Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    ruhsatı kendiniz çıkarıyorsanız adımları yazabilir misiniz? benim için de yol gösterici olsun.

Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ankaradayım ben de ruhsat bugun biter sanıyordum yarın bayiden çıkarcaktım motoru ama kaldık yine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsatı kendiniz çıkarıyorsanız adımları yazabilir misiniz? benim için de yol gösterici olsun.
    bayi zaten gerekli belgeleri veriyor. siz de faturanızla trafik sigortasını yaptırcaksınız. daha sonra emniyete gidiyorsunuz direk. sanırım ki ankara gibidir. emniyetin içinde şoförler odası var. ordan ruhsat için geldim dediğinizde direk zaten belgeleri alıp sizin için dolduruyorlar dosyasıyla birlikte 15,25 TL. daha sonra faturanın iki fotokopsiyle beraber dosyanız hazır oluyor. eğer plaka seçmediyseniz plakanızı adınıza tahsis edip ruhsat için gerekli bankoya gidiyorsunuz. orda da memur dosyalarınızı inceliyor ve 162 TL sanırım tam dikkat edemedim ama ya 162 ya 168 sizden istiyor. sonra tamamdır deyip başka bir bankoya yönlendiriyor. orda da sizden sadece adınıza tahsis ettiğiniz plakayı soruyor . dosyanızın üzerine plakanızı yazıp ruhsatı nezaman alabileceğinizi söylüyor. ruhsat çıktıktan sonra da plaka basım fişi ile beraber belirtilen yerden plakanızı bastırıyorsunuz

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı haki bal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.. mt-07 alan arkadaşlara hayırlı olsun kazası belasız sürüşler yaparlar inş.. ben mt-07 mi 11 nisan cuma günü akşam faturasız olarak aldım. caddeye çıkmadan 50 km yol yaptım.. faturasınıda 15 nisanda aldım "delta kızıltopraktan" 16 sında da ruhsat plaka vs. işlerini bitirdim.. şu an 110 km de.. otobana bir iki defa çıktım " altunizadeden ikea meydana gittim yol bitti zaten.. duble yolda inanılmaz bir gidişi var.. şehir içinde çok çok dikkat edin. gaz çok hassas yüksek viteste çok yavaş giderken gazı açında mermi gibi fırlaması mükemmel. gidona çok sıkı yapışın) master of tork "tork un efendisi" deniliyo mt ye. gerçekten öyle..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:34 ----------

ruhsattaki plaka ve isime dikkat
    T.C. ni silseydiniz iyi olurdu.

Herkesin niyeti saf değil maalesef.

Motorunuz hayırlı olsun çok güzel bi makine

Allah kazadan beladan korusun
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Motosikleti
    st rs
    teşekkür ediyorum cevabınız için. Sanırım sadece ikematgahın olduğu emniyet müdürlüğünde işlem yapılabiliyor, öyle bir şey duymuştum. Şoförler odası da sanırın istanbul için emniyet içerisinde temsilci bulundurmuyor. Sigorta için acenteye gitmeye gerek var mı yoksa gitmeden de yaptırılabilir mi?

bayi zaten gerekli belgeleri veriyor. siz de faturanızla trafik sigortasını yaptırcaksınız. daha sonra emniyete gidiyorsunuz direk. sanırım ki ankara gibidir. emniyetin içinde şoförler odası var. ordan ruhsat için geldim dediğinizde direk zaten belgeleri alıp sizin için dolduruyorlar dosyasıyla birlikte 15,25 TL. daha sonra faturanın iki fotokopsiyle beraber dosyanız hazır oluyor. eğer plaka seçmediyseniz plakanızı adınıza tahsis edip ruhsat için gerekli bankoya gidiyorsunuz. orda da memur dosyalarınızı inceliyor ve 162 TL sanırım tam dikkat edemedim ama ya 162 ya 168 sizden istiyor. sonra tamamdır deyip başka bir bankoya yönlendiriyor. orda da sizden sadece adınıza tahsis ettiğiniz plakayı soruyor . dosyanızın üzerine plakanızı yazıp ruhsatı nezaman alabileceğinizi söylüyor. ruhsat çıktıktan sonra da plaka basım fişi ile beraber belirtilen yerden plakanızı bastırıyorsunuz

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ediyorum cevabınız için. Sanırım sadece ikematgahın olduğu emniyet müdürlüğünde işlem yapılabiliyor, öyle bir şey duymuştum. Şoförler odası da sanırın istanbul için emniyet içerisinde temsilci bulundurmuyor. Sigorta için acenteye gitmeye gerek var mı yoksa gitmeden de yaptırılabilir mi?
    ne demek yardımlaşmak için buradayız eğer bir tanıdığınız varsa yada telefon ile halledebilen bir şirket ise kredi kartı numaranızı ve faturanızın herhangi bir kopyasını ulaştırırsanız adınıza hemen düzenliyorlar. poliçeyide mail atıyorlar. kendisini de kargoya veriyorlar. mailden gelen çıktı zaten aslı olarak geçiyor emniyet sorunsuz kabul etti. evet plaka ikametiniz nerdeyse ordan çıkıyor. örnek olarak biz kayseriden araba aldık hemen plakayı haleldelim dedik olmadı.. ikamet ankara olduğu için plaka burdan çıkıp kayseriye gönderildi falan.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    merhaba arkadaşlar.. mt-07 alan arkadaşlara hayırlı olsun kazası belasız sürüşler yaparlar inş.. ben mt-07 mi 11 nisan cuma günü akşam faturasız olarak aldım. caddeye çıkmadan 50 km yol yaptım.. faturasınıda 15 nisanda aldım "delta kızıltopraktan" 16 sında da ruhsat plaka vs. işlerini bitirdim.. şu an 110 km de.. otobana bir iki defa çıktım " altunizadeden ikea meydana gittim yol bitti zaten.. duble yolda inanılmaz bir gidişi var.. şehir içinde çok çok dikkat edin. gaz çok hassas yüksek viteste çok yavaş giderken gazı açında mermi gibi fırlaması mükemmel. gidona çok sıkı yapışın) master of tork "tork un efendisi" deniliyo mt ye. gerçekten öyle..[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:34 ----------
    http://i.hizliresim.com/XWBz6k.jpg

Kardeşim merak ettim size sorayım;
    Daha önce başıma gelmişti de ondan soruyorum .Belgelerinizde ilk muayene tarihine dikkat ettiniz mi hangi tarih acaba? 3yıl sonrası mı 2.5 yıl sonrası mı?
    Özeldende cevap verebilirsiniz sakıncası yoksa. Kazasız belasız sürüşler dilerim hepimize.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    T.C. ni silseydiniz iyi olurdu.

Herkesin niyeti saf değil maalesef.

Motorunuz hayırlı olsun çok güzel bi makine

Allah kazadan beladan korusun
    tamam üstad sağol..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

Alıntı ukiran35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce başıma gelmişti de ondan soruyorum .Belgelerinizde ilk muayene tarihine dikkat ettiniz mi hangi tarih acaba? 3yıl sonrası mı 2.5 yıl sonrası mı?
    Özeldende cevap verebilirsiniz sakıncası yoksa. Kazasız belasız sürüşler dilerim hepimize.
    ruhsatta yazan ilk muayene süresi..28-01-2017

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

Alıntı ukiran35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    Haki bal hayirli ugurlu olsun rabbim kazasız kullanmayı nasip etsin.biz bekleyenlere de sabırlar ihsan eylesin

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    TESEKKÜRLER
    tamam üstad sağol..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

ruhsatta yazan ilk muayene süresi..28-01-2017

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Dun eskisehirdeki bayiye kapora yatırıcam, adam hesapta gormeden motoru ayırmam 3 kisi kapora yatırıcak once yatıran alır dedi, akbankdan yolluyorum eft olacak yarın sabah hesabınıza gecer diyorum dekontuda mail atayım diyorum, yok ilk yatıran alır diyor, esnaflıgınızı kaybetmissiniz dedim bende..

Kim aldıysa hayırlı olsun bize kısmet degilmis..

İl onemli degil, stokda oldugunu bilginiz bir yer varmı acaba ?

Alıntı ulubatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haki bal hayirli ugurlu olsun rabbim kazasız kullanmayı nasip etsin.biz bekleyenlere de sabırlar ihsan eylesin
    inşallah sizlerde tez zamanda kavuşursunuz.. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin..

Alan arkadaşlara bir soru:

MTV yi kendiniz mi ödediniz, bayi ödemiş olarak mı aldınız?

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Mtv motor fiyatına ekli oluyor zaten

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı OFG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mtv motor fiyatına ekli oluyor zaten
    Bazen olmuyor.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    mtv yi ödeyen bayi duymadım şimdiye kadar
    alıcı kimse ruhsat çıktıktan sonra mtv yi de öder

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Güle güle kullan.En beğendiğim rengi bu bir de kırmızı.Bunun havası başka gerçekten

merhaba arkadaşlar.. mt-07 alan arkadaşlara hayırlı olsun kazası belasız sürüşler yaparlar inş.. ben mt-07 mi 11 nisan cuma günü akşam faturasız olarak aldım. caddeye çıkmadan 50 km yol yaptım.. faturasınıda 15 nisanda aldım "delta kızıltopraktan" 16 sında da ruhsat plaka vs. işlerini bitirdim.. şu an 110 km de.. otobana bir iki defa çıktım " altunizadeden ikea meydana gittim yol bitti zaten.. duble yolda inanılmaz bir gidişi var.. şehir içinde çok çok dikkat edin. gaz çok hassas yüksek viteste çok yavaş giderken gazı açında mermi gibi fırlaması mükemmel. gidona çok sıkı yapışın) master of tork "tork un efendisi" deniliyo mt ye. gerçekten öyle..

https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    ben mtv parasını ayrıca verdim. lan yoksaaa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

istanbul'dan alan herhangi bir kardeşim plaka + ruhsat + mtv + sigorta da dahil olmak üzere motorun tüm toplam maliyetini yazabilir mi? ben işyerinden izin alamadığımdan işlemleri bayiye yaptırdım her şey toplam 18.691 tuttu. herhalde en çok ödeyen o kaz benim.

Motosikleti
    st rs
    ilçe fark ediyor mu acaba? benim bağlı olduğum ilçenin emniyet müdürlüğü diğer bir ilçenin emniyet müdürlüğünden daha uzak. bu ruhsat konusu beni uğraştıracak gibi duruyor

ne demek yardımlaşmak için buradayız eğer bir tanıdığınız varsa yada telefon ile halledebilen bir şirket ise kredi kartı numaranızı ve faturanızın herhangi bir kopyasını ulaştırırsanız adınıza hemen düzenliyorlar. poliçeyide mail atıyorlar. kendisini de kargoya veriyorlar. mailden gelen çıktı zaten aslı olarak geçiyor emniyet sorunsuz kabul etti. evet plaka ikametiniz nerdeyse ordan çıkıyor. örnek olarak biz kayseriden araba aldık hemen plakayı haleldelim dedik olmadı.. ikamet ankara olduğu için plaka burdan çıkıp kayseriye gönderildi falan.

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben mtv parasını ayrıca verdim. lan yoksaaa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

istanbul'dan alan herhangi bir kardeşim plaka + ruhsat + mtv + sigorta da dahil olmak üzere motorun tüm toplam maliyetini yazabilir mi? ben işyerinden izin alamadığımdan işlemleri bayiye yaptırdım her şey toplam 18.691 tuttu. herhalde en çok ödeyen o kaz benim.

Seninle aynı durumdayım. 18550'ye maloluyor bana. Ben kredi kartı ile ödedim, 200 lira puan geldi

Motosikleti
    MT-25
    Ben de dayanamıyorum ya... Plaka pazartesiye kaldı.. Yarın sabah gidip alcam moturu artık.. Garajda beklesin güzelce

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler