksınız borç harç ... Çok cici motor. Tekerimiz düz bassın
    asomuncu ve motokovic bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki z800
    evet dostum yamaha nın orijinal mt için yan radyatör koruma karenajı mevcuttur alabilirsiniz.

halook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar bende MT -07 için kapora verdim Kocaeli Yamaha ya. Bu forumu üye olmadan takip eden bir çok insan var. Bunlardan biri olan Görkem kardeşe selamlar.Kardeş selam )

Motosikleti
    MT-25
    birşey paylaşmak istedim sizlerle. mt-07 için kilit alayım dedim araştırdım biraz abus ve masterlock ürünlerine baktım. ikisininde fiyatlar 400 600 arası türkiye sitelerinde. masterlock street cuffs çok hoşuma gitti baya da dayanıklıymış. bizim sitelerde 450 lira bi başkasında 500 lira . aynı ürün amazonda 45 dolar olarak indirimli satılıyordu bende hemen aldım. eğer ilgilenen kilit arayan arkdaşlar varsa şuan amazonda ürün indirimde. http://www.amazon.com/gp/product/B0009V1WQQ/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1
    sokakta motoru bırakırken aea'ın da önerdiği kilitlerden bir tanesi . hoş bizim hırsızlar baya teçhizatlıdır ama olsun hiç olmamasından ve türkiyede 500 liraya almaktan iyidir

Ben uyeyim haluk kardes sadece yazmiyorum artik gelsin motorunda binelim

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    hocam bu uzunluk olarak baya kısa aklında olsun;)

Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birşey paylaşmak istedim sizlerle. mt-07 için kilit alayım dedim araştırdım biraz abus ve masterlock ürünlerine baktım. ikisininde fiyatlar 400 600 arası türkiye sitelerinde. masterlock street cuffs çok hoşuma gitti baya da dayanıklıymış. bizim sitelerde 450 lira bi başkasında 500 lira . aynı ürün amazonda 45 dolar olarak indirimli satılıyordu bende hemen aldım. eğer ilgilenen kilit arayan arkdaşlar varsa şuan amazonda ürün indirimde. http://www.amazon.com/gp/product/B0009V1WQQ/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1
    sokakta motoru bırakırken aea'ın da önerdiği kilitlerden bir tanesi . hoş bizim hırsızlar baya teçhizatlıdır ama olsun hiç olmamasından ve türkiyede 500 liraya almaktan iyidir

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu uzunluk olarak baya kısa aklında olsun;)
    evet 9 inc kadar sanırım ama yeterli olabilir diye düşündüm bakalım bi gelsin de test edelim zaten nerdeyse 2.5 kat daha ucuza aldım olmadı abusa bakarız bide

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Mat Gri
    arkadaşlar herkese merhaba.
    bende istanbul'da mt 07 nin absli modelini sipariş ettim ve ruhsat, plaka ve trafik sigortası için 700 tl masraf olur dediler.
    bu fiyat normal midir? daha uyguna kendim halledebilir miyim?
    Redneck bunu beğendi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Hocam, nereden sipariş verdin, ne zaman gelir dediler ?

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    ben 1.80 lik master lock aldım. Allah kötülerle karşılaştırmasın

Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 9 inc kadar sanırım ama yeterli olabilir diye düşündüm bakalım bi gelsin de test edelim zaten nerdeyse 2.5 kat daha ucuza aldım olmadı abusa bakarız bide

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    bu ne güzel makinedir ya , hem de bu paraya, motoruma bugün müşteri çıktı, napsam bilemedim. İlk vitesli motor için sıkıntı yaratır mı? Bir de abs li , abs siz aldığınız güncel fiyatları yazabilir misiniz?

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı asot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne güzel makinedir ya , hem de bu paraya, motoruma bugün müşteri çıktı, napsam bilemedim. İlk vitesli motor için sıkıntı yaratır mı? Bir de abs li , abs siz aldığınız güncel fiyatları yazabilir misiniz?
    Kesinlikle ilk vitesli motosiklet için fazla bir motosiklet MT-07.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

selamlar. Ilk motor icin cok cok guclu. kesinlikle tavsiye etmem. 75 bg. 2 de.3.de.biraz hizli cevirince g.tu basi saga sola atar. 250 cc inazuma tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Bu arada izmoto ilk parti de.gelmeyen renkler var. heyecanla.motoru bekliyoruz.

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    Arkadaşlar bu nasıl bir makine!!! 600 rr dan sonra daha rodaj zamanında 5000 deviri pek geçmeden bile tatmin ediyor çok doğru bir karar verdiğimi bugün daha iyi anladım ve çok rahat bir kullanımı var düşünen arkadaşlar !düşünmeyin ALIN teşekkürler yamaha

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı hrnasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu nasıl bir makine!!! 600 rr dan sonra daha rodaj zamanında 5000 deviri pek geçmeden bile tatmin ediyor çok doğru bir karar verdiğimi bugün daha iyi anladım ve çok rahat bir kullanımı var düşünen arkadaşlar !düşünmeyin ALIN teşekkürler yamaha
    bak şimdi senin yorumlarını daha çok merak ettim ss'den naked ? ne gibi değişik duygular var acaba

yakıt tüketimi ne alemde bişey söyleyecek olan yokmu ?

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı hrnasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma hocam tamam mt07 özel güzel makina fiyatının hakkını veren özel bi makina da diğer taraf da da 600rr var :-) aynı kategori de tartışılması bile doğru değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler